Welkom in de shoutbox, gast
supporter-noord
En jij denkt nog steeds dat die voor een appel en een ei weg kunnen bij de FC
niet echt nee, bij VI zeiden ze dat die Strootman 5 miljoen moest kosten, nou, dat is die Toornstra dan ook wel waard en Verhoek nog 2 miljoen meer.
Toch zou ik 1 van de twee verkopen, alleen maar om Bulykin te houden en die ene plek moet je met de rest van dat geld makkelijk een goeie aan kunnen trekken en dan hou je nog geld over.
![]() |
Maandag 23 mei 2011 om 23:31 uur |
Bert
Voor de gasten die straks naar Duits-Limboland gaan:
Zet m op, respect voor jullie, neem de punten mee naar Den Haag!!!!!!
Groet
Ricky
Ze mogen dit keer ook met een gelijkspelletje thuiskomen
Rien en de rest van die gasten die daar heen zijn succes daar!
![]() |
Zondag 22 mei 2011 om 09:33 uur |
Bert
onin
nogmals v/d brom heeft het top gedaan maar het is niet de eerste keer dat hij afspraken niet na komt.
wees dan eerlijk en zeg dat bepaalde spelers altijd spelen maar hou er geen poppenkast op na
Hij eist dat spelers hun uiterste best doen op de training.
En hij bepaalt de opstelling.
Helemaal eens met Ooievaar terug naar 010 Danny Buijs hoort hier niet meer thuis. Serhat en Kevin hebben we achter de hand.
Bulykin, Verhoek.Toornstra,Vincento,Ammi,Immers en Derrijck zijn de stakeholders binnen het elftal samen met vriend Coutinho onze superkeeper. De rest mag oprotten als ze meer geld willen.
![]() |
Zaterdag 21 mei 2011 om 23:17 uur |
zuid tribune
Weet ik niet maar er zitten er heel veel op facebook.
De meest formele and free.
Wel alles geregeld, wi jgaan met z'n drietjes, maar eerst 100% op zondag en 100% op de volgende week.
Kan toch niet zijn dat wij gister zo afscheid hebben genomen van Bulykin.
Lex, getergd tot op het bot.
Wesly getergd tot op het bot.
De rest zal 200% knokken voor Dimitri!
Eerst wij Europees en dan naar London.
Ook wel heel bijzonder om met 400 Hagenaars daar te zitten, John giste rnog gesproken en toen waren er nog 53 kaarten.
Op de site van Swansea de melding dat de wachttijd voor het loket (hoe doen ze dat) ZES uur bedraagt !!!!!!
![]() |
Vrijdag 20 mei 2011 om 21:42 uur |
JB
Tweede helft was een beetje zweten maar gvd...die eerste helft was echt geweldig. De eerste 45 minuten waren bijna foutloos. Op één momentje na..hopen dat onze tsarevitsj maar 1 wedstrijd schorsing krijgt. En qua supps, die sfeer zowel achter t goal als op de lange zij...prachtig!
Qua sfeer:
als mijn vriendin morgen naast me op de bank zit, zal ik haar waarschijnlijk moeten sms-en of ze koffie wil zetten.
Gewoon vragen zal niet gaan vrees ik.
En misschien de rest van het weekeinde ook niet.
Ik probeerde net nog wat te vertellen aan mijn dochter, maar echt, ik heb een stem, daar zijn Rod Stewart en Joe Cocker gladde koorknaapjes bij.
Niet voor niets houdt VI het er op dat er 15.000 toeschouwers waren.
Nos Teletekst op bijna 11.000 en Elfvoetbal op 10.096.
Ook de tweede helft heeft ADO met een 11e man gespeeld!
![]() |
Vrijdag 20 mei 2011 om 01:09 uur |
Bert
GentleMen
ADO Den Haag-spelers Danny Buijs en
Aleksandar Rankovic zijn voor de rest
van het seizoen uit de selectie gezet.
Volgens trainer John van den Brom zijn
de spelers disciplinair gestraft.ADO
doet nog mee aan de play-offs om een
ticket voor de Europa League.
bron: teletekst
![]() |
Donderdag 19 mei 2011 om 22:22 uur |
Kees
Elftal van het Jaar: Glorie voor Ajax, FC Twente én ADO
Na een seizoen lang 'Elftallen van de Week' maakt belofte schuld: dan kan het AD.nl Elftal van het Jaar niet uitblijven. Naar aanleiding van polls op deze site, waarin alleen de spelers met de meeste noteringen in de weeklijsten waren opgenomen, konden bezoekers van AD.nl de voorbije weken hun keuze maken.
John van den Brom: Trainer van het Jaar.Dat gebeurde massaal. De genomineerde spelers kregen duizenden stemmen. In totaal werd er ruim 50.000 keer gestemd: een ongekende score!
Daarbij viel een aantal zaken op: er was geen enkele twijfel over de keeper (Maarten Stekelenburg) en kregen alle genomineerde spelers van ADO Den Haag veel stemmen.
Twee van hen redden het net niet. Centrale verdediger Timothy Derijck legde het ternauwernood af tegen Feyenoorder Stefan de Vrij en Ajax-topper Jan Vertonghen. ADO-topscorer Dmitri Bulykin moest het hoofd buigen ten faveure van FC Twente-revelatie Luuk de Jong.
Getreurd wordt er ongetwijfeld niet in de Hofstad na het sublieme seizoen: Jens Toornstra en Wesley Verhoek, de 'Koning van de Assist', speelden zich superieur in het Elftal van het Jaar. Ze vormen met verdediger Gregory van der Wiel de ijzersterke rechterkant. En om het historische topseizoen van ADO nóg meer glans te geven, werd trainer John van den Brom door de bezoekers van AD.nl met een overweldigend grote voorsprong verkozen tot trainer van het jaar.
Rest de vraag: wie wordt Speler van het Seizoen. Die vraag moet u beantwoorden door te stemmen op één van de elf spelers uit het Elftal van het Jaar. Dan kan op onderstaande poll.
(redactie)
17/05/11 20u04
![]() |
Dinsdag 17 mei 2011 om 23:21 uur |
Advertentie
BLEISWIJK-1
Ik weet niet of ik de enige ben, maar kreeg toch echt het gevoel dat ADO bewust zo zuinig mogelijk speelde. En dan bedoel ik dat ze weinig energie wilde verspelen voor a.s. donderdag. En toen de wat 'makkelijk' gegeven strafschop erin ging was het klaar. Dan maar eerst thuis spelen!
Opvallend was dat Verhoek zoveel moeite met het kunstgras had. Geen voorzet kwam aan. Ook Derijck speelde een matige wedstrijd. Dit zorgde bij Rado ook een keer tot frustratie. Dit vond ik opvallend! Voor de rest moet je aan deze wedstrijd geen conclusies verbinden.
Het belangrijkste is dat het stadion donderdag vol zit. Ik heb geen hoge verwachting voor de playoffs, maar wat ik minimaal wil zien is dat de spelers strijdend ten onder gaan!
Ondanks dat je de laatste vier wedstrijden verloren heb, kan je beter ADO dan Groningen zijn. Heb je gezien hoe die spelers er bij lagen?
![]() |
Zondag 15 mei 2011 om 17:22 uur |
treb72
(droom)seizoen 2011 / 2012
Met Hocher, De Vogel, De vogel en Mulders hebben we vier interessante Jupiler league spelers aangetrokken. Eind mei / begin juni wordt Bulykin vastgelegd. Tijdens de voorbereiding zullen enkele verdedigende toppers aangetrokken worden. En bij één van de oefenwedstrijden blijkt het Laakkwartier terrein te klein en moeten de toegangshekken gesloten worden……….
De rest mogen jullie invullen. Laat maar rollen die seizoenskaarten!
Ze doen er idd alles aan om Buly over de streep te trekken.
Maar de rest van je verhaal is absoluut NIET waar
![]() |
Dinsdag 10 mei 2011 om 17:57 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 28 | - | 58 |
2 | FC Dordrecht | 28 | - | 53 |
3 | ADO Den Haag | 28 | - | 52 |
4 | Excelsior | 28 | - | 50 |
5 | SC Cambuur | 28 | - | 49 |
6 | Graafschap | 28 | - | 46 |
7 | Den Bosch + | 28 | - | 43 |
8 | Telstar | 28 | - | 41 |
9 | FC Emmen | 28 | - | 41 |
10 | Roda JC | 28 | - | 39 |
11 | Helmond Sp. | 28 | - | 39 |
12 | FC Eindhoven | 28 | - | 38 |
13 | MVV Maastr. | 28 | - | 33 |
14 | Jong Ajax | 28 | - | 31 |
15 | Jong AZ | 27 | - | 30 |
16 | TOP Oss | 28 | - | 28 |
17 | VVV-Venlo | 27 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 27 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 27 | - | 18 |
20 | Vitesse -27 | 28 | - | 4 |