Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 595
Volgende pagina

rien1

Haagse Roel schreef:

Haha , je noemt het afbranden , beetje naief niet Kees, Prima hoor , jou mening. Tis een shoutbox tenslotte. Je waait met alle winden mee beste man , dan vindt je weer dit en dan weer dat.

Net zoals je maatje Vincent , ook zo`n koekebakker die alles best vindt en mij en anderen verwijt dat we lol hebben als DH weer eens de bietebak opgaat en maar vindt dat ik moet oprotten hier.....gaat niet gebeuren.

Nou ik kan je vertellen dat ik niet juichend op de bank stond vanavond hoor...sterker nog....had hier graag geschreven dat DH een prima pot had gespeeld.

Maar ja , ik zie de ontwikkelingen de afgelopen jaren nou eenmaal anders als jullie ....
Het is inderdaad niet te hopen dat ook jij de box de rug toe keert. Want je hebt vaak gelijk. Wat een verschil met de (en ook mijn) euforie aan het begin en de ellende die het uiteindelijk nu is. Werkelijk iedere speler zit zwaar onder zijn niveau. De Deen liet zien dat ie kan ballen in die korte tijd, maar ben zelfs bang dat onze supertrainer dat ook nog verziekt.
0
Zondag 25 augustus 2013 om 01:00 uur

Richard

Langebach2 schreef:

de verdediging is te zwak, het zijn vaak persoonlijke fouten.
Wij zijn niet beter dan RKC, NAC, NEC, Go Ahead, Cambuur laten we hopen dat we dit seizoen erin blijven.
Mooie uitdrukking "Wij zijn niet beter dan RKC, NAC, NEC, Go Ahead, Cambuur laten we hopen dat we dit seizoen erin blijven"

Ligt het dan niet aan een trainer die zijn mannen moet motiveren? Op papier heb je kwaliteit staan om voor de eerste 7 te kunnen spelen, maar helaas ook een mentaliteit van een 3e klasser
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 23:00 uur

Langebach2

haagse-Dick schreef:

Ben net thuis van die drama wedstrijd en stond nooit achter de aanstelling van steijn, maar heb toch geprobeerd om er achter te staan maar kan nu zeggen steijn oprotten. Maar dan weer de vraag wie dan weer als trainer aanstellen!
de verdediging is te zwak, het zijn vaak persoonlijke fouten.
Wij zijn niet beter dan RKC, NAC, NEC, Go Ahead, Cambuur laten we hopen dat we dit seizoen erin blijven.
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 22:56 uur

grijze gek

www.buienradar.nl Ik geloof dat er een aardig buitje naar beneden komt rond 200.......
Mag toch hopen dat het niet stil gelegd gaat worden
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 16:28 uur

Haagse Roel

Bert schreef:

HCF zijn oude mannetjes die zeuren om het het zeuren. Iedereen kent dergelijke figuren ze ze zitten op een bankje vroeger toen was alles beter.

Ga je daarin mee wordt je gewoon een ouwe zuurpruim.

Ze kunnen die site beter veranderen in de HZF.

Haags Zeur Forum.
Je scoort punten hier Bert !!

De grootste zuurpruimen zitten hier....die al tig jaar hopen dat alles beter wordt , en als dat niet zo is mag je niets zeggen.

En vooral , zoals HCF terecht aangeeft , de ziel weghalen uit de club.

Dat "blikkie" gedumpt op een bedrijventerrein wordt nu gevuld met pak `m` beet misschien nog 4000 ouwe getrouwe...de rest is nieuwe aanwas wat braaf naar een wedstrijd gaat ziiten kijken...nog ff en de klappertjes liggen klaar op de stoeltjes. Mag je trots zijn dat er 3000 man meer zitten als in het Zuiderpark , de sfeer is 10x minder.

Tel daarbij op het grafvoetbal al 2 jaar onder Steijn en klaar is Kees , die de pindasaus belangrijker vindt dan het voetbal , want tsja dan is ie er ook weer ff uit thuis.......
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 01:26 uur

Advertentie

haagse-Dick

Kees schreef:

Haha, je wordt oud. Ook in de partijvorm kon je zien dat ie kan ballen. Lekker naar voren gericht, goeie balaanname zodat ie de bal meteen in de loop kan meenemen, mooie trap bij het afronden, alles heel kort, behendig, draait naar de juiste kant open, verschool zich niet en een gave techniek.

Maar ja, wel dit alles maar binnen het uurtje gezien. Onder druk weet je het nooit. Veel pers, op het einde zo`n 100 man publiek en bovenal een heerlijk zonnetje.
Ben ook naar de training gegaan en mijn ogen gericht op die nieuwe deense aanwinst en met het met kees eens maar vond ook in het partijtje dat hij de goed de ruimtes op zocht en daardoor in balbezit kon komen. Maar kan niet veel zeggen na 1 training,we gaan het hopen en zien of hij een aanwinst is waarvan wel zeker is dat hij over veel talent beschikt gezien hij alle jeugdelftallen van denemarken doorlopen heeft.
0
Vrijdag 23 augustus 2013 om 14:41 uur

haagse jr

Ongelooflijk dat je zo`n speler kan aantrekken. Gewoon op zijn 21e al 60(!) officiële wedstrijden gespeeld voor Brønby die gewoon Europees voetbal spelen.

Wat heeft de klap een enorme stap vooruit gezet in tegenstelling tot een paar jaar. Cabral, Gouriye en dit soort jongens kiezen nu voor ADO Den Haag. Clubs uit de Eredivisie kijken met een jaloerse blik op onze club. Clubs als NEC, NAC, Roda zijn we gewoon voorbij gestreefd. Nu op jacht naar Utrecht(qua omvang groter), Groningen(Stabiele club, het was al mooi dat Chery twijfelde over dat het een stap hogerop zou zijn) en Heerenveen.(hopen dat die spits weg gaat)

Het is ook gewoon mooi dat ADO tegen Falkenburg kan zeggen je moet gaan knokken voor je plek want nu staan er gewoon 3 Eredivisie waardige spelers in de basis.

Ik ben trots op mijn club!
0
Donderdag 22 augustus 2013 om 12:58 uur

haagse-Dick

Nog steeds geen witte rook, hopen dat die deen snel tekent en misschien van het weekend al mee kan doen mits de papieren in orde komen. Weet iemand al of tira mee kan doen!!
0
Donderdag 22 augustus 2013 om 04:21 uur

Een oudere supporter

Frans schreef:


Beste shouters,

Nog een aanvulling op mijn eerste shout van vanmiddag :

Naast de Deense middenvelder die vastgelegd gaat worden komen er nog 2 spelers op proef, te weten

1 uit Bulgarije en de ander uit .... Indonesië
En deze laatste komt niet voor de catering :-))

Groeten Frans

Deense middenvelder: Nu maar hopen dat hij a; bij een Nederlandse club speelt, anders wordt het weer wachten op vrijstellingspapieren.

Helemaal als die speler uit Indonesië bevalt en een contract zou krijgen..
0
Woensdag 21 augustus 2013 om 19:25 uur

wdr

<FCDH> schreef:

Als ado gewoon sno voor het middeveld haal en loovens voor de verdediging dan is het plaatje rond en word het wat mij betreft linkerrijtje wat denken jullie?
Daar dacht ik ook al aan en ik ben het met je eens, linkerrijtje. Loovens even opgezocht. Geen kleine jongen, heeft vlak voor en na 2010 het wk finale jaar twee interlands gespeeld; daar word je niet zomaar voor uitgenodigd, zeker niet door Van Marwijk.
Heeft veel gespeeld bij Celtic.

Ik las al dat Sno een buitenlandse club zoekt en Loovens is voor ons denk ik ook moeilijk haalbaar, maar hopen mag.
0
Maandag 19 augustus 2013 om 13:39 uur

Nu online

barney0700, rh_vakm, Heino, Bollie74 en 354 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 595
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1