Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: psv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 597
Volgende pagina

ADODENHAAG

DaveDH schreef:

Vast omdat die zo talentvol is
PSV heeft altijd vertrouwen in hem blijven houden door hem bij de selectie te houden (door hun koopbeleid heeft hij nooit een echte kans gehad). Ik denk dat als hij daar 3e keuze is, hier in Den Haag best 1e keus kan gaan worden.
0
Maandag 14 januari 2013 om 15:24 uur

ADODENHAAG

070 schreef:

uitstekend seizoen bij NEC is ook weer overdreven. Als hij ergens niet aan de verwachtingen voldeed, was het bij NEC.

Neemt niet weg dat ik hem zeer graag erbij wil hebben bij ons. Groot talent strijdend voor laatste kans + jong.
Volgens mij wilde NEC graag met hem verder, maar wilde PSV hem er bij hebben voor het geval ze geen spits konden aantrekken. (namen toen Narsingh en Matavz over)
0
Maandag 14 januari 2013 om 15:11 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Als een paar jaar geleden een speler kon kiezen tussen ADO, NAC, NEC, Roda, Groningen etc. dan viel de keuze toch wel erg vaak op een andere club als ADO. En dat had niet altijd met het salaris te maken. Maar ook gewoon vanwege de sportieve prestaties en de onrust op alle vlakke binnen ADO. Steeds meer wordt ADO gezien als een stabiele middenmoter waar een speler zich kan ontwikkelen.

Spelers als Meijers, Holla, Poepon, Wormgoor en Jansen wilde heel graag naar ADO. Dat is anders dan spelers die ADO als een uitvlucht zien. En nu willen spelers als Alberg en Nijland ook heel graag naar ADO. In het geval van Nijland kan je zeggen dat hij niks te willen heeft. Maar ik kan me toch echt niet ontrekken aan het feit dat deze jongen `oprecht` heel graag bij ADO wil voetballen.

Vandaar de opmerking we zijn niet meer het lelijke eendje!

P.s. Nijland is gewoon een aanvaller. En ja hij zou ook achter de spitsen uit de voeten kunnen.
Uitstekend verwoord. Hieronder de link naar het radiofragment op rtvwest van vanochtend met Steijn over Nijland.

http://www.omroepwest.nl/sport/14-01-2013/ado-aast-op-stef-nijland-van-psv
0
Maandag 14 januari 2013 om 14:38 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Steijn bevestigt gesprekken Nijland
ADO Den Haag voert toch gesprekken om Stef Nijland naar de residentie te halen. Maurice Steijn heeft al rond te tafel gezeten met de middenvelder die nog onder contract staat bij PSV.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 14 januari 2013 om 12:28 uur

Kees

We zijn als club op het technische vlak enorm goed bezig. Het klopt dus wel degelijk dat ADO in gesprek is met Nijland.

Bron: rtv west

DEN HAAG - ADO Den Haag is in gesprek met Stef Nijland, die momenteel in dienst is van PSV en eerder uitkwam voor FC Groningen en NEC.
De middenvelder staat positief tegenover een verblijf bij ADO Den Haag. ADO-trainer Maurice Steijn heeft al met Nijland gesproken en laat aan Omroep West weten te hopen dat de twee clubs er snel uitkomen.
0
Maandag 14 januari 2013 om 11:48 uur

Advertentie

oodh

BLEISWIJK-1 schreef:

Is oud nieuws. Van de week stond al in de VI dat Alberg de beoogde opvolger van Toornstra moet worden. Aangegeven door Steijn.
Wel goed natuurlijk van ADO Den Haag. Toornstra gaat op zeker weg in de zomer. Goed dat er vooraf geanticipeerd is.

Ik ken Nijland ook alleen maar spelend vanaf links. Vond het vroeger, voor PSV, een goede voetballer.
0
Zondag 13 januari 2013 om 13:15 uur

ADOnieuwegein

yesyes schreef:

Volgens mij is zijn kwaliteit voorzetten geven. Was hij niet verhuurd aan Willem2 toen de tijd? Ik ben dat effe kwijt. Ik weet wel dat toen hij nog bij Groningen speelde hij altijd met Robben werd vergeleken en dat is ook niet echt een centrumspits lijkt mij. Als Toornstra verkocht wordt dan zal Nijland denk ik voor linksbuiten gehaald worden en Chery op Toornstra ze plaats komen te spelen.

Vorig seizoen wilde ADO hem al huren en toen zei hij ook dat hij graag wilde, maar koos uiteindelijk om zicht te laten verhuren aan NEC. Dus zo graag wilde hij..........net als nu weer.

Maar is hij fit, dan is het een hele aardige voetballer. Bij Groningen en PSV kwam hij vanaf de linkerkant!!
0
Zondag 13 januari 2013 om 07:18 uur

BLEISWIJK-1

DaveDH schreef:

En hoe groot schat jij de kans in dat we weer tegen zo`n meevaller aanlopen?
Dat is geen meevaller. Dat is gewoon goed scouten. Bovendien heb je met Advocaat en Fraser ook mensen die hem bij PSV van dichtbij hebben meegemaakt. Het blijft een gok maar er zit natuurlijk wel een gedachte achter.
0
Zaterdag 12 januari 2013 om 17:08 uur

BLEISWIJK-1

DHFC070 schreef:

Nijland?? whaha mag toch hopen dat ze gewoon lekker niks gaan halen en proberen groene cijfers te schrijven want dat wordt al moeilijk zat.

Nijland is het eeuwige talent en alleen maar zover gekomen door zijn vader bij Groningen. Heb hem werkelijk nog nooit iets echt goeds zien doen. Zijn beste tijd heeft hij nog beleefd bij Willem 2 en toen was het ook niet veel. Als ze hem echt willen halen kunnen ze instemmen met die doorverkoopclausule want je gaat geen rode cent aan die jongen verdienen.
Zover gekomen door zijn vader! Sorry hoor.....ik kan me goed verplaatsen in de opmerkingen van shouters, met dat ze het niet in hem zien zitten. Maar jij doet net alsof zijn vader ervoor gezorgt heeft dat hij bij PSV speelt. Dat slaat echt nergens op.
0
Zaterdag 12 januari 2013 om 12:58 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Volgens de papieren versie van het AD:

- loopt Texeira stage op de commerciële afdeling. Prima, betrek de oudspelers maar bij de club.

- heeft ADO wel degelijk geïnformeerd bij Marcel Brands voor Nijland echter zijn er nog geen vervolgstappen ondernomen. PSV schijnt een clausule te willen bedingen bij doorverkoop.
Dat van Nijland klopt. ADO wil hem gewoon transfervrij. Omdat ze ook weten dat PSV van zijn salaris af wil. Toch wel lekker onderhandelen als je als ADO kunt zeggen dan halen we hem volgend seizoen. We zullen zien!
0
Zaterdag 12 januari 2013 om 12:51 uur

Nu online

Peter87, Tante Wil, 10, opper, Alle ballen op Jort, pajam, ypenburg070, jbdh, haguhnees87, poemba, KickOff, hagenees abroad, Law, lulijzer en 242 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 597
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5