Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 599
Volgende pagina

ProThijs070

Zo, vanavond ook ff naar Zoetermeer geweest!

Leuke wedstrijd gezien kwam iig beter over dan de andere wedstrijden!

Alberg nog gesproken, geblesseerd aan zijn lies verwachtte zelf zaterdag weer minuten te maken!

Over de wedstrijd:

Opvallers: Kanon fysiek erg sterk idd verdedigend niet altijd even gelukkig maar wel een drive! Ook goed om te zien dat de verstandhouding tussen de technische staf en Kanon erg goed is! Vrije trap versierd met een "fop" duik!

" acteur perfect riep Fraser volop lachen door Kanon en de Technische staf, daarna een andere overtreding meegekregen en toen zei Kanon iets van, dit is pas acteren! Waarop er weer gelachen werd!

Buwalad speelde heel volwassen voor zijn leeftijd en ervaring!

Ricky van Haaren viel echt erg goed in! Strakke assist op de 3-0 en strooide met leuke en goede passes!

Jansen speelde erg scherp en was goed bezig! Schoot voor de 2-0 op de paal, was nadat de bal terugkwam van de paal niet zelfzuchtig en gunde de goal aan Malone!

Goed vertrouwen voor de aankomende wedstrijden!
0
Woensdag 23 juli 2014 om 00:01 uur

Kees

slash070 schreef:

Typisch hoe verschillend mensen naar een wedstrijd kijken. De één vond Kanon , de ander vond Kanon best redelijk,de één vond Wormgoor een drama, de ander vond hem weer redelijk. . .
Ik ben niet naar de wedstrijd geweest hoor, kan er dus geen oordeel over vellen, maar is het nou objectief of heeft dat met persoonlijke voorkeur te maken, of is de ene supporter met minder tevreden dan de ander?
Wormgoor speelde best een redelijke wedstrijd en liep viel dicht. Kanon stond misschien wel vier keer verkeerd opgesteld maar was aanvallend best sterk. Niet van de bal af te krijgen en een aardige techniek. Verdedigend vind ik hem ronduit zwak en haalde geen enkele voorzet eruit.

Korte is speedy gonzalez. Hansen pakte een vrijwel onmogelijke bal. Buwalda voetbalt mee alsof ie al jaren in één staat. Had het wel af en toe zwaar tegen een heel bewegelijke ???????

Kristensen is sterk aan de bal, maar loopt af en toe ook veels te veel met de bal, speelt bijna alles soeverein met de binnenkant en kan ons zeker gaan verrassen. Van Haaren gaat steeds beter voetballen met af en toe een aardige steekpass.
0
Dinsdag 22 juli 2014 om 22:38 uur

CrazieD

slash070 schreef:

Typisch hoe verschillend mensen naar een wedstrijd kijken. De één vond Kanon , de ander vond Kanon best redelijk,de één vond Wormgoor een drama, de ander vond hem weer redelijk. . .
Ik ben niet naar de wedstrijd geweest hoor, kan er dus geen oordeel over vellen, maar is het nou objectief of heeft dat met persoonlijke voorkeur te maken, of is de ene supporter met minder tevreden dan de ander?
Mja.. Dat weet ik niet.. Ik heb geprobeerd zo objectief mogelijk naar de wedstrijd te kijken! Ik vond Wormgoor vrij stabiel, liep een hoop gaten dicht.. Creëerde ruimte door af en toe zonder bal naar het middenveld te stappen! Behield zn rust door gewoon de bal breed te Spelen in plaats van continu de lange bal naar de dwalende van Duinen! Die ik daar in tegen wel tegen vond vallen! Kanon vind ik een verademing in verhouding tot Luksic, een redelijke stand in voor Meijers, die in een situatie waarin nodig een linie kan opschuiven! 100 mensen 100 meningen!
0
Dinsdag 22 juli 2014 om 22:20 uur

MikeDH

Tommy schreef:

ok dan heeft ie der meer vertrouwen in dan ik want ik denk dat poepon het nooit gaat redden is rusland
Die Russen kopen alles wat tegen een bal kan trappen.
0
Dinsdag 22 juli 2014 om 22:05 uur

CrazieD

Tiberya schreef:

maar wat was wormgoor weer een drama...
die nieuwe keeper had een wereld redding !
Ik vond zelfs Wormgoor redelijk spelen! Laatste minuten op Korte gelet.. Wat is die jongen snel zeg! Mij vielen in positieve zin op: Buwalda, sterk aan de bal en erg rustig! Kristensen, ook heel veel rust en overzicht! En Hansen, erg sterk optreden!!
0
Dinsdag 22 juli 2014 om 21:35 uur

Advertentie

Tommy

friuli schreef:

Omdat het geen gezicht is en het verpest het kijk plezier !
zit jij op de kinder tribune dan???? dit voorkomt dat die kleine gassies een bal tegen hun ei krijgen nou verschrikkelijk is het
0
Dinsdag 22 juli 2014 om 20:11 uur

Bert

Wizard schreef:

Als er niet minimaal 3 echte versterkingen bijkomen, dan moet je zeker het doel bijstellen naar plek 12t/m 18. Nu toe is het echt 3x niks!!
In 1987 verloor PSV van Bal op het dak 18 in de voorbereiding maar ze wonnen wel de Europacup 1. Dus dit zegt mij nog geen reet.

0
Vrijdag 18 juli 2014 om 22:47 uur

slash070



ADO Den Haag @ADODenHaag · 4 min
1-1 eindstand in de hitte #adoehv #leende #trainingskamp

ADO Den Haag @ADODenHaag · 24 min
De gelijkmaker valt redelijk onverwacht na een niet lekker weggewerkte corner. Jens van Son krijgt de bal voor zijn voeten 1-1 #adoehv
0
Vrijdag 18 juli 2014 om 18:09 uur

Johannes

H@@GenEES schreef:

Derijck is het niveau Wormgoor en die hebben we al, ik dacht dat we vooruit wilde met ede club en niet weer voor de laatste plaatsen gaan spelen, blijkbaar hunkeren de mensen toch naar die degradatieplaatsen want de vraag naar falende oudpelers vanuit de supporters is groot.



In mijn ogen is Derijck bij ons nooit een falende speler geweest. Bij PSV was het ook niet alleen maar slecht en bij Utrecht is er ergens iets heel erg mis gegaan in de persoonlijke verhoudingen.

Wat Derijck beter maakt dan Wormgoor: Leiderschap, verstopt zich niet (Wormgoor is soms niet helemaal aanwezig, zeg maar), durft zelf te spelen (Wormgoor probeert die bal zo snel mogelijk naar een andere verdediger te spelen, ook al heeft dat een ziekenhuisbal tot gevolg).

Dus stel nou dat het financieel enigzins haalbaar is, zou ik het toch echt wel overwegen. Net als de verkoop van Wormgoor trouwens.
0
Vrijdag 18 juli 2014 om 16:47 uur

slash070

https://twitter.com/adodenhaag

Geen account nodig, op het kruisje klikken als er om wordt gevraagd.



ADO Den Haag @ADODenHaag · 14 min
Net voor de drinkpauze scoort Kevin Jansen de 1-0, goeie bal van Gouriye die perfect terug legt op de inkomende Jansen #adoehv 1-0
0
Vrijdag 18 juli 2014 om 16:43 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 214 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 599
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1