Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: euro

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 599
Volgende pagina

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO Den Haag biedt op Caracciolo
ADO Den Haag wil spits Fabio Caracciolo graag naar de hofstad halen. De residentieclub heeft een bod van 100.000 euro op de speler van FC Eindhoven gedaan.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 19 augustus 2008 om 16:18 uur

Vier Ton dus

ADO legt Ammi vast en doet bod op Caracciolo
19/08/2008 10:14

ADO Den Haag is erin geslaagd Ahmed Ammi in te lijven. De ploeg van coach André Wetzel heeft inmiddels ook een bod uitgebracht op Fabio Caracciolo, spits van FC Eindhoven.

Ammi tekende een driejarig contract met ADO met een optie voor een extra jaar. De Hagenaars betalen 400 duizend euro voor de 27-jarige rechtsback van NAC Breda. Ammi en Wetzel werkten eerder samen bij VVV-Venlo.

ADO is bereid een afkoopsom van honderduizend euro neer te tellen om Caracciolo over te nemen van FC Eindhoven. De 23-jarige spits scoorde vorig seizoen zeventien keer in de Jupiler League en was vrijdagavond nog drie keer trefzeker tegen Haarlem (3-2 zege).

0
Dinsdag 19 augustus 2008 om 12:03 uur

<FCDH>

ADO Den Haag bereikt akkoord met Ahmed Ammi Tell-a-Friend print nieuwsartikel


--------------------------------------------------------------------------------
Home > Nieuws > Voetbalnieuws - Datum: 19-aug-2008 10:21

ADO Den Haag heeft Ahmed Ammi (foto, voor) weten te strikken om aan de slag te gaan in de residentiestad. Ammi, die vorig seizoen vooral als aanvallende middenvelder speelde, komt over van NAC Breda en tekent een driejarig contract met de optie voor nog een jaar.

De promovendus bracht al eerder een bod uit op Ammi, maar dat was onvoldoende. Nu zijn de ploegen wel tot een overeenkomst gekomen. Het is onduidelijk hoeveel ADO Den Haag voor de 27-jarige Ammi betaalt.

ADO Den Haag heeft nog meer plannen op de transfermarkt, want de promovendus heeft een bod uitgebracht op spits Fabio Caracciolo van FC Eindhoven. Het bod bedraagt 100.000 euro, maar FC Eindhoven heeft nog geen uitsluitsel gegeven of de transfer doorgang zal vinden. (EvS)


0
Dinsdag 19 augustus 2008 om 11:19 uur

<FCDH>

ADO Den Haag doet bod op Caracciolo
ADO Den Haag heeft een bod gedaan op Fabio Caracciolo. ADO laat in een officiële verklaring weten honderdduizend euro te hebben geboden.

Trainer André Wetzel liet al doorschemeren een oogje te hebben op de 24-jarige Belgische spits van FC Eindhoven, die afgelopen vrijdag nog een hattrick produceerde tegen HFC Haarlem. Voordat Caracciolo naar Eindhoven overstapte speelde hij zes seizoenen bij MVV en één campagne bij het Belgische KVSK United.

Vorig jaar zette Caracciolo de doelpuntenmachine pas echt aan. Bij FC Eindhoven was hij goed voor zeventien treffers. Dit jaar staat de teller al op drie. Dinsdag nam ADO Den Haag Ahmed Ammi al over van NAC Breda. De 27-jarige verdediger tekende en contract voor drie seizoenen, met een optie voor nog een jaar.



0
Dinsdag 19 augustus 2008 om 11:16 uur

knippen en plakken

bron : vi
Ammi tekende een driejarig contract met ADO met een optie voor een extra jaar. De Hagenaars betalen 400 duizend euro voor de 27-jarige rechtsback van NAC Breda. Ammi en Wetzel werkten eerder samen bij VVV-Venlo.

ADO is bereid een afkoopsom van 100 duizend euro neer te tellen om Caracciolo over te nemen van FC Eindhoven. De 23-jarige spits scoorde vorig seizoen zeventien keer in de Jupiler League en was vrijdagavond nog drie keer trefzeker tegen Haarlem (3-2 zege).
0
Dinsdag 19 augustus 2008 om 10:55 uur

Den Haag For Life

IN NOOD schreef:

Einhoven heeft geen cent te makken dus ze zullen hem voor 100.000 euro verkopen let op mijn woorden
ADO is bereid een afkoopsom van 100 duizend euro neer te tellen om Caracciolo over te nemen van FC Eindhoven.

Staat op VI.
0
Dinsdag 19 augustus 2008 om 10:47 uur

Advertentie

IN NOOD

Einhoven heeft geen cent te makken dus ze zullen hem voor 100.000 euro verkopen let op mijn woorden
0
Dinsdag 19 augustus 2008 om 10:38 uur

Forza ADO Den Haag

Beste Shouters,

Het hoort hier eigenlijk niet thuis, maar moet het toch even kwijt. Een fantastisch staaltje successupporterij en een van Basten die nu al geen vrienden maakt. Ik moest er erg om grinniken. Haha, verwende kereltjes daar in 020. Ben ook benieuwd hoelang van Basten daar nog wat te zeggen heeft. Hoe bedenkt die Lucas Beuke het, elke eurocent daar besteed is weggegooid geld. Had ik hem zo al kunnen vertellen.

Ajax-fan wil geld terug na nederlaag
De nederlaag van Ajax afgelopen weekend tegen Inter op het Amsterdam Tournament heeft in ieder geval een fan zo kwaad gemaakt, dat hij zijn geld terug eist. Toeschouwer Lucas Beuke betaalde 110 euro voor twee stoeltjes. En de hele wedstrijd lang zat hij zich afgelopen zaterdag samen met zijn dochter te ergeren aan het opgestelde B-elftal van Marco van Basten. Böke laat het er niet bij zitten en eist een deel van zijn toegangsgeld terug.

http://www.nuvideo.nl/video/show/17012
 

 

0
Maandag 18 augustus 2008 om 19:38 uur

<FCDH>

Varvodic verkiest Köln boven ADO
Geschreven op maandag, 18 augustus om 14:46

Niet ADO Den Haag, niet Real Murcia, maar 1.FC Köln wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe werkgever van Miro Varvodic. De negentienjarige doelman wordt voor één seizoen uitgeleend door zijn werkgever Hajduk Split, waarna hij voor een bedrag van 250.000 euro de definitieve overstap naar de Bundesligist zou mogen maken om de plek in het doel in te nemen.

In Keulen is eerste doelman Faryd Mondragón bezig aan de nadagen van zijn imposante carrière. De 37-jarige Colombiaan belandde begin vorig seizoen bij de Duitse club, na omzwervingen over de hele wereld, van het Argentijnse Independiente tot Galatasaray.

Varvodic, die bij Köln Mondragón op de lange termijn moet opvolgen, had op zijn beurt al een voorcontract getekend bij Real Murcia, maar die transfer ketste af wegens de regelgeving omtrent buitenlandse spelers.

De jonge Kroaat stond ook in de belangstelling van ADO, maar die club koos er in tweede instantie voor om de bij Köln overbodige Dieter Pauken te testen. Dat leverde geen samenwerking tussen speler en club op.

0
Maandag 18 augustus 2008 om 14:56 uur

J.P

Wetzel wil Ammi maandag vastleggen
ADO Den Haag-trainer André Wetzel hoopt maandag met de clubleiding van NAC Breda tot een akkoord te komen over de transfer van Ahmed Ammi naar het Forepark. De rechtsback moet in Den Haag de opvolger worden van Darryl Janmaat.

Janmaat vertrok eerder deze maand naar sc Heerenveen. Wetzel ziet in Ammi de ideale versterking voor de defensie, maar de club zal met een hoger bod moeten komen dan de eerder geboden 250.000 euro.

"De leiding van NAC vindt 250.000 euro te weinig. Maar we hebben opnieuw contact, dus moeten we samen op zoek gaan naar een eventuele opening", aldus de oefenmeester tegenover het AD.

NAC Breda vraagt 600.000 euro voor de oud-speler van VVV-Venlo. "Ik wil best wat geld betalen voor een goede aanwinst, maar we moeten wel blijven kijken wat de reële waarde is van Ammi. Ik denk dat de vraagprijs wat te hoog is als je kijkt naar de verhoudingen tussen prijs en kwaliteit. Het is weliswaar niet mijn geld, maar ik ben er toch graag zuinig mee."

Ammi kwam afgelopen seizoen in het NAC Breda-shirt tot 24 optredens in de hoofdmacht. Mede door de blessures van Kurt Elshot en Rob Penders stond hij regelmatig aan de aftrap. Nu de gehele defensie weer fit is en de club ook Kees Kwakman heeft aangetrokken, lijkt een basisplaats in Breda ver weg voor de Marokkaan.

Bron Voetbalprimeur
0
Maandag 18 augustus 2008 om 11:46 uur

Nu online

Ronaldo, James, lulijzer, ADOZoetermeer, wiegah070, Rikkie1 en 186 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 599
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1