Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eredivisie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 603
Volgende pagina

KR96

http://www.voetbalprimeur.nl/mobile/435213/keeperscarrousel-in-eredivisie-feyenoord-heerenveen-n-ado-in-hoofdrol.html

Hansen geeft hier aan de kinderopvang niet te betalen, dat is toch bizar? Dan zou je bijna aanneemen dat zijn vriendin niet werkt, maar waar zou je dan kinderopvang voor nodig hebben?
0
Vrijdag 8 mei 2015 om 14:48 uur

KR96

Dannyy schreef:

Serieus??
Zie het artikel op VI.nl, uit de eredivisie ploegen staat ADO stijf onderaan
0
Vrijdag 8 mei 2015 om 14:08 uur

JB

JB schreef:

In deze volledig "objectief" samengestelde lijst staat ADO met afstand ONDERAAN bij de eredivisieclubs.....???????????
Beetje raar als je ziet dat we volgens de officiele statistieken van de Eredivisie

- qua aantal overtredingen op 6e plaats staan

- stijf bovenaan staan als het gaat om het anatal overtredingen dat TEGEN een club is begaan

- Aaron Meijers ondanks zijn slechts 4 geel kaarten met afstand de meeste duels van alle eredivisiespelers heeft gewonnen
(Michiel Kramer hier trouwens opde 10e! plaats staat)


Kennelijk zijn de goed meetbare en vooral ook zeer objectieve punten die scheidsrechters en aanvoerders geven voor bijv. "de sportiviteit van het publiek" doorslaggevender in deze lijst????
0
Vrijdag 8 mei 2015 om 13:47 uur

JB

Dannyy schreef:

@markvanrijswijk: De immer betrouwbare @sportzeloot meldt dat Nederland een extra plek krijgt in de Europa League op grond van Fair Play-klassement

Plek 9 in dit geval waarschijnlijk ook genoeg voor play-offs.
Ligt er helemaal aan wie er bovenaan in het FairPlay klassement van de eredivisie staat.
Excelsior?

Zonder alle later geseponeerde rode kaarten hadden we misschien nog wel een kans gemaakt.

Maar ja, met een beetje behoorlijke scheidsrechter o.a. uit bij Dordt en Go Ahead hadden we nu ook nog volop meegedaan voor de play offs.
0
Vrijdag 8 mei 2015 om 12:40 uur

Jos Raaf

Wizard schreef:

Als ik de club goed begrijp dan wordt Jong ADO gewoon ingeschreven in de nieuwe competitie van volgend seizoen. Maat van mij heeft dit te horen gekregen van Wigt. Alleen dan wel met afvallers van A selectie aangevuld met A jeugd. Dus geen vaste 2de elftal spelers.

@Jos Raaf weet jij hier het fijne van?
Selectie eerste elftal wordt stuk breder, dus die niet gespeeld hebben spelen en inderdaad aangevuld met de A spelers (die nu derde staan in de eredivisie met grootste gedeelte eerste jaar A spelers) Persoonlijk vind ik dit een goede ontwikkeling. En geeft onze eigen jeugd veel meer kans om door te stromen ipv een paar "mindere"spelers te halen die we dan weer moeten gaan verhuren of zo. ADO (lees Meppelink) wil pertinent dat er ook altijd Haagse jongens in het eerste spelen of kans maken om er te komen, talent genoeg.
0
Donderdag 7 mei 2015 om 19:48 uur

JB

tanker070 schreef:

Wat gebeurt er waardoor we stappen gaan maken, van deze "nieuwtjes" ben ik niet onder de indruk. Evenals dat de begroting gelijk blijft....
Ach, kijk eens om je heen in de Eredivisie en tel de clubs die dronken van geluk zouden zijn als ze "gelijk zouden blijven"

Twente, Utrecht, PEC, Vitesse, Heracles, NAC, NEC(!), allemaal gaan ze achteruit t.o.v. dit seizoen
0
Donderdag 7 mei 2015 om 11:05 uur

Advertentie

Johanbestevriend

H@@GenEES schreef:

Je vergeet alleen één ding, we zitten ook al die jaren (zelfs het Bromjaar) naar wanstaltig voetbal te kijken, statistieken zijn leuk hoor maar het laat niet zien hoe vreselijk slecht voetbal we de afgelopen jaren voorgeschoteld hebben gehad.
nee niet vergeten.
Maar is dat bij andere clubs structureel anders?
Vooruit: af en toe een gepromoveerde club die een (of misschien op adrenaline zelfs twee) leuke seizoen(en) draait. Maar daar zijn geen verwachtingen. Als die om de hoek komen kijken (en de supporters zich er daarna mee gaan bemoeien), gaan de prestaties voor mooi voetbal. En zo hoort het ook.
Zwolle is daarin misschien nu sinds twee jaar de uitzondering. Heracles was dat lang, maar ook niet meer.

Noem eens vier clubs die -ind e middenmoot en eronder- met structureel mooi en herkenbaar voetbal spelen? We hebben gewoon beperkte voetballers en een elftal wat gemiddeld met een derde tot de helft per jaar veranderd. Eer je ingespeeld bent, is het seizoen voorbij of is je beste speler weggekocht.

@Haagenees, wanneer hebben wij dan wel mooi voetbal gespeeld in de sinds 1975 ? Eerste divisie `84-`85-86"? De kerstboom? (ook maar anderhalf jaar), 95 onder lex? twee jaar later een tijdje onder Wotte? Lex en Rinus in de eerste divisie een jaartje? Als Brom ook al niet mooi was?

Den Haag heeft het van vechten moeten hebben. Ook dit jaar bleek pas dat we punten gingen halen toen de mentaliteit veranderde. Fraser wilde meer voetbal. Maar onze voetballers (en velen in de eredivisie) zijn daar niet toe in staat. En als je niet vecht is het verschil tussen de nummer 8 en 18 maar heel heel klein.
0
Woensdag 6 mei 2015 om 17:45 uur

070-Hagenees

Dannyy schreef:

Ja. Omdat alle spelers in Engeland vreselijk duur zijn en er in Nederland altijd wel wat te halen valt. Kijk maar even hoeveel ex-Eredivisiespelers er nu in de PL spelen.
Dat is onzin. Benteke kwam ook niet uit de engelse conpetitie. En met 30 miljoen voor benteke kunnen ze echt wel een betere spits dan kramer kopen (ja, ook in de engelse conpetitie). En de ex-eredivisiespelere die nu in de premier league spelen, hebben zich meerdere seizoenen bewezen in de eredivisie.
0
Woensdag 6 mei 2015 om 11:23 uur

<FCDH>

ADO Den Haag leert van basketballer

ROTTERDAM -
Op de training van ADO Den Haag dit keer geen doelpunten, maar driepunters, dunks en alley-oops.
De selectie van ADO poseert met Francisco Elson voor een foto.
De selectie van ADO poseert met Francisco Elson voor een foto.
Foto: TLG
De selectie van Henk Fraser genoot in Rotterdam van een door Francisco Elson aangeboden basketbalclinic. Elson, die furore maakte in de NBA, gaf de spelers op mentaal gebied les.
„Zijn carrière is indrukwekkend verlopen”, wist Fraser. „Amerikanen hebben een geweldige mentaliteit. Om daar als buitenstaander te slagen moet je dubbel zo hard zijn. Dat moet een voorbeeld zijn voor mijn spelers."
EREDIVISIE

Teleneus
0
Woensdag 6 mei 2015 om 10:33 uur

Dannyy

GroenGeleGroninger schreef:

Van Weert vind ik echt een prima speler die Kramer zou kunnen opvolgen. Was bij Den Bosch al goed bezig en heeft dit seizoen ook aangetoond op Eredivisie-niveau van waarde te zijn. Janssen is wat moeilijker in te schatten, maar ik begrijp dat buiten de traditionele top-3 zowat de hele Eredivisie is geïnteresseerd in die jongen en heb ook ergens vernomen dat de kans redelijk groot is dat hij bij PEC Zwolle tekent. Dus lijkt me lastig voor ADO om hem binnen te halen.
PEC heeft helemaal geen geld, die zijn makkelijk af te troeven. Als ik dan toch een spits moet kiezen uit de Eredivisie kies ik voor Ogbeche. Maar Den Haag kennende word het Guyon Fernandez of te Vrede.
0
Woensdag 6 mei 2015 om 10:20 uur

Nu online

Brian, broodjebal070, jbdh, Rob2002, poemba, Peter87, twaalfdespeler, Vos en 96 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 603
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 FC Emmen 28 - 41
9 Roda JC 28 - 39
10 Helmond Sp. 28 - 39
11 Telstar 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 27 - 31
15 Jong AZ 26 - 30
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 26 - 17
20 Vitesse -27 28 - 4