Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: utrecht

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 603
Volgende pagina

haagse jr

Ongelooflijk dat mensen Utrecht nog sterker achten dan Den Haag.

Keeper: Robin Ruiter > Gino Coutinho

Ik kies voor Gino Coutinho. Robin Ruiter is ook een talentvolle keeper maar Coutinho heeft bewezen op Eredivisie niveau heel constant te presteren. Robin Ruiter maar één jaar.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 1-0

Rechtsback: Mark van Maarel > Dion Malone

Ik kies voor Dion Malone. Vorig jaar zeer sterk seizoen gedraaid. Fysiek stuk sterker dan de lichtvoetige Mark van Maarel. Die eigenlijk altijd 2e keus is geweest en nu een keer echt basisspeler was met gebrek aan beter.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 2-0

Centraal achterin: Timothy Derijck > Tommy Beugelsdijk

Ik kies voor Timothy Derijck. Sterke verdediger met leiders capaciteiten. Tommy Beugelsdijk maakt veel fouten en is nog behoorlijk wisselvallig. Wel goede inzet en een krachtige verdediger.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 2-1

Centraal achterin: Marcus Nilsson > Vito Vormgoor

Ik kies voor Vito Wormgoor. Vorig seizoen heb ik hem zien groeien. Hij is een van de leiders van dit ADO Den Haag. Opbouwend ook sterk. Marcus Nilsson werd vorig jaar met veel bombarie gehaald maar bleek achteraf een middelmatige verdediger die ook nog is heel erg blessuregevoelig is.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 3-1

Linksback: Dave Bulthuis > Aaron Meijers

Ik kies voor Dave Bulthuis. Een lange sterke gozer, linksbenig en ook opbouwend goed. Aaron Meijers is opbouwend goed, maar verdedigend minder. Ook is hij niet snel genoeg. Eigenlijk een middenvelder.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 3-2

Middenveld: Johan Martensson > Danny Holla

Ik kies dan toch voor Danny Holla. Erg solide indruk gemaakt vorig seizoen met meer dan 10 goals ook. Is iemand die voorop gaat in de strijd. Martensson vorig seizoen wisselvallig. Maar is niet beter dan de gemiddelde Eredivisiespeler.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 4-2

Middenveld: Jens Toornstra > Ricky van Haaren

Logische keus, Jens Toornstra. De kersverse oranjeinternational heeft weliswaar minder jeuginterlands voor Nederland gespeeld dan Ricky van Haaren. Toch is er belangstelling van FC Porto en PSV. Toornstra is met zijn loopvermogen van absolute topniveau. Ricky van Haaren oogt wisselvallig. Maar heeft hier betere voetballers om zich heen dan bij VVV en dat zou hem goed doen.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 4-3

Middenveld: Yoshiagi Takagi > Kevin Jansen

Twee gelijkwaardige voetballers. Allebei jong en talentvol. Toch nijg ik naar Kevin Jansen. Omdat die vorig seizoen het meest constant was. Heeft vorig seizoen (bijna) elke wedstrijd gespeeld. Takagi talentvol maar nog niet zo goed als Jansen.

Keuze ADO Den Haag - FC Utrecht 5-3

Rechtsbuiten: Eduard Duplan - Jerson Cabral

Ik kies voor Eduard Duplan. Is een hele stabiele Eredivisievoetballer in tegenstelling tot Cabral. In potentie is Cabral misschien beter maar Duplan presteert constant. Ook veelzeggend dat Duplan ADO`s eerstekeus was en daarna bijvoorbeeld Goureye kwam.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 5-4

Spits: Jabob Mulenga > Mike van Duinen

Ik kies voor Mike van Duinen. Groot Nederlands talent. Veelzeggend dat FC Utrecht hem alleen al wil aantrekken. Maar daarna ook FC Kopenhagen en AZ Alkmaar. Zijn talent is het om vooral een echte spits te zijn. Afmaken, dat kan die goed. Dat is juist het gene wat Mulenga minder kan. Wel fysiek erg sterk.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 6-4

Linksbuiten: Tommy Oar > Ninos Goureye

De twee ontlopen elkaar niet veel. Echter het verschil is dat Goureye zich nu moet bewijzen om een basisspeler te worden op Eredivisieniveau. Daarom kies ik voor Oar. Een talentvolle lichtvoetige speler. De twee zijn niet echt met elkaar te vergelijken maar ik vind Oar tot nu toe iets gevaarlijker.

Keuze: ADO Den Haag - FC Utrecht 6-5

Eindoordeel: ADO wint nipt van FC Utrecht. Vooral in de as van het team is ADO Den Haag sterker. Ik verwacht ook dat FC Utrecht steekhouder Jens Toornstra vertrekt en het is moeilijk om een goede vervanger te zoeken. Want de competitie gaat bijna beginnen. ADO Den Haag heeft zijn team al klaar en maakt zich op voor een leuk seizoen. Een aantal spelers mag zich gaan bewijzen en lijken dat ook te gaan doen.
0
Woensdag 24 juli 2013 om 11:46 uur

Gast

Wij moeten boven go ahead cambuur rkc heracles nac zwolle kunnen eindigen

Wij moeten concureren met nec utrecht roda heerenveen groningen!!

Az twente vitesse feyenoord psv ajax gaan zowiezow boven ons eindigen

Ovigens denk ik tot utrecht en heerenveen iets beter zijn dan ons maar met een beetjuh geluk eindigen wij boven hun

Nec roda groningen zijn gelijkwaardigen ploegen!

Maarja de transfer periode loopt nog dit is hoe het er nu uitziet

Wie weet welke 2 verdedigers stein haalt een goeie linksback en een centrale verdediger maakt ons veel sterker
0
Woensdag 24 juli 2013 om 10:46 uur

Sprinkhaan070

MikeDH schreef:

1.Ajax
2.PSV
3.Feyenoord
4.AZ
5.Vitesse
6.FC Twente
7.ADO Den Haag(winnen de beker)
8.NEC
9.Heerenveen
10. FC Groningen.
11. Roda JC
12. FC Utrecht
13.NAC
14.FC Zwolle
15.RKC
16.Cambuur
17.Heracles
18.Go Ahead Eagles

Denk eerder dit:

1. PSV
2. Ajax
3. Feyenoord
4. Vitesse
5. Heerenveen
6. FC Twente
7. AZ Alkmaar
8. ADO Den Haag
9. FC Groningen
10. FC Utrecht
11. Roda JC
12. FC Zwolle
13. NAC
14. NEC
15. Heracles Almelo
16. Go Ahead Eagles
17. RKC Waalwijk
18. Cambuur Leeuwarden
0
Woensdag 24 juli 2013 om 09:20 uur

MikeDH

1.Ajax
2.PSV
3.Feyenoord
4.AZ
5.Vitesse
6.FC Twente
7.ADO Den Haag(winnen de beker)
8.NEC
9.Heerenveen
10. FC Groningen.
11. Roda JC
12. FC Utrecht
13.NAC
14.FC Zwolle
15.RKC
16.Cambuur
17.Heracles
18.Go Ahead Eagles

0
Woensdag 24 juli 2013 om 06:51 uur

GroenGeleGroninger

Gegroet,

Roda JC heeft zich echt niet denderend versterkt hoor. Alleen Anouar Kali is een speler die ze vooruit gaat helpen. Voor de rest is de voorhoede erop achteruit gegaan en is de verdediging tot het niveau middenmoot gebracht in plaats van degradatie. Die drama keeper Kurto is er immers ook nog altijd, maar daar gaat wel vervanging voor geregeld worden. Den Haag doet er niet voor onder. In de huidige staat zijn clubs als FC Utrecht, FC Groningen en SC Heerenveen nog wel clubs die boven ADO gaan eindigen komend seizoen. Maar een plaats in het linkerrijtje is zeker niet ondenkbaar voor ADO, zeker niet nu clubs als Heracles, NEC, NAC en RKC zijn verzwakt zie ik veel mogelijkheden om in ieder geval als negende of achtste te eindigen.

Cabral moet ik nog maar eens zien trouwens. Was bij Feyenoord toch een beetje mooi weer voetballer. Kon sommige wedstrijden geweldig ballen, maar meeste wedstrijden was het kut met peren wat die op de mat liet zien. Bij Twente willen ze er ook maal al te graag vanaf, slechte mentaliteit en komt zwaar tekort voor het gewenste niveau van Twente. Neemt natuurlijk niet weg dat hij in zijn vertrouwde omgeving bij een leuke club als ADO volledig gaat opbloeien. We gaan het zien!

Gouriye vind ik echt een topprestatie van het bestuur om die vast te leggen. Snap niet dat ze die bij Heracles zo makkelijk hebben laten gaan. Schet, Kramer en Esajas zijn ook leuke spelers voor erbij, dus dat is ook allemaal prima. Vraag me alleen nu wel af hoe het zit met de creativiteit nu Chery weg is. Catalin moet het maar gaan laten zien in de Eredivisie.

Gegroet, Triple G
0
Woensdag 24 juli 2013 om 00:26 uur

<FCDH>

haagse jr schreef:

Voorspelling Eredivisie 2013/2014:

1. Ajax
2. PSV
3. Feyenoord
4. Vitesse
5. FC Twente
6. AZ Alkmaar
7. ADO Den Haag
8. SC Heerenveen
9. FC Groningen
10. Roda JC
11. FC Utrecht
12. NEC
13. FC Zwolle
14. NAC
15. Heracles Almelo
16. RKC Waalwijk
17. Cambuur Leeuwarden
18. Go Ahead Eagles

Wat is jullie rijtje?
1. Ajax helaas zucht
2. PSV sta je dan 2e met al je miljoenen :-)
3. Feyenoord zit niet meer in
4. Vitesse zelfs met maffia geld geen kampioen
5. FC Twente toontje lager
6. AZ Alkmaar spelen toch elk jaar verzorgt voetbal
7. ADO Den Haag onze opmars niet te stuiten:-)
8. SC Heerenveen laaste jaar pannekoek?
9. FC Groningen 800.000 armer en nog onder den haag :-)
10. Roda JC blijven reserve moffen he :-)
11. FC Utrecht hoogmoed komt voor de val hahaha
12. NEC. Bosjesmannen
13. FC Zwolle voor hun doen aardig
14. NAC bejaarden elftal alsnog failliet?
15. Heracles Almelo. Pleur op met je kunstgras
16. RKC Waalwijk ook v castelen help ze niet vooruit
17. Cambuur Leeuwarden op de tractor weer naar huis
18. Go Ahead Eagles volgend jaar weer naar Sparta
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 22:53 uur

Langebach2

miq72 schreef:

1.Ajax
2.Feyenoord
3.Psv
4.Fc twente
5.Heerenveen
6.Vitesse
7.Az Alkmaar
8.Ado
9.Groningen
10.Utrecht
11.Zwolle
12. Roda
13.Rkc waalwijk
14.Heracles
15.nec
16.nac
17.Go ahead
18. cambuur
11.
1. 020 .................
2. PSV
3. Feyenoord
4. FC Twente
5. AZ
6. Vitesse
7. Roda JC
8. Groningen
9. Heerenveen
10. Utrecht
11. ADO Den Haag
12. PEC Zwolle
13. NEC
14. NAC
15. Go Ahead
16. Heracles
17. RKC Waalwijk
18. Cambuur
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 22:50 uur

miq72

haagse jr schreef:

Voorspelling Eredivisie 2013/2014:

1. Ajax
2. PSV
3. Feyenoord
4. Vitesse
5. FC Twente
6. AZ Alkmaar
7. ADO Den Haag
8. SC Heerenveen
9. FC Groningen
10. Roda JC
11. FC Utrecht
12. NEC
13. FC Zwolle
14. NAC
15. Heracles Almelo
16. RKC Waalwijk
17. Cambuur Leeuwarden
18. Go Ahead Eagles

Wat is jullie rijtje?
1.Ajax
2.Feyenoord
3.Psv
4.Fc twente
5.Heerenveen
6.Vitesse
7.Az Alkmaar
8.Ado
9.Groningen
10.Utrecht
11.Zwolle
12. Roda
13.Rkc waalwijk
14.Heracles
15.nec
16.nac
17.Go ahead
18. cambuur
11.
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 22:36 uur

Advertentie

skym

haagse jr schreef:

Voorspelling Eredivisie 2013/2014:

1. Ajax
2. PSV
3. Feyenoord
4. Vitesse
5. FC Twente
6. AZ Alkmaar
7. ADO Den Haag
8. SC Heerenveen
9. FC Groningen
10. Roda JC
11. FC Utrecht
12. NEC
13. FC Zwolle
14. NAC
15. Heracles Almelo
16. RKC Waalwijk
17. Cambuur Leeuwarden
18. Go Ahead Eagles

Wat is jullie rijtje?
1. Psv
2. Vitesse
3. AZ
4. Roda
5. FC Twente
6. ADO Den Haag
7. Nac
8. SC Heerenveen
9. Cambuur
10. Heracles
11. Go Ahead
12. NEC
13. FC Zwolle
14. Rkc
15. Utrecht
16. Groningen
17. Feyenoord
18. 020
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 22:35 uur

haagse jr

Voorspelling Eredivisie 2013/2014:

1. Ajax
2. PSV
3. Feyenoord
4. Vitesse
5. FC Twente
6. AZ Alkmaar
7. ADO Den Haag
8. SC Heerenveen
9. FC Groningen
10. Roda JC
11. FC Utrecht
12. NEC
13. FC Zwolle
14. NAC
15. Heracles Almelo
16. RKC Waalwijk
17. Cambuur Leeuwarden
18. Go Ahead Eagles

Wat is jullie rijtje?
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 22:26 uur

Nu online

broodjebal070, Marcie, Raoul88, Alle ballen op Jort, JvDH, Rob2002, ADOZoetermeer, Heino, slash070, frans swa en 100 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 603
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 FC Emmen 28 - 41
9 Roda JC 28 - 39
10 Helmond Sp. 28 - 39
11 Telstar 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 27 - 31
15 Jong AZ 26 - 30
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 26 - 17
20 Vitesse -27 28 - 4