Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: minuten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 604
Volgende pagina

Kees

ADO500 schreef:

Het is maar waar je woont. Ben nu op de fiets in 10 minuten bij het stadion. Vroeger deed ik er minstens een half uur over.

Vind het dus prima zo!
Mag 9 minuten fietsen voor mij ook?
0
Donderdag 5 februari 2009 om 16:01 uur

ADO500

Rome schreef:

Fietste vandaag door het Zuiderpark.. En ook langs de ingang van het station..

 

Ik vind het toch echt jammer dat het Forepark zo ver buiten de stad ligt.. Er naar toe fietsen is onmogelijk..

Het is maar waar je woont. Ben nu op de fiets in 10 minuten bij het stadion. Vroeger deed ik er minstens een half uur over.

Vind het dus prima zo!
0
Donderdag 5 februari 2009 om 15:56 uur

ADO supporter Leidschenveen

Nog even wat anders, ik zie dat Delorge niet meespeelt in de basis bij Roda. Gablesseerd, gepasseerd, geschorst ? De afgelopen wedstrijd kon hij toch na 45 minuten douchen ?
0
Woensdag 4 februari 2009 om 20:53 uur

den haag

Proberen ze nou grappig te doen bij sportweek. Ze vergeten ff hoeveel punten wij verloren hebben in het haags kwartiertje.



ADO Den Haag is dit seizoen tot dusver de meest productieve eredivisieploeg in het laatste kwartier. Van de 22 ADO-goals vielen er acht in de laatste vijftien minuten, oftewel 36,36 procent.

ADO wordt op de voet gevolgd door FC Volendam (31,81 procent), Heracles Almelo (30,43 procent) en NEC (28,57 procent). De Graafschap kakt juist helemaal in naarmate het duel vordert: de Zebra’s scoorden maar één van hun dertien treffers na het verstrijken van de 75 minuten. (MA)

Bron: http://www.sportweek.nl/voetbal/85192/
Eredivisie_ADO_dit_seizoen_productief_in_Haags_Kwartiertje
0
Woensdag 4 februari 2009 om 16:18 uur

FRank

ADO- Heerenveen 3 minuten voor tijd 1 kans 1 goal voor Heerenveen. Gisteren 8 minuten voor tijd een bal voor zowat het lege goal tegen de paal en tot overmaat van ramp scoort Vitesse.
ADO-Willem 2 in de 94e minuut scoort Demouge een onmogelijke goal, gisteren 3 minuten voor tijd krijgt hij hem van een meter nog niet in het lege doel!!!
Wanneer hebben wij eens dat geluk of dwingen we dat niet af met dit afwachtende systeem???
0
Woensdag 4 februari 2009 om 15:17 uur

marcellino

Leiden schreef:

en twee rondes achter elkaar winnen en je staat bijna in het linker rijtje....  gewoon vierkant achter de club staan en gaan voor de punten!

wat ik het verschil vind met ploegen als vitesse en volendam is dat daar spelers in spelen die het gras opvreten.ze zijn misschien kwalitatief minder als de spelers bij den haag maar kunnen wel 90 minuten gaan.

bij ons zijn spelers als knopperd,rankcovic,cornelisse en op dit moment buijs door conditie achterstand niet in staat om 90 minuten te spelen daarom verliezen we ook in de laatste 15 minuten,spelers als swiebbe,immers en resodihardjo kunnen wel conditioneel het aan daarom snap ik ook niet dat wetzel bij een voorsprong of gelijke stand in de laatste 15 minuten deze spelers niet in zet om de tegenstander zoveel mogelijk te ontregelen.


Waarom moeten we voor 3 punten gaan tegen groningen wees blij met een punt,als we de wedstrijden van psv en heereveen mee telt zijn dit al drie kostbare verlies punten en misschien ben ik nog wel waat vergeten.
0
Woensdag 4 februari 2009 om 10:12 uur

Kaos

wat mij opvalt is dat
de concurrenten allemaal in de laatste minuten kunnen scoren...

dat baart me wel zorgen
0
Dinsdag 3 februari 2009 om 21:50 uur

aapie

Zojuist is bekend gemaakt dat Van Wolfswinkel aan DH word verhuurd voor een Half Seizoen ,  over een paar minuten op de sites te verschijnen
0
Maandag 2 februari 2009 om 20:59 uur

Advertentie

rien1

Kees schreef:

Effe iedereen een nachtmerrie bezorgen. Ik herinner me een 9-0  met Leo de Boer in het goal.
En ik een 9-2. Met 9-0 en nog 10 minuten te spelen riep het hele stadion om 10 10 10 10 10 10 10 10!!!!!!

En toen werd het 9-1 en 9-2! Het Den Haag vak ontplofte en de PSV-supporters met een lange bek naar huis
0
Maandag 2 februari 2009 om 20:47 uur

rien1

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Halve finale KNVB beker, seizoen 88-89, eindstand 5-2.
Dat was nog in het Philips stadion. Het was 2-2 na 90 minuten, en daarna maakte PSV er nog 2. Maar was reuze spannend. 
Achter het doel was het 1 groen-gele zee
We speelden volgens mij nog in de eerste divisie, maar promoveerden als 2e na Vitesse. 

Ik ben natuurlijk geen wandelende computer,  maar die wedstrijd kan ik me wel herrineren. Groot feest, ondanks uitschakeling in die halve finale dacht ik. 
0
Maandag 2 februari 2009 om 20:07 uur

Nu online

Ran1972, ADO079, ADOZoetermeer, pajam, langnek, Marcie, FC Den Haag!, slash070, pitbull, Ado Vakkie S en 228 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 604
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5