Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: clubs

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 605
Volgende pagina

Max

Kees schreef:

Schikken of niet. Het blijft een wanvertoning en het toont maar weer eens het gelijk van dat griezelkabinet van een Johan Derksen en cs. aan dat er veel geld in de voetballerij niet aan het product voetbal ten goede komt.

Zelfs twee ton is een meer dan behoorlijke beloning voor de gedane arbeid. Aan de andere kant verrijkt Kallen zich(weliswaar via een omweg) over de rug van ADO.

Hoezo is de voetballerij verziekt en kijken wij allen lijdzaam toe. En dan pleiten hier enkele shouters nog dat ADO dieper in de geldbuidel moet tasten om spelers te behouden of te halen.

Nou dan maar liever ergens onderin de ere of desnoods Jupiler i.p.v. al die walgelijke opvreters die geld ruiken over de rug van anderen.
Werkelijk Zum Kotzen en ikzelf ben hier ook schuldig aan om deze wanvertoning in stand te houden. . Besef ik veels te goed.
Tja, ik vrees dat het voorlopig alleaal nog erger wordt. Dat men zit te steggelen over tonnen die worden verdiend aan onze club, terwijl wij niet eens eens een talentvolle speler uit de eredivisie kunnen kopen. Maar dit zijn nog kruimels. Clubs verdienen niks aan het voetbal. Het grote geld wordt verdiend door zaakwaarnemers (spelers verdienen ook te veel, maar dat zijn in elk geval nog de artiesten). Ik verwacht dat over een aantal jaar de zaakwaarnemers of investeringsclubs de topspelers in bezit hebben en de grote clubs die voor miljoenen per jaar kunnen huren. Totdat ook deze bubbel barst. Want wij (oetballiefhebbers ter wereld) moeten het uiteindelijk betalen.
0
Vrijdag 27 maart 2015 om 11:49 uur

FC Den Haag!

Geld zat bij de clubs in Engeland. Dus als Aston Villa hem echt wil hebben kunnen we een goed bedrag voor hem vragen!
0
Donderdag 26 maart 2015 om 12:25 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Bakker nog niet klaar bij ADO
Danny Bakker kon vorig jaar naar eigen zeggen naar veel clubs.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 26 maart 2015 om 10:25 uur

TONH

marcellino schreef:

Maar al zou het zo zijn dat.Wang de.schoonheidsprijs niet verdiend geef je het antwoord zelf al en dat is dat er over drie weken een plan moet zijn voor het komend jaar.dus we kunnen iedereen hier de schuld geven maar zolang we het plan niet zwart op wit zien dan heeft het ook totaal geen nut.om een schuldige.aan te wijzen.sterker nog al zal dat wang zijn maar dadelijk een plan indien en met 10 miljoen over de brug komt wie praat er dan nog over.
10 miljoen?
Ik heb het sterke vermoeden dat het nog veel meer zal zijn dan die 10
Voor chinezen is 10 mil. niet zo heel erg veel.
Hij wil over een paar jaar internationaal bekend zijn en meedoen in de top.
Er gaat heel ..heel erg veel veranderen.
Chinezen gaan niet iets kopen om er vervolgens weinig mee te gaan doen.
Als je hier in dit land veel wil gaan betekenen moet het budget net zo hoog zijn als de 3 grootste clubs.
De 8 a 10 miljjoen die betaald is voor de club is voor een grote chinese onderneming niet zo heel erg veel.
Het is natuurlijk ook wel even een land met ruim een miljard inwoners.
0
Maandag 23 maart 2015 om 23:06 uur

Marijn

Jordy schreef:

Hij heeft in Finland,Zweden en Polen gespeeld, dan is de Eredivisie toch wel een verbetering en doet hij het niet alleen voor het geld. Zelfde met Kristensen.
Kristensen heeft nog clubs achter zn naam hij niet echt bijzondere..
0
Maandag 23 maart 2015 om 21:28 uur

gillah

michel schreef:

Hieronder aantal bedrijven die bezit zijn van buitenlandse investeerders.
Zegt denk ik genoeg No worry dus

Percentage buitenlandse aandeelhouders in:
KPN 92,5
ASML 90
TNT 90
Ahold 88
AKZONobel 88
Wolters Kluwer 83
Philips 80
DSM 76
Aegon 70
ING 66
Fugro 61
Boskalis 60
Randstad 52
Heineken 48
BAM Groep 40
Dan kan je het beter vergelijken met andere voetbalclubs. De Guardian heeft in mei 2014 een mooi overzicht gegeven over de financiele toestand van de Premier League clubs. Hier de clubs met buitenlandse eigenaren (bedragen in miljoenen pond):

Arsenal:
Omzet: 283
Schuld: 93

Aston Villa
Omzet: 84
Schuld: [b]189[/b] (waarvan 179 bij de eigenaar)

Chelsea
Omzet: 260
Schuld: [b]958[/b] (geheel bij eigenaar)

Fulham:
Omzet: 73
Schuld: 1

Liverpool:
omzet: 206
Schuld: 114 (waarvan 69 bij de eigenaren)

Manchester City
omzet: 271
Schuld: 54. Ook is er bijna 1 miljard geinvesteerd maar hoe dat geregeld is, wordt mij niet helemaal duidelijk.

Manchester United:
omzet:363
schuld: 295 (geheel bij eigenaar. Verder heeft de club al 700 miljoen afgelost bij de eigenaren)

Newcastle:
omzet:96
schuld: 133, geheel bij eigenaar

QPR:
omzet:61
schuld: 177, waarvan 110 bij de eigenaar

Reading:
omzet: 59
schuld: 38, waarvan 19 bij de eigenaar

Southampton
omzet: 72
schuld: 19

Stoke:
omzet: 67
schuld: 36, geheel bij eigenaren

Sunderland:
omzet: 76
Schuld: 78 (net 39 miljoen afgelost bij de eigenaren)

West Ham:
omzet: 91
schuld: 77

Veel clubs hebben een grotere schuld bij hun eigenaar dan hun jaaromzet. Chelsea en Manchester United hebben natuurlijk ontzetten veel gewonnen de afgelopen jaren, maar hebben wel elk bijna 1 miljard pond geleend bij hun eigenaar. Manchester United heeft daarvan 700 miljoen al terug moeten betalen.
0
Maandag 23 maart 2015 om 18:44 uur

Madmax

EagleForce schreef:

Zijn allemaal onvoorspelbaar en lastige wedstrijden, zeker in deze eindfase waarin bewezen wordt dat iedereen van iedereen kan winnen en dus ook verliezen. Geen touw aan vast te knopen.
Linkerrijtje knokken ze om play-offs EL en rechterrijtje om play-offs NC te ontlopen. Per wedstrijd zullen de belangen anders kunnen zijn afhankelijk van resultaat dus onmogelijk om nu al voor alle resterende wedstrijden een voorspelling te kunnen neer zetten.
Wij moeten zelf vol voor de winst gaan en ieder geval strijd en passie laten zien en dan afwachten wat de rest doet, geen invloed op helaas.

Laat ik het dan anders zeggen, gezien het spel en resultaten van de afgelopen 2 a 3 weken, vind ik het programma van NAC en Heracles wat makkelijker dan die van ADO. En ik wil helemaal niet NEGATIEF zijn. Maar om te gaan roepen ( om het positieve ) dat we veilig zijn en zeker geen NC gaan spelen, gaat mij te ver. Afgelopen jaar hadden wij de wind mee op het einde, waarom zou dat bij andere clubs niet kunnen. Conlusie GEVAAR DREIGT !!!
0
Maandag 23 maart 2015 om 12:35 uur

DHFC070

Kees schreef:

Ben nog ziek van weer een onnodige nederlaag. Weet iemand of Wang al daadwerkelijk bij die uitwedstrijd aanwezig was?

Winnen van Excelsior zal wel veel lucht geven.
Winnen van Excelsior zal inderdaad veel lucht geven.
Alleen heb ik daar weinig vertrouwen in, het lukt al 13/14 uitwedstrijden niet waarom zal het dan nu wel lukken?

Utrecht thuis is wat mij betreft DE wedstrijd waar het moet gebeuren.
Excelsior 1 puntje en Utrecht 3 punten en je bent veilig.

Blijft ongelooflijk dat je het jezelf weer zo moeilijk maakt. Je stond gvd 9 punten voor met 2 thuiswedstrijden voor de boeg. Dan kunnen we heel veel zaken erbij halen zoals een Fraser, scheidsrechters etc. maar feit blijft dat het gewoon een kwaliteitloos elftal is en niet 10e begroting waardig.

Er gaat gewoon jaren al heel veel fout en clubs als Zwolle, Cambuur en Willem 2 zijn je voorbij gestreefd met een veel minder budget.... pijnlijk.
0
Maandag 23 maart 2015 om 09:17 uur

Advertentie

fcdh17

Stel we moeten nacompetitie spelen.. Met alle respect hoor, maar dit team moet dan over clubs als Oss, Roda etc er overheen walsen! Maar na Almere kan ik niks met zekerheid zeggen, alhoewel we nu die aankopen erbij hebben. Zelf zie ik ons niet play offs spelen en alnhelemaal niet degraderen.
0
Zondag 22 maart 2015 om 20:40 uur

Petah

Bert schreef:

Ik ken dat groepje niet nee. Daarom dacht ik dat je de ouders van de Ado kids bedoelde. Er komen gemiddeld 11.000 supporters die ken ik niet allemaal persoonlijk.

Ik heb ook een paar keer in de thuisvakken gezeten bij een uitwedstrijd. Bij Heracles of W2 kan je dan wel gewoon zeggen dat je voor Ado bent. Maar bij Groningen was het bijna wel stront aan de knikker...

Bij Feyenoord ging ik zelf bijna een keer de fout in....vergat even dat ik op een Feyenoord vak zat.

Ben er sindsdien maar mee gestopt. Mocht gratis mee naar Feyenoord Ado met een SCC houder maar dat doe ik maar niet meer.
t lig eraan waar je gaat zitten ga je in de fanatieke vakken zitten bij die clubs kan je idd wat verwachten maar rest van de vakken nooit een probleem
0
Zondag 22 maart 2015 om 09:30 uur

Nu online

Langebach2, Dang3r en 174 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 605
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5