Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 607
Volgende pagina

haagse-Dick

LeoH schreef:

Onbegrijpelijk hoe sommige shouters een mening hebben over Alberg, die een ongelooflijk goede voetballer is en zelf niet als een stofzuiger moet dienen, maar stofzuigers in dienst van hem moet laten spelen!
Dan lees ik een ruilvoorstel Kramer met Immers.....ik ben een groot fan van Immers, maar Kramer is toch wel buitengatergorie voor onze begrippen, heeft samen met Alberg het verschil gemaakt afgelopen seizoen!!!
Dat is in mindere mate ook met Gehrt, is ook geen werker. Alberg is heel belangrijk voor ADO maar zijn contract loopt af dus verwacht dan wel of hij bij wil tekenen of niet. Dat is wel cruciaal in dit onderwerp!
0
Zondag 26 juli 2015 om 21:26 uur

Gast

KR96 schreef:

Sorry, maar waar komt dat vandaan?

"ADO Den Haag-directeur Jan Willem Wigt laat in een reactie weten niet bekend te zijn met de interesse van Celtic." (West)

En ik denk dat die jongen gewoon een gelimiteerde som tussen de 1.5 en 2 miljoen krijgt.

Bij een verbeterd (en langer dan 1 seizoen) contract zal de gelimiteerde som hoger moeten zijn, tenminste dat moet ADO zeker moeten willen.
Dat past ook bij de ambities lijkt mij. Voor 1,5 miljoen heb je zeker geen zelfde spits terug (plus het jaarsalaris).

Kramer is overigens geen zekerheidje he, hij scoort niet al jaaaaaren op topniveau. Ik ben benieuwd of hij komend seizoen weer zoveel scoort, dat is moeilijker dan een eerste jaar veel scoren.

En ja, Celtic is een mooie club.

Maar ADO nog veel mooier !!!!!!
0
Zondag 26 juli 2015 om 21:15 uur

den haag

Gerucht op twitter : Ado Den Haag & Michiel Kramer zijn er voor 99% uit om het contract met 2 jaar te verlengen..

Voor wat het waard is....
0
Zondag 26 juli 2015 om 20:24 uur

JB

Langebach2 schreef:

ze krijgen een percentage van het jaarsalaris, ongeveer 6 a 7 procent, moet Den Haag betalen. Verdienen ze 100.000 bruto dan 7000 euro commissie per jaar. Jupiler spelers verdienen soms minimumloon, dus aan sommige spelers verdienen ze weinig.
Uitgaande van een sterk verbeterd contract voor 3 jaar dat toch ruim boven een ton per jaar zal liggen, heeft Slimani alleen met de verlenging van Meijers bijna een modaal jaarsalaris binnen geharkt voor zichzelf.....

Als Kramer dan ook nog verlengd voor 2 jaar voor 1,5 ton draait Slimani de hele dag Money van Pink Floyd op zijn autoradio...
0
Zondag 26 juli 2015 om 15:03 uur

Dannyy

FFL schreef:

Waarom die laatste paar woorden er nou weer bij? Dat maakt jouw shouts altijd zo onbenullig. Gebaseerd op niks.
ADO Den Haag-directeur Jan Willem Wigt laat in een reactie weten niet bekend te zijn met de interesse van Celtic. `Wij gaan deze week met Kramer om tafel`, zegt hij. `Een gelimiteerde transfersom in een nieuw contract behoort tot mogelijkheden`, aldus de directeur die verder liet weten dat er nog budget is om nieuwe spelers te halen.
0
Zondag 26 juli 2015 om 14:44 uur

KR96

DEN HAAG - Vertegenwoordigers van het Celtic zaten zaterdag op de tribune bij de oefenwedstrijd tussen ADO Den Haag en Veria FC om aanvaller Michiel Kramer te bekijken. De spits deed 45 minuten mee tegen de Grieken.
De Schots landskampioen sprak na afloop van de verloren oefenwedstrijd tegen Veria FC in het Kyocera Stadion met de 26-jarige Kramer, die deze week een transfer naar Baniyas SC in Abu Dhabi zag afketsen. De spits gaf na het verloren oefenduel ook aan open te staan zijn contract bij ADO Den Haag te verlengen.


ADO Den Haag-directeur Jan Willem Wigt laat in een reactie weten niet bekend te zijn met de interesse van Celtic. `Wij gaan deze week met Kramer om tafel`, zegt hij. `Een gelimiteerde transfersom in een nieuw contract behoort tot mogelijkheden`, aldus de directeur die verder liet weten dat er nog budget is om nieuwe spelers te halen.


Feyenoord


Geruchten dat Kramer dicht bij een overgang naar Feyenoord is worden door de clubtopscorer van de Haagse club van het afgelopen seizoen ontkent. Feyenoord zou eerst een spits willen verkopen, alvorens Kramer in beeld komt in Rotterdam.

Read more at http://www.omroepwest.nl/sport/26-07-2015/schotse-landskampioen-celtic-op-de-tribune-voor-ado-spits-michiel-kramer#gzD6P0LcFz7C28Os.99
0
Zondag 26 juli 2015 om 12:35 uur

boppie

Heeft Steenvoorden al een contract? Hij voldeed toch volgens Fraser?
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 20:35 uur

haagse-Dick

Langebach2 schreef:

Schaken is een goede versterking, heeft ook in het nederlands elftal wat wedstrijden gespeeld, dus is geen koekebakker.
Kramer moet nog scherp worden en dan heb je al een aardige aanval.
Het middenveld met Bakker, Kristensen en Alberg is uitstekend.
De verdediging maakt te veel fouten, hopelijk komt Kanon in goede vorm.
We hebben twee eredivisiewaardige keepers.

Een rechtsback/verdediger zal welkom zijn, maar die gaat er denk ik niet komen.

Terwijl er een contract afloopt in december van een aardige rechtsback die hier best zou passen.

De naam: Emil Salomonsson - IFK Göteborg
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 19:55 uur

Advertentie

<FCDH>

KR96 schreef:

Maar er is ook goed nieuws:

DEN HAAG - De kans is groot dat ADO Den Haag en Michiel Kramer binnenkort met elkaar om de tafel zitten voor nieuwe contractbesprekingen. Na het niet door gaan van zijn transfer naar Baniyas, wil trainer Henk Fraser hem graag behouden en Kramer zegt tegen Omroep West daar open voor te staan.
Deze maand leek het erop dat Kramer zou verkassen naar Abu Dhabi, maar de transfer werd deze week definitief afgeblazen. De topscorer van ADO heeft nog een contract voor één jaar. Eerder dit seizoen spraken ADO en Kramer kort met elkaar over verlenging. Als snel kwamen beide ploegen tot de conclusie dat een vertrek van de doelpuntenmachine realiteit is.

Maar de kaarten zijn nu anders geschut. Over twee weken begint de competitie en Kramer heeft nog geen nieuwe club. Kramer wil rust nu hij een kater opliep van een mislukte transfer, terwijl Fraser Kramer graag wil behouden. `Dat is aan de club. Op het moment dat de club daar met mij over gaat praten, sta ik daar voor open. En dan gaan we wel zien wat er uit komt`, aldus Kramer.

Er zijn meerdere opties denkbaar. Kramer staat tot en met de zomer van 2016 onder contract. Wil ADO geld vangen voor Kramer, moet hij nu vertrekken of zijn contract verlengen. Een van de mogelijkheden is dat ADO zijn spits een nieuw eenjarig contract aanbiedt. Maar het zou ook goed kunnen zijn dat Kramer een meerjarig contract voorgeschoteld krijgt met daarin een gelimiteerde afkoopsom.

`Nu moet ik eerst fit raken`, vindt Kramer, die sinds deze week weer op het trainingsveld staat. `Over twee weken is de eerste competitiewedstrijd en die is erg belangrijk.`
Zou een zeer goede zaak zijn geef ie jongen een vet salaris met een extra contract van 3 jaar en het betaald je terug
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 18:46 uur

Petah

kijk duplan was altijd een prima speler dus aantrekken van duplan vond ik een goed idee maar een 3 jarig contract is gewoon van de gekke en als hij nu zo blijf spelen heb je gewoon een probleem
0
Zaterdag 25 juli 2015 om 18:17 uur

Nu online

Nees, Jurriën, rien1, KvR, Marcelvld, den haag, Swaber, Erik070, Superjantje, S.upporter, troje, Haraldberg1, Bollie74, Alle ballen op Jort, ADO079, opper, Tante Wil, Snorkel, tjapi01, langepino, Nigel070, Ran1972, Y, Prutser 070, lulijzer, Dannyy, yesyes, jbdh, denhaagmufc en 282 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 607
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1