Welkom in de shoutbox, gast
zuid tribune
Zijn er shouters die ook altijd de reacties onder de nieuwsberichten lezen? Ik nooit en vraag me niet waarom. Eigenlijk zonde want, zoals ik net voor een van de eerste keren dat ik ze lees, staan er veel zinnige berichten.
@ Max. Waarom integreer je dat niet met de shoutbox?
Kom net thuis van een verkeerde borrel van een vriend die vroeg om effe voor het eten nog een drankje te doen. Kan Rent a Bob geen sponsor worden van FCDH?
Dan lees ik toch alle berichten.
Kees heb je nou al antwoord op je vraag van Zaterdag 30 juli 2011 om 17:42 uur: Heeft PMC nou hoog gevoetbald ????
En voor de overige shouters, er spelen slechts vijf clubs vanuit de 18 eredivisieclubs EUROPEES VOETBAL, zeg maar de Big Five (!!!!!): 020, FC Twente, PSV, AZ en ADO Den Haag.
De rest frustreert zijn fans met oefenpotjes tegen HSV en vooral Spakenburg.
Dat is toch fantastisch voor onze FC, je kunt ook alleen maar Europees voetbal verliezen, als je Europees voetbal speelt.
Wie er weggaat en wie er komt. In welk keukenkastje er dan ook een pak zout staat, aanstaande donderdag, ik, jij, zij, wij, met z'n allen eensgezind achter de club gaan staan, vanaf minuut één.
Want samen, ja samen, als we het doen, dan doen we het samen goed.
En als het donderdag niet mocht lukken, ondanks strijd, inzet, passie en Haagse Bluf voetbal, dan wacht zondag weer de start van de competitie, tegen juist ja, en die denkt dat de storm inmiddels is overgewaaid.
Nou mijn lichaam wordt gespaard en opgepompt om twee keer te knallen, donderdag en zondag. Gewoon omdat we trots zijn op onze club, in goeie en slechte tijden.
Maarrrrrr Maurice, ik zou toch gokken op een verdediging zonder Kum en een aanval met Brouwer (en dan Lex op het middenveld).
Maarrrrr vooral shouters, ga er eens in geloven (in ieder geval proberen) om die waanzinnige club van ons, vanaf minuut één naar voren te schreeuwen en als de grieken aan de bal zijn, ze naar de Hel te fluiten en schreeuwen. 90 minuten, 90 minuten, nog een keer slechts negentig minuten !!!! Noord, Zuid, Vakkie M, vakkie G, Kids vak, please; all together.
Nog steeds in het volste geloof in een volle bak, een hysterisch stadion en een kansloze Cypriotische ploeg. Wie helpt mij mee ?????
0
|
Zondag 31 juli 2011 om 01:07 uur |
Max
Tommy
feyenoord mag alleen uitgeven wat ze in de loop van het seizoen terug kunnen verdienen.
en ze hebben nog een gat van ik geloof 20 miljoen.
verder moeten ze aan het eind van het jaar zwarte cijfers schrijven anders komt de proflicensie in gevaar.
immers gaat dus niet naar feyenoord denk ik.
tenzij die bootjongens hun knip trekken en die betalen nooit meer dan een miljoen.
verder schreef bolke een maand geleden dat er een goede spits op proef kwam en een rechtsbuiten.
zijn zeker vergeten waar den haag legt.
Zolang we in europa zitten vertrekt er niemand.
En aangezien we er nog niet uitleggen is het voorbarig
0
|
Zaterdag 30 juli 2011 om 12:28 uur |
pmc
Maar die was geen middennoord sup, en iedereen heeft een hekel aan feyenoord.
Hij kan overal en waarschijnlijk wel meer verdienen in Engeland of zo
Ik die tijd bestond midden noord niet eens, maar geloof mij dat toen de verhoudingen tussen ADO/010 en 020 ook niet zo lekker lagen en het werdt echt wel als verraad gezien om daar heen te gaan om te spelen.
0
|
Zaterdag 30 juli 2011 om 11:48 uur |
Kees
Ik zweer het je als die kutkakkerlakken hun held uit Den Haag moeten halen.... een held in mijn optiek alleen maar een speler zijn uit eigen gelederen stad en club... Verder is het verhaal van AD te dronken voor woorden want ik vraag me af hoe dat kut cluppie op zuid de transfersom gaat betalen...
Ik geloof er ook niet veel van maar ik beredeneer het vanuit Immers zijn standpunt.
Het is toch niet vreemd als die jongen voor Feyenoord en meer salaris kiest. Bijna iedereen kiest toch voor het geld en zeker als je het in een relatief korte periode moet verdienen.
0
|
Zaterdag 30 juli 2011 om 11:33 uur |
pmc
Net een mailtje gestuurd naar voetbalprimeur dat het leuk en aardig is dat ze alles vanuit kranten knippen en plakken, maar dat Immers nog 3 jaar onder contract staat en geen twee. Wat schets mijn verbazing?? Ze hebben het toch aangepast..............ook voor het eerst. Dat stukje op AD.nl slaat nergers op, alsof Immers rennend naar de kuip zal gaan hahahaha
Nee dat geloof ik ook niet, je staat er trouwens altijd vast op die k(')t weg.
Maar wie wil er nu naar 010!!!??? ik wil er nog niet dood gevonden worden.
0
|
Zaterdag 30 juli 2011 om 10:29 uur |
Tommy
Vincent
Weet iemand nog paar goeie spitsen die ado zou kunnen halen? ik zeg amoah lijkt mij geen slechte spits?
nu leonardo weg is is amoah de duurste speler bij nac.
mag geloof ik wel transfervrij weg... maar zal ongetwijfeld nog veels te duur zijn.
skoubo is dat wat?
0
|
Vrijdag 29 juli 2011 om 18:53 uur |
Advertentie
zuid tribune
Misschien kunnen we een voorbeeld nemen aan de Groninse mentaliteit en het geloof in eigen kunnen, na een Haags pak rammel. Wat zaten we met de billen dichtgeknepen en met een 200% ondersteuning zullen ook de cypriotische artsen donderdagavond overuren maken !!!!!!!!
0
|
Vrijdag 29 juli 2011 om 15:25 uur |
pmc
Ik liet me vanmorgen weer verleiden om op de zaak toch weer die kudtkrant te pakken. Normaal kennen we het gezeik wel over ons cluppie, maar als je deze zieke geest leest, ben je in staat om hem een wisselijzer in zijn nek te leggen. Ja, ik ben op het werk..:)
Ach weet je als ADO wint van ajakkes, had ajakkes een slechte dag, als ADO wint van PiSVlek had PiSVlek te veel geblesseerden, geloof me als ADO verder komt in de EL groepsfase en het daar ook nog eens goed doet!? Dan is het hele europese voetbal minder geworden, of denk jij dat ze ooit eens zullen schrijven dat ADO goed heeft gespeeld!?
0
|
Donderdag 28 juli 2011 om 11:31 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |