Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 609
Volgende pagina

supporter-noord

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Ed de Goey in beeld bij ADO
ADO Den Haag zou Ed de Goey graag binnenhalen als keeperstrainer. De functie is vacant sinds het vertrek van Max de Jong.
Lees het nieuwsbericht
Keeperstrainer.... af en toe vraag ik me wel eens af of zoiets nou nodig is. Als je al jaren meedraait als keeper, dan weet je toch wel intussen hoe je moet trainen en zeker als je bij verschillende clubs hebt gespeeld. Je maakt mij niet wijs dat die keepers regelmatig iets nieuws leren. Zoiets kan de clubtrainer ook wel doen. Op den duur heb je gewoon ervaring en weet je hoe het moet. Lijkt me toch wel een post waarop de club kan bezuinigen.
Net als een spitsentrainer, pfff. Heb je ook een backtrainer ? of een middenvelder trainer ?
Een trainer om de trainer te trainen lijkt me ook wel handig
0
Maandag 2 juli 2012 om 12:24 uur

Kees

ADODENHAAG schreef:

Waarom denk je dat Tom dat kan, heeft daar nog nooit gespeeld.
Beugelsdijk heeft het grootste gedeelte van het seizoen linksback bij Dordt gespeeld. Ook speler van het jaar bij Rijnmond. Of was dat het seizoen daarvoor?
0
Zondag 1 juli 2012 om 18:06 uur

ADODENHAAG

Langebach2 schreef:

Beugelsdijk kan ook prima linksback spelen als supu geblesseerd is.
Ik zou mijn geld uitgeven aan een goede rechtsbuiten.
Waarom denk je dat Tom dat kan, heeft daar nog nooit gespeeld.
0
Zondag 1 juli 2012 om 18:04 uur

pajam

Wormgoor: "Wil nog beter worden dan Kum"

DEN HAAG - Vito Wormgoor werkte vrijdagmiddag de eerste training af met zijn nieuwe club ADO Den Haag. De verdediger keek met Goal.com vooruit op het nieuwe seizoen.

"De Graafschap en ADO vergelijkbaar"
Wormgoor tekende al in maart een vierjarig contract bij de residentieclub, maar kon vrijdagmiddag pas voor het eerst op het trainingsveld kennis maken met zijn nieuwe ploeggenoten. Na drie jaar De Graafschap kijkt de geboren Leersummer uit naar het nieuwe seizoen met ADO.

"Als je het EK ziet begint het mij ook weer te kriebelen", vertelt Wormgoor aan Goal.com. "Dan wil je ook weer aan de slag. Wat het verschil is tussen De Graafschap en ADO? De achterban van deze club is natuurlijk heel erg groot, maar qua club kun je ze wel een beetje vergelijken vind ik. Twee mooie clubs met fanatieke supporters."

"Wil beter worden dan Kum"
Deze week werd bekend dat Christian Kum ADO na zeven jaar verlaat voor sc Heerenveen. Dat Wormgoor rugnummer drie overneemt van de immens populaire Duitser, neemt wellicht wat druk met zich mee. De 23-jarige verdediger vindt het in eerste instantie jammer dat Kum vertrokken is.

"Ik vind Kum sowieso een hele goede voetballer, dus als hij had gespeeld had ik heel veel van hem kunnen leren. Daarom is het aan de ene kant wel jammer dat hij weg is, maar nu komt er weer een plekje vrij", aldus Wormgoor. "Dat geeft wel vertrouwen. Wat hij hier heeft gepresteerd is moeilijk te evenaren, maar ik wil misschien wel beter worden dan Kum. Ik eis gewoon een goed seizoen van mezelf

"Gaf een beuk aan de scheids"
Wormgoor is oorspronkelijk afkomstig uit de jeugdopleiding van Ajax, maar werd daar vier jaar geleden weggestuurd vanwege een geldincident met toenmalig ploeggenoot Edgar Manucharyan. De verdediger heeft in de jeugd echter vaak genoeg wedstrijden tégen ADO meegemaakt, die zelfs op jonge leeftijd al beladen waren.

De verdediger wijst met een brede grijns naar een van de velden op het trainingscomplex. "Ik heb volgens mij daar op dat achterste veld nog een keer een rode kaart gepakt. Was eigenlijk niet zozeer ten opzichte van een ADO-speler, maar tegen de scheidsrechter. Wat ik deed? Ik gaf hem een beuk. De wedstrijden tegen Ajax gaan hoe dan ook heel mooi worden."
0
Zaterdag 30 juni 2012 om 19:51 uur

pajam

Langebach2 schreef:

Kevin Tano
Gielisse blijft er nog een jaar en is daarna transfervrij.
Tano heeft daar bijna niet gespeeld! Had beter meteen na overname bij FC Volendam (huur) of bij het 2e kunnen aansluiten
0
Zaterdag 30 juni 2012 om 15:53 uur

Langebach2

ADO Den Haag speelt het merendeel van zijn oefenwedstrijden ook dit jaar weer op het terrein van Laakkwartier. Traditiegetrouw openen zij de voorbereiding met een wedstrijd tegen Laakkwartier die hiervoor inmiddels al volop in training is.




De volgende wedstrijden worden op het terrein van Laakkwartier gespeeld:

Zaterdag 7 juli 17.00 uur Laakkwartier – ADO Den Haag

Zaterdag 14 juli 15.00 uur ADO Den Haag – KV Kortrijk

Woensdag 25 juli 19.00 uur ADO Den Haag – FC Dordrecht

Woensdag 1 augustus 19.00 uur ADO Den Haag – FC Volendam



Toegangskaarten en voorverkoopadressen

Toeganskaarten kosten 7,50 (volwassenen) / 5,- (jeugd tot 12 jaar / 65+) en zijn te koop bij de volgende voorverkoopadressen:

Primera vd Arend Goeverneurlaan 664 Den Haag

Leo’s Koffiehuis Oudemansstraat 436 Den Haag

Slagerij van Loenen van Zeggelenlaan 243 Den Haag



Gezien de beperkte parkeergeledenheid raden wij u aan om het terrein met het Openbaar Vervoer te bezoeken. Het terrein is prima bereikbaar met tramlijn 16 en 17 (Halte Jonckbloetplein) en buslijn 18 (Halte Jan van Beersstraat).

0
Zaterdag 30 juni 2012 om 13:48 uur

pmc

De volgende wedstrijden worden op het terrein van Laakkwartier gespeeld:

Zaterdag 7 juli 17.00 uur Laakkwartier – ADO Den Haag

Zaterdag 14 juli 15.00 uur ADO Den Haag – KV Kortrijk

Woensdag 25 juli 19.00 uur ADO Den Haag – FC Dordrecht

Woensdag 1 augustus 19.00 uur ADO Den Haag – FC Volendam



Toegangskaarten en voorverkoopadressen

Toeganskaarten kosten 7,50 (volwassenen) / 5,- (jeugd tot 12 jaar / 65+) en zijn te koop bij de volgende voorverkoopadressen:

Primera vd Arend Goeverneurlaan 664 Den Haag

Leo’s Koffiehuis Oudemansstraat 436 Den Haag

Slagerij van Loenen van Zeggelenlaan 243 Den Haag



Gezien de beperkte parkeergeledenheid raden wij u aan om het terrein met het Openbaar Vervoer te bezoeken. Het terrein is prima bereikbaar met tramlijn 16 en 17 (Halte Jonckbloetplein) en buslijn 18 (Halte Jan van Beersstraat).
0
Vrijdag 29 juni 2012 om 12:09 uur

rien1

supporter-noord schreef:

ach....één ding is zeker. Die Omeruo is 10 keer beter.
Als we tegen Heerenveen moeten hebben we het nu makkelijker.
Kum vrijlaten bij het vroeg storen en de opbouw laten verzorgen
Ach welja. Natuurlijk heeft die jongen jarenlang zijn beste beentje voorgezet. Maar hij had geloof ik ook wel eens mindere wedstrijden....
Je kan straks met Omeru in het centrum kiezen tussen Horvath en Wormgoor die echt wel beter kunnen gaan spelen dan ze het afgelopen tijd hebben gespeeld. Komt best goed.
0
Vrijdag 29 juni 2012 om 10:49 uur

Advertentie

DaveDH

yesyes schreef:

Heb je ook wel gelijk in. Het is ook een goede speler die Holla maar op dit moment overbodig vind ik. Helemaal als je weet dat je rado in je selectie hebt. Je kan mij niet wijsmaken dat een sloveens international minder is dan een Holla. Je heb het gezien in het succes jaar hoe sterk rado speelde. Werd zelfs door alle kenners gelinkt aan topclubs dat die daar makkelijk zou mee kunnen draaien. En nu opeens wordt er gedaan alsof die er niks meer van kan. Dat vorig seizoen zelfs Visser de voorkeur boven hem kreeg is echt een schande.

Ik heb de indruk dat er geen geld meer is voor een aankoop voorin. Maar mochten ze Hoesen ook nog aantrekken dan hebben ze hele goede zaken gedaan. Niet een huurspeler die na een jaar weer vertrekt en je weer opnieuw kan beginnen, zie het voorbeeld met kubik
Visser was gewoon eter dan Rado, die vanaf RKC uit geen fatsoenlijk minuut heeft gespeeld (hij werd ook niet voor niets gewisseld) Holla is en veel beter speler dan Rado van vorig jaar... en het gelinkt worden aan een topclubs door de zogenaamde kenners (behalve als het fcdenhaag75 is natuurlijk) is ook gewoon opportunistisch geloel
0
Donderdag 28 juni 2012 om 15:51 uur

Jacco

kako schreef:

Ze waren bij ADO blij dat hij weg ging, is groter geworden bij Feyenoord en Hamburg
Ik weet het niet maar Romeo werd door die transfer meteen geselecteerd voor het NL elftal, zonder nog een wedstrijd voor Feyenoord gespeeld te hebben!
0
Woensdag 27 juni 2012 om 19:44 uur

Nu online

Superjantje, GroenGeelHart070, VAKKIE-l, Baco070 en 277 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 609
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5