Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niveau

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 609
Volgende pagina

Bolluhboeah

Dennis72 schreef:

Ja in jupiler, waarschijnlijk scoor ik daar ook nog wel
zijn twee clubs met een begroting die zich kunnen meten met het rechterrijtje eredivisie. Dus, geen niveau Emmen of Veendam.
0
Donderdag 10 mei 2012 om 20:50 uur

super fc denhaag

<FCDH> schreef:

De meeste supporters willen niet meer zo seizoen als nu geweest is kortom steyn moet wijken duidelijk

klopt, we willen niet meer zo n seizoen. maar stel je voor dat heese het stokje gaat overnemen, en als we dan nog juppiler niveau versterkingen krijgen kan je steijn beter laten zitten want dan lukt het heese toch ook niet.
0
Donderdag 10 mei 2012 om 17:04 uur

Haagse_Aad

DaveDH schreef:

Mooi toch.... was ook niet goed genoeg meer
Inderdaad, aardige kerel maar heeft helaas niet meer zijn oude niveau..
0
Donderdag 10 mei 2012 om 15:48 uur

Haagse_Aad

DaveDH schreef:

Coutinho Heeft het goed gedaan
Ammi Veel gebleseerd/geschorst geweest
Kum Veel gebleseerd/geschorst geweest
Horvath Is niet een J-liek waardig
Immers Loopt het hele jaar al met een lange bek omdat die niet naar 010 mocht, wel de beste man op het veld.
Rado tweede held van de comp geen schimp meer van wat hij was
Toornstra Heeft het hele seizoen he-le-maal niets laten zien
Vicento Heeft een redelijk seizoen gedraaid
Chery Is J-liek niveau
Elbers Is nog te licht maar daar gaan we wel plezier aan beleven, heeft heel goed ingevallen/gespeeld

Omeruo Een absolute topper
W. Verhoek Vertrok naar Twente maar was ook niet echt in vorm...
Smolarek veel te oud

Boussaboun hadden ze echt niet moeten doen
J. Verhoek Veel te licht
Luksik is geen back maar een middevelder en dat heeft veel punten gekost, maar aan de andere kant er was ook niemand anders om daar neer te zetten.... jongen zou van moij mogen blijven.
Soepie Heeft een redelijk seizoen gedraaid

Je vergeet dan nog ff die fantastische nToko die nog geen grasspriet kan dekken
Ammi 23 wedstrijden gespeeld
Kum 26 wedstrijden gespeeld

Horvath, J. Verhoek, Boussaboun en Smolarek kwamen op voorspraak van Steijn, dan mag je hem dus aanrekenen als ze niet geschikt zijn

Chery heeft hij altijd alten staan, nooit gewisseld.. als ie dan dus van j-liek niveau is zoals jij zegt is dat dus ook een misser van Steijn om hem er niet naast te zetten..

Immers, Toornstra en Rado weet je van dat ze alledrie erg goed kunnen voetballen.. als je dat als trainer er niet uit krijgt doe je iets niet goed..
0
Donderdag 10 mei 2012 om 13:54 uur

DaveDH

Haagse_Aad schreef:

Ik begrijp echt niet waarom al die Steijn verdedigers niet gewoon objectief kijken naar de feiten van afgelopen seizoen..

Waarom elke keer overal excuses voor bedenken?
Bestuur heeft geen volwaardige selectie neergezet..
Wat een onzin... Steijn had gewoon de beschikking over zat eredivisiewaardige spelers..
Coutinho
Ammi
Kum
Horvath
Immers
Rado
Toornstra
Vicento
Chery

helft van seizoen
Omeruo
W. Verhoek
Smolarek

Aangevuld met nog wat redelijke voetballers
Visser
Mulders
Höcher (moest weg van Steijn)

Dan nog wat spelers waar Steijn het zelf echt in zag zitten
Boussaboun
J. Verhoek
Luksik

Al met al zat voetballers om ook ten tijden van een schrosing of een blessure een eredivisiewaardig elftal op te kunnen stellen..

Als je er dan als trainer totaal geen lijn in kan brengen, de spelers eerder demotiveert dan motiveert en een paar wedstrijden voor het einde al roept dat je hoopt dat het seizoen afgelopen is en je je op volgend jaar wil richten (leuk voor je scc houders die de laatste wedstrijden ook nog een team wil zien dat er echt voor gaat)
Coutinho Heeft het goed gedaan
Ammi Veel gebleseerd/geschorst geweest
Kum Veel gebleseerd/geschorst geweest
Horvath Is niet een J-liek waardig
Immers Loopt het hele jaar al met een lange bek omdat die niet naar 010 mocht, wel de beste man op het veld.
Rado tweede held van de comp geen schimp meer van wat hij was
Toornstra Heeft het hele seizoen he-le-maal niets laten zien
Vicento Heeft een redelijk seizoen gedraaid
Chery Is J-liek niveau
Elbers Is nog te licht maar daar gaan we wel plezier aan beleven, heeft heel goed ingevallen/gespeeld

Omeruo Een absolute topper
W. Verhoek Vertrok naar Twente maar was ook niet echt in vorm...
Smolarek veel te oud

Boussaboun hadden ze echt niet moeten doen
J. Verhoek Veel te licht
Luksik is geen back maar een middevelder en dat heeft veel punten gekost, maar aan de andere kant er was ook niemand anders om daar neer te zetten.... jongen zou van moij mogen blijven.
Soepie Heeft een redelijk seizoen gedraaid

Je vergeet dan nog ff die fantastische nToko die nog geen grasspriet kan dekken
0
Donderdag 10 mei 2012 om 13:44 uur

Advertentie

miq72

070 schreef:

Miq, ben het altijd met heel veel shouts van je eens. En ik heb ook al vaker gezegd: het miserabele jaar ligt zeker niet alleen aan Steijn. Maar je kunt er toch niet omheen dat Steijn op technisch vlak en op mediavlak bar weinig goed heeft gedaan? Bijv Koeman heeft laten zien dat je met een relatief magere selectie toch boven jezelf kunt uitstijgen.

Steijn heeft om te beginnen geen enkele speler beter gemaakt, iets waar je een trainer op kunt afrekenen. Met een beetje moeite zou je kunnen beweren dat Supusepa en Vicento een kleine ontwikkeling hebben doorgemaakt. Maar voor de rest: niemand. Ja, Coutinho, maar om dat nu op Steijns conto te schrijven?

Verder heeft hij wel heel halsstarrig vastgehouden aan bepaalde spelers (Verhoek, Ali), en naar mijn mening heeft hij Rado de misere in geholpen. Al moet ik bij dat laatste aantekenen dat ik daar geen bewijs voor heb. Zo zijn er nog legio speltechnische voorbeelden te geven (bijvoorbeeld het ultradefensief spelen bij Omonia-uit en het daarmee onnodig aanpassen aan een zwakke tegenstander; zijn eigen aankopen zijn niet bijster goed te noemen; bizarre wissels, zowel qua timing als qua namen etc.). Ook op mediavlak vind ik hem vrij amateuristisch overkomen, met dat verwarmingsverhaal als dieptepunt.

Mij is het totaal niet te doen om een hetze tegen Steijn. Bestuur en spelers hebben minstens evenveel schuld. En hij mag ook gerust op pech en blessures wijzen, want daar heeft ie gewoon gelijk in. Maar er is toch ook heel wat te noemen waar hij zelf op af te rekenen is. Ik kan helaas bitter weinig opnoemen, zelfs met de beste wil van de wereld, wat hij wél goed heeft gedaan dit jaar. En mijn club is me te lief, en eredivisievoetbal is te kostbaar om met hem door te gaan.
hehe eindelijk een een shout over Steijn met inhoud en waar je ook zeker enkele punten aanhaalt die discussie waardig zijn .
Natuurlijk heeft Koeman het fantastisch gedaan bij Feyenoord en is geeindigd op een plaats waar hij zonder goede spits nooit geeindigd zou zijn .
Zonder Guidetti gaat Koeman daar volgend jaar ook niet meer eindigen .
Ondanks ons magere elftal zouden wij met Bulykin ook veel hoger zijn geeindigd .
Jij noemt Vicento en supu maar ik vind dat Kum onder leiding van Maurice de grootste stappen heeft gemaakt .
Ik vind John Verhoek en ali ook een drama .
Probleem is echter dat met de blessurre van Mike van Dunien de spoeling wel erg dun was en hoe slecht ik Verhoek ook vind .
Met zijn fysiek bracht hij nog wel iets en zijn opvolger Smolarek maakte toch ook niet veel meer indruk .
Bijv.Chery speelde een hele slechte 2e seizoenshelft maar als je niets beters op de bank hebt heeft het ook niet zoveel zin hem eruit te halen .

Dat hij uit tegen Omonia anders had moeten spelen heeft hij zelf ook toegegeven al is het wel heel makkelijk achteraf om hem op deze wedstrijd af te rekenen
Steijn wilde vanwege het warmtevoordeel van de cypriotren de boel op slot gooien en thuis toeslaan .
Ik was in de omstandigheid om de wedstrijd in zijn geheel te zien en heb de 1e 35 minuten rustig op de stoel gezeten want er gebeurde werkelijk helemaal niets .
Als je daarna door een oerdomme overtreding van kum ,een gigantische blunder van Gino en een schot van 35 meter die je als keeper ook wel mag pakken met 3-0 verliest kan je zeggen dat de tactiek niet goed was .
Als Kum die overtreding niet maakt en Gino haalt zijn normale niveau was er helemaal niets mis geweest met de tactiek ..
Ik vind zijn optreden in de media niet het allerbelangrijkste maar dat kan iid wel beter .

Na de verkoop van Verhoek in de winter is er idd niet veel meer goed gegaan .
Maar ipv het geld herinvesteren werd er weer gekozen voor de zwarte cijfers en werd een over the hill zijn Pool en een irritant ventje van Chelsea gehaald .
Met de blessures enz enz kan je Steijn vind ik de 2e competitiehelft niet aanrekenen .

Blijkbaar zijn mensen vergeten dat in de 1e helft van de competietie met minder blessures en schorsingen maar wel al zonder Derijck ,Bulykin en bijv Kubik maar enkele punten minder werden gehaald als het jaar daarvoor met af en toe fantastisch voetbal .(feyenoord uit en Heerenveen uit)
0
Donderdag 10 mei 2012 om 13:29 uur

BLEISWIJK-1

miq72 schreef:

Natuurlijk heb je gelijk Kees .
Discussie Steijn gaat nogmaals helemaal nergens over .
Zet idd eerst een goede selectie neer en ga hem dan beoordelen .
Nogmaals Kallen en co hebben er een zooitje van gemaakt en niet Maurice Steijn .
Sorry Kees ,maar ik ben er nu ook wel klaar mee .
Als mensen niet zien of willen zien waar het probleem liugt kan je discusieren tot je een ons weegt .
Laten ze lekker schreuder of Huistra halen en hun ook met een debielenelftal laten spelen .
Want waar hebben we het in godsnaam over met Bulykin ,Holla ,Alberg enz enz .
Helemaal niet nodig .
We hadden toch al een fantastisch elftal .
Met een andere trainer waren we veel hoger geeindigd ,want dat word er eigenlijk gezegd .
Nou dan hoeven we hier ook niet meer te zeiken over versterkingen .Gooi gewoon Steijn eruit ,laat zijn opvolger ook werken met toko,Luksik ,De vogel en Johny Verhoek en we spelen volgend jaar weer Europees voetbal .

Klaar is kees
Miq en Kees, het gaat mij vandaag helemaal niet over de werkelijk schuldige van de slechte prestaties. Ik heb mij er al lang bij neergelegd dat de bestuurders de beslissingen nemen.

Maar even over de discussie Steyn. Ik vind niet dat hij het goed gedaan heeft. Slecht? Nee, daarvoor is er misschien te veel gebeurd. Maar matig toch zeker wel. Moet hij dan vervangen worden? Ik gun hem wel een normaal jaar en laten we hem dan beoordelen. Maar als er geen draagvlak op bestuurlijk niveau is en ook niet onder de spelers dan moet je gewoon afscheid van elkaar nemen. Het is dan rot voor Maurice maar anders gaat de club echt naar de klote.

Ik wens het bestuur dan ook een hoop wijsheid. Als het morgen doorgaan of afscheid nemen wordt, de toekomst zal uitwijzen of het een juiste beslissing was.

Ik weet dat jullie het niet leuk vinden, maar op een dag als vandaag denk ik meer welke hoofdtrainer hem zou kunnen vervangen. Dan aan nieuwe spelers. Gewoon omdat dat de actualiteit is.

0
Donderdag 10 mei 2012 om 13:09 uur

miq72

Haagse_Aad schreef:

Denk als Beijersbergen en Van der Kallen aan Maurice bij zijn evaluatie vragen hoe hij denk het volgend jaar beter te gaan doen hij dat niet echt kan beantwoorden..

Wat moet ie zeggen? Beter trainen? Beter motiveren? Betere tactische plannen? Logischere opstellingen? Betere wissels?
Krijgt ie neem ik aan gelijk als reactie terug waarom heb je dat dit jaar niet al gedaan?

Denk als ze die evaluatie serieus nemen en er echt met de intentie ingaan om te kijken of het volgend jaar met deze trainer beter kan ze tot de conclusie komen dat dat niet het geval zal zijn..
Er zijn dus echt mesen hier op de box die vinden dat We dit jaar met dit elfal een stuk hoger hadden moeten staan als 15e.
Mensen die de trainer afrekenen op het feit dat hij terwijl hij al zijn goede spelers is kwijt geraakt (Immers en Toornstra bakten er helemaal niets van) ,10 nieuwe spelers van jupiler league niveau waarvan verreweg de meeste door van de Brom gehaald en tal van blessures en schorsingen 15e in de eredivisie is geworden .
Niet alleen ik maar vele andere shouters hadden deze positie allang zien aankomen .(Lees mijn shouts van vorig jaar erop na)
Vele shouters hier op de box hebben verkondigd dat we weer mee gingen doen om de play offs maar met jongens als Horvath ,Ntoko ,Supusepa , Visser ,een uitgebluste Rado ,een slecht spelende Rado ,een over Feyenoord dromende Immers .Elbers ,Johny Verhoek en bijv.een Vicento die nog steeds zijn niet waarmaakt echt een goede te zijn is de play offs halen een utopie.
Als je als supporter van onze prachtige club met dit verwachtingspatroon naar de wedstrijden gaat kijken en Steijn
daarop gaat beoordelen begrijp ik dat je tot de conclusie komt dat Steijn moet vertrekken .

Maar als de stand hier rechts gaat bekijken en je gaat reeel naar de 14 selecties van de ploegen boven je kijken kom je al snel tot de conclusie Dat alle 14 simpelweg betere spelers hebben als dat wij hebben .Je kunt misschien hier en daar wat middenvelders en achterhoedespelers tegen elkaar wegstrepen maar de voorhoede van de 14 ploegen boven zijn alle 14 veel en veel sterker als van ons .
14 .Groningen - Tadic -Suk-Bacuna -Pedersen-Texeira
Zelfs VVV heeft met Uchebo -nwofor -Berghuis en vooral Wildschut een voorhoede die aanzienlijk beter is .
Sterker nog zelfs de Graafschap heeft een betere spits .

Natuurlijk heeft steijn beginnersfouten gemaakt en ik heb meer dan respect voor hem dat hij die zelf ook toegeeft .
Maar met deze selectie ,het falen van de betere spelers ,de blessures ,de verkoop van de sterkhouders en de Europa cup beslommeringen was een veel hogere plaats als 15 simpelweg niet mogelijk en dat Zal Maurice ook zeggen in zijn evalutiegesprek met onze Kallen en Beyersbergen .

Dit gesprek is op zich natuurlijk al een lachertje want het moge nu toch wel bekend zijn dat beiden er niet zitten omdat ze zoveel verstand van voetbal hebben of kan iemand mij hun carrierre als voetballer ,trainer of wat dan ook ff opsommen .
0
Donderdag 10 mei 2012 om 12:08 uur

rien1

070 schreef:

verschil met Steijn is dat Huistra zich al wel bewezen heeft. Ook hij heeft het dit jaar met een beduidend mindere selectie moeten doen, alleen Matavz al.
Zeker weten. En ook hij had Immers-figuren met vedette-neigingen in zijn groep die openlijk leurden naar andere clubs. Huistra is niet te vergelijken met Steijn. Hij heeft zelf op behoorlijk niveau gespeeld, en hij is een jongere trainer. In het succesjaar van ons vond ik hem zeer vergelijkbaar met vdBrom.
En bv Huistra binnenhalen, dat zou ik nou een goede zet vinden.
0
Donderdag 10 mei 2012 om 11:26 uur

tanker070

Jullie denken toch niet dat er met de knaken die vrijkomen er fors word geïnvesteerd in nieuwe spelers ?
Salaris van Bulykin moet al worden betaald door externe partijen.

De knaken die verdiend worden verdwijnen in Riva BV van v/d Kallen, laat je toch niet langer voor de gek houden mensen.

Beyersbergen gaat evalueren met Maurice Steijn, wat gaat hij evalueren dan ?
De man heeft nooit op enig niveau gevoetbald, laat staan dat hij een trainersdiploma heeft.

Lex Schoenmaker zou moeten evalueren, maar die is inmiddels gedegradeerd tot WC-juffrouw volgens mij.
Schandalig hoe men met ervaren mensen omspringt, Lex Schoenmaker is een fucking Haags icoon !
0
Woensdag 9 mei 2012 om 22:48 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 182 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 609
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2