Welkom in de shoutbox, gast
Kees
Ja maar zaterdag moeten we punten pakken Kees dat gaat ook gebeuren en Volendan pakken we ook. Let maar op. Niks optimisme kwaliteit is aanwezig.
0
|
Donderdag 15 januari 2009 om 22:22 uur |
Kaos
@ Kaos,
Is een van de spelers die zeker gevolgd gaat worden,
mede gezien zijn leeftijd en het feit dat ook hij op
meerdere posities kan spelen.
Hij trouwens ook een goede vrije trap in de benen !
Groeten Frans
vind dat een goede namelijk..
ook paar 100 shouts trug.. haha
we worden gewoon het nieuewe AZ .. jonge gasten halen en omhoog...
AZ is nog nie zo lang geleden toen kampioen geworden in de toto.. notabene in den haag
1-1 kan k me nog goed herinneren, hele wedstrijd voor en paar minuten voor tijd 1-1
grtz
0
|
Donderdag 15 januari 2009 om 21:32 uur |
Vincent
volgens vi.nl
seizoen 2007/2008 23 wedstrijden : 0 kaarten
seizoen 2006/2007 27 wedstrijden : 5 gele kaarten waarvan 2 in 1 wedstrijd dus 1 rood
seizoen 2005/2006 34 wedstrijden : 3 gele kaarten
verder ga ik niet zoeken maar valt heel erg mee dus
in laatste 4 jaar 86 wedstrijden gespeeld,
12 doelpunten, 14 assists, 8 keer geel en 1 keer rood (2*geel)
1 doelpunt per 521 min minuten voetballen
17*90 = 1530 / 521 = 2,9 doelpunten (=3) gaat hij voor ons maken..
hij heeft dit jaar 1 wedstrijd (45 minuten) gespeeld tegen heracles uit (3-1 verloren)
06/07 FC Groningen Feyenoord Rotterdam 750.000 €
04/05 Excelsior Rotterdam FC Groningen 750.000 €
01/02 Feyenoord Rotterdam U19 Excelsior Rotterdam ablösefrei
in 2006 voor 750.000 overgenomen van groningen?
vraag me af wat ado nu voor hem betaald heeft dan
0
|
Donderdag 15 januari 2009 om 12:55 uur |
Mouse
Beetje kort door de bocht mijnheer.
ADO is wel in gesprek met twee Feyenoord spelers, die hele toestand daar in Rotjeknor heeft dus wel degelijk invloed op eventuele transfers.
De vraag die gesteld werd was waar ze daar het geld vandaan haalde om Verb(L)eek eruit te knikkeren, deaar reageerde ik op, niet meer en niet minder.
Als je me andere posts leest dan zie je dat ik het wel met je eens ben dat het invloed heeft, maar daar ging het dus niet om.
Mannuh, neem een Jupi, refresh om de 2 minuten, klik van site naar site en begin dan weer van voorafaan.
0
|
Woensdag 14 januari 2009 om 20:56 uur |
fan
ik heb er ook vertrouwen in zeker met de versterkingen die we erbij krijgen en alleen zaterdag niets onderschatten en dan pakken we 3 punten
0
|
Woensdag 14 januari 2009 om 17:23 uur |
Feyenoord: Verbeek nog niet ontslagen
ROTTERDAM - Feyenoord heeft woensdagmiddag tegengesproken dat trainer Gertjan Verbeek is ontslagen. ,,Op dit moment ontken ik dat Gertjan Verbeek ontslagen is, maar dat kan elk moment anders zijn``, aldus hoofd communicatie Raymond Salomon. ,,We zijn nog in gesprek.``
Woensdag vonden in De Kuip gesprekken plaats tussen coach en spelers, spelers en directie en coach en directie. Een aantal spelers, onder wie Roy Makaay en aanvoerder Giovanni van Bronckhorst, wilde woensdag geen commentaar geven. Zij stapten in hun auto en reden weg zodra ze journalisten ontwaarden.
Salomon kon niet aangeven hoe lang het nog zou duren eer er duidelijkheid is. ,,De gesprekken kunnen nog uren duren, maar het kan ook met een paar minuten afgelopen zijn. Ik weet alleen dat de uitkomst nu nog niet zo is als in de media wordt gesteld.``
(ANP)
0
|
Woensdag 14 januari 2009 om 16:12 uur |
Vol onbegrip
Vanavond 7-2 gewonnen. Vol onbegrip ben ik over de opstelling. Ik kan niet vaak genoeg zeggen dat Wetzel Schwiebbe moet opstellen. Op de trainingen zie je die jongen als één van de beste over het veld gaan maar hij krijgt maar geen kans. Vandaag in de oefenwedstrijd zelfs 0 minuten voor hem terwijl Mike de Geer in de basis begon. Powel vond ik overigens een sterke indruk maken, dat zit wel goed.. ik hoop dan ook dat hij in de basis zal staan. Verder zou ik nu Meric weg is Fernandez eigenlijk nog wel een kans willen zien krijgen, maar die is zo goed als bij Excelsior.
Weet iemand waarom schwiebbe geen kans krijgt van Wetzel? Of kijk ik soms naar schwiebbe met een verkeerde bril?
0
|
Dinsdag 13 januari 2009 om 23:04 uur |
MOI
ADO simpel langs Westlands elftal: 2-8
Door Mike Boeschoten
Dinsdag, 13 januari 2009, 21:37
ADO Den Haag kende dinsdagavond weinig problemen in de vriendschappelijke ontmoeting met het Westlands elftal. Op het terrein van Hoofdklasser Westlandia uit Naaldwijk werd het 2-8 voor de ploeg van trainer André Wetzel (foto).
Voor de nummer veertien van de Eredivisie opende aanwinst Berry Powel, onlangs overgekomen van FC Groningen, de score na drie minuten. In de twintigste minuut verdubbelde hij de marge.
Nadat de 19-jarige Mike de Geer er nog voor het halfuur 0-3 van maakte, tekende Powel voor zijn derde van de avond begin tweede helft. Karim Soltani (54e), opnieuw Powel (56e), Soltani (69e) en Bogdan Milic (90e) maakten de ADO-productie compleet. Het Westlands elftal scoorde nog wel twee keer tegen.
0
|
Dinsdag 13 januari 2009 om 21:48 uur |
Advertentie
mitchell wateringen
Klimavicius werd eerder al uitvoerig bekeken door hoofdscout Ted van Leeuwen, zo meldt De Gelderlander. Nu mocht de Litouwer zijn kwaliteiten laten zien in de kleuren van de Arnhemmers, maar de kwetsuur gooide al heel snel roet in het eten. Wanneer de blessure niet ernstig is, wil Vitesse de lange mandekker snel weer op proef laten komen.
Klimavicius wordt gezien als een directe versterking, indien hij daadwerkelijk overkomt van Dinamo Moskou. Bij deze Russische club stond de 27-jarige Oost-Europeaan de afgelopen twee seizoenen onder contract. De verdediger staat overigens ook in de belangstelling van ADO Den Haag.
0
|
Dinsdag 13 januari 2009 om 17:49 uur |
Boggel
Ik ben heel erg blij dat jij André Wetzel niet bent. Jij snapt het werkelijk NIET.
Nee gelukkig ben ik dat ook niet!!
Nee zeg dan:
Die Milic is echt een kanjer hoor....
Heeft in totaal 35 minuten gevoetbald geloof ik.
GROTE STRIK ER OMHEEN.
Ja en onze YURI Juri.....NOG ZO`N KANJER
Schei toch uit man......
Met die klanten op he tveld regelrecht de Bier divisie in!
0
|
Maandag 12 januari 2009 om 19:14 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |