Welkom in de shoutbox, gast
Johannes
Misluk?
Supuzeepsop?
Ik weet niet wat er groot is bij jou, maar je denkraam zal het niet zijn.
Wel bij de wedstrijd geweest gisteren?
Kum / Supusepa als centraal duo waren de uitblinkers bij ADO.
En dat terwijl de opstelling pas een paar minuten voor de aftrap werd gemaakt.
Zelfs de stadionspeaker wist niet dat Ammi als nog afgevallen was en Supusepa ging spelen.
Bony wordt "de" spits van dit seizoen in de eredivisie maar heeft maar 1 kans gehad.
En daarnaast schakelde Supusepa zich geregeld goed in bij de opbouw en gaf hij ook nog behoorlijk rugdekking.
Wat mij betreft was Supusepa de meevaller van de dag.
En Luksik moet misschien nog wat sneller schakelen (net als Cherry en Hocher trouwens) maar hij bleef zonder penalty of kaart toch behoorlijk op de been tegen dat Georgische asbakkie bij wie je aan ALLES kan zien dat hij uit de Barcelona school komt. Vooral aan het zuigen, trekken, matennaaien. Terwijl hij dat als voetballer helemaal niet nodig heeft.
En toch ook een paar behoorlijke voorzetten van Luksik gezien.
Maar ja, een vooroordeel dat eenmaal in je hoofd zit is er lastig weer uit te krijgen.
![](https://www.clubachterdeduinen.nl/media/images/smileys/thumb.gif)
![](https://www.clubachterdeduinen.nl/media/images/smileys/shouten.gif)
![](https://www.clubachterdeduinen.nl/media/images/smileys/thumb.gif)
Vooral die laatste zin JB. Om ons heen op de tribune gisteren waren er al angstig veel mensen die bij ieder balcontact van Luksik begonnen te schelden. Belachelijk! Het is zoals jij schrijft: die jongen moet zich nog verder aanpassen, iets sneller schakelen, en dan hebben we er een hele goede aan.
![]() |
Maandag 8 augustus 2011 om 11:46 uur |
JB
Pfffffffff word gek van ongeduld. Er moet iets gaan gebeuren.
`t Zal wel tactiek zijn van de zakenmannen.
Die Chery is echt goed. Begreep niet waarom hij gewisseld werd.
Gelukkig viel Hocher wel goed in. Hij moet alleen sommige voorzetten iets heuger geven.
Immers weg, Lasnik halen.
Swinkels halen, speelde erg goed vorig jaar bij Willem II.
Die Misluk is een drama en Supuzeepsop is ook niet de betrouwbaarste.
Derijck ruilen met Buly.
Verhoek weg, begroting dichten.
Zomer halen.
Lijkt me toch een aardig boodschappenlijstje voor vd Kallen.
Supuzeepsop?
Ik weet niet wat er groot is bij jou, maar je denkraam zal het niet zijn.
Wel bij de wedstrijd geweest gisteren?
Kum / Supusepa als centraal duo waren de uitblinkers bij ADO.
En dat terwijl de opstelling pas een paar minuten voor de aftrap werd gemaakt.
Zelfs de stadionspeaker wist niet dat Ammi als nog afgevallen was en Supusepa ging spelen.
Bony wordt "de" spits van dit seizoen in de eredivisie maar heeft maar 1 kans gehad.
En daarnaast schakelde Supusepa zich geregeld goed in bij de opbouw en gaf hij ook nog behoorlijk rugdekking.
Wat mij betreft was Supusepa de meevaller van de dag.
En Luksik moet misschien nog wat sneller schakelen (net als Cherry en Hocher trouwens) maar hij bleef zonder penalty of kaart toch behoorlijk op de been tegen dat Georgische asbakkie bij wie je aan ALLES kan zien dat hij uit de Barcelona school komt. Vooral aan het zuigen, trekken, matennaaien. Terwijl hij dat als voetballer helemaal niet nodig heeft.
En toch ook een paar behoorlijke voorzetten van Luksik gezien.
Maar ja, een vooroordeel dat eenmaal in je hoofd zit is er lastig weer uit te krijgen.
![]() |
Maandag 8 augustus 2011 om 10:04 uur |
BLEISWIJK-1
Ferdy jij stelt dus dat Anderlecht Timothy overneemt en Dimitri krijgen wij met gesloten beurs.
Wil Bulykin naar Denhaag? Ja
Wil ADO Bulykin? Ja
Wil Anderlecht Derijck? onbekend
Wil Derijck naar Anderlecht? onbekend
Vooral de antwoorden op deze laatste twee vragen zijn erg belangrijk om te kunnen bepalen of er sprake kan zijn van een gesloten beurs!!!
![]() |
Zondag 7 augustus 2011 om 23:54 uur |
Tommy
ernie&bert
Door Jordi de Bruin | 07 Aug 2011 om 19:25
Wesley Verhoek lijkt te gaan vertrekken bij ADO Den Haag. De vleugelaanvaller zal zo goed als zeker de overstap maken naar het Engelse Nottingham Forrest, dat uitkomt in de tweede divisie van Engeland en waar voormalig FC Twente-trainer Steve McClaren aan het roer staat.
De rechtspoot, die een goede voorzet in huis heeft, heeft zelfs zondag al afscheid genomen in het supportershome van de residentieclub, zo meldt RTV West. Nottingham Forest was niet de enige geïnteresseerde, want ook Glasgow Rangers en Vitesse hadden de vleugelspeler graag willen inlijven. Zowel ADO als Nottingham Forrest heeft overigens nog geen melding gemaakt van de transfer.
Verhoek speelt al zijn hele profcarrière bij ADO. De 24-jarige voorhoedespeler kwam in 163 competitiewedstrijden tot 26 doelpunten. Vooral vorig seizoen was Verhoek een van de smaakmakers bij de club uit Den Haag, die toen Europees voetbal haalde.
Lees verder: http://www.soccernews.nl/news/127862/Verhoek_neemt_al_afscheid_en_vertrekt_naar_Engeland#ixzz1UMpZlzTD
![]() |
Zondag 7 augustus 2011 om 20:01 uur |
Advertentie
<FCDH>
ADO Den Haag en Vitesse zijn het seizoen begonnen met een doelpuntloos gelijkspel. Beide ploegen speelden op de aanval, maar grote kansen leverde het niet op. De debuterende Vitesse-keeper Marko Meerits lag voor ADO steeds in de weg, al had hij weinig kle
De terugkeer in het stadion van ADO Den Haag is succesvol verlopen voor John van den Brom. De trainer van Vitesse bleef zondag redelijk eenvoudig overeind tegen zijn oude werkgever (0-0) en mocht zich de morele winnaar noemen. De selectie van Vitesse is nog lang niet op sterkte, waardoor een gelijkspel tegen de verrassing van vorig seizoen leidde tot tevredenheid bij de Arnhemmers.
Van den Brom bezorgde ADO Den Haag vorig seizoen voor het eerst sinds 24 jaar weer deelname aan Europees voetbal. Toch wist de Amersfoorter dat hij zondag in het Kyocera Stadion niet als held onthaald zou worden. Van den Brom keerde ADO na een seizoen de rug toe en koos voor een avontuur bij zijn oude jeugdliefde Vitesse, waar de voormalig middenvelder zelf lange tijd voetbalde.
De supporters van ADO namen het Van den Brom vooral kwalijk dat hij de clubleiding van Den Haag niet informeerde toen hij voor het eerst met Vitesse in gesprek ging. De overgang leek uiteindelijk om financiële redenen zelfs af te ketsen, maar kwam uiteindelijk toch rond.
De boosheid van de fans viel zondag mee. Toen Van den Brom het veld voor het eerst betrad, klonk een luid fluitconcert. En tijdens de wedstrijd klonk af en toe een liedje over de trainer van Vitesse, meer niet.
ADO speelde donderdag in de Europa League tegen het Cypriotische Omonia Nicosia een goede wedstrijd, maar wist dat niveau tegen Vitesse voor rust niet te halen. De Arnhemmers, die de smalle selectie de komende weken met de nodige spelers willen aanvullen, hielden eenvoudig stand.
Tegenvaller voor Vitesse was het uitvallen van doelman Eloy Room, na twintig minuten. Piet Velthuizen, die terugkeert na een avontuur bij Hércules Alicante, is nog niet speelgerechtigd en zat op de tribune. Marko Meerits maakte daardoor zijn debuut voor Vitesse.
De negentienjarige Est maakte een wat onzekere indruk en liet veel ballen los. Vitesse hield echter stand. De grootste kans was voor Jens Toornstra, maar de middenvelder zag zijn inzet via de paal het veld terug instuiteren.
![]() |
Zondag 7 augustus 2011 om 17:31 uur |
Rome
Iedereen op dit eiland is relaxed, behalve ik, ik zit stijf van de stress.. Kan iemand mij vertellen of we beter zijn? En of er een grote kans is dat we winnen?
![]() |
Zondag 7 augustus 2011 om 15:34 uur |
Johannes
Alleen achterin vind ik het een compleet drama. Over Luksik is het nog moeilijk oordelen maar in de voorbereiding kon je wel zien dat het een versterking is.
Middenveld en voorin maak ik me niet zoveel zorgen. Alleen moet Vicento nooit meer in de punt spelen. Bij het tweede heb ik hem dat ook een keer zien spelen zonder succes. Jongen heeft ruimte nodig.
Ik vind Leeuwin een goede invaller voor Derijck morgen, dus hopelijk kan Ammi spelen. Leeuwin heeft overzicht en grijpt vaak goed in. Kan Kum aansturen en hij is ook fysiek sterk (nodig tegen my little Bony).
Dus wat mij betreft: Luksik, Kum, Leeuwin, Ammi.
Supusepa speelde in het tweede vooral als centrale verdediger. Ik heb geen idee hoe goed hij dat gedaan heeft, jij wel Kees?
![]() |
Zaterdag 6 augustus 2011 om 23:22 uur |
Adowoman
Voor iemand die al zolang supporter is kom je erg onvolwassen over. Ik ben ook al sinds mijn kinderjaren supportster (ja heb verstand van voetbal en heb zelf gevoetbald) en was altijd te vinden in het Zuiderparkstadion...
En dat ADO in je hart zit en je zoiets hebt van : kom niet aan ADO... dat is ergens nog te begrijpen maar ik hoop ook dat je begrijpt dat je met zulke praat en gedrag ADO niet in een goed daglicht brengt?
Hoe vaak kwam ADO al niet negatief in het nieuws de afgelopen 30 jaar (en vooral in de jaren 80) door een stelletje figuren die zich supporter noemen/noemden?
Besteed je energie aan positieve dingen en schreeuw, juich ADO naar de overwinning morgen... Ik weet zeker dat je het beste met ADO voor hebt net als wij...
Laat vd Brom de wraak van ons allen voelen dmv ons ADO naar de overwinning te schreeuwen/juichen...
Geen moraalridder hier maar iemand die volwassen is geworden!
Groeten ADOWOMAN (aan elkaar geschreven)
![]() |
Zaterdag 6 augustus 2011 om 13:26 uur |
Aad
Moet trouwens ook even kwijt dat de nieuwkomers me zeer positief verrast hebben, chery, er goed en behendig en lekker fel en een goeie trap!
en Mulder, hoe die zijn debuut maakte, rust aan de bal overzicht, sterk aan de bal...
gaat nog leuk worden met die spelers!
Vooral Mulder. Ik moet eerlijk zeggen dat ik (o.a. door vakantie) niet eens wist wie hij was en waar hij vandaan kwam.
Maar hij heeft me enorm verrast.
![]() |
Vrijdag 5 augustus 2011 om 12:30 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |