Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bijna

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 612
Volgende pagina

slash070

Ik denk trouwens dat we morgen met twee sneaky uitvallen winnen, 2x Kramer vlak voor- en na rust. Groningen krijgt veel kansen maar Cherry faalt jammerlijk, bijna opzichtig, Steijn wisselt vlak voor tijd deze keer niet zodat de organisatie achterin blijft en we de nul houden, wel met kunst en vliegwerk.
Geschrokken handhaafd de KNJB dinsdag direct de schorsing in hoge beroep voor Kramer: 4 wedstrijden. Groningen tekent protest aan tegen het verlies wegens competitie vervalsing omdat Kramer scoorde. . . . Heerlijk!
0
Zaterdag 7 december 2013 om 18:58 uur

tim_b

... ik heb geen seizoenkaart meer, en ga maar heel af en toe een wedstrijdje pakken puur vanwege weinig tijd door gezinssituatie, en financieel niet meer haalbaar is voor mij..ik woon niet in den haag... ben ik dan een mindere supporter/fan?
Mijn liefde/passie voor den haag zal voor altijd bestaan, wie er ook trainer is, hoe slecht ze ook draaien en hoeveel invloeden van andere rare supporters er hier ook in mijn woonplaats zitten (als bijna enige ado supporter
Sterker nog, als ik momenteel het gras van den haag zou mogen betreden zou ik met mijn 2 afgescheurde kruisbanden nog meer inzet tonen dan wie dan ook.,en dat zonder er een cent voor te krijgen lol
Jammer dat er onder de supporters er ook zo vaak strijd gaande is als gevolg van mindere tijden bij ADO.
Zijn we deze mindere tijden na al die jaren nu nog niet gewend?
Ik ben benieuwd in welk hokje ik nu geplaatst wordt na zon berichtje



0
Vrijdag 6 december 2013 om 10:41 uur

Johanbestevriend

Haagse Kelt schreef:

Ben zelf geen econoom, maar je zou wel knettergek zijn om de kaartjes voor een wedstrijd tegen ajax zo goedkoop te maken.
Jij noemt nu de prijs van het kaartje van de lange zijde, rang 1 dus. Die zijn nu eenmaal duurder dan achter de goal. Net als in het theater of bij een concert. Jehoeft niet per se op de lange zijde te gaan zitten als je weinig geld hebt en er zijn ook legio mogelijkheden voor gratis parkeren in de omgeving van het stadion.
SCC houders konden met 10% korting kaarten bijkopen. Dan vind ik 29,20 voor een 1e rangskaartje tegen de meest aansprekende tegenstander niet duur. Dat het voor veel mensen veel geld is is wat anders.
Ben het wel met je eens dat voor wedstrijden zoals gisteravond de prijzen omlaag zouden moeten. Maar dit heeft de club ook regelmatig gedaan, maar leverde ook niet echt veel meer toeschouwers op.
We zitten nu in een negatieve spiraal en je kan die op verschillende manieren proberen te doorbreken, trainer weg, goedkope kaartjes etc. Maar als je de inkomsten drastisch verlaagt door de kaartjes te goedkoop te maken ga je op zeker failliet.
sorry maar ik vind de haaglanden tribune niet eerste rang.
dat is gewoon lange zijde. De eretribune is rang 1. En eigenlijk heb je verder weinig keuze voor kaarten. De kidstribune kom je niet zomaar op en anders zit je op vak G, en niet iedereen wil daar zitten vanwege wat de club zomooi de `intensieve wedstrijdbeleving` noemt. En achter het goal.

overigens: ik heb een extra kaartje gekocht op mijn scc en dat was 32,95 geen 29 euro. (ok klein verschil wellicht)
Voor een (bijna) degradatie kandidaat de afgelopen tien jaar, vind ik de kaarten voor reguliere wedstrijden op de lange zijde voor 24 euro en dan tegen grote clubs 33 euro veel en veel te duur.

0
Donderdag 5 december 2013 om 21:20 uur

Mr. FC DEN HAAG

Maurice optiefen met dat pleuris wisselbeleid van jou en neem die lamstraal van een Fraser ook maar mee.... DEN HAAG is jullie meer dan beu met dat angsthazen voetbal om maar niet te spreken over die lafhartige tering smoesjes. Nu heel snel inpakken en wegwezen stelletjes beunhazen dat jullie er zijn en dat durft zich Technische Staf te noemen. De enige staf die ze als straf verdienen is een staf in hun bruine achterwerken! Ik kan bijna niet meer wachten tot ze in de zak van zwarte piet en opperbaas Sinterklaas een enkeltje naar Madrid krijgen aangeboden!

Fijne Sinterklaasavond allemaal de redding is opzeker nabij!!!

0
Donderdag 5 december 2013 om 17:30 uur

Een oudere supporter

kako schreef:

Als ex scc ( dit jaar opgezegd ) kan ik zeggen dat je niet gratis kon maar dat je zonder scc cc een kaart kon bestellen. Muntje ook gehad! Al eerder gezegd en vele met mij, ik kon na het Brom jaar ( lees doorpakken ) mijn frustaties niet meer de baas en kon het kut voetbal van Steijn niet meer aanzien. Ben klaar met die man. Op zeker dat ik mijn scc weer aanschaf bij een nieuwe trainer en dat heeft niets te maken met nep supporter zijn of zo want ik ben na elke nederlaag ( en dat zijn er nogal wat onder MS ) net zo ziek als dat ik wel in het stadion zou zitten. Ben wel een paar keer thuis geweest dit jaar maar ging steeds terleurgesteld naar huis. Vroeger zat geweest zowel uit als thuis, heb alle stadions gezien in Nederland en vloog mee naar Ujpest Dosza maar ben zo verschrikkelijk klaar met MS dat ik er even voor pas. Geloof me, ik ben niet de enige, zeker als ik kijk hoe leger EN LEGER ons stadion wordt. Met dank aan MS. Het tij moet keren en dat gebeurd niet met MS en HF, wat ze ook proberen met acties. Hoop op een wonder maar geloof er geen barst meer van, JL zou de doodsteek zijn. Een ieder die wel blijft gaan diep respect, ik blijf ado volgen waar ik ook ben, schrijf zelfs stukjes in Fanzine, sta diep in de nacht op als ik in Amerika ben om ADO op west te volgen via internet maar uit protest laat ik even mijn gezicht niet meer zien. Net als velen, MS, svp maak zelf de pleiterik, dan zie ik nog een wonder gebeuren, zo niet, bbbrrr
Ok.
Triest dat het zo moet gaan. Bij mij was/is de doodsteek het nepgras. In al die ruim 20 jaar bijna geen wedstrijd gemist maar vraag me af hoe lang nog.
Adriaanse zei een maand in studie Voetbal wat terug geen nee toen hem gevraagd werd of hij hier trainer wilde worden, maar hij was nog niet gebeld door de club zei hij.
Toen hem zondag gevraagd werd of hij bij vertrek van Cocu trainer van PSV wilde worden zei hij meteen resoluut Nee.
Je weet maar nooit in de voetbalwereld, maar ik hoop dat hij het meende.

0
Donderdag 5 december 2013 om 16:09 uur

Advertentie

1905

JerryFC schreef:

Omdat je bij het minste of geringste een stadionverbod krijgt!

Zo ook ik, sprak laatst veiligheidscoördinator Marcel vd Holst. Hij gaf aan dat er in het afgelopen seizoen 56 sv`s zijn uitgedeeld aan jongens van Midden-Noord.
Dit voor o.a.; beledigen van een steward, belediging van een undercover waut, spreekkoren (7sec(!); het zijn maar kut k.k. joden), (per ongeluk)verkeerd rijden bij een autocombi.

Alles word aangegrepen om de jongens met de zwarte petten en jassen eruit te schoppen.
Dit zijn wel de mensen die geluid maken en willen zingen. Zeker nu had dit erg meegeholpen aan de sfeer, nu MN gegroepeerd staat op vak O.
Wat een onzin over dat verkeerd rijden met een auto combi, ja je krijgt een route mee masr wie wil controleren welke route je rijd, rij xelf bijna anders nooit een probleem geweest

0
Donderdag 5 december 2013 om 08:58 uur

janjazz37

B1905 schreef:

Ik vond het ook meevallen. Misschien zag het op tv veel beroerder uit maar vond ze veel beter spelen dan tegen Ajax. Dat het veel beter kan, ja dat snap ik wel maar zoo dramatisch was het nou ook weer niet.
Qua fysiek kan ik niet naar Stadion. Kijk dus thuis.
Vond ADO aanzienlijk beter spelen dan tegen 020. Mag ook wel tegen een ditmaal matig H`veen.
Pluspuntjes: Bakker en zeker ook Van Haaren. Gehrt kreeg nu de ruimte; deed `t goed maar kon het verschil ook niet maken.
Meijers toppie (al weken). Mike miste juweel van en kans en had keepersfalen nodig bij zijn doelpunt.
Tja, Cabral? Liep vuur uit zijn sloffen; voorkwam zeker doelpunt.
Als die direct de bal speelde viel `t nog wel mee (goede combinaties met Meijers; maar heb sterk de indruk dat die de opdracht om akties te maken. En die gingen bijna allemaal de mist in.........., helaas.
M.I. gaat dat wel een keer lukken als die tenminste nog opgesteld wordt.

Wissels? Normaal toch dat je de verdediging probeert te versterken als de tegenstander extra aanvaller inbrengt?
0
Donderdag 5 december 2013 om 00:17 uur

supporter-noord

ADODENHAAG schreef:

Grote bijdrage? Dit puntenverlies was wat mij betreft 100% te wijten aan Steijn. Tegen zo`n zwak Heerenveen.. goed je kan er niks aan doen dat die spitsen geen rendement hebben, maar er staat zo`n inspiratieloos, zwak zaad elftal, is er een trainer die het zwakker kan zetten zoals het nu staat? Lijkt me vrijwel onmogelijk.
als je de samenvatting bekijkt, dan zie je eigenlijk dat bij die goal Coutinho er best uit had mogen komen, die bal valt bijna in zn doelgebied. maar ja.....
0
Woensdag 4 december 2013 om 23:19 uur

D.H.zuid-west

Wat een rust op de box, je zou bijna denken dat we gewonnen hebben. De gelatenheid is tekenend voor de huidige situatie.

Het is te hopen dat het bestuur snel duidelijkheid geeft over de positie van Steijn, persoonlijk vind ik dat hij niet langer houdbaar is en vervangen moet worden door een trainer met ervaring zoals Jol of Co.

Door wederom met poep in de broek te wisselen in de 88e minuut heeft hij een grote bijdrage gehad in het verlies van 2 punten. Dit kan echt niet zo doorgaan, ben inmiddels bijna bereid om een Koster de rode loper te geven.......... als er maar iets gebeurd!!
0
Woensdag 4 december 2013 om 23:07 uur

haagse-Dick

Dannyy schreef:

Steijn weet zichzelf altijd te redden, zal nu niet anders zijn.. Denk aan Vitesse, NAC en Twente..
De koek is op, vanavond waarschijnlijk al anti steijn protesten en pro jol!!
Bij het eerste tegendoelpunt zal het denk los gaan en komen de protesten op gang. Dit is niet meer te houden en mocht ie alsnog blijven tja dan is hij in zijn eentje verantwoordelijk voor het leeglopen van het stadion. Straks komt er bijna niemand meer, ook hier hoor je personen al zeggen dat ze niet meer gaan. Leeg stadion STEIJN BEDANKT
0
Woensdag 4 december 2013 om 14:20 uur

Nu online

James, ADO079, kojak1, Bleek, langepino, Erik070, Alle ballen op Jort, LemonHaze, ADOZoetermeer, Tante Wil, rien1, Madmax, lulijzer, Mike, fcdh-denhaag, troje, Bhattoe 74, RickZ, sander75, Nigel070, opper, Edwin, KvR, ton en 246 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 612
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1