Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: komende

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 612
Volgende pagina

dart

Gino Lauwers (VUC) kiest voor ADO Den Haag (22-05-2007)



Gino Lauwers gaat komend seizoen spelen voor ADO Den Haag. Lauwers zou aanvankelijk zijn trainer Albert van der Dussen volgen van VUC naar Haaglandia.

door Rob Blankenstein

VUC-speler Gino Lauwers, die vorig seizoen nog uitkwam voor de zaterdagtak van DSO en het komende seizoen zijn trainer Albert van der Dussen zou volgen naar de zondagtak van Haaglandia/Winston, heeft na het spelen van proefwedstrijden bij het Jong Vitesse Arnhem van de Haagse trainer Bob Kootwijk en Jong ADO Den Haag gekozen voor de Haagse BVO. Lauwers gaat in eerste instantie deel uitmaken van de selectie van de Jonge Beloften.

De verdediger stond al enige tijd in de belangstelling van diverse BVO`S.
Zoals al eerder gemeld staan ook zijn huidige clubgenoten Steve Yawson en Marlon Pareirra in de nadrukkelijk belangstelling van onder meer RBC Roosendaal en Willem II.

© Sportsignaal Voetbal Magazine
0
Woensdag 23 mei 2007 om 13:39 uur

christian03

Gino Lauwers (VUC) kiest voor ADO Den Haag (22-05-2007)



Gino Lauwers gaat komend seizoen spelen voor ADO Den Haag. Lauwers zou aanvankelijk zijn trainer Albert van der Dussen volgen van VUC naar Haaglandia.

door Rob Blankenstein

VUC-speler Gino Lauwers, die vorig seizoen nog uitkwam voor de zaterdagtak van DSO en het komende seizoen zijn trainer Albert van der Dussen zou volgen naar de zondagtak van Haaglandia/Winston, heeft na het spelen van proefwedstrijden bij het Jong Vitesse Arnhem van de Haagse trainer Bob Kootwijk en Jong ADO Den Haag gekozen voor de Haagse BVO. Lauwers gaat in eerste instantie deel uitmaken van de selectie van de Jonge Beloften.

De verdediger stond al enige tijd in de belangstelling van diverse BVO`S.
Zoals al eerder gemeld staan ook zijn huidige clubgenoten Steve Yawson en Marlon Pareirra in de nadrukkelijk belangstelling van onder meer RBC Roosendaal en Willem II.

© Sportsignaal Voetbal Magazine

0
Woensdag 23 mei 2007 om 07:49 uur

Lydia

Frans schreef:

Staat niet op een van de sites
Deze informatie heb ik gekregen van een van
de grotere sponsoren van ADO DH.
Gaat een heet avondje worden vanavond !
Dat zou ook tijd worden. Ik hoop natuurlijk dat er sponsers zijn voor de komende jaren. lijkt me gaaf als zij als een front met eisen gaan komen. Wie weet...
0
Maandag 21 mei 2007 om 16:26 uur

haag

De verantwoordelijken voor de degradatie.

--------------------------------------------------------------------------------

Wanbeleid en anarchie nekken ADO


ADO is verstrikt geraakt geraakt in zijn eigen opgezette wirwar van ondoorzichtige lijntjes en bestuurlijke platforms. Hoe moet dit verder? Er is amper voetbal knowhow in de organisatie en de financiële ruimte is zeer beperkt.

Het is een publiek geheim dat JvR. op de achtergrond als een straf regent waakt over de club, die door de jaren heen verwoorden is tot zijn persoonlijk groengele speeltje. VAN R. bepaalt de grens, maar kan niet meer de scherpte opbrengen waarmee hij de club, halverwege de jaren 90 van de ondergang redde. In zijn colomns in het AD geeft hij toe wel eens te twijfelen aan zijn liefde voor de club. Zoals bekend, kun je op twijfels niet besturen. Individuen die zich naar buiten toe negatief uitlaten over de club, belt hij woedend en vermandend op. Zijn `Goed Nieuws Show` moet doorgaan, koste wat kost.

Aad Kila oud-speler van de club, gaf in het TV-programma de bal rond de tafel zijn mening over ADO. Hij vertelde ondermeer dat het gevoerde beleid in zijn ogen niet goed is geweest. "Ik kan moeilijk beweren dat het in de afgelopen jaren goed is gegaan toch?, aldus Kila, die na de uitzending werd verrast door de impact van zijn uitspraken. "Vanuit de club is er niet positief op gereageerd. Ik heb gewoon mijn mening gegeven. Ik wil niemand beschadigen, heb respect voor iedereen. Maar ADO gaat me aan het hart. Ik kom al 45 jaar bij de club. Als twee commisarissen dan zeggen dat degradatie naar de J-league helemaal niet slecht is, dat kan toch niet? Degradiatie is rampzalig". Kila heeft verder geen zin meer in de nasleep van zijn opmerkingen. "Ik sluit het af maar ik hoop dat het snel weer beter gaat met de club. Maar ik blijf achter mijn mening staan en ik hoop dat ze er wat mee doen. Want er zit te weinig voetbalverstand bij de club"

ADO is weer terug bij af en even ver afgegleden als toen van R. halverwege de jaren 90, in zijn functie begon. In de eerste divisie, met een negatief aura en weinig financiële armslag. Alleen het nieuwe stadion verdient een pluim. De vergelijking met Jorien v.d. Herik dringt zich op. De alleenheerser faalde, en werd door een woedende supportersschare weggejaagd uit De Kuip. Met een forse financiële vergoeding vertrok hij. Van R. heeft zijn geld al binnen. De door hem gedane investeringen omADO een decenium geleden te redden, werden omgezet in aandelen. Die zijn inmiddels verkocht aan de SSO, de Stichting Stadion Ontwikkeling, waarvan hij notabene bestuurslid is. Samen met Rob Jansen - de andere `investeerder` mocht hij 2,2 miljoen euro verdelen.

Toen van R. cum suis vorig jaar zomer via een personeelsadvertentie in de krant op zoek ging naar een nieuwe algemeen directeur, kwam de reactie van Piet van der Pol als beste uit de bus. In september reageerde van der Pol verheugd op zijn nieuwe baan: "Ik ben trots dat ik medio oktober bij ADO aan de slag ga. De door mijn voorganger (Robert Langenbach red.) gelegde basis biedt de mogelijkheid de opmars van de club verder gestalte te geven" Ruim een half jaar later is het een grote puinhoop bij de Residentieclub.

De voormalig directeur van Stormvogels Telstar voldoet aan alle kenmerken van de ideale stroman. Nu zijn eerste seizoen erop zit, zijn er geen aantoonbare resultaten van zijn werk te duiden. Het machtsvacuüm in het Zuiderpark neemt steeds groteskere vormen aan. Dat heeft een verlammende uitwerking op de club, waardoor er op het moment suprême geen keiharde beslissingen zijn genomen. Het is een situatie die tot op de dag van vandaag voortduurt. Alle beslissingen lijken door de RvC genomen te worden. Hoe groot de blunder ook is, zoals het doorgaan met Frans Adelaar, de RvC komt er mee weg.

Van der Pol mag zijn superieuren naar buiten toe verdedigen. Veel verder dan commentaren als "het komt wel goed" en "we degraderen niet" kwam hij in het afgelopen seizoen niet. Inhoudelijke uitspraken en een toekomstvisie werden niet gegeven. Waarschijnlijk omdat ze er niet waren. Het motto"Als het nieuwe stadion er eenmaal is, komt het goed` werkte verlammend en bleek uiteindelijk zelfs desastreus.

Terwijl er toch zoveel werkt te verzetten was. Het zinkende ADO-schip was wel degelijk te redden. Waarom werd er geen goed scoutingapparaat opgezet? De zoon van Lex Schoenmaker moest notabene worden ingezet om de tegenstander van de volgende week te bekijken. Het gebrek aan voetbalkennis binnen de organisatie is schrijnend en had als eerste door van der Pol aangepakt moeten worden. Zeker omdat de samenwerking met Rob Baan op een fiasco was uitgelopen. Volgens ADO omdat Baan niet meer cappabel voor dat werk was geweest De technisch directeur zelf wil daar niets over zeggen. Met alleen een technisch manager, Peter Hofstede, kende ADO verreweg de zwakste bezetting op voetbalgebied in de Eredivisie. Van der Pol bemoeide zich dan ook opvallend vaak met interne technische zaken, ook al is dat niet zijn vakgebied, bij gebrek aan voetbal knowhow had hij die leemte als eerste moeten invullen. Ook volgend seizoen kent ADO, tenzij er wat verandert, een onvoldoende technische bezetting.

Wat wèl ruim bezet is, zijn de kantoorfuncties. Er werken maar liefst tientallen mensen op het kantoor! Een onvoorstelbaar aantal, het veelvoudige van een kleine club als Excelsior bijvoorbeeld. In plaats van de aandacht voor de volle 100 procent bij het veld te houden, hadden de verantwoordelijken in Den Haag vooral oog voor de burelen. Tot overmaat van ramp verlengde van der Pol de maanden voor de degradatie het arbeidscontract van veel personeelsleden. Dat kan hem wel eens nu fataal worden. ADO bevindt zich wel degelijk in een precaire financiële situatie. Onderzoek van de Haagsche Courant leerde dat ADO, waarvan de SSO straks de enige aandeelhouder is, de afgelopen jaren elf miljoen verlies heeft geleden. Dat werd door de SSO gecompenseerd maar moet door de club worden terugbetaald. Winsten uit het nieuwe stadion stonden garant. Door de degradatie loopt ADO alleen al aan televisiegelden een kleine 3 miljoen euro aan inkomsten mis. Hoe moet de club aan zijn verplichtingen voldoen? Daar komt bij dat de SSO al een schuld heeft van 6,5 miljoen euro bij de gemeente Den Haag. Ondermeer aanagewend om van Ringelenstijn uit te kopen. ADO begint met een forse schuldenlast in het nieuwe stadion.

ADO moet dus bezuinigen. Jan Helderman, lid van de RvC en registeraccountant, is ondermeer verzocht het personeelsbeleid te inventariseren, met als doel te kijken waar gesnoeid kan worden. Het onderzoek naar overbodige functies - waarnaar door de buitenwacht met spanning wordt uitgekeken- moet voor van der Pol als een dolkstoot in de rug voelen. Hij moet nu de macht grijpen, anders wordt hij door niemand sereus genomen. Helderman zou wel eens tot een belangrijk figuur kunnen uitgroeien de komende maanden. Hij heeft zijn sporen verdiend en schuwt het nemen van harde maatregelen niet. Is hij de crisesmanager die de ADO-organisatie op de schop neemt, te beginnen met de top? Geen eenvoudige klus. Het is echter noodzakelijk dat hij van bovenaf begint. Want daar is het fout gegaan. De verantwoordelijken zelf maken niet de indruk daar hun conclusies aan te verbinden. Wellicht kan Helderman het ze duidelijk maken. Zo werkt het nou eenmaal in de voetballerij.

Maar er is meer. Er heerst grote onvrede in de businessclub. Zozeer zelfs, dat de verenigde sponsorgroep heeft besloten financieel niet samen te gaan met ADO. Dat was wel de bedoeling maar het vertrouwen in de organisatie is niet afdoende gebleken voor de geldschieters.

ADO wil dat de sponsors komend seizoen hetzelfde blijven betalen als in de Eredivisie. Veel sponsors weigeren dat. De onvrede is zover opgelopen, dat er op maandag 21 mei een buitengewone ledenvergadering van de businessclub besteed aan zal worden. De sponsors komen daarin met een alternatief betalingsvoorstel. Dat komt er in het kort op neer dat, alleen wanneer de club volgend jaar meteen weer promoveert, de sponsors de volle mep betalen. Het is opnieuw een serieus probleem voor van der Pol om dit te `managen` De begroting gaat hoe dan ook omhoog bij ADO. Sponsorinkomsten zijn daarin essentieel.

De kostenkant van de naar boven bijgestelde begroting is makkelijk in te vullen. Een nieuw stadion brengt automatisch meer kosten met zich mee. ADO gaat meer huur (1,3 miljoen) betalen dan in het Zuiderpark. Maar stijgt de inkomstenkant wel genoeg? En, belangrijker nog: hoeveel van die toegenomen begroting zal worden aangewend aan waar het écht om gaat: de voetbaltak. ADO wil daarover niets kwijt. Het is juist die geslotenheid waar de club aan ten onder is gegaan. De vurig verlangde terugkeer naar de Eredivisie kan, als het beleid op deze wijze wordt gecontinueerd, op korte termijn wel worden vergeten. ADO is verwoorden tot een ondoorzichtige bestuursloze kliek. En moch de nood nog hoger worden dan nu al het geval is, moet van der Pol als eerste vrezen voor zijn baan. WANT DAAR BEN JE STROMAN VOOR.

Schoon schip maken lijkt echter de enige oplossing. Daar hebben supporters, sponsors, volgers en oud-spelers van de club recht op. Deze club is té mooi om kapot te laten gaan. 

bron: elf

het is gvd erger dan ik dacht, en dande supporters de schuld geven. vieze JODUHSTREKEN!!!!!
bestuur moet eruit goedschiks of kwaadschiks...
0
Maandag 21 mei 2007 om 00:48 uur

Mr. FC DEN HAAG

supporter schreef:

wees eerlijk naar jezelf. De supporters hebben de tech.staf het onmogelijk gemaakt om het werk  uit te voeren
Normaal reageer ik niet op jou meestal stupide opmerkingen maar dit moet mij echt van het hart wie noem jij nou supporters supporter. Ga daar de komende weken maar eens hard over brainstormen....
0
Vrijdag 18 mei 2007 om 17:43 uur

Frans

Haagse Roel schreef:

Zoals al eerder aangegeven, ik koop helemaal geen SCC, zouden meer mensen moeten doen !!!

Normaal gesproken verwacht ik al niet meer dan 5000 man, door deze doldwaze akties van FC Bitterbal en kornuiten verwacht ik nog niet de helft.

Laat ze het maar voelen.

Ik  en velen echte supporters voelen ons zwaar benadeeld, lekker makkelijk om de hele supportersschare over een kam  te scheren.

De hand in eigen boezem steken is er niet bij , zie bv de beveiliging met name voor de wedstrijd tegen Groningen. Slecht tot helemaal niet geregeld.

En als dat hele zooitje ( spelersgroep bestuur , RVC) een afscheidsfeestje heeft om het seizoen af te sluiten in een strandtent in Kijkduin ( HOE DURVEN ZE FEEST TE VIEREN) is de hele omgeving afgegrendeld met ME en ingehuurde beveiligingsbedrijven............

Ben en blijf trots op de CLUB maat kots zolangzamerhand op zijn bestuurders.

Gaat de bijeenkomst bij het nieuwe stadion komende
zondag om 14.30 nog door ?
We kunnen vooraf afspreken in een van de leukere
zaken in de Herenstraat te Voorburg.
0
Donderdag 17 mei 2007 om 23:17 uur

zuid tribune

Sandro Calabro gaat toch naar VVV-Venlo
Calabro speelde de afgelopen twee seizoenen voor Helmond Sport en was eerder actief voor ADO Den Haag, FC Utrecht en Volendam. Calabro is na Peter Reekers, Kevin Begois en Mike Mampuya de vierde aanwinst van VVV-Venlo voor het komende seizoen.
0
Donderdag 10 mei 2007 om 20:14 uur

Haagse Roel

ADO DEN HAAG GEEFT TROS LEDEN FAMILIEVOORDEEL......

De directie van Ado Den haag heeft besloten in het komende nummer van Tros kompas een advertentie te plaatsen voor Trosleden in de regio Haaglanden.

Het gaat hier om een kortingsaktie voor de vakken N,Oen P.

 

Wij willen graag families in het stadion ipv dat uitschot aldus directeur v.d. Pol. Voor een schappelijke prijs kunnen TROS leden plaatsnemen in de genoemde vakken.

 

Wij zijn op het idee gekomen gezien de slogan van de TROS : Wij zijn de grootste familie van Nederland.

 

Ook de EO schijnt inmiddels door v.d. Pol benaderd te zijn om het " brave " imago wat op te vijzelen.

 

V.d Pol : Ach , vroeger zag ik op TV progamma`s als 
Stuif es in en Ren je Rot............de sfeer op die tribunes was ontroerend, dat wil ik ook in het nieuwe stadion.

Prachtig toch al die gezinnen zwaaien met vlaggetjes die al klaar liggen op de stoeltjes............................

0
Donderdag 10 mei 2007 om 18:06 uur

Advertentie

Aad

jan schreef:

Afscheidsfeest Zuiderparkstadion afgelast
ADO Den Haag heeft in overleg met de gemeente Den Haag en Politie Haaglanden besloten om het op zondag 13 mei aanstaande geplande afscheidsfeest in het Zuiderparkstadion geen doorgang te laten vinden.
Aanleiding voor de afgelasting zijn de wanordelijkheden die zich tijdens de wedstrijd ADO Den Haag – FC Groningen op de Aad Mansveld Tribune hebben voorgedaan. Door deze gebeurtenissen ziet ADO Den Haag geen reden meer om een feestelijke afsluiting van het Farewell Season te organiseren.

Het betreffende duel, dat een waardig en feestelijk afscheid van het Zuiderparkstadion had moeten vormen, werd op 22 april jongstleden in de 49e minuut definitief gestaakt na het herhaaldelijk gooien van vuurwerk op het speelveld.


en nu gaat het opeens niet door.
die stewardts doen hun werk gwoon niet goed.
hoekomt datvuurwerk hetstadion niet 1
Het bestuur en de directie van ADO vervreemden zich steeds meer van hun supporters.
Het afscheidsfeest wordt afgelast en hetzelfde geldt voor de rondleidingen, mailtjes en brieven worden niet beantwoord, er wordt geen duidelijkheid gegeven over de plaatstoekenning in het nieuwe stadion en al helemaal geen informatie over komende en vertrekkende spelers.
Het lijkt er steeds meer op dat met club voor de regio wordt bedoeld: club voor de elite.
Maar daar heb je geen 12.000 plaatsen voor nodig. Een stuk of 100 volstaat. Komen er meer dan staan die toch te bruinwerken in de bar.
0
Woensdag 9 mei 2007 om 20:24 uur

<FCDH>

ADO Forever schreef:

v/d Leegte gaat waarschijnlijk naar PSV. Hij moet 2 ton kosten mar PSV wil hem alleen transfervrij overnemen.

Het is al maandenlang bekend dat Tommy weg wil bij Wolfsburg , waar om heeft het bestuur niet eerder toegehapt of betaal nu die 2 ton die PSV niet wil betelan en haal hem per direct.

Maar een hoofdscout is belangrijker natuurlijk voor op korte termijn zaken mee te doen!!!!!!!!

PSV maakt werk van Tommie van der Leegte
PSV neemt vrijwel zeker komende zomer Tommie van der Leegte over van het Duitse VfL Wolfsburg, schrijft De Telegraaf. De 30-jarige middenvelder wil dolgraag naar Eindhoven.

"Het is geen geheim dat ik graag terugwil naar PSV", erkent de voormalig speler van ADO Den Haag. Van der Leegte doorliep de jeugdopleiding van PSV, maar slaagde er destijds niet in om door te breken bij het eerste elftal.

Toch zal de overgang niet op korte termijn worden afgerond. Wolfsburg weigert te onderhandelen zo lang de club nog in een verbeten strijd tegen degradatie is verwikkeld.

Volgens de ochtendkrant vragen die Wölfe zo`n tweehonderdduizend euro voor de middenvelder. PSV wenst hem echter transfervrij over te nemen. Volgens De Telegraaf is heimwee één van de beweegredenen voor Van der Leegte om terug te willen keren naar het Eindhovense nest. 

als den haag een ton bied hebben wij hem psv wil hem voor niks

0
Zaterdag 5 mei 2007 om 11:32 uur

Nu online

Law, poemba, rh_vakm, Ano-Niem en 241 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 612
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4