Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 614
Volgende pagina

Dannyy

Marijn schreef:

Hansen is in Denemarken, dat weten jullie. Hier een interview van hem (in het Deens) met daarin ook citaten van hemzelf en aankomend seizoen. http://mobil.bold.dk/nyt/den-haag-dansker-sigter-mod-hollandsk-top
Mijn Deens is niet zo goed maar als je het door translate haalt zijn er wel wat positieve punten.
0
Donderdag 28 mei 2015 om 17:14 uur

H@@GenEES

marcellino schreef:

ik kan op alles wel uitgebreid antwoord geven maar komt toch niet aan.

we kunnen toch al drie jaar zien dat hier spelers naar toe komen die ergens anders niet meer aan de bak komen liever niet naar ado gaan maar ja wat moet je dan.ga daar maar mee werken.

van duinen heeft ook in zijn jaar dat hij goed spelde veel werk verricht feit is dat hij zeer teleurgesteld was en daarna geen bal meer heeft geraakt of zie jij dat anders en dan kan je wel gaan roepen ja hij moest veel lopen maar dat deed hij het jaar ervoor ook.

kramer is een scorende spits maar wil je de stap maken dan komt daar meer bij kijken fraser wou hem dat bijbrengen jammer genoeg wil kramer dat niet dus zal altijd een speler blijven voor niveau ado, voor ons beter maar je wil toch ook wel eens groeien met je club. na het nieuws van kramer zelf dat hij het allemaal onzin vind om te werken op de training en zijn eigen pad uitstippelt is het ineens rustig rond om kramer hoe zou dat nu komen.in de voetbal zitten ze niet te wachten op spelers die het beter weten die spelers haken vaak af, soms halen spelers de eredivisie die in hun selectie misschien bij de zwakste van het elftal hoorde maar wel de mentaliteit hadden om alles er voor op te geven en dat heeft kramer dus niet. geef je ook op een briefje dat kramer niet terecht komt bij de top vijf van de grote competities en ja als hij de tweede divisie of derde divisie een verbetering vind moet hij lekker gaan.ik zelf zie fraser helemaal niet in alle bochten wringen om zijn ongelijk te tonen volgens mij heeft kramer toch alle wedstrijden gespeeld ,als fraser hem niet goed genoeg had bevonden had hij hem op de bank gezet.

maar wat ik al zij ik heb mijn mening jij de jouwe.
ik wacht gewoon af wat er komen gaat en dat kan nooit slechter zijn dan vorig jaar.
Waarom het rustig is geworden rond Kramer is ondanks en niet zoals jij claimt dankzij Fraser, en wat ik grappig vind is dat Fraser door de hele box zowat uitgekotst is het hele seizoen en nu ineens een goede trainer blijkt te zijn volgens de kenners.

Maar die zijn dan even vergeten dat hij altijd Schet liet spelen terwijl die geen knikker raakte terwijl er goede alternatieven waren, altijd Jansen liet spelen terwijl die er niets van bakte terwijl er veel betere alternatieven waren.

En jongen als Houtkoop die elke invalbeurt liet zien dat die vele malen beter was dan bijvoorbeeld Schet op de bank wegrotte

Dat hij de grote kracht achter miskoop Derijck was geweest, ik weet wel dat jij met al jouw kennis het geen miskoop vind maar zelfs Fraser is er uiteindelijk achter gekomen dat je beter een zwakke Malone op rechts en en Zuiverloon op zijn positie kunt zetten dan hem te laten spelen.

Alberg aanvoerder maken terwijl je weet dat die gozer te lui is om uit zijn ogen te kijken en dus nooit voorop in de strijd gaat zoals een goede aanvoerder zou moeten doen.

Ruzie gaat zoeken met je topscoorder om later in bochten te wringen dat hij hem wilde prikkelen, en nee daar is hij niet beter van geworden want hij was al gewoon goed.

Dode spelmomenten, meer dan 100 corners nodig hebben om te één keer te kunnen scoren, Wormgoor vrije trappen laten nemen en ze dan de bal elke keer in de nieuw te bouwen tweede ring zien verdwijnen.

Het laffe anti voetbal van staats maar weer tikkie breed en tikke terug naar de keeper, daarbij is er geen speler beter onder hem gaan spelen, wel spelers die slechter zijn gaan presteren en compleet uit vorm zijn geraakt

Als je dat lijstje dan zo af gaat dan kun je niet met droge ogen blijven bewerend dat Fraser het goed gedaan heeft met deze selectie, dat heeft die gewoon niet, dat heeft niets met zeiken te maken het is gewoon een feitelijke constatering.

Maar goed je zult al dat falen wel weer gaan verdedigen met dooddoeners als daar ga jij niet over en je weet er niets van, ik heb betaald voetbal gespeeld dus....

Ik ga lekker uitwaaien op de boulevard en lees morgen wel weer waarom jij vind waarom al mijn punten niet kloppen.

Prettige avond.

0
Zondag 24 mei 2015 om 17:51 uur

Rob2002

Vd Brom had de 15de plaats als doelstelling vooraf, maar door zijn aanvallende manier van voetballen groeide het elftal en was het echt leuk om naar te kijken.
Dat zie je nu ook bij Willem 2, PEC en Cambuur gebeuren.

Helaas heeft Steijn die lijn niet kunnen doortrekken waarna Fraser met betonvoetbal er vorig seizoen in bleef.

Begin dit seizoen heb je onder Fraser ondanks een incomplete selectie best aardig aantrekkelijke wedstrijden gespeeld (Feyenoord, Groningen thuis) waarna het uitblijven van punten uiteindelijk weer in betonvoetbal resulteerde. Oorzaken zijn verder bekend.

Veel gaat afhangen van de komende zomerstop. Heb je begin augustus weer met een kwalitatief dunne selectie of kan Fraser beginnen met een redelijk volwaardige selectie en ons weer leuk voetbal voorschotelen. De andere vraag of Fraser wel aanvallende manier van voetballen nastreeft kan dan pas beantwoord worden.
0
Zondag 24 mei 2015 om 12:59 uur

Kees

Bert schreef:

Het is toch ook het seizoen geweest waarin we genaaid zijn door de arbitrage.

Bij Dordt uit 1 punt wat er 3 hadden moeten zijn. Tel dan eens een punt of vijf/zes bij het eindtotaal op dan hadden we gewoon rond de tiende plaats geëindigd.

Ik ben tevreden met Fraser ook al sta ik niet achter iedere beslissing die hij maakt.

En dat Advocaat trainer wordt lijkt mij niet erg realistisch. Van mij mag de man TD worden maar dat zie ik ook nog niet gebeuren.

Eigenlijk waren we na die 1-1 op 1 maart al veilig. Die overig negen behaalde punten waren niet meer nodig.
0
Zondag 24 mei 2015 om 11:30 uur

yesyes

tim_b schreef:

goeie morgen allemaal...


waarom is er zon wrok tegen fraser bij veel mensen? oke, hij maakt ook in mijn ogen beslissingen die ik niet zou doen, maar ik weet ook niet alle ins en outs binnen de club, ii ben er niet bij alle trainingen bij enz, dus ik vind dat ik er niet zelf een reeele kijk op kan hebben. En JA het is achteraf altijd makkelijk te zeggen als iets niet goed uitpakt dat iemand iets niet goed doet..
1 ding weet ik wel, dankzij fraser hebben we afgelopen seizoen gewoon lekker in de ere kunnen spelen!!
Ieder zo zijn mening toch>?
Dat is niet zo heel moeilijk met dit materiaal... Je moet niet vergeten dat we een topscoorder hebben rondlopen die er persoonlijk voor heeft gezorgd dat we erin zijn gebleven (15 punten voor ons gehaald). Stel je eens voor dat kramer er niet was of niet zo;n goed seizoen had gedraaid dan had je gewoon onder NAC en go ahead geeindigd. Wederom weer erg stinkmazzel gehad dit jaar net als de jaren onder de steijn. Maar eens gaat het een keer fout. Ik ben zelf ook tot de conclussie gekomen dat fraser het gewoon niet is helaas. Wordt eens tijd dat we iemand van naam gaan krijgen die het spelletje wel begrijpt want er valt zoveel meer uit te halen bij ons en dan met name in de thuiswedstrijden.
0
Zondag 24 mei 2015 om 08:40 uur

KR96

ADO Den Haag Onder 19 bereikt halve finale toernooi Uitgeest met 9 punten uit 3 wedstrijden en een doelsaldo van 11 voor en 0 tegen #jeugd
0
Zaterdag 23 mei 2015 om 17:05 uur

Advertentie

marcellino

H@@GenEES schreef:

1)Ik volg het goed en ben nergens tegen gekomen dat dit gezegd is, daarbij er wordt bij ADO wel veel meer gezegd waar (nog) niks van terecht is gekomen

2) Uhhm ja... zeker als je ziet hoe geweldig we hebben gevoetbald, als je meer dan 100 corners nodig heb om te scoren dan is er iets funementeels fout in het trainingsprogramma ergo Fraser is een kut trainer en dat baseer ik vooral op het laffe angst hazen voetbal van hem, ook taktisch en in zijn wissels is die niet erg sterk imho.

3) LOL ga je nu echt beweren dat punten kostende Derijck die de basis is uitgespeeld is door Zuiverloon geen miskoop is geweest?



1. wat ik al zij beter het nieuws volgen google het even kom je het zeker nog tegen.

2 ze hebben dus 100 corners gehad dus ze spelen net zo verdedigend zo als jij en vele soms zeggen.maar de kansen worden in ieder geval gecreëerd nu nog maken en niet alleen kramer.

3 ja hij heeft zeker punten gekost maar heeft ze ook voor je gewonnen. twee keer van de lijn gekopt.
en ja ze hebben allebei nog de kans om zich te revancheren dus om ze nu al als miskoop te bestempelen gaat mij iets te ver.
0
Vrijdag 22 mei 2015 om 22:59 uur

H@@GenEES

marcellino schreef:

1. ooh nee dat is door fraser en wigt op tv gezegd misschien ado iets beter volgen.

2 dus als je niet eindigt waar je moet eindigen ben je een kut trainer.
bayern munchen moest de treble halen is gardiola nu een kut trainer.
sorry haar Hagenees maar ga steeds meer twijfelen aan je voetbal kennis.

3 ja maar dat bepaald wang en niet anders hoe rot jij dat ook vind

ook van dereijck weet je niet of het een miskoop is dat kan je pas zeggen als hij weggaat hij heeft nog twee jaar en als hij die twee jaar het goed doet kan je hem geen miskoop noemen ,dus weer de beer afschieten voordat er werkelijk een beer in de buurt is.
1)Ik volg het goed en ben nergens tegen gekomen dat dit gezegd is, daarbij er wordt bij ADO wel veel meer gezegd waar (nog) niks van terecht is gekomen

2) Uhhm ja... zeker als je ziet hoe geweldig we hebben gevoetbald, als je meer dan 100 corners nodig heb om te scoren dan is er iets funementeels fout in het trainingsprogramma ergo Fraser is een kut trainer en dat baseer ik vooral op het laffe angst hazen voetbal van hem, ook taktisch en in zijn wissels is die niet erg sterk imho.

3) LOL ga je nu echt beweren dat punten kostende Derijck die de basis is uitgespeeld is door Zuiverloon geen miskoop is geweest?



0
Vrijdag 22 mei 2015 om 22:46 uur

marcellino

JC77 schreef:

Laat maar.....nee, da`s niet aantoonbaar genoeg....

Je verwijt iedereen hier van alles, maar bent geen haar beter....kennelijk moeilijk om een discussie te voeren he....

Einde discussie, morgen niet vergeten nummer 69 te bestellen bij Wangs Palace....
loop maar weg.
geef toch antwoord we hebben meer punten gehaald stonden op plek 15 en zijn geëindigd op plek 13 dus vooruitgang.
0
Vrijdag 22 mei 2015 om 22:26 uur

marcellino

JC77 schreef:

Jammer dat je gelijk begint met termen als: als je zo praat dan houdt het op....ik probeer op een normale manier een discussie met je te voeren....

Maar oke, dan andersom: kun jij aantonen dat de twee nieuwelingen echt voor concurrentie hebben gezorgd en er voor hebben gezorgd dat we er in zijn gebleven....nee, dus beetje flauw argument....
ja we hebben toen zij erbij kwamen meer punten gehaald

is dat aantoonbaar genoeg
0
Vrijdag 22 mei 2015 om 22:21 uur

Nu online

Franky, Dang3r, wiegah070, FC Jeff, GGH, Joost70, CashD070, Tante Wil, jbdh, Grimm, M1905, den haag, fcdh-middennoord en 210 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 614
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5