Welkom in de shoutbox, gast
kako
Haagse Roel
Wat een seizoen mensen, dat nemen ze ons niet meer af.........maar willen we weer niet wegduikelen naar het rechterrijtje moet er toch wel wat gebeuren. Kubik is pleite, jammer , leuk ventje met potentie maar om dan maar ff 7 ton aan Ling over te maken en dan nog eens zijn salaris lijkt mij idd te veel van het goede. Vicento lijkt mij een goede vervanger.
Blijven er 3 steunpilaren over waar tumult over is : Derijck , Verhoek en Buly.
Derijck : Gaat op zeker pleite. Kan ik me wat bij voorstellen, kan bijtekenen onder dezelfde voorwaarden.....snap het van DH wel maar erg veel waardering spreekt er niet uit. Bolton, momenteel subtopper in de premierleague schijnt belangstelling te hebben. Leuk voor hem en voor ons, zit meer geld dan bij NL clubs of Brugge. Het geld wat je vangt volledig investeren in een vervanger, cruciaal wil je volgend seizoen weer een rol van betekenis spelen.
Verhoek : Moet nog zien of ie wel weggaat . Speelt de laatste wedstrijden vrij matig, is meer met transfers bezig dan FCDH. Moet wel wat duiten opleveren en ik vraag me af wie dat ervoor over heeft.
Ajax heeft zijn zinnen gezet op Boerrichter, PSV heeft geen geld, enige optie in NL is wellicht Twente maar die heeft nooit laten blijken belangstelling te hebben.
Bulykin : Topspits, sinds de jaren 70 geen betere gehad. Nadeel is z'n leeftijd. Levert na een evt. contract weinig tot niets meer op. Echter laat je hem gaan dan haal je nooit dezelfde kwaliteit meer terug........Brouwer ?? Boymans ?? leuk maar niet van het niveau Buly.
FCDH zit nu in de omslagperiode, gaan we door of haken we af......
Wil je door dan moet je m.i. Buly behouden , je kan dan doorpakken, ik zie hierin een vergelijking met Twente en N'kufo.
Kost wat maar je krijgt er ook wat voor terug...om vervolgens je organisatie verder uit te bouwen.
Al met al mooie tijden, de afgelopen jaren waren we meer bezig met de nacompetitie onderin.....
![]() |
Zaterdag 23 april 2011 om 17:49 uur |
BLEISWIJK-1
Buijs heeft wel trek in buitenlands avontuur
Derby County is Danny Buijs nog niet vergeten. Vrijdagavond zaten tijdens het duel tussen ADO Den Haag en FC Twente (1-2) de trainer en voorzitter van de Engelse eerstedivisionist op de tribune voor Buijs.
Frans Raaijmakers
DEN HAAG
Ook afgelopen seizoen toonde Derby County interesse in Buijs. De middenvelder, die in het bezit is van een aflopende verbintenis, bracht zelfs tot twee keer toe een bezoek aan de club. Hoewel er een akkoord op tafel lag tussen Derby County en ADO Den Haag over de hoogte van de afkoopsom, vond de transfer geen doorgang. Een bewuste keuze van Buijs.
"Vorig jaar zag ik die stap vanwege bepaalde redenen niet zitten", verklaart Buijs in gesprek met VoetbalPrimeur. "De situatie is nu veranderd. Het was ook een stukje privé wat er mee te maken had. Dat gaat gelukkig nu weer goed. Soms zijn dat ook dingen waar je naar moet kijken. Ik heb nu drie kinderen, dat zijn dingen die meespelen in beslissingen nemen."
'De randzaken moeten ook goed zijn'
"Vorig jaar was m'n vrouw net zwanger. Dan moet je ook kijken of de randzaken goed geregeld zijn. Het totaalplaatje moet kloppen. Als je alleen bent dan kan het snel gaan, dan kun je sneller een avontuur aangaan. Als je verantwoordelijk bent voor drie van die koters, moet je daar ook naar kijken. Het gaat goed met de kinderen en zoals ik net zei, als de randzaken goed geregeld zijn dan is alles een mogelijkheid."
Buijs keek niet vreemd op toen hem medegedeeld werd dat Derby opnieuw voor hem naar Den Haag reisde. "Ik had wel gehoord dat er best wel veel mensen aan het kijken waren vandaag. Ik moet je eerlijk zeggen dat ik me daar niet echt specifiek mee bezighoud. Ik heb een rot eerste halfjaar achter de rug met een zware hamstringblessure, ik heb heel hard moeten knokken om terug te keren en dat is gelukt. De laatste weken is dat beloond met basisplekken."
'We hebben hier een heerlijke ploeg'
"Het lekkerste gevoel is om op het veld rond te huppelen, zeker als het op deze manier gaat. Vandaag verlies je dan toevallig, maar ik denk dat we een heerlijke ploeg hebben, die heerlijk voetbal speelt. Ik heb zoiets; aan het eind van de rit zien we wel wat er gaat gebeuren. Maar als zij mij een concrete aanbieding doen dan ga ik daar zeker over nadenken."
Buijs bewaart warme herinneringen aan zijn bezoeken aan The Rams. "Ik ben er twee keer geweest op uitnodiging. Het Championship is een fenomenale competitie, lijkt me leuk om in te spelen. Maar het lijkt me sowieso leuk om het buitenland een keer mee te maken. Of het nu het Championship is, de 2. Bundesliga de Griekse competitie of een land als Turkije. Het is een hele ervaring om dat mee te maken, te zien hoe het voetbal daar beleefd wordt."
Buijs hoopt op 'leuk cluppie'
"Derby is een fenomenale club, maar aan de andere kant zoals het nu gaat in Den Haag is ADO ook geweldig. Misschien haal je nog wel Europees voetbal. Ik wacht het allemaal rustig af. Nu geniet je vooral van alle wedstrijden die je fit kunt voetballen."
"Ik ben er van overtuigd dat er aan het einde van de rit een leuk cluppie komt. Je hoopt natuurlijk dat iemand concreet wordt, maar daar ga ik wel vanuit. Dan ga je nadenken of je dat interessant vindt. Je hebt een stukje sportief voor jezelf en een stukje privé met je gezin, dat zijn allemaal dingen die meetellen."
![]() |
Zaterdag 23 april 2011 om 11:51 uur |
Ooievaar
Als Derijck echt naar de premier league kan, dan is het einde verhaal. Jammer maar helaas, maar zeer zeker te begrijpen. Als we daar wellicht meer voor kunnen vangen dan bij een binnenlandse transfer, dan zou dat mooi meegenomen zijn.
Die jongen is een broodvoetballer, dus die heeft niet die sentimenten bij ADO als dat wij die hebben(...)
Afgezien van het feit dat hij daar binnen no-time miljonair wordt, speel je ook nog eens in de grootste competitie ter wereld, en speelt hij zich dan geheid in de picture voor de belgische nationale ploeg.
Die jongen is vier- vijfentwintig, dus zijn beste jaren moeten nog komen, dus de vergelijking met Rado en Don Kozak gaat niet op. Al speelde die laatste gisteren wellicht zijn beste wedstrijd van het jaar. Als ik ADO was zou ik een uiterste inspanning wagen om hem twee jaar te houden. In alle opzichten een uitermate sterke spits.
Derijck heeft zich buitengewoon sterk ontwikkeld, dus moet je er bij neerleggen dat hij niet te houden is. Geluk bij een ongeluk is dan nog wel dat hij niet einde contract is.
Hoe dan ook: er zit een hoop muziek in ADO, dus ook komend seizoen zullen we naar mijn stellige overtuiging een aardig partijtje meeblazen.
Echter, spelend zoals gisteren, en met Immers er weer bij, dan winnen we op onze sloffen die play-offs. Als een uitstekend spelend FC Twente, alle geluk van de wereld heeft gehad, tegen een zeer goed en fris van de lever spelend ADO, dan kan het wel eens een heel leuk slot worden. Clubs als Feyenoord, Utrecht, Roda of Groningen, halen niet bij stukken na het niveau van de Tukkers.
![]() |
Zaterdag 23 april 2011 om 10:45 uur |
BLEISWIJK-1
Timothy gaat volgens mij niet bijtekenen!!!
Derijck: "Duidelijk dat er dingen spelen"
ADO Den Haag-verdediger Timothy Derijck mag zich in de belangstelling weten van verschillende clubs. De laatste naam werd vrijdag aan het rijtje toegevoegd: Bolton Wanderers. Een vertrek van Derijck uit de Hofstad lijkt onvermijdelijk.
Frans Raaijmakers
DEN HAAG
Namens de club uit de Premier League was hoofdtrainer Owen Coyle vrijdagavond aanwezig in het Kyocera-stadion tijdens het duel tussen ADO Den Haag en FC Twente (1-2). Daarbij ging zijn aandacht in het bijzonder uit naar Derijck, die zowel persoonlijk als met zijn club bezig is aan een ijzersterk voetbaljaar. Derijck is op de hoogte van het feit dat er op de achtergrond naar hem geïnformeerd wordt, maar de naam van Bolton is ook voor de Belg nieuw.
"Dit is het eerste wat ik er van hoor", zegt een verraste Derijck in gesprek met VoetbalPrimeur. "Die interesse is natuurlijk leuk. Eerder las ik al dat Club Brugge belangstelling had. Het is een fantastisch jaar, zowel voor mij als voor de club, voor iedereen eigenlijk. Dan word je automatisch wel met clubs in verband gebracht. Hoe concreet die belangstelling is, dat moeten we dan nog maar zien. Het is duidelijk dat er dingen spelen, maar daar houd ik me nu nog niet mee bezig."
'Bewijzen dat ik die stap aankan'
"Als er zulke clubs uit de Premier League, een enorme competitie, naar je komen kijken moet je altijd vereerd zijn, vind ik", gaat Derijck verder. "Ik hoop dat ikzelf het niveau blijf halen dat ik het hele jaar heb gehaald. Lukt dat, dan moet het allemaal wel in orde komen. Van ADO Den Haag naar de Premier League overstappen, dat kunnen niet veel spelers zeggen. Het is dan aan mij om te bewijzen dat ik die stap aankan."
Derijck heeft in Den Haag nog een contract tot de zomer van 2012. De oud-Feyenoorder sprak reeds twee keer met zijn huidige werkgever over een mogelijke nieuwe verbintenis, maar beide partijen kwamen niet nader tot elkaar. In tegendeel zelfs. "ADO Den Haag heeft dit seizoen al twee keer met mijn zaakwaarnemer gesproken, ik was daar zelf niet bij. Die gesprekken zijn niet goed verlopen, wij waren er niet tevreden over."
Derijck noemt aanbod Den Haag 'zonde'
De verdediger legt de situatie uit. "Je kunt moeilijk verlangen van de club dat het alle spelers weet te behouden. Dat is niet mogelijk. Er zijn veel dure spelers, spelers die een topseizoen draaien. Wesley Verhoek heeft nog een contract voor een jaar, spelers als Dmitry Bulykin en Frantisek Kubik zijn waarschijnlijk niet te behouden."
"Voor mijzelf was het gedane voorstel in financieel opzicht niet wat ik er van verlangd had. De club wilde met twee jaar verlengen tegen hetzelfde salaris en ik denk dat dat geen goede uitgangspositie voor mij is. Je probeert een heel jaar te knokken en zo goed mogelijk te spelen. De club zegt heel tevreden over je te zijn, alleen laat ADO dat niet merken in het contractvoorstel. Dat vind ik zonde."
'Absoluut geen goed gevoel'
"De club beloofde mij in eerdere gesprekken dat het een extra inspanning zou doen voor mij, maar nu puntje bij paaltje komt hebben ze dat niet gedaan. Op dit moment ligt het niet voor de hand dat ik hier bijteken, ik heb absoluut geen goed gevoel overgehouden aan de gesprekken. Ik heb nog een jaar te gaan en er zijn wel wat dingetjes die spelen."
"Met de play-offs erbij, want het wordt nu wel heel moeilijk om die vierde plek te grijpen, hebben we zeker nog vier wedstrijden te gaan en die wil ik goed afsluiten. Als er clubs komen kan het snel gaan. Maar aan de andere kant wil je je ook concentreren. Je bent bezig aan zo'n fantastisch seizoen, dat wil je niet zomaar weggooien", aldus Derijck.
Concrete belangstelling
De Belg wil een situatie waar hij eerder in verzeilde voorkomen. Een transfer naar Club Brugge leek voor zijn komst naar ADO Den Haag in de maak, maar viel uiteindelijk in het water. Een fikse streep door de rekening van Derijck. "Voordat ik naar ADO ging kon ik ook naar Brugge. Die stap ging op het laatste moment niet door. Daar had ik me toen wel op ingesteld. Dat was niet goed voor mij. Mijn prestaties hadden daaronder te lijden en dat wil ik nu absoluut niet hebben."
"Ik wil het liefst aan het einde van het seizoen beslissen over mijn toekomst, omdat dat het meest eerlijke naar de club toe is. Als je daarvoor al gaat praten met andere clubs denkt men misschien dat je met andere dingen bezig bent. Dat wil ik niet. Mijn zaakwaarnemer is met wat dingen bezig. Ik heb hem gezegd dat ik er nu niets over wil horen. Ik hoor het liever aan het einde van het seizoen of als het echt concreet is."
Gerelateerde nieuwsberichten:
Derijck in beeld bij Bolton; Derby bekijkt Buijs
Van den Brom: "Vol goede moed verder"
Preud'homme: "Bij vlagen wel goed"
De Jong: "Hopen dat PSV punten verliest"
De Jong houdt Twente bij ADO in titelrace
Terug naar de homepage
Advertentie:
Ben jij goed in het voorspellen van uitslagen? Win keiharde euro's!
Stuur dit bericht door
Nieuwsoverzicht van Zaterdag 23 April 2011
09:49NieuwsReorganiserend PSV wil tien miljoen bezuinigen09:42NieuwsStrihavka speelt niet meer voor Willem II09:38ReactieKruys zou Sparta wel heel leuk vinden09:25ReactieMourinho: "Speculaties uit Italië zijn onzin"09:18NieuwsLodeiro: "Ik hoop op meer speelminuten"09:00NieuwsZinderende ontknoping in Jupiler League08:57ReactieSlot: "We zijn gewoon weggespeeld"08:50ReactieRutten: "Hadden beter met 1-0 kunnen winnen"08:45ReactieDe Jong: "De scherpte is er misschien wat van af"08:32ReactieJanssen: "Ze zullen niet lekker zijn gaan slapen"08:26NieuwsScheidsrechtersbaas eist optimale scherpte08:19NieuwsDopingarts verrast Ajax met onaangekondigd bezoek08:12NieuwsPSV: titel ook belangrijk voor transferkansen05:34ReactieBuijs heeft wel trek in buitenlands avontuur05:18ReactieDerijck: "Duidelijk dat er dingen spelen"00:22VideoJens Toornsta: 'Plek vier uit ons hoofd zetten'00:21VideoLuuk de Jong: 'Maakt nu niet uit of zege terecht is'
Nieuwsoverzicht van Vrijdag 22 April 2011
23:50ReactieVan den Brom: "Vol goede moed verder"23:33ReactieZwolle-coach Langeler: "Dit is een deceptie"23:27ReactiePreud'homme: "Bij vlagen wel goed"23:12ReactieDe Jong: "Hopen dat PSV punten verliest"22:51TransfernieuwsSC Cambuur haalt De Leeuw weg bij RBC22:40WedstrijdverslagDe Jong houdt Twente bij ADO in titelrace22:10WedstrijdverslagRKC klopt FC Zwolle en vergroot spanning22:00NieuwsBlom legt topper FC Zwolle - RKC stil21:56WedstrijdverslagAlmere City wint en mag blijven hopen21:53NieuwsNieuwe tegenslag voor Dortmunds Owomoyela21:29ReactieJans wil Heerenveen zonder druk zien spelen21:16NieuwsDerijck in beeld bij Bolton; Derby bekijkt Buijs21:12NieuwsSparta wil door met Van den Bergh en Rutjes21:03ReactieVitesse ontkent naderende komst Advincula20:50NieuwsMourinho hoopt toch nog op Khedira20:33NieuwsVoormalig toptalent Smit naar amateurs20:25VoorbeschouwingBosz: "Denk niet dat FC Utrecht alles wint"20:09ReactieFerrer vindt 'uitcomplex' Vitesse onzin19:59OpstellingenFC Twente start met Tiendalli tegen ADO19:47NieuwsNomade Chimbonda alweer weg bij QPR19:26NieuwsReal rest van het seizoen zonder Khedira19:11Nieuws'Vitesse concreet voor aanvaller Advincula'19:00NieuwsExtra duel schorsing voor Zwolle-goalie Boer18:49Aan het woordTegenkandidaat Blatter wil Afrika helpen18:40NieuwsWest Ham maakt seizoen af zonder O'Neil18:30ReactieBarça-preses rekent op succesvolle eindfase18:22ReactieLeonardo wil nieuwe reactie zien bij Inter18:12ReactieLennon laat zich niet afleiden door dreiging17:59NieuwsClub en Cercle uiteen omtrent nieuw stadion17:50ReactieKlopp rekent niet op medewerking Hoffenheim17:41Aan het woordPastoor: "We zullen ons eigen spel spelen"17:33NieuwsOranje-internationals loven methodes Coerver17:23Aan het woordFeskens: "Echt alles zal moeten meezitten"17:11ReactieRedknapp: "Vierde plek zou een bonus zijn"17:02ReactieMancini maakt zich geen zorgen over Dzeko16:50ReactieWenger weigert Man Utd al te feliciteren16:38ReactieDe Ridder: "Het risico is mij te groot"16:31ReactieGuardiola: "Competitie is het belangrijkste"16:22NieuwsDoorgebroken Te Wierik (18) tot 2015 Heraclied16:21VoorbeschouwingVreman: "Kunstgras niet ideaal met warm weer"16:19Aan het woordAllegri: "Het hangt van onszelf af"16:09ReactieBekerfinale staat op het spel voor Tévez16:08ReactieRoom: "Deze lijn moeten we doortrekken"16:06VoorbeschouwingBeen: "Die 10-0 staat in mijn ziel gekerfd"16:02NieuwsAjax-testers laten uitstekende indruk achter15:52ReactieVan Veldhoven: "Het is uitkijken tegen NAC"15:52NieuwsArsenal toch zonder Diaby wegens blessure15:46NieuwsSchweinsteiger herstelt snel en lijkt fit15:42VoorbeschouwingBrood: "Bij zege ligt de strijd helemaal open"15:34ReactieHoullier hoeft niet geopereerd te worden15:26Voorbeschouwing"Veilig spelen zou een hele opluchting zijn"15:23ReactieReo-Coker ziet vertrek naar Napoli zitten15:21VoorbeschouwingDu Chatinier: "Niet vergeten te verdedigen"15:16Nieuws"Het is niet eenvoudig om Drogba te passeren"15:04ReactieEriksen hoopt op 'goede Goede Vrijdag'15:04NieuwsAGOVV wil tien nieuwe spelers halen14:57VoorbeschouwingHuistra wil 'ware gezicht' FC Groningen weer zien14:52NieuwsReal heeft replica van gevallen Copa al in huis14:51NieuwsSibum verlaat NEC: "Toe aan nieuwe uitdaging"14:48VoorbeschouwingDe Boer: "Ajax moet 'geiler' voor de goal zijn"14:44ReactieMeulensteen: "Altijd geloofd in methode Coerver"14:43VideoDe Boer: 'Geiler zijn voor de goal'14:38VoorbeschouwingRutten rekent op 'zeer gemotiveerd Feyenoord'14:25TransfernieuwsGroningen gaat aan de haal met jonge Ajacieden14:17VoorbeschouwingBoessen: "We moeten poetsen tegen Heerenveen"14:16NieuwsDe Boer rekent op entree van Cruijff14:12Reactie"Ik wil net zo succesvol worden als Guardiola"14:09VoorbeschouwingVerbeek: "Willem II een kwetsbaar en labiel team"13:58NieuwsAnita tekent komende week nieuw Ajax-contract13:58NieuwsHeerenveen bekijkt Zweeds international13:57ReactieDon Balon: 'Alles was waarheidsgetrouw'13:54ReactieWenger: "Ik heb het geld voor een toptransfer"13:44VoorbeschouwingJans houdt vast aan winnende elf namen13:35NieuwsAdebayor prijst 'broer en vader' Vieira hemel in13:32NieuwsDjuricic verkozen tot grootste talent van Servië13:22VoorbeschouwingKarelse zet play-offs nog niet uit het hoofd13:16VoorbeschouwingVloet: "FC Groningen is niet onklopbaar"13:14NieuwsPSV wil aflopend contract Cocu verlengen13:07NieuwsCabral en Bruins ontbreken; Leerdam 'zeer onzeker'13:06ReactieZidane adviseert: "Juve moet Hazard halen"13:04Aan het woordPastoor: "Een trainer moet een inspirator zijn"12:54Nieuws'Man Utd heeft Genk-goalie Courtois op het oog'12:48Nieuws'Fiorentina heeft eerste optie op Vossen'12:45NieuwsRug houdt VVV'er Leemans aan de kant12:43NieuwsIbrahim sluit volgende week aan bij PSV12:40ReactieOtten wil via voordeur vertrekken bij NEC
headlines
Derijck: "Duidelijk dat er dingen spelen""Absoluut geen goed gevoel overgehouden aan gesprek met ADO"
De Jong houdt Twente bij ADO in titelraceFC Twente-spits zorgt vlak voor tijd voor beslissing: 1-2
RKC klopt FC Zwolle en vergroot spanningKoploper kansloos na rood Drost, RKC op gelijke hoogte
Barcelona - Real Madrid
features
Wil jij naar een topwedstrijd van Barca, Inter of Liverpool?Kijk dan hier voor de scherpste aanbiedingen en tofste reizen!
VoetbalPrimeur ook op je iPhone?Download hier de nieuwste versie van de VoetbalPrimeur-applicatie!
Probeer Sport1 Internet TV: Kijk LIVE via je mobiel of pcVanaf € 3,99 per maand mis je geen seconde topvoetbal meer!
Ben jij fan van NBA, NFL, NHL of MLB?Je dagelijkse portie Amerikaanse sporten vind je op SportAmerika.nl!
Zoom.IN
Jens Toornsta: 'Plek vier uit ons hoofd zetten'
Interview
Özil: 'Het doel is simpel; ik wil alles winnen'Mesut Özil (22) beleefde op het WK in Zuid-Afrika zijn definitieve do...
transfervrijevoetballers.nl
Van Haeften: "Je weet niet wat er nog komt"Toekomst vooralsnog onzeker voor talentvolle doelman Excelsior
Grenzeloos
Heije geniet van onverwacht avontuur op BaliNederlandse profvoetballers komt men tegenwoordig tegen in alle delen ...
aan het woord
Tegenkandidaat Blatter wil Afrika helpenBin Hammam reageert op uitspraken Blatter
Pastoor: "We zullen ons eigen spel spelen"Excelsior op bezoek bij titelkandidaat Ajax
Unibet
forumtracker
Algemeen Eredivisie
Tussenstand-Topic
Jupiler League & Topklasse
Jupiler League tussenstand topic
Nederlandse Eredivisie
Ajax - Excelsior
Ajax
Ajax Overig
VP-er van de week
VP'er van de week 16: Ids36109
nieuwsarchief | livescore | tip de redactie | contact | vacatures | adverteren | colofon | privacy statement | sitemap | algemene voorwaarden | mediakit | webmasters | rss | voetbal headliner
![]() |
Zaterdag 23 april 2011 om 10:00 uur |
Richard
He Bert , klopt niet wat je zegt : Kopbal van Ruiz was een zuivere goal, niets aan de hand dus ten onrechte afgekeurd. Vicento was een 100% pingel, Douglas raakt hem vol op de poot en raakt de bal niet eens.Afgekeurde goal van DH terecht, Buys duwt voorafgaand aan de goal de keeper weg.............het enige voordeel als je thuis zit ipv in het stadion is dat je 4 x een herhaling ziet.
Twente de gelukkige winnaar, is niet anders. FCDH heeft fantastisch gespeeld en zou op basis van het hele seizoen recht hebben op EL plek in de play offs........
Toch even reageren, afgekeurde goal van Twente kan je terrecht noemen, als je ziet dat Ruiz , Pique net even wegzet voor hij wil meegaan in het kopduel en niet meer kan timen. Afgekeurd doelpunt van ADO terrecht zelfde maar meer zichtbare actie van Buis om keeper te belemmeren. Strafschop ADO was er een uit het boekje, schandalige fout van scheids.
![]() |
Zaterdag 23 april 2011 om 08:08 uur |
Haegsche Nees
Wat een geweldige wedstrijd tegen Twente. Als alle kansen waren benut was de overwinning zeker voor ADO geweest. Grandioos gespeeld en dus kunnen we ons weer echt met de topclubs in Nederland meten !!! Heerlijk om dat te beseffen !!! En ook heel mooi dat we onze vrienden uit Amsterdam geen dienst hebben bewezen door van Twente te winnen. Muuuuwhawhaha. Ik vond Twente de beste ploeg die ik dit jaar gezien heb en ik hoop dan ook dat ze kampioen worden. Of ADO Europa in gaat ligt nu in handen van de KNVB maffia dus ik reken nergens meer op. Aan de andere kant is het misschien ook niet zo heel erg als dat nu niet direct zou lukken. Het gaat anders allemaal wel heel snel (te snel). Je zet je spelers ook direct in de Europese etalage plus veel extra wedstrijden met een smalle en deels onervaren selectie .... hmmm. Wat mij betreft heb ik liever ieder jaar zo'n jaar als dit, lekker meedraaien in de Nederlandse (sub)top, elke wedstrijd uitverkocht huis en mooie wedstrijden. Ik zou er tevreden mee zijn en dat ben ik dan ook. ADO doe zo voort !!!!
![]() |
Zaterdag 23 april 2011 om 08:06 uur |
Haagse Roel
Dat Vincento geen strafschop krijgt komt door zijn uitvoering "vd stervende zwaan" in het verleden.
Scheidsrechters weten dat. Ten onrechte dit keer.
Maar het lijkt er wel op dat we genaaid zijn tegen Twente.
He Bert , klopt niet wat je zegt : Kopbal van Ruiz was een zuivere goal, niets aan de hand dus ten onrechte afgekeurd. Vicento was een 100% pingel, Douglas raakt hem vol op de poot en raakt de bal niet eens.Afgekeurde goal van DH terecht, Buys duwt voorafgaand aan de goal de keeper weg.............het enige voordeel als je thuis zit ipv in het stadion is dat je 4 x een herhaling ziet.
Twente de gelukkige winnaar, is niet anders. FCDH heeft fantastisch gespeeld en zou op basis van het hele seizoen recht hebben op EL plek in de play offs........
![]() |
Zaterdag 23 april 2011 om 01:28 uur |
Advertentie
Bert
Club Achter de Duinen
Bolton bekijkt Derijck
Timothy Derijck geniet belangstelling uit Engeland. Bolton Wanderers-trainer Owen Coyle zat vrijdagavond tijdens de wedstrijd tegen FC Twente op de tribune voor de Belg.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Zaterdag 23 april 2011 om 00:34 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |