Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vanavond

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 614
Volgende pagina

Jager

Frans schreef:

Dames ADO DEN HAAG - SC HEERENVEEN 1-1
(Ruststand 0-1)

Minste wedstrijd van ADO Den Haag tot nu toe.
Onrustig, veel balverlies : onderschatting ?
Verdiend punt voor de hekkensluiter uit Friesland.
Vrouwenvoetbal vanuit kelder omhoog
woensdag 24 oktober 2007
Door RIEPKO BUIKEMA

ROTTERDAM - De eredivisie vrouwen beleeft vanavond de zevende speelronde. Na twee maanden kan voorzichtig de eerste balans worden opgemaakt. ,,We moeten stapje voor stapje omhoog.’’

De eredivisie vrouwen kende op 29 augustus een spetterende opening. De Stichting Eredivisie Vrouwen presenteerde supermarktketen Plus als hoofdsponsor en maakte bekend dat de samenvattingen van vrouwenwedstrijden wekelijks op RTL zouden worden uitgezonden.

Het goede nieuws kon niet op, toen de kersverse vrouwenselecties van de zes deelnemende clubs zich trots voorstelden aan de ruim 5500 toeschouwers. Ook de openingswedstrijd die volgde was pure reclame voor het vrouwenvoetbal: vijf doelpunten en een veelvoud aan kansen brachten het publiek op de banken.

Over de publieke belangstelling is de Stichting Eredivisie Vrouwen volgens manager Priscilla Janssens, nog altijd dik tevreden. ,,Het aantal toeschouwers bij de wedstrijden is boven verwachting. Bij elke wedstrijd komen tussen de 500 en 1500 mensen kijken.

,,Met name bij ADO Den Haag is de belangstelling groot, daar zijn bij thuiswedstrijden 1200 tot 1500 supporters. De harde kern van de club staat helemaal achter de vrouwen en gedraagt zich voorbeeldig. Dat is fantastisch.’’

FC Twente is de enige club in de eredivisie die entree vraagt voor de thuiswedstrijden van zijn vrouwenteam. ,,Die drie euro is een symbolisch bedrag,’’ zegt commercieel directeur Jan van Halst. ,,Daarmee willen wij het vrouwenvoetbal positioneren. Je betaalt voor de kwaliteit die je ziet. Het is geen wegwerpartikel.’’

Met 500 tot 1000 betalende bezoekers wordt Twente nog niet rijk van de vrouwentak. ,,Dat wisten we ook. De toeschouwersaantallen zijn groeiende. We zijn in de kelder begonnen en moeten stapje voor stapje omhoog.

,,De selectie, de jeugdteams en de faciliteiten kosten de club allemaal geld. We proberen binnen het subisidiebedrag van de KNVB te blijven, maar dat gaat met hangen en wurgen.’’

Op een ander terrein boekt de Enschedese club wel degelijk winst, stelt Van Halst. ,,Qua exposure is het vrouwenteam een enorm succes. Onze hoofdsponsor is razend enthousiast.’’

De landelijke uitstraling van de nieuwe eredivisie wordt grotendeels bepaald door de wekelijkse televisieuitzending van de samenvattingen. RTL Voetbal zendt elke zaterdag en zondag een programma uit over de eredivisie vrouwen.

De kijkcijfers vallen tegen. Afgelopen zaterdagmiddag om 17.00 uur trokken de vrouwenwedstrijden op RTL 8 54.000 kijkers, een marktaandeel van 2,6 procent.

Geen cijfers waar de commerciële zender financieel veel wijzer van wordt. ,,Maar je moet niet vergeten dat de televisierechten veel goedkoper zijn dan bij de eredivisie voor mannen,’’ zegt RTL-woordvoerder Jaap Paulsen.

,,Vrouwenvoetbal is nog nooit eerder uitgezonden, dan kun je niet verwachten dat het heel snel op de kaart staat. Wij hopen dat het fors gaat aantrekken.’’

,,We hadden ook niet verwacht een enorm kijkcijferkanon te zijn,’’ zegt manager eredivisie vrouwen Janssens. ,,Maar de cijfers mogen nog wel wat hoger. Binnenkort brainstormen we met de perschefs van alle clubs over de manier waarop we het televisieprogramma extra onder de aandacht kunnen brengen.’’

Een andere manier om de competitie aantrekkelijker te maken voor het grote publiek is een uitbreiding van het deelnemersveld. Liefst met een club uit de top-drie van de mannen.

,,Roda JC heeft zich vorig jaar vrijwillig teruggetrokken. Die hebben daarom de eerste optie om toe te treden als er een uitbreiding komt,’’ zegt Janssens.

,,We zijn druk bezig om te kijken of dat mogelijk is. Feyenoord is ook heel geïnteresseerd om straks mee te doen. Voor de uitstraling van de eredivisie vrouwen zou zo’n club fantastisch zijn.

,,Tegelijkertijd moeten we het belang van de competitie in de gaten houden. Er moeten wel genoeg speelsters zijn met voldoende niveau om de teams te vullen. Het niveau van de competitie moet niet in elkaar donderen.’’’

0
Donderdag 25 oktober 2007 om 10:33 uur

northy

Slecht voetbal vanavond.
Hoop publiek,dat dan weer wel.
0
Donderdag 25 oktober 2007 om 00:12 uur

<FCDH>

3 punten gasten vanavond

0
Vrijdag 19 oktober 2007 om 13:25 uur

Drama

Lekker 3 punten vanavond
voor de mensen die gaan

have fun!


0
Vrijdag 19 oktober 2007 om 10:21 uur

FCDH

northy schreef:

Leuk idd om te horen.
Er zijn er zat om me heen die graag een x mee willen naar het stadion maar dan hebben ze weer zo`n speciale foto nodig.
En  dan zou het ook leuk zijn dat je bij elkaar kan zitten.....heb ik sinds weken ook een klein beetje zin in morgen.
Ja je moet er wel wat voor over hebben kom op zeg!
Een beetje den haag supporter...

ja zekers zin in vanavond, dikke jas aan en zingen met z`n alle !!!!!!!!!!!
0
Vrijdag 19 oktober 2007 om 09:43 uur

Taki

jostie DH schreef:

wat is er aan de hand in het stadion :P 

het testen van de lampen?

of iets anders:)


BOVEN AAN FCDH KOMT ER AAN
Speelt het 2e niet thuis vanavond?
0
Maandag 15 oktober 2007 om 19:42 uur

KKH - kalekophagenees

@fan1905

Wordt er nu een beetje schijtziek van dat de Harde Kern wordt gediscrimineerd door mede supporters!

Deze jongens net zoals ik zijn er wel elke wedstrijd uit en thuis, trouw door weer en wind. Ze zetten andere zaken opzij om maar naar de club te kunnen!

Een hagenees is duidelijk in zijn woorden, recht door zee! Gepaard met wat vloekwoorden!

Nieuwe supporters zijn hard nodig maar probeer niet de Diehard supporter te veranderen in een voorbeeld burger want dan heb je stront aan de knikker!

Ik sta al 24 jaar op Noord, Middennoord en later O met me vrienden. Geef de trouwe supporters 500 stuks hun middenvak terug, Plaats naast de plek die op de langezijde nodig is aan beide kanten zón wand en zet mensen die op de lange zijde willen zitten aan de andere kant van die wand aan beide kanten. Achter het goal kinder en ouders vakken en de gehandicapten !

Doe je iedereen een plezier mee,  het geouwehoer is het stadion uit en je heb heel wat rokers, fanitieke aanhangers op een plek zitten!

Voor de rest hoop ik dat we vanavond winnen bij Oss, is een stuk leuker terug rijden dan bij verlies!
0
Vrijdag 12 oktober 2007 om 15:44 uur

Advertentie

Haagsebluf

Kom op Den Haag vanavond..

win!

0
Vrijdag 5 oktober 2007 om 19:51 uur

Rob

Zou iemand mij kunnen vertellen of het vanavond nog steeds gratis parkeren op P4 is? Alvast bedankt!
0
Vrijdag 5 oktober 2007 om 17:12 uur

fc

vanavond 3 punten !!!!!!!!!!!!!!!!

0
Vrijdag 5 oktober 2007 om 14:06 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 177 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 614
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1