Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: haagse

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 616
Volgende pagina

ADOFLEVO

Morge,

 

Straks de Finale in Alkmaar.

Winnen we dan staan we stevig vierde.

Gelijk dan blijven we vierde.

Verliezen wij, geen man overboord dus laar AZ maar komen.

We kunnen ons geliefde spelletje spelen en dan zijn wij juist op ons sterkst.   750 hagenezen in het uitvak, maaarrrrrrrrrrr...,

Ook een stelletje hagenezen op de business tribune waaronder een paar haagse gekken uit Flevoland. Ik schat in dat er stiekem zo'n 1000 in hagenezen totaal aanwezig zijn vanavond.

Wat zou het mooi zijn om in de medley polenaisse te lopen met een stukje kaas in je mond vanavond rond 22.30 in Alkmaar.

 

AZ is een leuke en mooie en symphatieke club, maar vanavond is het even jammer voor ze!

 

Groet.;)

0
Zaterdag 16 april 2011 om 08:37 uur

JB

"Europees voetbal geen enkele must voor ADO"

Dat ADO Den Haag in deze fase van de competitie nog meedoet om de bovenste plaatsen mag helemaal als een verrassing gezien worden. De club speelde zich afgelopen seizoen redelijk simpel veilig, maar dat de prestatiecurve zo’n ommezwaai zou maken verbaast ook de leiding van de Haagse club.

"Het behalen van Europees voetbal is voor ADO geen enkele must. Het zou prachtig zijn als we ons rechtstreeks plaatsen voor de Europa League, maar onze begroting zullen we daar niet op afstemmen. Vergeleken met dit jaar, waarin de club nog met 12,8 miljoen euro werkte, zullen we zelfs de duimschroeven nog wat aandraaien. ADO Den Haag heeft nog altijd een tekort en dat moet eruit", aldus Henk Jagersma, voorzitter van de raad van commissarissen.

Het succes in Den Haag heeft wel z'n prijs. Zo betaalt de club de spelersgroep zeven ton meer aan winstpremies dan in de begroting werd opgenomen. "Maar dat ADO hierdoor in de problemen zou komen, is echter een fabeltje. We genereren door de goede prestaties namelijk heel veel extra inkomsten aan televisiegelden, kaartverkoop en sponsoring. Als de hoofdmacht rond de vijftiende plek had gespeeld, zou de club er financieel gezien nu een stuk slechter voorstaan."

 

Helaas meneer "De deskundige" Derksen en alle andere paniekzaaiers!

Wwat wij allang wisten, namelijk dat ADO helemaal niet in de problemen komt door al die extra winstpremies, wordt hier door de club nog eens bevestigd.

Alleen jammer dat dit bericht dan weer niet groots opgepikt wordt door de media.

0
Vrijdag 15 april 2011 om 12:46 uur

JoostJ

De Vogel: 'ADO geen optie'

Wouter de Vogel heeft ontkent dat hij zijn carriere voort zet bij ADO Den Haag. De door AZ aan Telstar verhuurde voetballer werd door verschillende media gelinkt aan de Haagse club, maar zelf zegt hij dat er niks van waar is.

De Vogel kan een nieuw contract tekenen bij AZ, maar staat ook in de belangstelling van verschillende clubs uit de eredivisie. Welke clubs dat zijn wil De Vogel niet kwijt.


 

0
Vrijdag 15 april 2011 om 11:48 uur

Yo

"Europees voetbal geen enkele must voor ADO"
In Alkmaar strijden AZ en ADO Den Haag zaterdag om plek vier in de Eredivisie. Voor beide teams is het een verrassing dat zij in deze fase nog zicht hebben op deze klassering, die recht geeft op Europees voetbal.
In gesprek met Metro laat Toon Gerbrands, algemeen directeur van de Alkmaarders, weten dat Europees voetbal het eerste doel is. "Onze doelstelling is het halen van Europees voetbal, maar dat kan ook via plek acht en de play-offs. We staan nu vijfde en de vierde plek is binnen handbereik. Gezien onze slechte start en het feit dat veel spelers zijn vertrokken is dat boven verwachting."

Dat ADO Den Haag in deze fase van de competitie nog meedoet om de bovenste plaatsen mag helemaal als een verrassing gezien worden. De club speelde zich afgelopen seizoen redelijk simpel veilig, maar dat de prestatiecurve zo’n ommezwaai zou maken verbaast ook de leiding van de Haagse club.

"Het behalen van Europees voetbal is voor ADO geen enkele must. Het zou prachtig zijn als we ons rechtstreeks plaatsen voor de Europa League, maar onze begroting zullen we daar niet op afstemmen. Vergeleken met dit jaar, waarin de club nog met 12,8 miljoen euro werkte, zullen we zelfs de duimschroeven nog wat aandraaien. ADO Den Haag heeft nog altijd een tekort en dat moet eruit", aldus Henk Jagersma, voorzitter van de raad van commissarissen.

Het succes in Den Haag heeft wel z'n prijs. Zo betaalt de club de spelersgroep zeven ton meer aan winstpremies dan in de begroting werd opgenomen. "Maar dat ADO hierdoor in de problemen zou komen, is echter een fabeltje. We genereren door de goede prestaties namelijk heel veel extra inkomsten aan televisiegelden, kaartverkoop en sponsoring. Als de hoofdmacht rond de vijftiende plek had gespeeld, zou de club er financieel gezien nu een stuk slechter voorstaan."

0
Vrijdag 15 april 2011 om 10:54 uur

Yo

Visser: "Mooie kans om afstand te nemen"
ADO Den Haag en AZ strijden in een rechtstreeks duel om de vierde plaats. Middenvelder Kevin Visser, van de Haagse subtopper, is vol vertrouwen. "Een mooie kans om afstand te nemen."
De 22-jarige Visser, die dit seizoen doorbrak in Den Haag, geeft zijn ploeg goede kansen om AZ te verslaan, zo vertelt hij in het Algemeen Dagblad. "Het gevoel leeft dat wij die wedstrijd kunnen winnen. Daarna volgen nog drie prachtige wedstrijden. Zware, maar wel mooie tegenstanders. Te beginnen thuis tegen FC Twente. Als wij de vierde plek willen veroveren, moeten wij er ook in die wedstrijd staan."

Visser speelde tot dusver al zeventien duels in de hoofdmacht. De Delftenaar zag de optie in zijn contract dan ook gelicht worden. "Binnenkort gaan we praten over de precieze invulling daarvan. Of ik daarmee het nieuwe gezicht van ADO ben? Dat klinkt wel mooi. Laten we het hopen."

0
Donderdag 14 april 2011 om 16:10 uur

MTB

pollo schreef:

 

 

misschien moet onze club maar eens ophouden met vakken vol aan gratis kaarten weg te geven aan scholen, korfbalclubs en ambassadepersoneel waardoor "echte" voetballiefhebbers kaarten zouden kunnen kopen. echt dat vak j is een hel.
 

vindt het juist wel een slimme investering. Goede manier om de Haagse jeugd warm te krijgen voor ado. en het werkt hoor want waar je vroeg 010 of 020 zag gaat het nu alleen maar over 070.

Overigens betalen ze €5 voor een kaartje en voor topwedstrijden €10,-

 

Als er alleen al 10% van alle kinderen (met pa) een scc nemen of vaker komen is het al winst.

0
Dinsdag 12 april 2011 om 08:11 uur

Kees

Vincent schreef:

In ruil voor een leuke speler van twente ..haha

goh wat heb ik het weer druk op het werk.. .

 

@kees,

 

hoe is het bij jong ado? haha

 

Jong ADO staat inmiddels met 3-2 achter.

 

Ik zie dat JB ook weer ingelogd is. Die is dus terug. Waar is Haagse Roel, MR FC Den Haag, Haagsche Hyena, Jensen en nog een aantal die ik mis.

0
Maandag 11 april 2011 om 19:56 uur

jajoh

Ferdy schreef:

Daar mag Verhoek eens een voorbeeld aan nemen, Buys is al een paar jaar van grote waarde (dit jaar minder maar is verklaarbaar).

Verhoek speelt een topjaar maar die sterallures gaan m opbreken. Over Bossie nog maar gezwegen, krijgr altijd kritiek maar hij staat er wel als t nodig is en houdt zn waffel en accepteert alles.

 

Wesley..lees je mee?

Wesley is zichzelf momenteel onmogelijk aan het maken bij de club. Praten over of de club nog wel met hem door wilt, terwijl meneer gewoon een doorlopend contract heeft momenteel! Dus waar heeft ie het over. Als je weg wilt, zeg dan gewoon dat je hoopt dat er een grote club komt, maar ga niet net doen alsof de club hem niet wilt behouden, want de club hoeft momenteel niets te doen!!

 

erder las ik nog iemand over de successupporters. Ook dat dat inderdaad vernaderen als we minder gaan presteren, maar ja, wie wint heeft vrienden, toch? Het enige waar ik niet op zit te wachten is zo'n tweede ring waar ik menigeen hier over heb horen "praten". Bedenk jullie wel dat de vaste kern van supporters, waar ik mijzelf onder beschouw, de klos gaat worden als er een tweede ring komt. De eerste ring zal een stuk duurder worden en zal grotendeels gevuld worden met de "mooizittertjes" die er normaal nooit zijn maar nu willen laten zien dat ze de centen hebben om het te kunnen betalen. Kijk naar dat vak 410, lekker weggestopt in een hoekie ergens schuin in het stadion, of in de kuip daar moet je achter het goal zitten wil je nog enigzins kunnen vreten de rest van de week.

 

maar het belangrijkste is dat de club met man en macht moet proberen de echte haagse identiteit te behouden. Dat is namelijk iets wat makkelijk beetje bij beetje afbrokkelt als er successen behaalt worden.

 

Mijn kaartje voor AZ had ik gelukkig al op de eerste verkoopdag gehaald en we gaan met een gezellig ouderwets cluppie Alkmaar een ff bezoeken. Tijd geleden met de auto.... heb er al zin an!!

 

COME ON THE HAGUE

0
Maandag 11 april 2011 om 18:21 uur

Advertentie

Ferdy

't zal wellicht niemand interesseren maar dit weekend 12 punten hier in huis, 2 dochters winnen, ik winnen en ons aller ADO winnen..als ik naar buiten kijk zie ik groen gras met gele paardenbloemen...wat kan t leven mooi zijn!

 

HAAGSE LENTE!

0
Zondag 10 april 2011 om 18:08 uur

Aad

Enige clementie in de punten toekenning aan Jens Toornstra.

Hij speelde als een oud wijf maar ook ik was niet helemaal mijzelf vandaag.

Ik (inmiddels een echte haagse alphenaar) en hij (een ter aarse alphenaar) hebben toch wat meer meegekrgen van de schietpartij in Alphen vanmiddag.

Ik neem aan dat hij, net als ik, heel wat mensen kent in Alphen van wie je hoopt dat die geen slachtoffer is of zelfs geen betrokkene.

 

Dus was je van plaan een 5 of een 6 te geven: Doe er een puntje bij. Jens heeft ook wel eens te weinig gekregen !!!

0
Zaterdag 9 april 2011 om 23:55 uur

Nu online

Ano-Niem en 252 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 616
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4