Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kans

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 617
Volgende pagina

K.B

vissershaven schreef:

Al dik een kwartier en nog geen kans weggegeven, prima zo
Zo gaat het elke week, maar elke kans gaat er in bij ons. Als je niet scoort pak je geen punten vandaag, zelfs geen punt. Je krijgt altijd wel een klote goal tegen vandaag.
0
Zondag 22 maart 2015 om 17:10 uur

vissershaven

Al dik een kwartier en nog geen kans weggegeven, prima zo
0
Zondag 22 maart 2015 om 17:04 uur

DHFC070

Eindelijk nieuws "uit de mond" van Wang?
Het is altijd de vraag of de Telegraaf hem echt gesproken heeft en woorden niet verdraaid heeft maar ik vind het toch een positief stuk zeker voor Telegraaf begrippen. Derhalve acht ik de kans groot dat het geen fake bericht is en neem het dan ook 90% voor waarheid aan.

Geen nieuwswaarde?
- Fraser blijft trainer.
- Fontein komt niet terug.
- Wang volgende week in Nederland om persoonlijk met kandidaat RVC leden en AD te praten.
- Globale visie van top 5 in de eredivisie en succes in Europa behalen. Welk tijdspad we het dan over hebben is alleen niet duidelijk.
- Wang zal vaker te zien zijn voor overleg maar vooral als voetbal liefhebber.

Ik vind het alleen zonde dat dit soort berichten via de media naar buiten komen. Waarom gooit Wang er niet wekelijks een mail uit richting de club die het dan publiceerd op de officiele site met de globale gang en stand van zaken zodat iedereen een beetje ginformeerd is en je minder discussies, sensatie, negatief daglicht etc. krijgt.
0
Vrijdag 20 maart 2015 om 09:30 uur

MikeDH

Bolluhboeah schreef:

"3. Er heerst onrust, maar dit komt meer dat er nog veel onduidelijk is."

Maar dat is bestuurlijk. Niet echt wenselijk, maar ook weer niets nieuw voor ons. Ideaal vond en vind ik de overname niet. Maar dat had ik ook met Van der Kallen.

Als Wang mij twee onbezorgde seizoenen kan garanderen is ie al een verrijking. Ik hoef dan niet eens een prijs te pakken, of EL play off`s te verwachten. Gewoon veilig spelen met 40 punten in begin maart 2016 en 2017 is al genoeg. Neemt niet weg dat Europees voetbal wel errug lekkah is. Boedapest en Litouwen (Kaunas) vergeet ik nooit meer.
Zolang je maar stappen naar boven weet te maken op alle fronten.
Ik denk aan:

- Uitverkocht stadion.
- Meer inkomsten door sponsors.
- Grotere sponsors binnenboord halen.
- Goed beleid/bestuur.(AD,TD,CD en scouting)
- Beter jeugd(trainings-)complex.
- Kunstgras is niet erg, maar echt gras is altijd beter.
- Goede doorstroming jeugd.
- structureel top 9 en wie weet op langer termijn veel meer.
- Goede Chinese voetballers een kans geven op termijn of wanneer dit zich aandient. Dit geeft het merk ADO in China ook meer betekenis.
Trekt toch mensen en wie weet Chinese bedrijven.

Voor dit heb je investeringen nodig om de club groter te maken en meer publiek naar het stadion te laten komen.
Wang heeft de intentie uitgesproken en de toekomst wijst uit hoever wij als club gaan komen.

En je geeft het zelf ook aan, bijna alle overnames gaan niet helemaal hoe je hoopt dat het gaat.
En in dit geval een Chinees bedrijf waar de wetten en cultuur totaal anders zijn dan bij ons in het westen.
0
Donderdag 19 maart 2015 om 13:28 uur

DHFC070

jajoh schreef:

Nou pikkie, vertel eens. Waar zullen we het dan over hebben?

V duinen die denkt dat we allemaal geloven in een stunt in Amsterdam? Ipv gewoon te presteren tegen een directe concurrent.

De goede vooruitzichten aangezien we een heel makkelijk programma hebben de komende weken?

Fontein die terug wilt na eerst de club en Wang tot op de grond af te fikken?

Fraser die Een lekker aanvallend elftal belooft maar dan toch met een schijtopstelling ons weer eens voorliegt.

Zeg het maar hoor...
Dat pikkie zeg je maar tegen je vrienden.

Zat dingen waar je het over kan hebben we hebben na de winterstop toch een aardige serie neergezet? Dan zit het 1 wedstrijd tegen en speel je een belabberde wedstrijd tegen een directe concurrent en dan is alles maar dan ook echt alles kut?

We hebben heel veel wedstrijden thuis gewonnen tegen directe concurrenten. Daarnaast spelen we altijd beter tegen ploegen die willen voetballen omdat je dan kan profiteren met reactie voetbal. En we moeten nu ook niet gaan doen alsof we nog 7x tegen Ajax uit spelen. Excelsior, Utrecht, Willem 2 en Vitesse heb je kans op punten en we hebben er tenslotte nog maar 3 nodig.

Wat ik alleen maar wil zeggen is dat heel veel mensen het glas ALTIJD maar half leeg zien ipv half vol.

Voor de winterstop was ik net zo maar je schiet er zo weinig mee op. Natuurlijk baal ik ook dat wij jaar in jaar uit naar de nacompetitie streep kijken terwijl we de 10e begroting hebben. Echter stelselmatig alleen maar je gal spuwen op internet schiet niemand wat mee op en je trekt er heel veel supporters in mee.

Daarop aansluitend ben ik blij dat de eenheid onder de supporters toeneemt en er weer steeds meer mensen meegaan naar uitwedstrijden.
0
Dinsdag 17 maart 2015 om 19:12 uur

Johannes

gillah schreef:

Wat een hoop commentaar op Advocaat zeg. Advocaat heeft gesprekken gehad met Fontein over ADO maar als die ineens weer is verdwenen kan je toch niet van Advocaat verwachten dat hij gaat wachten tot de chaos bij ADO voorbij is? Hij heeft nog nooit in de Premier League gewerkt, dus dit lijkt mij een hele mooie ervaring voor hem. De Premier League is toch de belangrijkste competitie ter wereld. En zijn contract loopt tot het einde van het seizoen dus waar hebben we het over? Voor die tijd staat de organisatie hier toch nog niet, rolt iedereen nog vechtend over straat dus heb je ook Advocaat niet nodig.


Daarnaast geloof ik echt wel dat Advocaat ons helpt op de achtergrond. Mensen bij de club hebben zijn nummer. Henk Fraser ook. Ze hebben al vaker contact gehad. Ik gun Dick in elk geval van harte de kans om in de Premier League te coachen. En een half miljoen - of meer bij handhaving - voor die paar weken nog, wie zegt daar nou nee tegen? Ik niet hoor!
0
Dinsdag 17 maart 2015 om 16:45 uur

BLEISWIJK-1

gillah schreef:

We stunten bijna elk jaar wel tegen Feyenoord en/of Ajax. Meestal thuis, maar waarom niet een keer uit?
Omdat je niet voor niks 100 keer je inleg krijgt als ADO wint...

De kans op een 5-0 nederlaag is vele malen groter dan dat we een puntje mee naar huis nemen.
0
Dinsdag 17 maart 2015 om 12:54 uur

Advertentie

Madmax

"Tegen Heracles was ook nog eens sprake van een gebrek aan strijd en saamhorigheid. Dat was de conclusie van de wekelijkse teambespreking op maandag",

Gewoon SCHANDE dat dit kan. De kans om je veilig te spelen, tja waarom zou je die pakken. Hoop echt dat er een man of 8 op pleuren aan het eind van het seizoen.
0
Dinsdag 17 maart 2015 om 09:39 uur

marcellino

pmc schreef:

Welnee H@@Gemees jij ben gek, de zaken mensen en voetbal kenners hier weten het toch beter, de visie van Wang maar wat the fuck is die visie dan?
Ja pmc wat is zijn visie.
En dan vind ik het heel knap dat jij en een paar mede shouters hem afbranden als je niet weet wat zijm visie is
Maar even voor de goede orde is hij verplicht de visie met ons te delen voor dat hij het bekend moet maken op 7 april nee toch.niemand weet wat er binnenskamers gebeurd.dat fontein terug wil zegt toch ook dat fontein kansen ziet.ook logica om in jouw straatje te blijven.
Ja het is een chaos en ja het verdiend niet de schoonheidsprijs maar verder weten we allemaal nog niets.
Dus geef de man een kans afschieten kan altijd nog.
0
Dinsdag 17 maart 2015 om 08:11 uur

Dappere dodo

Dannyy schreef:

Jong FC Groningen speelde met een erg sterke opstelling maar kwam er eigenlijk geen moment aan te pas door een uitblinkende Ebeuhi en Houtkoop. Kastaneer en Gehrt speelde ook uitstekend, maar het was een echte teamprestatie vandaag. Jong ADO 2 - Jong FC Groningen 1.
Alle 4 een kans geven zondag, Gehrt en Ebuehi in de basis, andere 2 in laten vallen
0
Maandag 16 maart 2015 om 23:30 uur

Nu online

Grimm, JvDH, Wahter, Law, MichelAdamsMatje, James, M1905, pajam, Max, FC Den Haag!, Dannyy, Huge, fcdh-denhaag en 334 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 617
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5