Welkom in de shoutbox, gast
erik
Klinkt goed,heb het zelf niet gezien!
Maar na de financele verhaal is dit weer positief,moet wel zeggen dat hij zich moet bewijzen in de erediv. Vervanging staat al klaar als er spelers weg gaan.(Buly.Rado en kubic.)
Hoop op een wonder ....(Bier brouwer uit alphen!! is een wereld merk!! Zou mooi zijn)
Maar al met al geniet ik van dit seizoen......
Maar ben bang voor volgend jaar!!!!!!
we moeten helaas wel spelers gaan verkopen
met die 1,8 miljoen schuld
vind het ook kut maar ken niet anders daarom mij ado
opstelling voor volgend seizoen alvast
Gino Coutinho
Gielisse Beugelsdijk N'Toko Leeuwin
Rado
Visser Immers
Hocher Brouwer Boerrigter
laten we het niet hopen de hele haagse bende moet bij elkaar
blijven geen nieuws is nog altijd goed nieuws
het is aan v/d kallen en co. blijf bully, rado, timo derijck en lexxie dan blijf wes ook het is gokken of verliezen
![]() |
Zondag 3 april 2011 om 00:23 uur |
Ferdy
In vak W een ( naar mijn mening terechte ) klaagzang van Wesley Verhoek. Ik proef uit zijn woorden dat als een aantal dragende spelers blijft, hij wel oren heeft naar verlenging. Sprak openlijk zijn irritatie uit over het vastlopen van de onderhandelingen met Derijck. ADO schijnt bij een tweede onderhandelingsronde precies het zelfde te hebben geboden. Dat gaat nergens over.
Tsja...wat moet je als je geen geld hebt...neem van mij aan dat vd Kallen en consorten graag iedereen willen houden. Laat t haagse bedrijfsleven nou eens opstaan!
PS..de opmerking van Verhoek dat Frank (de Boer) mag bellen is nou ook niet zo wonderschoon..meneer speelt een seizoen goed en krijgt sterallures? Op dit moment kies ik toch voor t blufpoker wat vd Kallen speelt.
![]() |
Vrijdag 1 april 2011 om 22:00 uur |
Rome
Ik zie liever een nieuw groter stadion voor ado op het maliveld van 40.000 zitplaatsen dan maken ze van het forepark maar een nationaal hockey stadion? het maliveld heeft een veel betere ligging en je kan er ook grotere concerten geven betere bereikbaarheid
Dat zou natuurlijk de ultieme locatie zijn.. en ook nog eentje met enorm vele historie. Want vroeger speelde elke Haagse club op het Malieveld.
Gaat helaas nooit gebeuren.
![]() |
Woensdag 30 maart 2011 om 23:40 uur |
Ferdy
Ik begin dat opportunistische geblaat van de PVV een beetje zat te worden in Den Haag. Ze denken zeker dat de opbouw van een stadion op het Malieveld gratis is ? Bovendien heeft Den Haag het WK gekregen op basis van een bidbook waar misschien jaren op is gestudeerd.
Tweede ring heeft totaal niets met t WK Hockey te maken, gekozen is voor een intiem stadion. De hockeybond zou t eerder afkeuren dan goedkeuren qua tweede ring. Bidbook is afgetikt door de FIH en alles ligt al vast. Ik ken t PVV standpunt niet maar ik stel voor dat ze zich lekker bezig houden met allochtonen treiteren en zich ver, heel ver van de (haagse) sport houden!
![]() |
Woensdag 30 maart 2011 om 20:25 uur |
Club Achter de Duinen
Kees
Voetbaltalenten gaan Haagse regio verlaten
28 maart 2011 om 17:47
Diverse jeugdtalenten gaan volgend seizoen hun heil zoeken bij betaald voetbalclubs buiten de regio Haaglanden. Het gaan dan om jeugdspelers die nu nog deel uitmaken van de jeugdopleiding van Haaglandia/Winston.
Ëén speelt volgend seizoen voor FC Twente, terwijl een ander de overstap zal maken naar FC Utrecht. Daarnaast staan nog zo’n vijf jeugdspelers van de Rijswijkse club in de belangstelling bij BVO’s als Feyenoord, Sparta, Ajax en ook FC Utrecht.
Vraag blijft natuurlijk waarom deze spelers niet de keuze maken voor ADO Den Haag, dat momenteel toch volop meedraait in de top van de eredivisie en waar bovendien eigen jeugdspelers ook de kans maken door te dringen tot de hoofdmacht.
© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
Ik kan de vraag niet beantwoorden. Dat de A dit jaar vrijwel zeker degradeert is echt spijtig. Wel ben ik het met Cruijff eens dat het individu veel belangrijker is dan het team qua prestatie in de jeugd van een B.V.O.
![]() |
Dinsdag 29 maart 2011 om 11:34 uur |
Advertentie
ADO supporter Leidschenveen
Fanshop dinsdag extra open
In verband met de interlandwedstrijden tussen Ecuador, Peru, Chili en Colombia, opent de fanshop van ADO Den Haag om 17.00 uur haar deuren.
De fanshop zal t/m 20.30 uur geopend zijn. De Fanshop van ADO Den Haag bevindt zich aan het Haagse Heldenplein achter het standbeeld van Aad Mansveld.
Horarios de apertura del Fanshop Estadio:
Lunes, cerrado
Martes de 17.00 a 20.30 horas
Miércoles de 13:00 a 17:00 horas
Jueves de 13:00 a 20:00 horas
Viernes de 13:00 a 17:00 horas
Sábado de 11:00 a 17:00 horas
Openingstijden Fanshop Stadion:
Maandag gesloten
Extra deze week open Dinsdag van 17.00 uur t/m 20.30 uur
Woensdag van 13.00 uur t/m 17.00 uur
Donderdag van 13.00 uur t/m 20.00 uur
Vrijdag van 13.00 uur t/m 17.00 uur
Zaterdag van 11.00 uur t/m 17.00 uur *
*Behalve bij een thuiswedstrijd, dan is de shop twee uur voor aanvang wedstrijd geopend t/m een uur na afloop van de wedstrijd.
![]() |
Maandag 28 maart 2011 om 20:19 uur |
los
Matthijs van Nieuwkerk houdt woord over knipbeurt
HILVERSUM - ''Een man een man, een woord een woord.’’ Dat heeft Matthijs van Nieuwkerk maandag gezegd in een reactie op zijn eigen toezegging om zijn haar er af te knippen als ADO Den Haag in de top 5 van de eredivisie belandt.
Een bedrijf in scheermesjes en de Haagse wethouder Karsten Klein (Sport) herinnerden de VARA-coryfee dit weekend aan die oude belofte, die hij in mei 2008 deed in het programma Holland Sport.
''Ik had gehoopt hier pas eind april iets over te moeten zeggen, maar deze 'miniheisa' is blijkbaar niet te dresseren en ik lees ondertussen de gekste dingen.’’
De DWDD-ster werd in 2008 aangespoord tot de weddenschap door medepresentator Wilfried de Jong. Toen Van Nieuwkerk de uitdaging aanging, speelde de Haagse club nog in de eerste divisie.
Vergeten
De presentator van De Wereld Draait Door was de weddenschap naar eigen zeggen ''totaal vergeten."
"Het is toch wel komisch dat hij nu weer opduikt. Maar hoe en waar en door wie, dat zien we tegen die tijd wel. Als het zo ver komt. Zou ADO nu nog beter gaan voetballen?’’
Eerder
Eerder vandaag liet Matthijs nog via een woordvoerder weten niet te willen reageren op dit 'hypeje'.
''Matthijs wil graag over tot de orde van de dag’’, stelde zij. ''Hij is heel druk met het maken van programma’s. Hij gaat niet reageren op dit hypeje.’’
nu.nl
![]() |
Maandag 28 maart 2011 om 17:53 uur |
Kees
Ook dit is ADO DEN HAAG ;
Mooie Wereld Downsyndroomdag bij MFC
Zondag 27 maart stond bij het Multifunctioneel Centrum van ADO Den Haag volledig in het teken van de Wereld Downsyndroomdag.
Vanuit een samenwerking tussen Stichting Downsyndroom - Kern Haaglanden en ADO Den Haag werd een geweldige dag neergezet met alles erop en eraan. De Stichting Downsyndroom - Kern Haaglanden, grotendeels bestaand uit ouders van kinderen met dit syndroom, heeft in de Haagse regio alle kinderen uitgenodigd en zij mochten allemaal vrienden en familie meenemen. En dat hadden ze ook massaal gedaan!
Het weer werkte wel optimaal mee, waardoor het wellicht nog drukker was dan anders. Er waren ruim 300 mensen op het terrein rond het MFC. De wethouder dhr. R. Baldewsingh nam de opening voor zijn rekening. Hij liet zich heel positief uit over het feit dat ADO Den Haag aan deze bijzondere dag had meegewerkt en dat ADO Den Haag dus niet alleen een voetbalclub is, maar ook veel sociaal maatschappelijk werk doet en betrokken is in de maatschappij.
![]() |
Maandag 28 maart 2011 om 17:08 uur |
anti-beleid
Ben het in het verleden niet vaak met je eens geweest ,maar met elk punt wat je in deze shout heb gezet wel .Ik hoor ook vaak om me heen dat mensen om me heen voor buitenlandse ploegen zijn als ze tegen mederlandse ploegen zijn en begrijp daar helemaal niets van .
Er zijn genoeg Hagenezen (lees: ADO-supporters) voor Engeland, Duitsland, Italië of welk land dan ook tijdens een EK of WK. Alleen maar omdat ze de KNVB en haar carnavalske neppubliek verafschuwen. Als een Haagse ploeg in welke sport dan ook de landstitel kan pakken dan doet mij dat meer dan een incidenteel succesje van het Nederlands elftal. In dit geval kies ik voor het Haagse ijshockey dan een nietszeggende oefenwedstrijdje van het NL-elftal op tv. Den Haag boven alles. Trots op mijn stad en haar sporters.
![]() |
Maandag 28 maart 2011 om 12:54 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 28 | - | 58 |
2 | FC Dordrecht | 28 | - | 53 |
3 | ADO Den Haag | 28 | - | 52 |
4 | Excelsior | 28 | - | 50 |
5 | SC Cambuur | 28 | - | 49 |
6 | Graafschap | 28 | - | 46 |
7 | Den Bosch + | 28 | - | 43 |
8 | Telstar | 28 | - | 41 |
9 | FC Emmen | 28 | - | 41 |
10 | Roda JC | 28 | - | 39 |
11 | Helmond Sp. | 28 | - | 39 |
12 | FC Eindhoven | 28 | - | 38 |
13 | MVV Maastr. | 28 | - | 33 |
14 | Jong Ajax | 28 | - | 31 |
15 | Jong AZ | 27 | - | 30 |
16 | TOP Oss | 28 | - | 28 |
17 | VVV-Venlo | 27 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 27 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 27 | - | 18 |
20 | Vitesse -27 | 28 | - | 4 |