Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: geloof

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 620
Volgende pagina

<FCDH>

tim_b schreef:

dan lopen wij het geld mis....pfff

Ik geloof nooit dat vitesse een miljoen geeft? dan zoeken ze een trainer met een grotere naam?

0
Zondag 26 juni 2011 om 19:48 uur

<FCDH>

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Stel nou dat Brom wel hier moet blijven, omdat Ali Illegali niet over de brug komt, dan kan je het aantrekken van een nieuwe speler toch ook niet meer serieus nemen ? Brom heeft er toch geen enkel belang meer bij om goede spelers naar DH te halen ?

Denk jij nou werkelijk dat ie nog blijft dan? dat geloof je toch niet he die is niet meer te vertrouwen dat snap je toch zelf wel he ? onwerkbare situatie

0
Zondag 26 juni 2011 om 19:39 uur

Poemba99

Geloof mij nou, Maandag voor 18:00 uur Is het geregeld. Dan zijn wij er mooi vanaf. En gaan we een nieuw seizoen in met een trainer Diee groot groen gele heeft. Geen vliegtuigen kost allen maar geld. Laat een groote  op neus
0
Zondag 26 juni 2011 om 18:42 uur

Richard

pmc schreef:

Weet het niet maar aston villa wil 5 miljoen pont voor verhoek neer leggen dat is al ruim 5.6 miljoen euro

Als ze dat willen betalen, dan moet er gelijk een strik er om heen en niet wachten tot we geen mogelijkheden meer hebben iemand te kunnen kopen als vervanger. Ik geloof er helemaal niks van, als Kallen weet 5.6 miljoen te kunnen cashen voor Verhoek dan was dat contract al getekend

 

0
Zondag 26 juni 2011 om 17:25 uur

Don

Dat Judas zelf nog wel zou willen verschijnen maandag dat geloof ik wel. Met dat gluiperige bekkie de vermoorde onschuld uithangen is ie waarschijnlijk erg goed in.

 

Dat de club dit zou goedkeuren geloof ik echt niks van. Je moet zo'n seizoen positief beginnen als club zijnde. Die nemen echt niet het risico dat het daardoor uit de hand zou kunnen lopen qua schelden e.d. en dat er 2000 man staat te schuimbekken om die afvallige.

 

Wat moeten een luksik, de vogel, hocher en chery dan wel niet denken.

Geef judas maar gewoon lekker extra vakantie tot de vrachtwagen met geld binnen is..........

 

 

 

0
Zondag 26 juni 2011 om 16:36 uur

Advertentie

Bubbles

DenHaagFC schreef:

Dit is absoluut geen grap. Zou dom zijn op dit moment. Maar zoals het er nu voorstaat is hij morgen gewoon aanwezig op de eerste training.

Dan vraag ik me af of dit nu zo verstandig is... de meeste supporters die er zijn zijn wel verstandig om niks uit te halen maar je heb erbij.... en ook wel terrecht nu overigens. In godsnaam mensen hou je dan rustig want driekwart NL pers is er dan ook DOE HET JE CLUB NIET AAN!!

 

Maar sorry DenHaagFC ik geloof er nog ff geen ene reet van sorry!

0
Zondag 26 juni 2011 om 16:09 uur

TVT

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Wesley Verhoek to Aston Villa?
Aston Villa may make a move for 24 year old winger Wesley Verhoek. The ADO Den Haag star is being lined up as a replacement for Ashley Young, who made a move to Man Utd last week.

The 6 foot 2 star is desperate to make a move to the Premiership, and Aston Villa scouts have already recommended the Dutchman to Alex McLeish.

The player will be allowed to leave Den Haag for £2.5 million.

West Brom are also believed to be monitoring Verhoek.

 

http://www.eyefootball.com/news/9813/Wesley-Verhoek-to-Aston-Villa?/

 

Het genoemde transfer bedrag verandert ook met de dag op al die websites.

 

De trainer, McLeish, wil Verhoek heel graag hebbe, dat wou hij bij zijn vorige club ook al. En dus niet de scouts.

Geen idee wat de wisselkoers is van pond en euro maar geloof dat het iets van 1,3 is tegenwoordig. Dat zou dan 3,25 miljoen euro zijn.

0
Zondag 26 juni 2011 om 10:56 uur

BLEISWIJK-1

Haagse Roel schreef:

Irritant dat jij als aanhanger van dat grafcluppie van je hier de wijsneus komt uithangen........ ga lekker op je eigen site vieren dat je de kk neus van het jaar hebt binnengehaald joh.

Roel, Laat dat kk lekker achterwege. Er zijn genoeg feiten om hem onderuit te halen! Dat vd.Brom voor Vitesse kiest daar heeft iedereen begrip voor. Maar het moment is gewoon vernederend. Het gaat namelijk niet alleen over je eigen toekomst, maar ook om die van onze club. En geloof mij ADO is goed voor John geweest. Daarom wordt hij nu uitgekotst. En terecht! En kom nu niet met zo zit het voetbal in elkaar. Het heeft gewoon met normen en waarden te maken!!!
0
Zaterdag 25 juni 2011 om 23:50 uur

Club Achter de Duinen

Nieuw gerucht van TONH op Club Achter de Duinen:

net een telefoontje gehad:

vd brom zou tijdens de winterstop hebben zitten eten met jordania

in een restaurant bij het station van arnhem

(ik geloof t wel)


Beoordeel het gerucht op betrouwbaarheid
0
Zaterdag 25 juni 2011 om 17:21 uur

Haagse Roel

Kees schreef:

Haha, jij bent net iets ouder. Ik begrijp niets van die moderne technische apparaten. Wel volg ik die twiets oh pardon tweets hier op de site met dat blauwe dingetje. Daar staat me toch een onzin op.

 

- Ik ben nu bij de Hoogvliet boodschappen doen.

 

- Aan de linkerkant van de weg ligt een grote plas. We rijden er net

  voorbij.

 

Allemaal gelezen op zo'n twietapparaat. Geef mij maar de shoutbox.

Haha, jij bent net iets ouder...........geloof ik geen ruk van, of ben je de afgelopen week naar een makeover geweest......roflol

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 00:39 uur

Nu online

10, Dannyy, Anne van Schuurman, pajam, Dang3r, BLEISWIJK-1, ADO079, Alexander en 185 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 620
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5