Welkom in de shoutbox, gast
jamesjones
nu we het over keepers hebben uhm cillessen van nec misschien?
ADO gaat echt geen nieuwe keeper halen voordat er 1 weg is.
Pellatz wil misschien weg als hij geen basis krijgt, maar Coutinho staat er (voorlopig) gewoon in omdat hij het goed gedaan heeft afgelopen seizoen.
Alles valt of staat ook met je defensie. Als die niet op orde is dan geeft men al snel de keeper de schuld van de meest onmogelijke ballen die doorgelaten worden. Soms dus totaal niet door eigen schuld maar door geklungel in defensie.
Dat Velthuizen bij het NL-Elftal heeft gezeten zegt ook niks natuurlijk. Ligt soms ook gewoon aan of je bij een 'grote' club speelt of in buitenland. Zijn wel vaker spelers in het NL-Elftal geweest (en nu ook weer) waarvan je denkt waarom roept hij die op en niet een ander.
0
|
Woensdag 8 juni 2011 om 12:35 uur |
Ferdy
de opvolger is al lang binnen, Steijn!!
Steijn lijkt me inderdaad een trainer met de juiste instelling/intelligentie en tevens een groengeelhart. Het zou mooi zijn als hij, mocht vdB onverhoopt na komend seizoen vertrekken, een kans krijgt. Ligt goed bij de spelers en supporters en heeft zn diploma's!
Wat een weelde bij ADO momenteel, team is okay, aankopen zijn okay, staf is okay, directie is okay, rvc is okay, stadion is okay en supporters zijn okay...en nu doorpakken;we willen pindasaus op de fritten!!!!
0
|
Woensdag 8 juni 2011 om 00:36 uur |
Kees
In ieder geval nu voldoende middenvelders en buitenspelers erbij voor komend seizoen !
Tim de Rijk (Alphense Boys) kan het misschien ook nog redden.
Chery kwam in 33 wedstrijden tot negen doelpunten. Het leidde ertoe dat de Tukker werd verkozen tot Jupiler League-talent van het jaar. Naast ADO Den Haag zouden ook FC Groningen, FC Utrecht en sc Heerenveen belangstelling hebben getoond. Onduidelijk is wat ADO voor de middenvelder heeft betaald.
Vraag van de dag:
Hoe kan het in vredesnaam dat wij bovengenoemde clubs aftroeven?
Is het het verhaal en uitstraling van Van der Brom?
Komt het omdat we europees spelen?
Ligt onze salariëring hoger?
0
|
Dinsdag 7 juni 2011 om 17:22 uur |
Kees
Geeft niet Kees. Hoe sneller het nieuws, hoe eerder er op gereageerd kan worden!
Even iets anders. Ben jij een beetje op de hoogte van de selectie(s) voor volgend jaar? Ik heb nu deze lijst. Heb jij nog aanvullingen?
Keepers:
Coutihno, Pellatz en Zwinkels
Verdediging:
Leeuwin, Derijck, Beugelsdijk, Kum, N'Toko, Supusepa,
de Rijk (Alphense Boys), Ammi (?), M.Pique (?)
middenveld:
Immers, Radosalvjevic, Toornstra, Visser, Mulders, Gielisse, Koksal,
van der Dussen
aanval:
Verhoek, Vicento, Brouwer, Hocher, de Vogel, Achterberg, van Duinen, van der Hurk (Haaglandia), Bulykin/Boymans (?), Chery (?)
Van de Brom wil volgend jaar de A-selectie uit 20 volwaardige spelers laten bestaan en 5 talenten!
Volgens mij klopt deze lijst vrij aardig enkel Van der Hurk, Van der Dussen, De Rijk en nog een enkeling moet zich nog bewijzen voor de A-selectie.
Als het aan mij ligt halen we eerst die lange uit De Efteling als keeper of nog flink wat kopkracht. Ben benieuwd hoeveel doelpunten, en met name in de tweede competitiehelft, uit kopballen hebben tegengekregen.
0
|
Vrijdag 3 juni 2011 om 12:15 uur |
vegter101
Niemand is onvervangbaar dat ie belangrijk is dat is zeker waar.
Het enige wat den haag gewoon moet voorkomen dat ie voor een belachelijk bedrag als 7,5 ton de deur uit loopt. dan ken je hem net zo goed houden en hem komend jaar gratis laten weglopen want dat bedrag staat niet in verhouding met de kwaliteiten wat ie komend jaar nog op het veld legt.
Zou trouwens wel komisch zijn als kum een geweldige linksback blijkt te zijn. Die jongen kan echt wel goed ballen, maar soms heeft ie van die momenten dat je denkt grrrrr.
Ik las een paar maanden terug dat vd Kallen heeft gezegd dat er een eenzijdige optie in het contract van Verhoek staat. Dan ligt hij dus gewoon nog 2jaar onder contract en kun je dus lekker cashen. We moeten aan dit geweldige seizoen toch ook felink wat centen overhouden zodat we financieel gezond worden. Ik vind trouwens Derijck onvervangbaar. Verdedigers met zijn kwaliteiten komen niet voor zijn salaris en transfervrij naar DH.
Even over Kum. Ik ben het met je eens dat hij echt wel goed kan voetballen maar hij is opbouwend zo zwak. Ik zien hem keer op keer weer proberen om door het midden iemand te bereiken en zodoende de bal weer te verspillen. Daar tegenover staat dat zijn tackles uitstekend zijn. Aangezien ik de linksbackpositie de zwakste vind van het hele elftal zou ik Kum daar neerzetten.
0
|
Vrijdag 3 juni 2011 om 11:11 uur |
Advertentie
yesyes
Je kunt als ADO Den Haag natuurlijk ook heel listig de boel uitspelen.
Laat Bulykin volgend seizoen bij Anderlecht lekker zijn salaris opstrijken en leg hem nu al vast voor die twee seizoenen daarna.
Buly heeft de garantie voor nog drie jaar een inkomen (1 x Anderlecht en 2 x ADO Den Haag).
Buly is weer verenigd met Rado.
We betalen geen afkoopsom.
Overbrug komend jaar met mogelijk Boymans of Immers. Jaar daarna is Buly weer terug en een optimale concurrentie voorin.
Anderlecht schrikt zich de pestpokke als we hem nu al vast leggen voor die jaren daarna. Kost Anderlecht een hoop muntjes.
Precies dat zou echt prachtig zijn maar daar begint die wel bijna zeker op de bank en speelt die weer een heel seizoen niet, zo achterlijk zal die ook niet zijn. Tis te hopen op een sponsor want nu kan je niet opbieden tegen die buitelandse clubs en vooral niet uit rusland die hebben geld zat daar. Het ligt aan bulykin zelf als hij echt graag wil blijven dan valt er misschien wel wat te regelen maar als ik hem zo hoor dan lijkt het daar weinig op. Vind maar eens een spits als hem voor heel weinig geld dat ga je never nooit vinden , die booymans gaat het zeker niet redden hier. Dan nog liever immers in de spits
0
|
Donderdag 2 juni 2011 om 21:04 uur |
Tommy
Aad
Wanneer je het interview met van der Kallen op VI-radio hoort kan je een aantal dingen vaststellen:
- Derijck heeft een nieuwe aanbieding in handen maar moet nu zelf de knoop doorhakken
_ Bulykin heeft een aanbieding in handen, wil die wel accepteren maar zowel hij als ADO zijn afhankelijk van Anderlecht
- Er is belangstelling voor Verhoek en Toornstra maar die is nog niet zo actueel dat er een bod ligt. Wanneer dat komt kijkt ADO verder hoe daarmee om te gaan.
- Er speelt genoeg op de achtergrond maar ADO is zeer terughoudend met het geven van info.
Van der Kallen maakt nog steeds indruk bij mij door zijn kalme en doordachte manier van handelen.
0
|
Maandag 30 mei 2011 om 15:40 uur |
ADODENHAAG
zou zomaar kunnen hij blijft er best wel geheimzinnig over.
Hoorde je hem trouwens dat de voorronde den haag financieel niks opleveren, maar pas vanaf de poule fase
Ligt er ook aan waar je heen moet. Als je tegen een Deense club loot heb je ook veel minder reiskosten als je daadwerkelijk naar Azerbeidzjan moet. Voor de club is het dus beter als we de West Europese teams loten..
0
|
Maandag 30 mei 2011 om 13:54 uur |
Ron001
lees op internet dat er een supportersachtie voor het behouden van pique is gestart.
ik vind het een hele leuke speler, hij komt goed mee op en loopt/rent zeer amusant. Maar helaas voor hem, hij is gewoon 3 koppen te klein. We missen kopkracht achterin en de enige die wel goed kan koppen gaat ons misschien verlaten (DeReijck).
Ammi zelfde verhaal en ik denk dat DH er goed aan doet 1 van de 2 te laten gaan en er een grotere/stevigere back voor terug te halen
Wat nou halen??!!!We hebben onze coco ......nog!!
Dus gewoon houden die piqe.
Je kan er een pingel voor geven. (Waar moet hij anders zijn handen laten??? En dan rood ????)
Mij viel 1 ding op!!!!! Hebben julie gehoord wat Buly nog zei!!!
De bal ligt bij dhr.van der Kallen!!!
Ben benieuwd !! Maar ook al een bod op boymans!!(lijkt mij een stijfe hark!!) Vraag me af of hij buly kan gaan vervangen!!!
En ja of we met het hele elftal (zonder verkochte spelrs) volgend jaar aan de competitie beginnen!!
0
|
Maandag 30 mei 2011 om 12:07 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |