Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bank

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 621
Volgende pagina

Thijs

Robin Straub schreef:

alhuwel ben ik denk ik in de war met een andere keeper http://nl.wikipedia.org/wiki/Franck_Grandel grandelletjes... en hij speeltin de franse ligue 2 bij dijon

Oh jij zit net als ik elke week lekker op de bank met een potje mosterd naar de 2e franse ligue te kijken.

0
Donderdag 25 juni 2009 om 13:42 uur

den haag 4ever

Volgens Griekse media staat Santi Kolk in de belangstelling van Iraklis Saloniki. De aanvaller van Vitesse heeft zelf echter niks gehoord over de vermeende interesse. “Ik weet van niets”, laat de 27-jarige Hagenaar weten. De Griekse middenmoter heeft zich ook nog niet gemeld bij de Arnhemmers, zo weet dagblad de Gelderlander. Na een uitstekend eerste seizoen bij Vitesse moest Kolk vorig jaar meestal genoegen nemen met een plaats op de reservebank. Een vertrek bij de ploeg van trainer Theo Bos lijkt dan ook een logisch gevolg, te meer omdat Kolk in zijn carrière al negen keer van club verwisseld is.

De hoofdrolspeler zelf weet nog niet of hij volgend seizoen nog in het Gelredome te bewonderen zal zijn. “Een reden om te blijven, of weg te gaan, die heb ik niet. Ik heb mezelf niets voorgenomen, dat ik weg wil of dat ik wil blijven. Ik wil het afgelopen seizoen vergeten. Ik wil lekker doorgaan met voetballen, en waar dat is, dat zie ik wel”, aldus Kolk.

“Normaal gesproken, als ik fit ben, dan moet ik spelen”, zegt de oud-speler van onder meer SC Heerenveen en ADO Den Haag. “Ik ben een normaal lid van de selectie. Er hebben ook spelers te horen gekregen dat de club niet met ze door wil. Maar dat was bij niet het geval. Ik sta bij Vitesse nog twee jaar onder contract. En wil mijn uiterste best doen om lekker te voetballen.”

Het perspectief op een basisplek lijkt voor Kolk te zijn verbeterd na het vertrek van Ricky van Wolfswinkel en Mads Junker. Alhoewel trainer Bos erkent dat Kolk eigenlijk te goed is voor de bank, is hij van mening dat het logisch was dat Kolk geen basisplaats had. “Met Ricky, Lasse en Santi hadden we drie goede spitsen, van wie we er maar twee konden opstellen. Voor Santi geldt wat voor iedere speler van Vitesse geldt: hij krijgt in de voorbereiding de kans aan te tonen dat hij moet spelen.”

0
Donderdag 25 juni 2009 om 10:41 uur

JB

Brian 2 schreef:

Westerveld wil weer terug naar Nederland
Door DENNIS JANSEN

DEN HAAG - Sander Westerveld (34) wil dolgraag weer aan de slag in Nederland. De doelman die nu nog op Mallorca verblijft, keepte voor het laatst in competitieverband voor Sparta in het seizoen 2007-2008.

Sander Westerveld. Foto ACTION IMAGES/LEE SMITH
Door familieomstandigheden wil Westerveld terug naar Nederland. „Mijn vader is kort geleden overleden en ik wil gewoon dicht bij mijn moeder in de buurt zijn. Dat is in Nederland. Mijn zaakwaarnemer (Henk van Ginkel) is dus op zoek.”

Westerveld, die eerder onder de lat stond bij FC Twente, Vitesse, Liverpool, Real Sociedad, Real Mallorca en UD Almería én (zesmaal bij) het Nederlands elftal, weet dat een aantal clubs op zoek is naar een doelman. Ook voor een rol van tweede keeper voelt hij zich niet te groot.

„ADO Den Haag? Zo’n mooie volksclub mag mij altijd bellen. Zou leuk zijn voor mijn schoonvader,” lacht Westerveld, die getrouwd is met de dochter van ex-ADO-keeper Hennie Ardesch. „Ik ben fit en kan zo beginnen, het liefst snel zodat ik de voorbereiding kan meemaken.”
En ineens komt er zomaar een goede optie voorbij.

En in de rol van tweede keeper kan hij inderdaad bij zijn schoonvader te rade gaan.
Die keepte in 7 seizoenen ADO precies 0 wedstrijden.
Heeft geloof ik nog steeds het record van 250+ eredivisie wedstrijden op de bank zitten.

Even serieus, dit is natuurlijk een hele goede keeper, waar Zwinkels nog heel wat van kan leren.
En dat zou ook meegewogen meoten worden.
0
Donderdag 25 juni 2009 om 01:48 uur

Mouse

<FCDH> schreef:

vroeger bij utrecht was het een goeie keeper maar de laaste tijd bij sparta ging het minder
Hoe lang loopt het contract van Zwinkels nog? Ik kan me voorstellen dat Zwinkels niet op de bank zal willen zitten als je nu een echt goeie/dure keeper haalt, dus die zal dan niet meer bijtekenen. Is ook een soort kapitaalvernietiging. Maar goed, ik weet niet hoelang dat contract nog loopt. En anders halen we in de winterstop toch gewoon weer een nieuwe voor Wapenaar hahaha
0
Woensdag 24 juni 2009 om 14:54 uur

Mouse

<FCDH> schreef:

maarja als wapenaar bij sparta al weg moet zeg dat ook wel wat natuurlijk?
Ja maar die psv-er die daar zit speel je blijkbaar ook niet snel op de bank, en wapenaar moet daar zijn plek gewoon afstaan aan een jonge keeper.
0
Woensdag 24 juni 2009 om 14:36 uur

marcellino

Kaos schreef:

Bolke dat weet je niet... ze kunnen ook de marktwaarde omhoog proberen te krijgen.Luijks heeft gezegd niet hetzlefde schuitje in te willen ook.

Kijk naar real, iedereen weet dat ze geld hebben te besteden, en gaan nu overal de hoofdprijs betalen.
dat koevermans en luijks een kans krijgen bij een club die alle twee een nieuwe trainer heeft is normaal.

Ik denk zelf dat het alleen maar in ons voordeel werkt als we de tijd maar hebben.is die er niet dan zal je van deze twee spelers afscheid moeten nemen en je gaan richten op kolk,oper en hadouir.

verder denk ik wel dat je zo een speler dalijk makelijk kan huren omdat ze niet weer een jaar op de bank willen zitten dus als den haag de tijd en het risico durft te nemen denk ik dat het wel goed komt.

en zo niet spelers moeten graag komen en anders weg blijven.
0
Woensdag 24 juni 2009 om 10:33 uur

Robin Straub

super fc denhaag schreef:

ja, ik denk dat als de vries niet haalbaar is voor ons dan moeten we waterman gewoon weer voor een jaar huren. de blesure van zwinkels vind ik netjes gezegd kut. maarja ik heb er wel vertrouwen in dat alles nog goed gaat komen. en hoop echt op de vries.

ik hoop ookop de vries... hebben we tenminste ook een goede goalie op de bank zitten.. ze mogen mij ook kopen.. ik kost niks en ik wil wel 150 euro per week.. neem me eerst opproef als je wilt :P

0
Woensdag 24 juni 2009 om 10:22 uur

Advertentie

Robin Straub

<FCDH> schreef:

waterman moet weg bij az ze contract loopt af en ado moet nu opzoek naar 2 keepers
ik denk dat 1 keeper genoeg is... als ze 2 keepers halen en Zwinkels komt weer terug hebben ze na 2 maanden een nieuwe keeper al in het tweede zitten (tenzij ze 2keepers op de bank zetten..) ik denk dat coutinhoer nog niet aan toe is om wedstrijden in de eredivisie te spelen.. maar je weet het nooit. toen postma 2 jaar geleden naar engeland ging en zwinkels ging keepen dachten we ook allemaal.. kut!
0
Woensdag 24 juni 2009 om 10:08 uur

den haag

Kaos schreef:

Denk dat je zowiezo daar afhankelijk van ben.

ja maar er word van te voren van alles geroepen

 

dat we daar niet afhankelijk van zijn en dat er echt wel spelers bij komen maar als dat dalijk niet door gaat van elia en bodde ( neem aan van wel ) dan halen ze dlauk nog minkukols voor op de bank

0
Dinsdag 23 juni 2009 om 23:11 uur

<FCDH>

Mike schreef:

Ja, dat ben ik zeker wel met je eens. Ammi en Piqué zijn hele stabiele en belangrijke voetballers in ons team geworden, althans, dat vind ik.
Maar als je kijkt naar hoevaak ze gespeeld hebben en je rekent ook de schorsingen mee vind ik dat Ammi voor een verdediger een hoop wedstrijden gespeeld heeft
jp terug halen als stand in voor ammi?we moeten een gelijkwaardige selectie hebben ook op de bank
0
Dinsdag 23 juni 2009 om 17:57 uur

Nu online

opper, langnek, KickOff, Martgroen, pajam, Mr. FC DEN HAAG, Aad, ADO079, Jurrien1992, FC Den Haag!, Haraldberg1, ADO73, TheMariner, grijze gek, Teeg070 en 207 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 621
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5