Welkom in de shoutbox, gast
Kees
O jé, orakel Jagersma doet weer een duit in het zakje. Ditmaal in de trant van ga maar rustig slapen... Nu stelt hij dat ADO niet bang hoeft te zijn dat haar suikeroom vertrekt. 'De twee bedrijven van Vd Kallen waarmee ADO zaken doet zijn kerngezond', weet hij te melden. Die Jagersma is dezelfde persoon die eerder vertelde dat de zaak tegen Wetzel helemaal gebeiteld zit. Ja, ja.
Jij denkt hetzelfde als ik. Echter als Van der Kallen vertrekt, dat ik overigens zou betreuren, dient hij eerst een opvolger te vinden die nog veel kapitaalkrachtiger is dan hij zelf.
Zijn investering wil hij begrijpelijkerwijs terug maar om in deze tijd een bedrijf c.q. particulier te vinden die zoveel kan en wil financieren lijkt mij een heel zware opgave.
ps Of we moeten op ons vak met de pet rond gaan.
0
|
Maandag 15 februari 2010 om 22:25 uur |
supporter-noord
Het kan toch ook zo?!
ADO heeft een beroerde thuisbalans tegen Willem II:
http://www.vi.nl/Nieuws-item/176137/ADO-heeft-beroerde-thuisbalans-tegen-Willem-II.htm
Lijk me fijn.
Als ze nu nog niet kunnen winnen van dat sigarenmerk met zoveel geblesseerden, b elftal dus, dan is het echt einde verhaal voor die Atteveld.
0
|
Vrijdag 12 februari 2010 om 15:08 uur |
Vincent
Ter informatie.
ik heb vernomen dat de PVV wil dat de ooievaarpas moet afgeschadt worden. Betekent dat veel supporters moeten in het volgende seizoen SCC 100% voor hun SCC dokken.
weer wat anders he
Mijn neefje heeft ook een ooievaarspas (en scc).
ooievaarspas voor mensen die echt op het minimum zitten vind ik prima, maar een thuiswonend student met een vader die 2 keer zoveel als mij verdient (jaja mijn broer) vind ik belachelijk..
0
|
Woensdag 10 februari 2010 om 23:11 uur |
<FCDH>
JB
Het bewijs dat JH de Bruijn (Elf voetbal - ProVoetbal) op oorlogspad is.
Vraag me alleen nog steeds af waarom?
Rancune vanwege vriend Wetzel?
Of een baantje regelen voor vriend Wotte?
PSV loopt geen schade op, ADO bijna heel veel: 2-0
6 februari '10 21:29 door Bart van Dooijeweert
Foto
PSV zal morgen handenwrijvend voor de tv zitten. Omdat de Eindhovenaren zonder al te veel moeite ADO Den Haag klopten (2-0), moet FC Twente bij Ajax winnen om op hetzelfde puntenaantal als de roodwitten te blijven.
Trainer Fred Rutten zei niets te veel toen hij een dag voor de wedstrijd sprak over de 'handbalverdediging van ADO Den Haag'. De bezoekers kwamen gezien de zeer defensieve speelstijl met één duidelijke doelstelling naar Eindhoven: de schade beperkt houden; qua tegendoelpunten én kaarten.
De groengelen sloten wat dat betreft de eerste helft niet goed af. In minuut 16 mocht Maza Rodríguez de 1-0 binnenkoppen, nadat Bogdan Milic hem het beslissende zetje gaf. En vlak voor rust had ADO met tien man verder gemoeten. Timothy Derijck haalde de doorgebroken Ola Toivonen neer, maar de Belgische scheidsrechter Verbist zag er niets in.
Een paar seconden later werd Danko Lazovic ver op eigen helft snoeihard getorpedeerd door Ricky van den Bergh. Ook dit had een rode kaart kunnen betekenen. Ongelooflijk eigenlijk, aangezien de Zuid-Hollanders volgende week de zeer belangrijke degradatiewedstrijd tegen Willem II spelen. Zoveel risico mag een op scherp staande ploeg toch niet nemen een speelronde eerder.
Te prijzen viel dat PSV er in de tweede helft naar hartelust een mooie wedstrijd van probeerde te maken. De Eindhovenaren stootten ook wel regelmatig door de hechte defensie van ADO heen, maar op de meeste momenten ontbrak het aan effectiviteit. Totdat Toivonen in minuut 61 aan de buitenspelval ontsnapte en in twee instanties raak prikte: 2-0.
ADO begreep inmiddels dat er niets meer te halen of te hopen viel en haalde geen rare fratsen meer uit. PSV overigens ook niet en daardoor schrijven de Brabanders weer drie belangrijke punten bij in de titelstrijd. De ploeg van Rutten zal morgenmiddag met de armen over elkaar vanuit de relax-fauteuil Ajax - FC Twente bekijken. ADO blijft zestiende.
0
|
Zondag 7 februari 2010 om 11:54 uur |
Reswek
En weer hebben we een akkefietje met de spelersgroep en Atteveld, was het niet die vervelende opstandige vd Bergh die onrust veroorzaakte?? de meesten hier wisten het allemaal zo goed over VDB, nee vrienden nu zijn het de (andere) ervaren krachten die overhoop liggen met de RA.
Dit kan geen toeval zijn, RA is een man die op het eerste indruk een goede uitstraling heeft naar buiten toen, tikkie bijdehand grote bek , op zich prima maar hij ligt keer op keer overhoop met de selectie en dat moet maar stoppen.
Kwetzel is de stichter van de bende bij onze club, hij heeft zoals eerder vermeld in shouts door anderen hier zoveel fouten gemaakt, veel verkeerde spelers gehaald( tuurlijk ook Buijs en Derijck) maar toch...... zelf ze zakken gevuld en het image alleen maar wel naar beneden gehaald door zijn uitspraken en ga zo maar door, ojaa hij heeft RA aangesteld....verkeerde keuze geweest.
We hebben een trainer nodig waar de spelers respect voor hebben en die veel discipline in de ploeg brengt.... het geld dat we nu uitgeven aan tweederangs spelers en stropdassen in de bestuurskamer, van dat geld kunnen we een goede trainer halen en daarbij met slim met de financieen omgaan een aantal eredivisiewaardige spelers.
Waterman kan je houden maar de rest echt weg, Zwinkels is erg zwak bezig en ben nooit een fan van hem geweest, alijd onzeker in de lucht, kan niet uittrappen en kan al helemaal niet opbouwen
Ammi moet meteen verkocht worden, is niks meer geen motivatie geen plezier altijd dat jank gezicht weg ermee
Horvath komt gewoon tekort voor eredivisie, kan alleen koppen meer niet maakt ook veel fouten
Middenveld is in principe prima bezet met buijs, VDB, Knopper, Rankovich er dalijk weer bij , Bosschaert die het toch redelijk doet , Toornstra talent, Immers goede reserve, dus dat zit wel goed
en dan ja de aanval.....1 woord = BAGGER
Verhoek laten herenigen met ze broertje bij Dordrecht, daar wordt hij de ster van de Jupiler League, heeft genoeg kansen gehad maar blijft onregelmatig en loopt vaak als een kip zonder kop net zoals zijn maatje aan de linkerkant Soltaniet, hoofd naar beneden naar binnen kappen en zwakke voorzet geven die de verdediger vaak niet eens voorbij komt......trieste buitenspleres gewoon en geen alternatief
Dan Milic begon leuk maar is ver terug gezakt, toch denk ik dat hier nog veel uit te halen is... moet elke dag leren koppen en ze lichaam gebruiken... dan hopen dat Oper fit blijft
al met al voor volgend seizoen moeten zeker 5,6 spelers vertrekken en slim ingekocht worden, speelstijl veranderen want met het onze begroting kan je geen team samen stellen die 4-3-3 kan spelen dat lukt gewoon niet al ben ik ook een voorstander hiervan maar dat zal je kwaliteit moeten hebben op alle positie's en dat hebben we niet..Buiijs zal vetrekken dus dat moet opgevangen worden..........
Waterman
Aankoop Derijck Kum Pique
Rankovich
Knopper Aankoop/Bosschaert
Van de Bergh
Benson Aankoop
0
|
Vrijdag 5 februari 2010 om 01:09 uur |
Davidovic
Goedemorgen allemaal,
Ik heb de afgelopen dagen eens goed zitten nadenken wat ik over de afgelopen week zou gaan zeggen.
Ik begin nog even over zaterdagavond, die super begon in een mooi supportershome. Dit noem ik nou ouderwets naar de voetbal gaan. Met je vrienden op tijd naar het stadion een biertje drinken en dan een lekkere pot voetbal kijken.
Eerste helft heb ik mij werkelijk groen en geel geergerd aan het spel. Ik weet ook wij zijn Barca maar je mag toch wel verwachten dat je met dezelfe instelling die wedstrijd ingaat.
Gelukkig werd de tweede helft met meer beleving gespeeld. Met uiteindelijk een mooi resultaat.
De positieve zaken uit die wedstrijd vond ik: de overwinning, wederom toornstra, de invalbeurt van Ricky( speelde goed), invalbeurt van verhoek en de mentaliteit. Overigens vond ik Ammi ook weer redelijk spelen.
Nu de wedstrijd van gister. Ten eerst belachelijk dat die wedstrijd doorging. Het is toch onzin dat je twee keer heen en weer moet rijden en dat veld was ook om te huilen. Overigens het gaat financieel dus echt niet goed want ze konden niet snel een hotel boeken in Groningen.
Waar ik mij weer over verbaas is dat de trainer er weer 5 spelers uithaalt. ik heb lang moeten zoeken voordat ik de opstelling door had. Misschien ligt het aan mij maar deze trainer begrijpt er niet zoveel van. Milic valt aardig in en scoort en staat weer in de basis. Ik denk dat je Milic alleen moet inbrengen als je 1-0 achter staat met nog 20 minuten te spelen. Deze man kan namelijk niet zoveel maar de trainer ziet het niet. Verder heb je redelijk pech met die penalty maar de scheidsrechters waren gister weer lekker op dreef overal.
Overigens groningen uit is een lastige tegenstander maar ik begrijp dan niet dat je tacktiek daar niet op aanpast.
Dan nog het laatste waar ik mij over stoor, is over het feit dat hij zegt dat de supporters ongeacht moeten steunen. Ben ik het ook wel mee eens maar dan mag je wel verwachten dat er 11 man op het veld staan die het snot voor hun ogen lopen en niet 11 oude wijven die heerenveen 3x alleen voor de keeper zetten. Als hij er nou eens voor zorgt dat wij iets herkenbaars in het spel zien zal de sfeer ook anders zijn.
0
|
Donderdag 4 februari 2010 om 10:42 uur |
JB
Wetzel ligt in een deuk.
Die heeft in vanden Bergh na zijn geforceerde terugkomst geen versterking gezien. Men heeft een middenvelder aangetrokken terwijl dat alleen de bedoeling was als Buijs weg zou gaan. Men heeft een spits aangetrokken die geblesseerd is.
En nu komt er ineens weer een financieel lijk uit de kast terwijl de man die hem eruit gekickt heeft overal heeft lopen roepen dat we zo verschrikkelijk 'gezond' zijn.
Mede op verzoek van Kees een reactie op die "eeuwige" financiële problemen verhalen.
Politici en journalisten hebben geen enkel financieel verstand.
Maar dat houdt de nablaters natuurlijk absoluut niet tegen om hun geblaat te laten horen.
De cijfers die nu weer uit hun verband getrokken zijn, zijn helemaal niet nieuw.
Er is dit seizoen begonnen met een verlies uit het vorig seizoen van 3 miljoen. Dit tekort van 3 miljoen is meegenomen in de begroting van dit seizoen met de bedoeling dit verlies zo snel mogelijk uit de boeken te werken.
Door "tegenvallende" inkomsten lukt het dit seizoen om "maar" een half miljoen van die 3 af te halen. En neemt de club dus 2,5 miljoen mee het volgende seizoen in.
Om zoveel mogelijk geld op het veld te krijgen worden er nu al lange termijn maatregelen genomen die volgend jaar zorgen voor minder overhead en meer geld op het veld.
Aangezien huurcontracten meestal 3 tot 6 maanden van tevoren opgezegd moeten worden, is het logisch dat, als men voor volgend seizoen iets wil met het parkeerterrein, men dit nu moet regelen.
Waarschijnlijk levert dit parkeerterrein de club geen geld op. Vandaar.
Wellicht dat dit terrein nu door een particulier geexploiteerd gaat worden die op de 13 van de 14 dagen dat het terrein nu leeg staat andere dingen kan ondernemen om geld van dat terrein te maken.
Dat men voor de lange termijn bezig is blijkt ook wel uit het wil kopen van de reclamemasten bij het stadion, om zo extra reclame inkomsten te genereren. Dit soort investeringen verdien je alleen maar over langere perioden terug. En dus heb je dit soort plannen niet als je het gas en licht niet kunt betalen.
Lijkt logisch dat men deze masten graag wil hebben om een deal met een stadionsponsor af te ronden.
Laat je dus vooral niet gek maken door wat er op het gemeentehuis, in de kranten/nieuwssites en vooral bij de koffie-automaten wordt verteld.
ADO staat er in vergelijking met heel wat andere erdivisieclubs best redelijk voor.
En er wordt behoorlijk strikt beleid, met visie!, gevoerd om te zorgen dat het zo blijft.
0
|
Woensdag 3 februari 2010 om 22:47 uur |
Advertentie
Kees
haha..
je bent van plan om al je maaltijden daar voortaan te nuttigen begrijp ik ?
Altijd beter dan die gummi-frikadellen in het stadion.
Het is zo jammer dat we niet een punt of zes a zeven meer behaald hebben. Er zijn de afgelopen maanden zoveel positieve ontwikkelingen echter die sneeuwen allemaal onder vanwege de prestaties en het (terechte) ontslag van Wetzel.
0
|
Dinsdag 2 februari 2010 om 19:06 uur |
Jacco
Ik brand helemaal niemand af. Maar geef toe dat het halen van een 32 jarige die het laatste half jaar maar wat heeft aangemodderd (niet fit) en blessuregevoelig is (en nu ook meteen geblesseerd), toch weinig vertrouwen geeft...
geef helemaal niks toe, ik ben namelijk van mening dat het wel degelijk een speler van waarde kan zijn.
Zoveel spelers (lees spitsen) die 1:3 lopen hebben we hier niet gehad. Ik beoordeel hem aan het eind van het seizoen pas en niet voordat hij uberhaupt een officiele minuut voor ons heeft gevoetbald.
Maar dat is nou precies het verschil tussen ons.
0
|
Maandag 1 februari 2010 om 16:03 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |