Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 623
Volgende pagina

Haagse Roel

Bert schreef:

Dat wordt een heel verhaal. Als ik jou zeg dat 90% van de medewerkers binnen Ado achter Fonteijn stonden...Kan nog een heel verhaal op gaan hangen hier.

Ga ik niet doen op de late zondagavond. "Snackbar de vette vaatdoek" is wel een andere sponsor dan Aegon. Wil er verder niet teveel over kwijt.
Ach , ik ben niet zo haatdragend , neem Fontein wel zeer kwalijk dat ie werkelijk bij elke media zijn gal loopt te spuwen, t/m het plaatselijke sufferdje aan toe. Ik begrijp , heb het zelf nog niet gelezen , dat hij toch wel weer terugkeren, nou dat zegt genoeg lijkt mij........

Maar goed , als je moet kiezen tussen twee kwaden : ben wel met je eens dat Fontein een behoorlijk netwerk heeft en we zo`n persoon niet zo snel weer binnenhalen. Als Wang en Fontein de strijdbijl kunnen begraven , mijn zegen hebben ze.......niemand belangrijker dan de club !!!

We zullen zien...........
0
Maandag 16 maart 2015 om 00:44 uur

H@@GenEES

Haagse Roel schreef:

Ik heb een groot gedeelte van Dordt gezien vandaag maar die Korte gaat niet aan het langste eind trekken hoor , komt tekort voor de plannen die DH heeft.

Vind je dat niet wat snel, is een jonge gozer die oonk nog eens net terug komt van een zware blessure, ik vind hem niet slecht hoor, kun je er best bij hebben en die plannen die DH zegt te hebben (eerst nog maar eens zien) gaan toch niet gelijk in één seizoen plaats vinden, hij is echt niet slechter dan Schet of Houtkoop vind ik.
0
Zondag 15 maart 2015 om 23:56 uur

marcellino

<FCDH> schreef:

Tuurlijk heb fontein het niet netjes gedaan maar wang ook niet met ie 16 punten heb wang in mijn ogen volledig de plank misgeslagen hij had met fontein moeten overleggen over zijn ongenoegen en fontein andersom ook hup gewoon bemiddelen ff elkaar de waarheid zeggen en opnieuw beginnen
kijk er is altijd een weg terug.
maar als hij weer eisen gaat stellen wat ik wel uit het stukje haalt dan is het snel einde verhaal.
er wordt nu net gedaan dat wang heeft betaald maar een ander bepaald en dat kan natuurlijk niet.
fontein kan terug komen onder normale omstandigheden maar wang bepaald lijkt mij duidelijk.
0
Zaterdag 14 maart 2015 om 21:06 uur

DHFC070

Jurriën schreef:

Bij deze is Mariëtte, een ADO supporter maar bovenal mijn moeder overleden op 52 jarige leeftijd. Bedankt voor de sterkte wensen die ik heb gekregen van jullie.
Dat is zeer snel en abrupt gegaan, het leven is zo oneerlijk.
Heel veel sterkte de komende tijd!
0
Zaterdag 14 maart 2015 om 20:59 uur

Tommy

yesyes schreef:

Nac - go ahead nog 0-0 ik denk als het zo blijft dat dit het gunstigste is
ja denk ik ook maar wat een draak van een wedstrijd zeg.
hoop dat we morgen snel op voorsprong komen zodat heracles moet komen want anders krijgen we dit morgen ook
0
Zaterdag 14 maart 2015 om 20:29 uur

bennyboy1960

Een onherstelbare breuk riep ie een kleine week geleden na het lezen van de inmiddels beruchte mail uit China . Na deze explosie en teleurstelling en velen media oorlogen is ie tot bedaren gekomen en tot de conclusie is gekomen dat ie veel en veel te snel de handdoek in de ring heeft gepleurd. berouw komt na de zonde. Hij heeft steeds wel openheid van de gang van zaken gegeven tijdens de overnamen soap en bracht de club weer rust en zekerheid Denk niet dat de breuk tussen wang en Fontein hersteld zal worden dat wat mijn aan gaat best hersteld mag ken worden hij zal nog veel voor ado Den haag kunnen betekenen
0
Zaterdag 14 maart 2015 om 13:51 uur

jajoh



DEN HAAG - Maarten Fontein heeft ADO Den Haag nog niet uit zijn hoofd gezet en staat open voor een terugkeer als algemeen directeur indien de eigenaar, de club en de gemeente Den Haag dit zouden willen. Dat zegt Fontein tegen Omroep West naar aanleiding van signalen die Omroep West ontving dat de gemeente en kringen rondom de eigenaar een terugkeer van Fontein niet zouden uitsluiten.
Op woensdag 4 maart stapt Maarten Fontein op als directeur van ADO Den Haag. Wat volgt is een aaneenschakeling van publicaties waarin Fontein en de Chinese eigenaar van ADO, Hui Wang, in duidelijke taal uitleggen wat er mis is met de samenwerking. Fontein kan niet leven met de zestien verplichtingen die hij plotseling opgelegd krijgt vanuit China. Wang hekelt onder andere de salariseisen van Fontein. Nu ruim een week later de rook wat lijkt opgetrokken in het Kyocera Stadion staat Fontein open voor een terugkeer bij ADO.

`Ja, ik wil graag opnieuw aan de slag als directeur van ADO`, aldus Fontein. `Als United Vansen (de nieuwe grootaandeelhouder van ADO Den Haag, red.) de lijst met voorwaarden die ik opgelegd heb gekregen zou schrappen, wij doorgaan op de ingeslagen weg met beoogde Raad van Commissarissen en zekerheid komt voor investeringen, dan zie ik geen enkel probleem om weer bij ADO te beginnen. Met name de vele teleurgestelde reacties over mijn vertrek van de supporters, vanuit de organisatie en ook van trainer Henk Fraser sterken mij in de overtuiging dat we met ADO op de goede weg waren. Ook vanuit de gemeente hoor ik positieve geluiden over mijn bijdrage aan de club. Het is zo zonde dat dit is gebeurd, ik wil mijn missie bij ADO voltooien.`

Geldwolf

`Deze hele affaire is echt onnodig geweest. Het door jullie genoemde salaris heeft blijkbaar mijn vertrek ingeluid maar dat had helemaal geen breekpunt hoeven te zijn. Zoals ik al eerder vertelde was het bedrag slechts een eerste voorstel, gebaseerd op eredivisie directie-salarissen. Bij ADO is bovendien maar één directeur, dit in tegenstelling tot diverse andere clubs. Salaris is absoluut geen breekpunt, daar kun je het altijd over eens worden en daartoe ben ik nog steeds bereid`, stelt Fontein.

Fontein vervolgt: `In plaats van onderhandelen werd ik afgeschilderd als een geldwolf. Het doet mij nog altijd pijn dat ik afscheid heb moeten nemen van ADO. En ja... er zijn over en weer uitspraken gedaan in de media, vooral vanuit teleurstelling over de hele situatie. Maar ADO staat op zo`n belangrijk punt in de clubgeschiedenis, er wachten zoveel mooie kansen. Het zou goed zijn als iedereen op dit moment over zijn eigen schaduw heen stapt en vanaf nu het belang van ADO voorop stelt. Ik ben nog lang niet klaar bij deze mooie club.`

Informateur

Fontein krijgt bijval van Harro Knijff, de Haagse advocaat die onlangs samen met Kees Jansma, Dick Advocaat en Rob Jansen een gesprek had met Wang waarin ze werden gepolst of ze plaats wilden nemen in de nieuwe Raad van Commissarissen. Knijff vindt het de hoogste tijd dat de gemeente Den Haag nu in actie komt: `De gemeente moet het initiatief nemen om orde in de chaos te scheppen. Het zou goed zijn als de gemeente op korte termijn een informateur benoemt die, uiteraard in samenwerking met Wang, onderzoek doet naar een snelle oplossing om uit deze impasse te komen.`

`Er moeten dan duidelijk worden wat nu daadwerkelijk de plannen zijn van de heer Wang en hoeveel financiering daarvoor beschikbaar is. Als dat niet snel gebeurt wordt het van kwaad tot erger, goede directeuren zijn dun gezaaid en die gaan echt niet aan de slag bij deze club waar het momenteel zo chaotisch is. Dat Fontein bereid is om, uiteraard onder zijn voorwaarden, alsnog aan de slag te willen als directeur van de club toont zijn enorme gedrevenheid. Fontein gelooft écht in de plannen met ADO die nu helaas stil liggen. Doodzonde is dat, ik denk dat de heer Wang zich dat onvoldoende realiseert`, besluit Knijff.


Read more at http://www.omroepwest.nl/nieuws/14-03-2015/ex-directeur-maarten-fontein-staat-open-voor-terugkeer-naar-ado-den-haag-ik-wil-mi#ZrIf4I3iP8JmWuge.99
0
Zaterdag 14 maart 2015 om 13:13 uur

<FCDH>

EagleForce schreef:

Goh, dat wist ik niet
Volgens mij zit ie directeurs stoel niet lekker bij ADO ? Want ze stappen snel op
0
Vrijdag 13 maart 2015 om 21:23 uur

Advertentie

Jurriën

Haha goed bezig Max! Heel snel nieuwsitems op de site tegenwoordig. Hoe gaat het met de geldopbrengsten nu of draai je nog steeds breakeven?
0
Vrijdag 13 maart 2015 om 16:49 uur

gillah

LeoH schreef:

Van duinen gaat al centrale middenvelder spelen, met Alberg en Kristensen in zijn rug.
Weet je dat of denk je dat? Ik zie het niet zo snel voor me, Van Duinen op 10. Zeker niet als Heracles de ruimtes op het middenveld klein houdt. Van Duinen heeft in mijn ogen niet de techniek voor die positie en het is misschien wel de positie waarin hij het minst aan zijn loopvermogen heeft. Tenzij je natuurlijk op de counter wil gaan spelen maar dat lijkt me niet de bedoeling, thuis tegen Heracles.
0
Vrijdag 13 maart 2015 om 16:45 uur

Nu online

Lellow, Francisco, DenHaag070!, sander75, JvDH, FC Jeff, Alle ballen op Jort, ADO079, oodh, Bleek, Nees, Vak_W en 216 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 623
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5