Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weinig

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 623
Volgende pagina

1905

Kees schreef:

SV Voorburg bestaat niet meer en is gefuseerd. Dat terzijde. En met hockey heb ik ook helemaal niks. Enkel dat WK vond ik reuze leuk en eigenlijk meer omdat het in ons stadion werd gespeeld.

Fontein richt (on)herstelbare schade aan met zijn kruistocht tegen Wang en cs. Dat is niet in het belang van ADO en daar baal ik stevig van.
Kees je ben naïef, Wang richt onherstelbare schade aan, er komt geen of te weinig geld
0
Woensdag 11 maart 2015 om 10:39 uur

gillah

Bij de Fonteintjes thuis

Ondanks een avondje smakken en boeren laten bij de Fonteintjes thuis, is het tóch misgelopen tussen Maarten Fontein en Hui Wang. Wat nu?

Maarten Fontein heeft bijzonder veel ervaring met Chinezen, maar toch is het verrekt snel misgelopen tussen hem en Hui Wang, de nieuwe Chinese eigenaar van ADO Den Haag.

Woensdag stapte Fontein op als directeur, omdat hij plotseling met zestien eisen van Hui Wang geconfronteerd werd, waaronder enkele mensonterende, zoals de eis dat hij op wedstrijddagen als eerste naar het Kyocera-stadion zou komen en als laatste weer weg zou gaan.

De hele zondag op de voetbalclub…Stel je voor. En dat was een topje van de ijsberg. De andere vijftien eisen waren vermoedelijk te gruwelijk om met het publiek te delen.

Dan stap je dus op. Lijkt me helder.

Heeft Maarten Fontein, de man die China doorgrondt als geen andere Hollander, zich dan toch verkeken op zijn relatie met een Chinese geldmeneer? Het zal toch niet?

Als Unilever-topman kreeg hij de Chinezen massaal aan de Magnum, waarna hij als Ajax-topman probeerde de Chinezen massaal aan de Ajax-merchandise te krijgen (de meeste bleken toch liever een Magnum te hebben, maar dat kon je Fontein niet aanwrijven). Toen de overname van ADO Den Haag door Wang maar niet rondkwam, raakte iedereen in paniek behalve Maarten Fontein: rustig maar, komt allemaal goed, zo gaat dat in China.

Wonderlijk
En nu dus dit. In een telefoongesprekje met de Volkskrant legde Fontein het allemaal uit. Wonderlijk gesprek. "In de Chinese cultuur is de eigenaar de baas", vertelde Fontein. "Die is gewend dat mensen alles uitvoeren wat hij ze opdraagt."

Juist. Wat dat betreft wist hij dus waar hij op kon rekenen, maar toch geloofde hij Wang toen die hem beloofde dat hij als `CEO` het beleid mocht blijven uitstippelen, een belofte die Fontein beantwoordde met een uitnodiging aan Wang om bij hem thuis te komen dineren - en dat betekent nogal wat in China: "Dat betekent dat er een honderd procent vertrouwensrelatie is."

Ik was dolgraag bij dat etentje aanwezig geweest, al was het maar hierom (ik citeer een website over tafelmanieren, hoofdstuk `China`): "Botjes en graatjes neem je met je stokjes netjes uit je mond, om ze vervolgens op de vloer of op het tafelkleed te gooien. Er is een gezegde in China dat zegt dat na een goede maaltijd het tafelkleed eruit moet zien als een slagveld. En daar blijft het niet bij: slurpen, smakken, luidruchtig kauwen, met je elleboog op tafel leunen, met volle mond spreken. Alles wat hier in Nederland onacceptabel is, zien de Chinezen als respectvol."

Het is een onbetaalbaar beeld: Wang rochelend, spugend en boerend tegenover de Fonteintjes. Mevrouw Fontein glimlacht als een boerin met kiespijn: tjongejonge, wat een kabaal, nog nooit zo`n respectvolle gast meegemaakt. En Maarten uiteraard olijk terugboeren en -rochelen, om het onderlinge vertrouwen nóg verder te vergroten.

Scheten laten
Volgende ochtend: zestien eisen op zijn bureau. Vroeg op het stadion, laat weer weg, alles doen wat de baas zegt en verder vooral je bek houden. Zou Fontein er écht van geschrokken zijn? Hij zegt perplex te staan.

"Als je een Nederlands bedrijf op de Chinese manier wilt runnen, wordt het een sof. Daar was ik bang voor bij ADO Den Haag. Ik moest zo ongeveer elke handtekening in China ophalen. En onderwijl kreeg ik wel de opdracht om de vijfde plek te halen, terwijl ik niets te vertellen zou hebben over de voetbaltechnische kant. Dat zijn naïeve doelstellingen."

Dat laatste is waarschijnlijk waar. Op de vraag of het wellicht óók een beetje naïef is om op basis van een gezamenlijk avondje rochelen en scheten laten te geloven dat deze Chinese eigenaar wél het beleid zou overlaten aan een Hollander ter plaatse, moet hij in een volgend interview nog maar eens reageren.

Ik geloof in elk geval direct dat ze Maarten Fontein in China een fijne Europeaan vinden om zaken mee te doen: weinig last van, kan niet beter.

Door: NU.nl/Menno Pot
0
Dinsdag 10 maart 2015 om 17:19 uur

jamesjones

Max schreef:

Kortom, suggestieve opmerking van Hansum. Gewoon een standaardprocedure van de KNVB. Niks geen aanwijzingen over witwassen of gokpraktijken.
En als ADO een sluitende begroting heeft (wat ze hebben), plus iemand met tekenbevoegdheid (en die is er, Wigt) is er voorlopig weinig aan de hand.

Tuurlijk moet je iemand hebben voor de lijnen uit te zetten etc. maar het is nou niet zo stuurloos als het leek te zijn in diverse berichten.

Of de situatie goed is is een ander verhaal, maar als er deze week of begin volg een nieuwe directeur komt dan kunnen we weer verder.
0
Dinsdag 10 maart 2015 om 14:31 uur

MikeDH

marcellino schreef:

niet echt links die heeft ze ziel toch verkocht om te regeren met de pvda
Normaal gesproken is VVD meer rechts dan links.
VVD is door dit veel kiezers verloren, zelfde als de PVDA.

D66 of PVV.... moet je hier blij mee worden?
Al gaat de PVV de grootste worden 1. Hoeveel zetels gaan ze straks krijgen voor de eerste kamer. Denk bar weinig. 2. Al zijn e de grootste met de 2de kamer verkiezing, wie gaat met de PVV regeren...niemand.

0
Maandag 9 maart 2015 om 19:42 uur

lasoog1

gillah schreef:

De overname is kut gegaan
Fontein eruit baal je van

Dat zijn toch de enige twee dingen die Wang tot nu toe heeft gedaan?
Zeg nou maar niks anders wordt je weer als overname-hater enzo neergezet, Marcellino is aardig in shouts volplempen met tekst maar weinig zinnigs. Ander mensen kijken lijdzaam toe en kunnen alleen maar shouten "alles komt goed". Daar wordt ik nog gekker van trouwens. Ieder zn mening hoor maar t loopt gewoon niet lekker. En dat kan of mag je gewoon niet ontkennen. Buiten die perikelen vind ik dat er op t veld prima prestaties worden neergezet. Zaterdagavond heb ik een van de betere wedstrijden dit seizoen gezien. Er is hoop...op prestatief vlak. Na 1 april breekt de pleuritus uit want zoals het er nu naar uitziet zal er geen reet gebeuen qua contractverleningen etc.

0
Maandag 9 maart 2015 om 18:47 uur

jajoh

Tommy schreef:

weet niet wanneer het opgenomen is maar ik verwacht er weinig positiefs van
zo is dat.... weinig positiefs kan alleen maar omslaan in goed nieuws!

Niet zo pessimistisch man!
0
Maandag 9 maart 2015 om 16:25 uur

Tommy

Dannyy schreef:

Misschien de nieuwe trainer voor volgend seizoen, of Langebach inderdaad.
weet niet wanneer het opgenomen is maar ik verwacht er weinig positiefs van
0
Maandag 9 maart 2015 om 16:23 uur

GroenGeleGroninger

janfcdh schreef:

Ik vond FC Groningen toch wel beter presteren onder Ron Jans dan die v.d. Looi.....
Ron Jans presteerde vooral in zijn eerste periode bij Groningen leuk, maar laatste seizoenen was het voetbal ook niks meer onder hem. Met Van de Looi is op het moment ook heel bedroevend, maar ik vind de selectie gewoon niet in balans. Individueel staan er een paar hele leuke spelers maar het zijn veel te veel middenvelders en te weinig scorend vermogen voorin. De Leeuw is niet eens een spits. Vorig jaar met Zivkovic en Kostic o.a. heb ik zeker wel genoten van het spel onder Van de Looi.
Het ligt ook gewoon aan de spelers die je hebt.
0
Zondag 8 maart 2015 om 16:37 uur

Advertentie

GroenGeleGroninger

DHFC070 schreef:

Die hebben kwalitatief misschien niet de beste spelers maar het is wel echt een team met een top trainer, die zijn jongens al jaren bij verschillende ploegen boven zichzelf laten uitstijgen.
Ik geloof er nooit zo in dat trainers het beste eruit halen. Uiteindelijk staan ze toch met z`n elfen op het veld en doet de trainer niet mee. Excelsior heeft gewoon balanstechnisch een heel goede selectie staan, degelijke verdedigers die weinig fouten maken, solide middenveld en een prima aanval met scorend vermogen. Zijn zat ploegen die dat soort dingen niet op orde hebben en vind het eigenlijk dan nog niet eens zo gek dat ze het zo goed doen.
0
Zondag 8 maart 2015 om 16:21 uur

K.B

Wat er vandaag gebeurt moet me denken aan een PSV, een Ajax of een Feyenoord dat een wedstrijd 80 minuten domineert, maar de kleine club er met een doelpunt nog met de winst vandoor gaat. Gewoon weer top-8 waardig voetbal laten zien. Weinig aanmerkingen op het collectief. Meijers en Zuiverloon de zwakste schakels, waarvan de vorm verklaarbaar is door het aanvallende spel dat we spelen de laatste weken. Maar wat een wanvertoning van die scheidsrechters de laatste weken. Kost je gewoon minimaal 8 punten (Go Ahead Eagles, Heerenveen, Groningen) in een paar weken. Volgend seizoen spelers behouden en met een paar aankopen (hopelijk Eduardo) speel je gemakkelijk top-8.
0
Zaterdag 7 maart 2015 om 22:50 uur

Nu online

10, Advocado, ruudjuh070 en 87 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 623
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1