Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 625
Volgende pagina

Toontje070

Adonees schreef:

Op wie doelen jullie ?
Vitor Saba speelt bij de club waar Castelen ook onder contract staat.
0
Dinsdag 7 juli 2015 om 11:26 uur

GroenGeleGroninger

<FCDH> schreef:

Ze doen wel makkelijk alle sterkhouders weg ? Als we dat elk jaar krijgen staat ons nog wat te wachten
Dat krijg je ieder jaar. Als je geen Real Madrid of Chelsea bent moet je ieder jaar weer je beste spelers verkopen. Kramer, Van Duinen en Alberg hadden/hebben nog maar één jaar contract hier en willen ook nog stappen maken. Dan moet je je ze verkopen, anders lopen ze volgend jaar transfervrij de deur uit als de indicatie er niet is dat ze willen verlengen. Ik verwacht dat alleen Alberg nog weggaat, Meijers bijvoorbeeld zie ik nog wel bijtekenen.
0
Dinsdag 7 juli 2015 om 09:53 uur

Toontje070

FC Den Haag! schreef:

Is een wat te eenvoudige conclusie die je trekt. Zoals Fraser laatst ook aangaf hebben spelers veel macht. En als een speler wil vetrekken is het niet meer te doen en verstandig om hem te behouden. Dan maar vertrekken en vervanger voor iemand die gemotiveerd is om voor ons te komen voetballen!
Ik heb trouwens al langer het idee dat Alberg hier niet speelt voor de club maar omzichzelf een mooi contract bij elkaar te spelen. Kijk alleen al naar een paar jaar geleden. Dat hij Excelsior verliet voor een turkse club terwijl hij al mondeling akkoord was met ons. De club wou toen zelfs een arbritagezaak aanspannen tegen hem. Paar jaar later kwam hij alsnog omdat ze daar zijn salaris niet optijd betaalde ofzo. Sorry, het is een verschrikkelijk goede voetballer maar ik vind hem sindsdien echt een enge egoistische kwal. (Niet in voetballend opzicht want kwa assists valt er niet veel aan te merken op Alberg)
0
Dinsdag 7 juli 2015 om 09:32 uur

yesyes

FC Den Haag! schreef:

Kan me niet voorstellen dat er een optie tot koop is bedongen. Swansea ziet in hem een heel groot talent. De enige die dit nieuws heeft gebracht is Dennis Jansen van het AD. Mocht hij toch gelijk hebben dan ben ik zeer verrast en hebben we een hele goede deal gemaakt.
Dan kunnen we hem alsnog niet betalen met die optie tot koop haha ze gaan echt niet tussen de 2 en 5 miljoen betalen ook al speelt die de sterren van de hemel. Als die echt zo;n talent is kunnen ze er in in engeland makkelijk dat geld voor krijgen.


Swansea City brace for interest in U21 starlet Kenji Gorre

Swansea City starlet Kenji Gorre is a target for Premier League rivals Sunderland and Leicester City, sources have told ESPN FC.

Gorre caught the eye for Swansea`s Under-21s last season helping the club to win the Under 21 Development League and in the process scooped the club`s Under-21s Player of the Year prize.

The 20-year-old, who scored 18 goals and racked up 10 assists in the U21s, was rewarded for his progress when he was handed his Premier League debut for the final game of last season at Crystal Palace.

Gorre is highly-regarded at Swansea after joining the club from Manchester United in the summer of 2013 and he has represented Holland at U16 and U17 level.

The winger is entering the final year of his contract at the Liberty Stadium and the news has alerted several Premier League sides to his possible availability for a reduced price.

Sunderland boss Dick Advocaat is thought to be an admirer of his fellow Dutchman and sees him as someone who could much-added pace and creativity to his side.

Leicester City are also monitoring Gorre`s situation with Nigel Pearson looking to bolster his attacking options ahead of next season.

Swansea are thought to be keen to keep hold of Gorre, but are bracing themselves for interest in the winger.
0
Dinsdag 7 juli 2015 om 08:58 uur

Petah

tjapi01 schreef:

Hoe is het eigenlijk met jonathan reis??
Bezig met een contract in Turkije
0
Dinsdag 7 juli 2015 om 00:11 uur

pajam

Langebach2 schreef:

Metgod moet hem kennen als scout van Brighton, wellicht was die club ook geïnteresseerd. Ik zie hem als vervanger van Gehrt en die Portegees zal wel niet komen. Nu nog 2 spitsen en een linker centrale verdediger.
áls de Braziliaan een goede wedstrijd speelt tegen SVV, krijgt hij heus wel nóg een wedstrijd (tegen een BVO) en kan hij juist een contract verdienen als concurrent/stand in voor Gerht!

Ik denk dat Alberg op het punt staat om verkocht te worden.
0
Maandag 6 juli 2015 om 23:24 uur

Advertentie

pajam

fcdh1 schreef:

Dat denk ik ook. Plus het feit dat Mathias Gehrt momenteel nog geblesseerd is. Zou het vertrek van Alberg ook de reden zijn dat Henk Fräser nog twijfelt over wie de aanvoerder wordt?
zou zomaar kunnen!

Als je zijn interview na Laakkwartier op Omroep West beluisterd, zegt hij op de vraag van de journalist van West ("spelers die nog maar 1 jaar onder contract staan en verkocht zouden moeten worden" dat hij Meijers en Alberg als hele belangrijke speler(s) acht, maar uiteindelijk noemt hij expliciet en alleen Meijers die hij graag behoud voor de club.

Overigens heeft Meijers min of meer aangegeven met een schuin oog om zich heen te kijken, maar ik denk dat hij bij de juiste aanbieding wel blijft.
áls dat gebeurt, begin ik lichtelijk (erg) enthousiast te worden over de selectie voor het nieuwe seizoen
0
Maandag 6 juli 2015 om 23:15 uur

pajam

H@@GenEES schreef:

Op basis waarvan is hij een talent dan?

Engelse clubs kopen "talenten" in bulk en als er dan één of twee blijvertjes bij zitten maakt dat de hele investering goed, heb jij hem wel eens zien spelen, ik niet, maar blijkbaar is men hier heel bekent met de speler Gorre, vreemd dat die nooit in een lijstje van Danny is opgedoken.
ik heb hem nooit zien spelen, dat klopt. Maar dat gebeurt wel vaker bij spelers die we aantrekken, meestal heb ik ze naast de wedstrijden tegen ADO Den Haag bijvoorbeeld misschien een handvol keren zien spelen.

Ik basseer me mening op gevoel, i.c.m. voetbalnieuws in dit geval (rondom deze speler). Hij zal heus niet voor niks alom als talent gekenmerkt worden, bij Man Utd de jeugdopleiding doorlopen hebben en zo jong als buitenlandse talent uit de jeugdopleiding daadwerkelijk ook een contract verdienen bij een Premier League club! Dat gebeurt niet vaak.

Kortom, gevoel i.c.m. artikelen die ik links en rechts gelezen heb

gelukkig beslis ik niets
0
Maandag 6 juli 2015 om 23:12 uur

Don

pajam schreef:

het wordt steeds logischer; Er wordt al geanticipeerd op een vertrek van Alberg; naast Gerht kan je daar zowel Duplan als Gorré laten spelen.

PLUS dat hij linksbenig is én op Linksbuiten de concurrentie op Houtkoop, Korte e.d. kan verhogen!

Bovenstaande i.c.m. alsnog de komst van Schaken (rechtsbuiten, Duplan dan naar het middenveld, achter de spitsen), doet me steeds meer denken dat we snel een transfer van Alberg te horen krijgen!


eenjarig contract nog zie ik...?
Groningen??

Zou t niet erg vinden
0
Maandag 6 juli 2015 om 23:09 uur

pajam

Fraser hoopt op aanval met Gorré én Schaken

Henk Fraser is zeer tevreden met de komst van Kenji Gorré, al hoopt de trainer van ADO Den Haag zijn ploeg in de komende weken verder te versterken.
`Kenji is een heel aantrekkelijke speler voor ons. Hij kan vanaf de flanken goed uit de voeten, waarbij hij vanaf links veel dreiging in zijn spel heeft als hij naar binnen komt. Daarnaast kan hij op 10 uit de voeten, dat geeft weer wat extra concurrentie voor iemand als Roland Alberg`, zegt Fraser (foto) tegenover Voetbal International.

De pas twintigjarige Gorré speelt komend seizoen op huurbasis in de Hofstad. Zijn huidige werkgever Swansea City wil dat de talentvolle aanvaller ervaring op gaat doen. `Kenji is al jaren een groot talent. Swansea heeft niet zomaar zijn contract met drie seizoenen verlengd`, aldus Fraser.

In navolging van de jonge Gorré hopen de Hagenaars met Schaken ook een ervaren aanvaller binnen te halen. `Ik heb onlangs een heel prettig gesprek gevoerd met Schaken`, aldus Fraser over de 33-jarige ex-speler van onder meer Feyenoord en zevenvoudig Oranje-international. `Ik denk dat Ruben heel goed zou passen bij ADO Den Haag.`

Tegenover de komst van huurling Gorré en de mogelijke transfer van Schaken staat het vertrek van aanvallers Michiel Kramer en Mike van Duinen. Kramer werd voor anderhalf miljoen euro verkocht aan Baniyas FC uit de Verenigde Arabische Emiraten, terwijl Van Duinen een vierjarig contract tekende bij het Duitse Fortuna Düsseldorf.
0
Maandag 6 juli 2015 om 23:04 uur

Nu online

Robztw, bommetjebas, ADOfan, Swaber, Martgroen en 172 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 625
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1