Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 625
Volgende pagina

Mr. FC DEN HAAG

Kees schreef:

Flauwekul wat je schrijft Aad. Op deze site wordt er soms negatief geouwehoerd maar in de regel alles onderbouwd.

 

Ik ben het vaak oneens met Ooievaar, Marcellino, MR FC Den Haag etc. die ongezouten hun mening geven maar ze komen altijd met argumenten en dat waardeer ik.

 

Of ik het er mee eens ben is een tweede. Heb je, met alle respect, de andere sites weleens gelezen. Nou, daar gaat het echt een stuk scherper aan toe. Is ook hun goed recht als ze daarvoor kiezen maar heeft niet mijn voorkeur.

Bedankt Kees, ik denk dat dit komt doordat ik altijd geleerd heb om van mijn hart geen valkuil te maken.

Natuurlijk zal ik de ploeg door dik en dun blijven steunen, laat daar geen misverstand over bestaan en ik denk dat ik dit ook voor Ooievaar,Marcellino en overige die ik hierbij vergeet te noemen kan beamen (bevestigen)
Kerels met een geel/groen gouden FC/ADO DEN HAAG hart!
Ik heb het eigenlijk meer in de trant van het ADO club bestuur deze knakkers denken alleen maar aan hun eigen glorie en posities binnen de organisatie angstvallig vast te behouden.
En ja Bert  FC/ADO DEN HAAG heeft 1 van de hoogste salarissen als kostenpost binnen de Eredivisie (na de gevestigde orde natuurlijk) maar goed jij zal het als particulier investor wel beter weten.... toch???

0
Zaterdag 13 maart 2010 om 00:27 uur

Filosoof

Net terug na wederom een koude avond. Volgens Kees moeten we tevreden zijn met dit punt. Daar houd ik me dan maar aan vast. O ja, is die Atteveld bang om in het coachvak te komen of zo. Of heeft hij misschien vloerverwarming in dat stukje dugout van waaruit hij 90 minuten lang de wedstrijd als een toeschouwer bekijkt. Ik wil niet zeggen dat langs de lijn coachen van dit team een overwinning brengt of zoiets, maar een beetje beleving - en ons het gevoel geven dat Atteveld ook serieus bezig is - kan zeker geen kwaad. Volgens mij heeft tie dus gewoon last van 'Atteveldvrees' 

0
Zaterdag 6 maart 2010 om 22:27 uur

Haagse Roel

Jensen schreef:

Nee, met de opdracht om te gaan lopen waar je maar wilt, stuurt geen enkele je het veld op.

Jij zoekt weer een zondebok en dat vind jij Atteveld.

Lag toch echt aan de spelers vrijdag.

 

Ja ze hadden van Roda moeten winnen. Maar met wat de spelers op de mat brachten, lukt dat zelfs tegen hen niet.

 

Atteveld ontslaan? wel nee joh dat is de makkelijke weg die voorlopig nergens op slaat. De spelers moeten in de spiegel kijken!

En ja zaterdag winnen. En nog een paar en dan is er niks aan de hand.

Ik heb er vetrouwen in. Jij dus niet.

Prima reactie, lekker makkelijk om RA overal de schuld van te geven.......Wie heeft verwachtingen voor dit seizoen neergelegd : zonder zorgen 12e plaats.....juist "het licht". Ik heb geen zin om het na te zoeken maar RA was volgens yes yes en anderen vast de beste trainer die er was toen hij DH  de laatste wedstrijden bij de hand nam en ons velig speelde.

 

Je mag best kritiek hebben, ben het soms ook niet met hem eens ( Milic , te laat inbrengen Knopper ) maar oprotten slaat helemaal nergens op.....bovendien kunnen wij het geld wel beter gebruiken dan aan weer een afkoopsom.......

0
Woensdag 3 maart 2010 om 17:22 uur

marcellino

Kees schreef:

Zolang Atteveld weigert om thuis 4-4-2 of 5-4-1 te spelen blijft het kut met peren. Elke ploeg laat ons komen en profiteert direct van het balverlies van de centrumspitsen die geen bal kunnen vasthouden (Vicento/Milic/Immers 1 x). Let maar op: elke counter begint in de as van het veld.

 

AZ was nog niet in goede doen en liet zich verrassen.

 

Heerenveen had het gemakkelijk kunnen afmaken.

 

Willem 2 speelde slecht en had het tactisch niet voor mekaar.

 

je hebt helemaal gelijk kees en vergeet niet de wedstrijd tegen feijenoord daar komen we ook goed weg al was het verdiend.

 

we spelen helemaal niet zo goed als we denken,we hebben gewoon het nodige geluk gehad,en dat mag ook wel eens een keer want meestal hebben we dat niet.

 

de achterhoede is het begin van je organisatie en daar gaat het al fout en wie je dan verder opsteld doet er niet toe.

 

kum kan totaal niet opbouwen,heeft het inzicht van een kind van 4

en denkt dat hij heel goed kan voetballen ,telkens maar proberen met mooi voetbal een man te passeren of bal te kappen met alle gevolgen van dien.

Bosschaart precies het zelfde verdedigend is het niet slecht maar zodra hij de bal krijgt hou je,je hart vast kan totaal niet opbouwen.

 

dereijck een goede voetballer maar omdat hij kneuzen van voetballers naast hem heeft denkt hij dat hij alles kan oplossen loopt veel te veel met de bal en wil hem het liefst zelf het doel in lopen.met alle gevolgen van dien.

 

nee als het aan mij ligt krijgen we een achterhoede met

 

                                 zwinkels

 ammi                  luijckx  dereijck            buijs

 

knopperd             v/d bergh         immers           toonstra

 

                   opper                              milic

 

ik snap niet waarom een kum en bosschaart waar alle problemen ontstaan mogen blijven staan.

verder denk ik dat een milic met twee spitsen beter tot zijn recht komt.

 

0
Woensdag 3 maart 2010 om 09:07 uur

Ooievaar

Filosoof schreef:

Gelukkig; de vervanger van (Z)wankel(s) blijft bij ADO!!

Waterman heeft het meeste talent. Zwinkels is een lijmkeeper, staat stokstijf lijkt wel of hij vast staat met Bisonkit.

 

Al denk ik dat je bij RKC beter die israelische jongen kan halen, daar kan je zo wie zo 5 jongens halen die allemaal versterkingen zouden zijn. Levtia, Dustley Mulder, De Ceulaer, Benschop en Boerrigter. Heel merkwaardig dat dat RKC zo weinig presteert.

0
Maandag 1 maart 2010 om 20:11 uur

Ron001

Bollie74 schreef:

Zaterdag gewoon beginnen met Ditewig in het goal en oper in de spits. Knopper erbij in de voorhoede. Want zoals ik al eerder zei. 2 doelpunten gedeeltelijk te wijten aan Zwinkels. Gelukkig ben ik niet de enige die weer zit te twijfelen aan zijn kwaliteiten. Op zeker hadden we gewonnen met Barry in het goal afgelopen vrijdag.

Zo als ik al eerder heb geroepen, Ik was/ben geen fan van hem.

Maar eerst dacht ik nog aan het gemis van wedstrijd ritme!!

Ik vond Boy ook geen slechte!

Zag er in de opbouw betrouwbaarder uit en had uitstraling,

helaas weg. En ja Zwinkels zag/ziet er niet fris meer uit. Hoge bal door zijn handen en nog een paar vreemde aktie's???

Hij staat vast op zijn doellijn.. (Is een lijnnkeeper) Maar bewoog ook  heel traag tot nauwlijks!!

Overigens zat ik naar RKC te kijken, die hebben scoorende spitsen!!!

Bij handhaving is het mischien iets !! (Naar het budged kijkende!!)

0
Maandag 1 maart 2010 om 08:15 uur

Advertentie

<FCDH>

the mouse schreef:

Absoluut mee eens,

Alleen is het de pest dat onze kracht zo verdomde wisselvallig is.

en nooit een zekerheid heb!dus vind ik het persoonlijk wel lekkerdat concurenten een zwaarder programma hebben als ons op papier!

Papier geeft nooit garantie!

zie maar naar Feyenoord uit en Sparta bij PSV uit.

Wat ik wel vind is als we 5 min voor tijd gelijk staan ze niet als ze gek naar voren gaan om de winnende proberen te maken?maar gewoon dat punt proberen vast te houden

0
Zondag 28 februari 2010 om 12:07 uur

Kees

Filosoof schreef:

Goedemorgen Kees, jouw shout over Toornstra wordt op z´n minst bevestigd door ADODH watcher Dennis Jansen. In zijn wedstrijdverslag roert hij dit ook aan. Bronnen zijn mij niet geheel duidelijk. Dan zo´n Engelse spits. Tja, volgens mij blijft het probleem de aanvoer. Zolang we niet vaak genoeg in de 16 van de tegenstander komen, heeft zo´n jongen ook niets bij ons te zoeken /staat zo lullig he, oorlog maken met niemand om je heen/. Sterker nog, dat lijkt dan een beetje op de schaar van Milic ;)

Het is toch te gek voor woorden dat met creatieve spelers als Knopper en Van der Bergh de aanvoer stopt. Anderzijds kan zo'n Engelse spits wel een val vast houden. We hebben nu een soort flipperkast voetbal in het centrum van de aanval. Met weemoed denk ik nog weleens terug aan Hans van der Haar (ook met beperkingen) maar die hield wel de bast vast tot de rest was aangesloten.

0
Zondag 28 februari 2010 om 11:49 uur

Bert

rien1 schreef:

Ik ben toch wel wat genuanceerder over Milic. Zoals een shouter hieronder al zegt. Milic heeft AZ en vooral Koeman tot wanhoop gedreven. Maar hij heeft ook wel andere goede wedstrijden gespeeld. Ondanks de boosheid gisteren had ik toch wel met hem te doen. Vooral na die lachwekkende schaar, waar het er sterk op leek dat hij zo graag beter wil spelen. Maar ADO moet verder, dus volgende week Oper, Knopper en Verhoek dan maar voorin?? Het is frustrerend dat je zo'n wapen als Milic in handen hebt waar je zoveel mee kan. Alle hoge ballen in zijn buurt horen toch voor hem te zijn, maar ik vraag me af of daar wel mee wordt getraind. Of hij kan het ondanks die honderduizenden euros gewoon niet. Misschien was het in plaats van A.Wetzel toch zijn broer B.Wetzel die Milic heeft gescout

Ik vind wel dat de scouting zich in het vervolg dient te richten op spelers uit Nederland of binnen de EU.

 

Haal maar zo'n spits uit Engeland waar Kees het altijd over heeft. Eentje die al een paar vast heeft gezeten. Die een paar tanden mist en zijn jeugd in een tuchtschool heeft doorgebracht.

0
Zondag 28 februari 2010 om 11:13 uur

rien1

Francisco schreef:

Atteveld speelt ook liever een aanvallend 4-3-3 maar wat hijal aangaf vorige week...ze zijn er niet klaar voor omdat ze aanvallend gaan spelen en hun verdedigende taken vergeten (BUIJS TEGEN RODA........NERGENS TE BEKENNEN RECHTACHTER).

Zie mijn eerdere scout vanmorgen: men begon duidelijk met 3 achterhoedespelers!!! maar paste het vanaf de kant niet aan! en dat mag de technische staf wel aanrekenen. Begin vanuit een goede ortganisatie tevoetballen. dat is nl al 50% van het resultaat.

En wat ik meer gelezen heb: zo'n suportersschare moet veel meer ACHTER de ploeg staan. Net zoals in het zuiderpark moet het haagsche kwartiertje constant begeleid worden met gefluit en aanmoedingen en niet 30"

Dat Haags kartiertje mogen ze van mij nu nog afschaffen.

Op 1 x na heb ik steeds mijn hart vast gehouden, tijdens en vlak na het aftellen daarvan.

Behalve dat kwartiertje hoor ik trouwens de supporters helemaal niet behalve 3 en een halve seconde hohohohohooooo. Die vent is al 2 maanden weg!

 

Gisteren leek het wel een begrafenis. Ja, weet je wanneer je ze hoorde? Als er weer wat verkeerd ging bij onze spelers. Maar aanmoedigen ho maar!! O ja, en een paar zieke engnekken als er een zwarte speler van roda aan de bal was. Treurig gewoon ;(

0
Zaterdag 27 februari 2010 om 21:45 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 70 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 625
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1