Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 626
Volgende pagina

Waht

Gorre had een contract tot 2016 en is vandaag opengebroken en met 3 jaren verlengt.

Ben ik de enige die twijfelt aan die optie die ADO zou hebben bedongen?
0
Maandag 6 juli 2015 om 23:01 uur

Jordy

haguhnees87 schreef:

@DennisJansenAD: #ADO denkt aan toekomst: club heeft optie tot koop in huurovereenkomst Kenji Gorré. Wordt eerst jaar gehuurd van Swansea City
Huh toch wel? Waarom verlengt Swansea zijn contract dan?
0
Maandag 6 juli 2015 om 22:32 uur

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Waarom gaat iedereen er vanuit dat Korte zich zomaar uit de basis laat spelen? Die jongen gaat gewoon zijn kans pakken. Hij heeft inmiddels 5x gescoord en woensdag scoort hij weer.

Jullie praten die jongen naar de bank. Kappuh nou!
dan begrijp je me verkeerd dat doe ik absoluut niet.

http://www.swanseacity.net/news/article/kenji-gorre-signs-new-swansea-city-contract-2529015.aspx

gorre is trouwens wel de enige zo te zien die voor 3 jaar bij mocht tekenen de andere uit swansea -21 kregen allemaal maar 1 jaar verlening
0
Maandag 6 juli 2015 om 21:12 uur

Don

Marijn schreef:

Als hij woensdag meetraint, doet hij mee tegen Scheveningen.
ADO Den Haag beschikt het komende seizoen over Kenji Gorré. De linkeraanvaller tekende vanmiddag een contract voor drie jaar bij Swansea City, maar speelt de komende jaargang in het Kyocera Stadion.

De zoon van oud-prof Dean Gorré sluit woensdag aan bij de selectie van Henk Fraser. De oefenwedstrijd die ADO Den Haag die avond speelt tegen Scheveningen laat hij nog aan zich voorbij gaan, aldus vader Dean.
0
Maandag 6 juli 2015 om 20:18 uur

Jordy

Tommy schreef:

komen we snel genoeg achter zaterdag zal die wel meedoen tegen die engelse.
Ik heb er op de een of andere manier een heel goed gevoel bij.
Ik ook, Swansea verlengt niet voor niks zijn contract.
0
Maandag 6 juli 2015 om 20:13 uur

Tommy

ff wat anders.
Zullen ze die Rody De boer niet eens een contract aanbieden voordat die straks gratis de deur uit loopt

JosRaaf misschien een leuk klusje voor jou om ze dat eens duidelijk te maken op de aftrap.

Misschien is het al gebeurt maar http://haaglandenvoetbal.nl/oranje-jeugdinternational-rody-de-boer-ik-wil-de-keeper-van-ado-den-haag-worden/
eind maart was het nog niet gebeurd
0
Maandag 6 juli 2015 om 19:07 uur

ADOnieuwegein

wdr schreef:

Kennelijk was hij dus niet zó`n groot talent dat hij bij Man UTD mocht blijven... of was hij uit eigen beweging overgestapt naar Swansea?
Swansea City heeft hem daar weg gehaald! Hij zag bij Swansea meer perspectief! Afgelopen seizoen gedebuteerd en nu contract met 3 jaar verlengd. Doen ze ook niet zomaar
0
Maandag 6 juli 2015 om 15:40 uur

Advertentie

FC Den Haag!

ADODENHAAG schreef:

Tja Schaken is op de leeftijd dat hij ook niet langer dan 2 jaar meegaat. Wat dat betreft kan je net zo goed zo`n jonge vent huren.
Als Fraser er dan toch een buitenspeler bij wil hebben is Gorre geen verkeerde optie. Niet voor niets dat Swansea hem een nieuw contract geven voor drie jaar. En er waren ook nog andere clubs uit de premier league die hem wilde hebben. En naar ik meen de jeugdopleiding van manchester united doorlopen. En aardig wat doelpunten gemaakt in het tweede van Swansea vorig seizoen.
0
Maandag 6 juli 2015 om 15:06 uur

FC Den Haag!

ADO Den Haag wil aanvaller huren

Gorré verlengt bij Swansea
Door Mike Verweij

Swansea City heeft zijn vertrouwen uitgesproken in Kenji Gorré (20). De oudste zoon van Dean Gorré kwam met de Premier Leagueclub een nieuw driejarig contract overeen. "En daar spreekt veel waardering uit”, aldus Gorré senior.

De club uit Wales wil de aanvaller verhuren. "Voor zijn ontwikkeling wordt het beter geacht hem een seizoen ervaring te laten op doen. Een verhuur in Nederland behoort tot de mogelijkheden. Daar zijn we nu over in gesprek", zegt de de oud-speler van onder meer Feyenoord, Ajax en FC Groningen.

ADO Den Haag zou de beste papieren hebben om Gorré junior te huren. De aanvaller werd vorig seizoen tot beste speler van de beloften bij Swansea uitgeroepen. Hij maakte afgelopen seizoen 18 doelpunten. Hij maakte zijn debuut al in de Premier League. Hij speelde tot nu toe 1 duel in de hoogste competitie van Engeland.
0
Maandag 6 juli 2015 om 14:53 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Fraser niet nerveus door aflopende contracten
Aaron Meijers is een van de spelers waarvan in 2016 het contract afloopt.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 6 juli 2015 om 13:48 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Aad, Rob2002, Boer070, Erik070, Heino, Erba1, Bleek en 174 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 626
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1