Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: twente

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 626
Volgende pagina

<FCDH>

Ruimere mogelijkheden Ticketing/Stadionkassa
Vanaf woensdag 30 maart worden de mogelijkheden voor Kaartverkoop bij de afdeling Ticketing in het Kyocera Stadion verruimd, voor de rest van dit seizoen.
Dit houdt in dat het vanaf heden mogelijk is om op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag losse kaarten te kopen aan het stadion voor wedstrijden waarvoor een vrije verkoop geldt. Uiteraard altijd met een geldig legitimatiebewijs. Op dit moment geldt de vrije verkoop in ieder geval voor de laatste drie reguliere competitiewedstrijden tegen Vitesse, FC Twente en FC Groningen. Normaal was daarvoor de stadionkassa op een aantal avonden geopend, nu kunt u bijna elke dag van de week terecht. De avondverkoop is gewijzigd van dinsdag naar donderdag.

Tevens kunt u zoals gebruikelijk in het hoofdgebouw bij de afdeling Ticketing/Klantenservice terecht voor uw Seizoen Club Card (SCC).

Hieronder vindt u exacte de openingstijden:

Losse kaarten SCC's*
Maandag Gesloten Gesloten
Dinsdag 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00
Woensdag 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00
Donderdag 12:00 - 20:00 12:00 - 20:00
Vrijdag 12:00 - 18:00 ** 12:00 - 18:00 ***

* Vanaf 30 maart kunnen ook weer Club Cards (voor 10 euro) worden gekocht op de aangegeven openingstijden
** M.u.v. de wedstrijddag
*** M.u.v. de wedstrijddag of vrijdag voor de wedstrijddag

Op de wedstrijddag zijn, indien nog beschikbaar, kaarten verkrijgbaar aan de Stadionkassa.
Houd voor de openingstijden van de Stadionkassa de website in de gaten.


 

0
Woensdag 30 maart 2011 om 21:29 uur

Aad

danz schreef:

Beste shouters,

Ik ben op zoek naar het toegangskaartje van de wedstrijd ADO Den haag-020 die ontbreekt nog in mijn verzameling...ik hoop van jullie te horen! Groen/Gele Groet.

We spelen eredivisie hoor. Dus tegen Twente, Utrecht, PSV, Ajax, Heerenveen, Groningen, etc.

 

Tegen 020 spelen we a.s. vrijdag op de nieuwe kunstgrasmat :)

0
Dinsdag 29 maart 2011 om 12:39 uur

Kees

Voetbaltalenten gaan Haagse regio verlaten
28 maart 2011 om 17:47
Diverse jeugdtalenten gaan volgend seizoen hun heil zoeken bij betaald voetbalclubs buiten de regio Haaglanden. Het gaan dan om jeugdspelers die nu nog deel uitmaken van de jeugdopleiding van Haaglandia/Winston.

Ëén  speelt volgend seizoen voor FC Twente, terwijl een ander de overstap zal maken naar FC Utrecht. Daarnaast staan nog zo’n vijf jeugdspelers van de Rijswijkse club in de belangstelling bij BVO’s als Feyenoord, Sparta, Ajax en ook FC Utrecht.

Vraag blijft natuurlijk waarom deze spelers niet de keuze maken voor ADO Den Haag, dat momenteel toch volop meedraait in de top van de eredivisie en waar bovendien eigen jeugdspelers ook de kans maken door te dringen tot de hoofdmacht.

© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)

 

Ik kan de vraag niet beantwoorden. Dat de A dit jaar vrijwel zeker degradeert is echt spijtig. Wel ben ik het met Cruijff eens dat het individu veel belangrijker is dan het team qua prestatie in de jeugd van een B.V.O.

 

0
Dinsdag 29 maart 2011 om 11:34 uur

ADO supporter Leidschenveen

Roda JC houdt opruiming Van onze sportcorrespondent


KERKRADE - Roda JC verlengt de contracten van Anouar Hadouir, Pa Modouh Kah, Rihairo Meulens, Eric Addo en Boldiszar Bodor niet.


Eric Addo (l) en Anouar Hadouir. Huurling Stein Huysegems keert terug naar het Belgische Racing Genk. Eerder werd al bekend dat Willem Janssen aan het einde van dit seizoen vertrekt naar regerend landskampioen FC Twente.

 

edit: is Hadouir wat voor ons ? Of is hij 'over the hill' ?

0
Dinsdag 29 maart 2011 om 08:03 uur

keesvld

Leeuwin: 'Ik wil niet volgen, maar zélf initiatief nemen'
26/03/2011 11:38

Zonder aanpassingsproblemen verwierf Ramon Leeuwin dit seizoen een plek in de basis bij ADO Den Haag, dat hem afgelopen zomer overnam van AGOVV Apeldoorn. De 23-jarige allrounder speelde dit seizoen op bijna elke positie in het team van de succesvolle Hagenaars.

'Linksback, centraal achterin, rechtsback, vóór de verdediging, rechts op het middenveld', noemt Leeuwin de haltes die hij al aandeed tijdens zijn zwerftocht. In de jeugd was hij altijd aanvaller en in zijn hart nog steeds een nummer 10. Maar Leeuwin speelt waar coach John van den Brom hem nodig heeft.

'Als de trainer ergens een probleem heeft, dan weet hij: Ramon kan het oplossen. Voor mij is het goed dat ik me nu op verschillende posities kan ontwikkelen. Later wil ik me meer op één plek gaan toeleggen. Welke dat is, weet ik nog niet. Tegen Ajax stond ik rechtsback, maar de weken ervoor ging het hartstikke goed als centrale verdediger. Terwijl ik op die plaats de minste ervaring heb.'

'Dus misschien ligt dáár wel mijn toekomst. Al is het niet altijd de leukste positie om te spelen. Uit tegen De Graafschap, een week eerder (1-0 verlies, red.), was het geen pretje. Hun aanvallers deden eigenlijk maar wat, ze renden overal heen. En ik moest er steeds erachteraan. Dat zijn de vervelende wedstrijden. Ik wil niet volgen, maar zélf initiatief nemen.'

Leeuwin is trots op ADO's succesverhaal. 'We staan waar we horen', stelt hij onomwonden. 'Met goed voetbal zijn we zo ver gekomen. En we zijn dit seizoen nog niet één keer weggespeeld. Ajax, PSV en FC Twente zijn de drie beste ploegen in Nederland, daarna komen wij. AZ en FC Groningen doen het óók goed, maar daar doen wij niet voor onder.' (Geert-Jan Jakobs)


 

0
Zaterdag 26 maart 2011 om 15:19 uur

Advertentie

marcellino

anti-beleid schreef:

ANTI-KNVB was het toch of ben je soms vergeten dat ze Lex een schorsing hebben op gelegd.

 

HYS The Hague gaat voor het Nederlands elftal. Echte Hagenezen staan achter Lex Immers en HYS The Hague en niet achter een jodenbond.

dit gaat echt nergens over.

 

Het nederlands elftal speelt een van het mooiste voetbal.

p barcelona na en jij lult over de knvb.

 

zelf ben ik supporter geweest van de harde kern zit nu meestal op zuid(kaartjes van mijn werk)maar we moeten trotd zijn op het nederlands voetbal en de clubs die dat vertegenwoordigen.

 

we schreeuwen in koor dat we europa in willen maar welke clubs maken dat mogelijk dan.

laten we toch eens ophouden met dit hypokriete gedoe.

 

 

we zijn voetbal supporters dat betekent dat we het spelletje leuk vinden en als jij het nederlands elftal dan niks vind schiet mij dan maar lek.

 

waarom ben je supporter voor den haag geworden voor de sfeer.

 

 

zelfde geldt voor de clubs die het ons dalijk mogelijk maken om europa in te gaan.

ik kan genieten van een psv die glasgow uitschakeld ,ik kan genieten van en twente die in rusland een van de betere ploegen in europa uitschakeld.

 

en ja ik kon ook genieten toen ajax en feijenoor de europese bekers pakte.

 

Ook ik heb meenig slachtveld meegemaakt tegen 020 en 010

maar dat was tegen de supporters.

 

in de nationale competitie gun ik den haag alles.

europees juich ik net zo hard mee voor 020,010,twente en psv.

1. voor de punten

2 omdat we voor alles nederlander zijn.

 

 

of ben jij op vakantie als nederland de halve finale of finale speeld en kijk jij liever naar hys.

 

dit gaat echt nergens over.

 

0
Zaterdag 26 maart 2011 om 11:40 uur

Francisco

Als we zeker zijn van de play-offs zou ik het niet erg vinden als we punten laten liggen tegen FC Twente!! en dan hoop ik dat Feyenoord ook punten laat liggen tegen PSV.

0
Zaterdag 26 maart 2011 om 10:02 uur

<FCDH>


ADO brengt Emmen op de hoogte van interesse in Chery
24 Mar 2011 om 18:43 | ADO Den Haag heeft zijn interesse in Tjaronn Chery kenbaar gemaakt bij FC Emmen, de werkgever van de middenvelder. RTV Oost meldt dit nieuws op haar website. De residentieclub is overigens niet de enige club die belangstelling heeft in de linkspoot. Naar verluidt houden meerdere Eredivisieclubs de verrichtingen van Chery nauwlettend in de gaten.

De 22-jarige Chery is de steunpilaar van Emmen. Dit seizoen maakt hij indruk bij zijn huidige werkgever. De twintiger, die tot medio 2012 onder contract staat bij de eerstedivionist, maakte in 28 duels negen treffers voor de ploeg van trainer René Hake.

Chery is bezig aan zijn eerste seizoen bij Emmen. Eerder was hij jarenlang actief bij FC Twente, waar hij de gehele jeugdopleiding doorliep. Bij de regerend landskampioen kwam hij echter niet verder dan één invalbeurt in de hoofdmacht. De Tukkers leenden hem vervolgens uit aan SC Cambuur en RBC Roosendaal.


 

0
Donderdag 24 maart 2011 om 19:27 uur

ado-kenner

lernst schreef:

zelfs vi boycot ons , voor verkiezing elftal vd maand geen enkele ado-speler genomineerd 

FC Twente zag vier spelers genomineerd worden: Rasmus Bengtsson, Wout Brama, Theo Janssen en Luuk de Jong. Daarna volgen PSV en Willem II met allebei twee nominaties. Opvallend is dat geen enkele ADO Den Haag-speler te kiezen is in het Elftal van de Maand, ook al won de ploeg van John van den Brom twee van haar drie duels. De trainer zelf is samen met Michel Preud'homme (FC Twente) concurrent van Bosz als Coach van de Maand.
 

0
Woensdag 23 maart 2011 om 20:30 uur

Karel KLaver

marcellino schreef:

dan heb ik een vraag zal ik het nog meemaken dat we niet meer onder een vergootglas liggen.

 

onrecht dat is wat er gebeurd bij de knvb.

leverd een club meer geld op voor de knvb dan sluiten ze hun ogen en weten van niets.

 

ik zeg niet dat er geen straf moet komen wat ik wel zeg is dat als er iets bij den haag gebeurd alles en iederen een mening heeft en ons als voorbeeld stelt.

 

Kan jij mij uitleggen waarom.

zijn we als mens en ado als club niet gelijk aan de andere clubs.

of heerst er klasse justitie.

 

en hou nu eens op over het verleden ik word er kots misselijk van

heeft ajax geen verleden heeft feijenoord geen verleden en noem maar op.

 

blijven wij ook de jeugd van nu veroordelen omdat hun voorouders vroeger iets uit hebben gehaald hou toch op.

 

de knvb meet met twee maten en als jij als shouter dat terecht vind moet je dat zelf weten ik in iedergeval niet.

 

en volgens mij is den haag toch al drie jaar goed bezig je kan wel blijven wijzen naar het verleden.

 

ik denk dat dit jaar den haag het positiefst in het nieuws staat in en om het veld maar nee we moeten een incident weer opblasen tot wereld nieuws

 

Voor de buitenwacht zijn we inderdaad nog niet gelijk aan andere clubs.

 

Het gaat al drie jaar goed, zeg je, en daar heb je gelijk in, maar het gaat bij de andere clubs met een verleden al veel langer goed.

-Wanneer was de laatste keer dat ze bij Ajax het veld hebben bestormd omdat ze de trainer zat waren?

-En wanneer gooiden ze voor het laatst vuurwerk op het veld tijdens de laatste competitiewedstrijd in Utrecht, Rotterdam?

-En als het bij Twente gebeurt, wordt het afgedaan als een incident, omdat Twente nauwelijks een slecht verleden heeft.

 

Maar als het bij ons gebeurt, heeft iedereen die beelden van bijvoorbeeld een doodsbange Frans Adelaar nog vers op het netvlies staan. Dus als je wilt dat we niet meer worden geconfronteerd met ons verleden, moet je je in het heden gedragen. Week in, week uit, jaar in jaar uit -want net als dat we de jeugd van nu niet veroordelen omdat hun voorouders ietrs vreselijks hebben gedaan, gaat er een generatoe overheen voordat de buitenwacht accepteert dat je als club verandert bent.
 

0
Woensdag 23 maart 2011 om 18:51 uur

Nu online

adorob, Dannyy, Priapus Rex, Tante Wil, Renearmand56, MikeDH en 215 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 626
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2