Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zondag

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 626
Volgende pagina

Bert

Ik hoop dat we in de ere blijven dan worden de losse kaarten schaars. 

Ga nu toch overwegen om voor mijn dochter ook een seizoenskaart voor Henk Patat en Ado te halen want een kaartje erbij halen lukt niet meer voor zondag. Maar dat lukte gisteren al niet meer. Ging er zondag nog vanuit dat ik vandaag bij de ticketbox in Den Hoorn nog wel een kaartje kon halen mooi niet dus. 
0
Donderdag 7 mei 2009 om 21:14 uur

Mitchel

Iemand die zondag niet gaat, ik wil hem best graag over kopen, mvg
0
Donderdag 7 mei 2009 om 20:58 uur

rien1

Jacco schreef:

lekker hoor net op RTV West dat Knopper en Ammi niet meedoen zondag...
 Goh, hoe is het mogelijk. Zondag weer geen Ammi. 
 Sinds de beruchte wedstrijd tegen Sparta viel hij tegen Willem2 na wat minuutjes al direct uit, vanwege die blessure.
0
Donderdag 7 mei 2009 om 19:51 uur

geer

jaja zondag feeste en na de wedstrijd in de business lounge (club 500) weer die drive in show WML jaajaa feeste en biertjes nemen op de overwining ik zeg 2-1 doelpunten milic en immers come ont the hague
0
Donderdag 7 mei 2009 om 19:41 uur

Jacco

lekker hoor net op RTV West dat Knopper en Ammi niet meedoen zondag...
0
Donderdag 7 mei 2009 om 19:14 uur

...

Supporters maken er weer een mooi feest van 

Aanstaand weekend wordt erg belangrijk voor veel clubs. Ook voor ons eigen ADO Den Haag. Zoals dit seizoen is gebleken, maken de supporters van ADO Den Haag, onder de noemer van Support Our Team, dit jaar van iedere wedstrijd een groot feest. Dat is niemand onopgemerkt gebleven. Ook dit weekend zullen de supporters van ADO Den Haag, verenigd in verschillende supportersverenigingen en sfeercommissies, samen met de club een groot aantal feestelijkheden voor en tijdens de belangrijke wedstrijd tegen Vitesse organiseren. Het spreekt voor zich dat bij een positief resultaat de festiviteiten ook na afloop van de wedstrijd doorgaan.
`Het feest begint eigenlijk zaterdag al`, aldus Koos Roeg, supporterscoördinator, `zaterdag zal de laatste training door veel supporters bezocht worden ter ondersteuning van het team. Supporters hebben massaal aangegeven de spelers en trainers een hart onder de riem te komen steken. Ze willen laten zien dat heel Den Haag meeleeft in deze voor de club o zo belangrijke wedstrijd.`
Zondag zijn er voor de wedstrijd verschillende hoogtepunten gepland; er komt een zanger, de Fanclub en Fansupport hebben een heel programma aan activiteiten, de spandoekenmakers zijn al weer dagen bezig met wat moois en zullen waarschijnlijk nog wat werken van afgelopen seizoen laten zien, de HCF is de hele week al bezig met het organiseren van extra sfeeractiviteiten, vakkie D zal onder aanvoering van hun bekende sfeermaker ook van zich laten horen, kortom er zal een typisch Haagse sfeer in het Forepark hangen.

`Vlak voor aanvang van de wedstrijd willen we ook nog een moment stil staan bij alle ADOmensen die ons dit jaar ontvallen zijn`, aldus Roeg, `ik ga hoogstpersoonlijk naar Roelof Luinge toe om hier toestemming voor te vragen. Eerst dachten we aan een minuut stilte, maar nog mooier lijkt ons om voor al deze mensen die de wedstrijd van bovenaf zullen bekijken nog een luid applaus te laten horen. Ik ga er vanuit dat de Vitessesupporters, die ook massaal hun club komen steunen, hier op hun eigen manier een bijdrage aan zullen leveren ter nagedachtenis aan hun eigen ontvallen vrienden.`

In de rust is het de beurt aan onze jongste supporters. De winnaar van de spandoekenwedstrijd wordt gehuldigd en het 2000e !!! ADO Kidslid wordt verwelkomd. Na afloop van de wedstrijd (uiteraard gaan we er gewoon van uit dat we om tien voor half vijf save zijn) maken de spelers een uitgebreide ereronde, waarbij zij samen met artiesten het publiek nog extra te vermaken. De spelers zullen de nieuwe officiële wedstrijdbal voor volgend seizoen het publiek in schieten. `Ik ga er vanuit dat iedereen op de tribune het feest zal vieren en dat we niet die toestanden zullen krijgen als verleden jaar bij de toch plotselinge promotie`, vervolgt Roeg, `de emoties liepen toen zo hoog op dat men massaal op het veld kwam om feest te vieren. Sindsdien zijn er tussen de club en supporters afspraken gemaakt dat dat niet meer zal gebeuren en daar ga ik dan ook van uit.`

Na deze feestelijkheden op het veld kunnen de supporters zoals gebruikelijk genieten van een drankje onder de Aad Mansveld Tribune. De spelers, trainers, bestuursleden, en anderen komen hier uiteraard ook langs om samen met de supporters, en we noemen het nog maar eens, die zich dit jaar geweldig hebben gedragen, het jaar feestelijk, in een grote polonaise, af te sluiten.

0
Donderdag 7 mei 2009 om 19:10 uur

Advertentie

Jaartje terug!

Den Haag, 7 mei 2008 |
Een uitstekend spelend ADO Den Haag heeft met een dikverdiende 2-0 overwinning het lot van VVV Venlo bezegeld. De ploeg van trainer André Wetzel mag na een jaartje al weer terug naar de Jupiler League.

De Hagenaars wonnen niet alleen op inzet, maar hadden ook het beste van het spel en de meeste kansen. Een van niets wetende toeschouwer zou waarschijnlijk gezworen hebben dat de groengelen de ploeg uit de eredivisie waren.

ADO kwam in de 18e minuut op 1-0 na goed doorzetten van Richard Knopper. Vanaf rechts gaf hij een harde voorzet. Een VVV’er veranderde het schot licht van richting, waarna de reeds uitgekomen keeper Begois de bal onfortuinlijk in eigen doel werkte.

De goal gaf de formatie van Wiljan Vloet extra vertrouwen. Daarbij kwam ook nog eens de steun van het eigen publiek. Het Haags Bakkie was met 5000 man nog redelijk gevuld, gezien de live-uitzending op televisie.

VVV kreeg pas in de 65e minuut haar eerste kans, onder toeziend oog van de steeds benauwder kijkende Wetzel. Want ook de toekomstige trainer van ADO kon niet anders constateren dan dat de Hagenaars met de meeste passie speelden.

Yuri Conelisse was ook na de pauze gevaarlijk, nadat hij in de eerste helft al de paal had geraakt. De `oudjes` deden het trouwens allemaal weer best. Bovendien maakte Christiaan Kum zijn uitverkiezing tot Oranje-klant van Foppe de Haan volledig waar.

Het verlossende doelpunt kwam tien minuten voor tijd op naam van Daryl Janmaat. De bovenbaas onder de vele uitblinkers stond op de juiste plek nadat de Limburgse sluitpost Begois een schot van Aleksandar Rankovic niet goed had verwerkt.

Den Haags laatste obstakel op weg naar promotie is RKC Waalwijk, dat MVV met 4-0 versloeg. De eerste wedstrijd (eveneens volgens het principe best of three) is zondag in het Forepark. Wetzel zelf blijft wellicht dus toch nog in de eredivisie. 



Jaa.. Dit was een jaartje terug, en nu.. RIJEN VOOR DE KASSA. 

Tegenwoordig lijkt alles goed te gaan, club is bijna alleen maar positief in het nieuws. Enige was belangrijk is om er nu ook echt in te blijven!! Wat een verschil met het Farewell Season, waarin alles misging wat er mis kon gaan. Omkopingen, degradatie, supportersgeweld.

EN KIJK WAAR WE NU ZIJN. THIS IS OUR PRIDE.

WE ARE STAYIN UP!!
0
Donderdag 7 mei 2009 om 19:08 uur

haaag

ADO Den Haag - Vitesse Uitverkocht!
De wedstrijd ADO Den Haag - Vitesse van zondag 10 mei 14.30 uur is uitverkocht. Zowel in Ticketbox als bij de stadionkassa zijn geen kaarten meer verkrijgbaar.
Na een verkoop via Ticketbox die al erg snel verliep, waren er nog een paar honderd kaarten op donderdagavond. Vanaf 17.00 uur werden deze verkocht en na ruim een half uur waren alle beschikbare kaarten er door heen. Het duel van het jaar zal dus voor een vol huis worden gespeeld.

0
Donderdag 7 mei 2009 om 18:39 uur

Kees

Aad schreef:

Te gek. Tot december een half leeg stadion en nu moeten we dranghekken plaatsen  
Dat wordt wat wanneer we erin blijven. Dan meer seizoenkaarthouders en elke wedstrijd een uitverkocht huis ??

Laten we nou eens één keer echte mazzel hebben en zondag winnen zonder dat ik (en velen met mij) voor hun hart moeten vrezen. Dan wordt het volgend jaar oogsten. Met of zonder Buijs.
Hoi Aad,

Ik dank God op mijn blote knieën als we het zondag halen.

Echter blijf ik van mening dat als we onverhoopt degraderen de wereld niet in elkaar stort voor ADO. Tuurlijk zullen  een aantal ontwikkelingen langzamer gaan echter de groei is inmiddels ingezet en niet meer te stoppen. Hooguit ontstaat er, hoe vervelend dan ook, enige vertraging. 

Van der Kallen blijft echt door investeren om zijn eerder gedane investering geen gevaar te laten lopen.

Als je hoort dat de Kidsclub nu bijna tweeduizend leden dan word ik daar heel blij van. Heel veel ouders met kinderen komen nu ook het voetbal en alles erom heen af. Na verloop van tijd worden dat vanzelf voetballiefhebbers.

Feijenoord heeft dat tig jaar geleden ook heel knap gedaan, als een van de eerste van Europa, door kinderen voor 1 piek binnen te laten. Zie nu hoe groot hun legioen is.

De ontwikkeling van ons ADO is niet mer te stoppen hooguit te vertragen. Let maar op mensen.
0
Donderdag 7 mei 2009 om 18:17 uur

Mitchel

SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT!!!!!!
GEEN ADO VOOR MIJ ZONDAG
0
Donderdag 7 mei 2009 om 18:01 uur

Nu online

Jacco, Tante Wil, fcdh-denhaag, grijze gek, Franky, poemba, Lellow, Marcie, Nigel070, Peter87, Advocado, LemonHaze en 184 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 626
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1