Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 627
Volgende pagina

DaveDH

liefhebber schreef:

Omdat Steijn het niveau niet heeft of aankan. Heel jammer maar heeft niets op dit niveau te zoeken. Eerst maar paar jaartjes top-klasse.
En ik ben geen anti-steijn. Maar vindt dat hij veel te veel fouten maakt.
Voor een beginner!!
Man hou toch op zelfs Mourinho kan met deze groep nutteloze klootzakken helemaal niets... 2 minuten hebben ze hun best gedaan, twee fucking minuten en de rest was het zomer middag voetbal... ik leg de schuld volledig bij die spelers die we hebben, met hun kut mentaliteit... walgelijk gewoon hoe dit 11tal vandaag heeft gespeeld.. ik wou dat we ze er allemaal uit konden pleuren...
0
Zondag 22 april 2012 om 16:06 uur

rien1

Peppie schreef:

Blik op volgend seizoen, degraderen doen we toch niet meer. Uitkijken naar nieuwe trainert en daarnaast een TD die hier de komende 10 jaar de lijnen gaat uitzetten.

Zo moeilijk is t niet, het vinden van een TD voor ons echter...
Degraderen doen we niet meer? VVV staat 0-0 en is niet kamsloos. En volgende week krijgen wij een 6-punten wedstrijd in Venlo. Zoals er nu gespeeld wordt ben ik nergens meer zeker van.
0
Zondag 22 april 2012 om 15:26 uur

rien1

ADODENHAAG schreef:

ONGEINSPIREERD enige woord van toepassing. Visser centraal achterin? Ja toch.
Ach joh, wat valt hier nog.over te zeggen. Ik.vind het echt ongelofelijk hoe er gespeeld wordt. En de gekozen tactiek trouwens ook.van Steijn. Ik snap hier niets meer van.
0
Zondag 22 april 2012 om 14:36 uur

pajam

Den Haag - ADO Den Haag kan zondag een definitieve stap naar behoud zetten. De ploeg van Maurice Steijn moet dan wel een positief resultaat halen tegen Feyenoord, dat nog strijdt voor de tweede plaats. Steijn: ,,Feyenoord heeft niet veel zwakke plekken”. Een blik vooruit.

Maurice verheug je je al op zondag?

,,Ja ADO – Feyenoord is denk ik de mooiste wedstrijd van het jaar en dat leeft ook enorm binnen de groep en de club. Er is dan ook geen kaart meer te krijgen, dus inderdaad een mooi affiche met hopelijk een heel mooie pot voetbal.”

De eerste wedstrijd destijds in Rotterdam een knappe 3-0 overwinning, dat geeft al aan dat Feyenoord gewoon te pakken is!

,,In deze competitie zie je dat iedereen te pakken is, dus ook Feyenoord, maar het Feyenoord waar we toen tegenspeelden en het huidige Feyenoord, dit team is momenteel een stuk verder dan toen.”

Wat is in jouw optie het grootste verschil?

,,Ik denk dat met name de stand op de ranglijst het al verklaard. We kregen ze al vrij vroeg in het seizoen en toen had iedereen het idee dat ze in zouden storten, maar ik denk dat ze zich uitstekend hersteld hebben en dat Koeman absoluut daar de credits voor verdient met het werk dat hij daar tot nu toe heeft verricht.”

Wat zijn hun aanvallende kwaliteiten?

,,Ze hebben inderdaad een heel sterke aanval met daarachter een sterk middenveld en ik denk toch ook dat ze achterin zat kwaliteit hebben. Dit Feyenoord heeft niet zo heel veel zwakke plekken en wij zullen echt top moeten zijn om een goed resultaat te halen.”

Het gegeven dat je nu min of meer ‘veilig’ bent, is dat ook te merken aan je selectie aan hun doen en laten?

,,Dat zal komende zondag moeten blijken. We hebben vorige week toch een goede week gehad ondanks de nederlaag bij Vitesse, waar we het toch vind ik goed gedaan hebben en zeker als je rekening houdt met de zware wedstrijd van de donderdag daarvoor tegen Groningen. In de groep leeft heel erg het gevoel van we willen uit de komende laatste wedstrijden het maximale aantal punten halen en dan kijken we wel waar we op uitkomen.”

Wat verwacht jij zondag voor wedstrijd?

,,Ik verwacht een wedstrijd met twee ploegen die vol voor de winst zullen gaan met veel strijd. En dat er veel druk gegeven zal worden op alle ballen en wat dat betreft verwacht ik wel een echt gevecht komende zondag.”

Het is ook een wedstrijd waarbij hetzelfde voor de beide trainers zal gelden, dat er geen verrassingen zullen zijn!

,,Nee, ik denk dat wij geen verrassingen hebben voor Feyenoord en andersom ook niet, dus in dat opzicht zijn het twee ploegen die duidelijk elkaars strijdwijze en plannen kennen. De visie van Koeman die sluit heel erg aan bij die van mij, want ik wil ook aantrekkelijk voetbal spelen met snel druk vooruit en dat gaat steeds beter met goede resultaten. Feyenoord is een mooi moment voor ons om te kijken hoever wij zijn.”

Jullie hebben pieken en dalen als ploeg. Als je dat zou moeten vertalen naar individuele spelers, hoe ziet dat er dan uit?

,,Ik ga nooit op individuele namen in, maar het feit is wel dat we dit seizoen goede wedstrijden met slechte afwisselen en dat het niet constant genoeg is. Dat is een feit en ik denk dat dat gewoon voor de hele groep geldt. Ik vind dat je er niet één uit kunt nemen van wie je zou kunnen zeggen dat is het prototype van goed of slecht, maar wat ik wel gelukkig bij de mannen zie – met uitzondering van RKC uit – is dat ze er heel erg de wil hebben om er iets van te maken en dat stemt mij wel heel tevreden.”

Wie zijn er zondag sowieso niet bij?

,,Kum speelt zeker niet en het is twijfelachtig of hij dit seizoen nog überhaupt in actie komt en verder Leeuwin niet en voor de rest is iedereen beschikbaar.”

Staat Ahmed Ammi weer in de basis?

,,Ammi of N’Toko in de basis, één van die twee, want ik ben erg tevreden over de manier waarop Omeruo het invult als rechtsback, dat is gewoon prima.”

Het verhaal van Daniël de Ridder, voor wie jullie belangstelling schijnen te hebben. In hoeverre is dat serieus?

,,Dat is in zoverre serieus, dat wij via, via te horen kregen dat hij terug wil naar Nederland en ik heb geïnformeerd bij hem of dat ook zo is. Daar heeft hij bevestigend op geantwoord. Feit is dat wij nog een echte rechtsbuiten zoeken en we hebben natuurlijk Stanley Elbers, maar het wordt nu op een bepaalde manier ingevuld waarvan ik vind dat er nog iets extra’s moet komen. Daar zou De Ridder een optie voor zijn, maar hij geeft ook aan dat hij veel op het middenveld heeft gespeeld, dus het is eigenlijk alleen maar een informatief belletje van mij geweest van `hoe sta je ervoor?` en voor de rest is er nog niets uitgekomen.”

Aad de Mos fungeert nu als klankbord. Is hij met name klankbord als je praat over bijvoorbeeld het bekijken en aantrekken van spelers?

,,Ja, ik bedoel dat moet ook zijn rol worden en oud-ADO spelers hebben aangegeven, dat ze iets voor de club willen betekenen en dat is hartstikke goed en dat is met Aad ook het geval richting ons als staf.”

Tekst: Rob Blankenstein van Haaglandenvoetbal

Bron: Haaglandenvoetbal.nl
0
Zaterdag 21 april 2012 om 12:35 uur

Kees

Dames gewonnen en Twente gelijk. Acht punten voor, 1 wedstrijd meer gespeeld en een veel beter doelsaldo.

Na drie keer een tweede plaats nu mogelijk kampioen. Hopelijk thuis in een bomvol stadion.
0
Vrijdag 20 april 2012 om 22:18 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

even nog 1 stap vooruit gedacht, zou ADO Den Haag kans maken om Omeruo zelfs nog langer te huren straks?
Die jongen is een geweldige talent, maar mijn inziens nog lang niet klaar voor Chelsea 1.
Of zouden ze hem na 1,5 seizoen ADO Den Haag aan een premier league club willen verhuren (mits hij voldoet aan de eisen die ze daar stellen aan Non-EU spelers).
Waarschijnlijk niet. Maar het heeft met heel veel zaken te maken. Hoe ontwikkeld hij zich? Is hij aan het einde van volgend seizoen duidelijk beter dan het gemiddelde bij ADO, dan zullen ze hem graag op een hoger niveau zien voetballen. Of zelfs terughalen.

Mocht ADO meegroeien met zo`n speler dan is de kans al een stuk groter. Op dit moment gaat Chelsea echt niet accoord voor 2,5 jaar huur.

Er zit niks anders op dan te genieten van zo`n speler. Normaal gesproken zou hij nooit bij ons gespeeld hebben.
0
Vrijdag 20 april 2012 om 17:32 uur

Advertentie

super fc denhaag

aad de mos: ado denhaag wilde kevin strootman niet.
na een interview met elf/ggh tv verteld aad de mos dat ado dh in het voorejaar van 2010 door de eigen scouting werd getipt inzake kevin strootman. dat was toen een koopje. ik weet dat zeker. ik was er zelf ook van overtuigd dat strootman van meerwaarde was.maar de clubleiding van ado was niet overtuigt ze hoefde hem niet. de middevelder speelde destijds bij sparta, waar de mos toen trainer was, en kwam daarna via utrecht bij psv terecht. strootman debuteerde op 9 februari 2011 in oranje waar hij nu een vaste waarde is. de mos wil ado dh nu helpen met de scouting. scouting heeft te maken met ervaring. je moet zelf in een vol stadion hebben gespeeld of gewerkt om te weten of een speler, die je zelf in de jeugd in actie ziet daartoe bestand is. ik hoop dat de club daar nu gebruik van gaat maken.
0
Vrijdag 20 april 2012 om 11:44 uur

Tommy

marcellino schreef:

Hoe kom je erbij dat buly nergens naar toe kan!!!!
Er hebben zich al clubs voor hem gemeld

Alleen hoopt buly op net zo een jaar als het jaar bij ADO en wil hij niet meer op de bank zitten.

En over het salaris plAfond ben ik het met je eens
Maar zijn salaris werdt door externe geldschieters betaald
En ADO hoefte alleen maar 350.000 bij te betAlen als afkoop
Het koste ADO dus eigenlijk niets boven het salaris plafond
Had je daar wel 2 ton meer bij gedaan had hij nu gewoon hier gevoetbald
En had je hem voor misschien 1 miljoen kunnen verkopen als hij nogal een top jaar had gedraaid dus alleen win win situatie
ik heb niet gezegd dat ie nergens naar toe kan, ik zei dat ie nergens aan de bak kwam zowel bij ajax niet als bij anderlecht niet als bij de clubs daarvoor.
Denk trouwens dat als bulykin dit seizoen ook bij ons had gespeeld de discussie nu niet was geweest voor hoeveel verkoop je hem, maar voor hoeveel behoud je hem.
Hij is een speler op leefdtijd die in de prijs/kwaliteit verhouding met andere spelers niet vergelijkbaar is met spelers van zijn kaliber als het om de prijs gaat
0
Vrijdag 20 april 2012 om 08:52 uur

DaveDH

marcellino schreef:

dave ik heb een paar shouts van je gelezen.
maar ik vraag mij toch af of je wel eens buiten komt.

overal op de hele wereld is er verschil van loon,en jij blijft maar volharden dat het niet kan en dat andere spelers zich gaan roeren.

dat ado een salaris plafond heeft betekend niet dat iedereen ook 300.000
verdient.er is echt variatie in de lonen.

het gelul dat andere spelers zich gaan roeren kom op zeg je komt toch niet uit een ei
Kom je zelf wel eens buiten? In welk bedrijf verdiend iemand die exact het zelfde werk doet tot 2,5x meer dan de gemiddelde werknemer...

Dat gebeurd gewoon niet niet, zelfs niet als die werknemer beter is, hooguit krijgt die dan een promotie met meerdere verantwoordelijkheden.

Ik zie dat een hoop mensen zich in een hoop bochten proberen te wringen om de belachelijke hoge salaris eisen van Bully te verantwoorden...

Al deze personen inclusief jij zijn wel vergeten hoe juist dit probleem in het een hele grote rol in het degradatie seizoen heeft gespeeld...

Omdat er niet presterend spelers (vooral uit de stal van ratje Jansen) een bak meer verdiende dan de andere....

Maar goed, geef Bully maar alles wat die hebben wil, maar als er dan straks gezeik is omdat hij niet presteert moet jullie ook gewoon je mond houwen, want dit is exact wat jullie allemaal zo graag willen...

Veel plezier ermee, ik kom me gelijk nog wel een keertje ophalen
0
Donderdag 19 april 2012 om 20:15 uur

treb72

070 schreef:

ik hoop dat ik het mag zeggen: maar ik hoop dat De Ridder niet komt. Echt jongens, die De Ridder heeft het nergens maar dan ook nergens gemaakt. Daarnaast is hij heel vaak geblesseerd geweest en vertegenwoordigt hij nauwelijks restwaarde.

Ben het met Bleiswijk eens dat het erg jammer zou zijn als door zijn komst Hoesen niet komt.

Van Aanholt zou ik daarentegen wel een aanwinst vinden.
Gaaf dit soort shouts.

Alweer n speler die nog geen bal getrapt heeft en wordt afgebrand.

Tuurlijk is het moeilijk voor iedere speler om in het sterren team van Den Haag te komen , die spelers zijn op dit moment zo geweldig daar past geen enkele speler tussen ook al heb je n behoorlijk rijtje clubs achter je naam en heel veel interlands voor Jong Oranje gespeeld.


Laten we m nou eerst n kans geven, en bovendien komt hij als buitenspeler, omdat er iemand gevoed moet worden met voorzetten.
0
Donderdag 19 april 2012 om 11:14 uur

Nu online

GGH, hagenees abroad, Rob2002, Renearmand56, Marcie, ADO079, Fido, Bleek, wiegah070, Langebach2, tjapi01, Anne van Schuurman en 182 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 627
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5