Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 627
Volgende pagina

Haagse Roel

Tis wat jongens , hebben we een geldschieter en een goeie directeur is de laatste al weer pleite. Ga geen definitief oordeel geven , daarvoor weten we allemaal te weinig. Had Fontein hoog zitten maar bespeur toch wel wat rancune.

Volgens Fontein wilde Wang te snel , hij heeft dat ook verwerkt in z`n beleidsplan , dus geleidelijk groeien. Nu zegt ie in de Telegraaf tegen die Driessen dat juist Wang te weinig geld wilde uittrekken om zijn doelstellingen waar te maken.......snap er geen hol van.

Laat onverlet , en dat spreekt niet in zijn voordeel, dat Fontein wel heel erg overal z`n gal aan het spuwen is wat de club , waar hij zo ( ?) betrokken bij is weer in en slecht daglicht stelt. Op korte termijn zal een hoop duidelijk worden.

Vooralsnog geef ik het vertrouwen in die Chinees die zo leuk stond te juichen
0
Vrijdag 6 maart 2015 om 00:14 uur

Garcia

1905 schreef:

Fontein heeft gemeld dat als je je naar de top 5 wilt dat veel geld zou kosten, en dat, volgens Fontein, Wang niet veel wil investeren.
Zei Fontein niet dat hij niet was van het aantrekken van grote spelers. Maar dat hij zich volledig op de jeugd wilde focussen?

Misschien gaat het Wang wel allemaal niet snel genoeg?
0
Donderdag 5 maart 2015 om 22:28 uur

Fransje

Jammer van fontein. Nu maar hopen dat die chinees ook zo snel mogelijk op pleurt zonder al te veel schade achterlatend.
0
Donderdag 5 maart 2015 om 22:16 uur

slash070

Ron001 schreef:

Is de eerste directeur die loopt te piepen!! Ik zeg het, hij ging voor goud en nou is ie out!!!

Nee als ik het met het contract van mijn werkgever dan neem ik ook ontslag!!

En dan loop ik ook niet te zeiken !!

Nu valt deze directeur onder dhr Wang die zijn salaris betaald, dus mag de man ook eisen stellen!! (als 1e op de zaak zijn en als laatste vertrekken is dit zo vreemd??) Iemand die een eigen zaak heeft (is ook directeur) werkt ook van s`morgens vroeg tot s`avonds laat!!

Nee, ik wil de feiten eerst horen voordat ik iets kan zeggen, ik bazeer mijn verhaal alleen van Fontijn z`n kant omdat hij dit bekend maakt!!!
Inderdaad, alleen het verhaal van Fontein is overal te lezen, wel erg teleurstellend dat een man met zijn achtergrond en ervaring in de media aan het janken is. Ik had juist hoge verwachtingen van hem. Bovendien moet een directeur het beleid van de eigenaar uitvoeren, zo gaat dat in elke branche, en niet andersom. Hopelijk komt er snel een opvolger om weer de rust in de club te herstellen, en werkt dit niet door naar het veld
0
Donderdag 5 maart 2015 om 21:36 uur

MikeDH

Een oudere supporter schreef:

Nee integendeel. Ik heb hier altijd al uitgesproken dat ik het raar vond dat Fontein steeds maar tot vervelens toe weer beweerde dat Wang hem had gevraagd om 3 jaar bij de club te blijven.
En ook zette ik mijn vraagtekens bij de reizen naar China, wie dat allemaal betaalde enz.
Maar het is van de zotte dat de zoveelste directeur in een paar jaar tijd weer gillend het stadion uitrent/uitgejaagd wordt.
Het is inderdaad van de zotte dat er al zoveel zijn gekomen en weer snel gegaan.

0
Donderdag 5 maart 2015 om 19:18 uur

Advertentie

Teeg070

ze moeten wel snel duidelijkheid want voor april moeten er contracten verlengt worden enz maar hoop wel dat dit goed gaat komen en niet weer 1 of andere tram bus of taxi directeur komt .

ps komop jongens haal die laatste kaartjes voor zaterdag tegen heerenveen en laten we weer 90 min chaos maken en vergeet je sjaaltjes niet

come on the Hague
0
Donderdag 5 maart 2015 om 18:50 uur

H@@GenEES

Ellende komt nooit alleen

WILFRIED KANON ONDER HET MES WEGENS KNIEBLESSURE
Helaas moet onze verdediger Wilfried Kanon morgen, vrijdag 6 maart, een operatie ondergaan. Hij heeft een beschadiging opgelopen aan de meniscus van een van zijn knieën. We wensen Wilfried heel veel sterkte en hopen hem zo snel mogelijk weer op het veld in het Kyocera Stadion te zien.

adodenhaag.nl
0
Donderdag 5 maart 2015 om 17:43 uur

EagleForce

1905 schreef:

Wat jij wil, laat het maar het heeft totaal geen zin zo ik kan en wil mijn bron niet prijs geven dus geloof je mij maar niet, ik weet in ieder geval hoe dit verheel echt in elkaar steekt
Je hebt mijn reactie niet meer beantwoord.
Jouw bron kan zo bij het grof vuil in ieder geval, ik heb uit 1e hand vernomen dat het zo is dat Wang ervoor moest bijspringen met een garantie. Als jij een bron hebt die jou iets ander verteld moet die snel uit de club worden verwijderd.
Ik val jou hier niet mee aan, want blijkbaar heb je vertrouwen in de persoon, maar ik verzeker je dat hij/zij het NIET juist heeft.
Doe ermee wat je wilt, confronteer hem ermee desnoods.
0
Donderdag 5 maart 2015 om 15:07 uur

MTB

Marijn schreef:

Kramer én van Duinen weer op trainingsvrld
Yeah hoop dat we het weer snel over voetballen kunnen hebben
0
Donderdag 5 maart 2015 om 12:31 uur

H@@GenEES

jajoh schreef:

Joh lul niet zo, toen het ff lekker ging was je ook bijna om! Fontein is inderdaad een capabele man alleen is hij in deze ook echt niet de zielige man die gedwongen werd weg te gaan. Hij heeft ook echt wel wat op z`n kerfstok en wee thet nu zo naar buiten te brengen dat iedereen sympathie voor hem heeft. Zo makkelijk om te roepen dat je bijna met Jol en Advocaat rond was etc etc.

Naaaaaaah "bijna om" is ietwat overdreven, ik heb nog niet zo lang geleden een hele aanvaring (de zoveelste) met Wang fanboy marcelinno gehad dus ik was verre van om maar ik zag uiteraard ook de verbeteringen in het veld en de zogenaamde plannen/luchtbalonnen voor om het veld en de club

Maar voorlopig is het weer een bestuurlijk teringzooitje, wat er precies gebeurd is weet ik ook niet maar dat al heel snel een andere directeur klaar staat is op zijn minst opvallend te noemen.

Ik vond ook een paar dingen vreemd aan Fontein, het hele gebeuren rond het beleidsplan dat 31 Januari gepresenteerd zou worden en dat er nu nog steeds niet is, heb ik hier ook een hoop voor shit voor gehad maar uiteindelijk ploft alles in elkaar en is niemand die wij als supporters ter verantwoording kunnen roepen.

Ik ga nu van moedeloos naar ongeinteresseerd, altijd dat klote gezeik bij die club, ik krijg steeds minder zin om er energie in te steken.

0
Donderdag 5 maart 2015 om 12:31 uur

Nu online

tjapi01, fcdh-middennoord, Fido, JB96, jbdh, sander75, Rob2002, Robbie, opper, vakkiel, lernst, JvDH, BLEISWIJK-1, Marcelvld, S.upporter, MichelAdamsMatje, Sapperderflap, Dappere dodo, Vos, Priapus Rex, GS, FFL, JB, FC Den Haag! en 263 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 627
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5