Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: stadion

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 629
Volgende pagina

ADODENHAAG

marcellino schreef:

En toch heb je er thuis pas 2 verloren
Op 1 of andere manier maken tegenstanders ook weinig indruk in dat Kyocera stadion. Ons team is gewoon typerend voor Eredivisie voetbal. Bepaalde spanning, weinig niveau, veel amateurisme.
0
Zondag 17 januari 2016 om 17:54 uur

marcellino

Aad schreef:

Ik vind jou beslist niet dom maar wat ADO betreft heb je wel een kromme kijk op de realiteit.
Ik heb geen kromme kijk Aad. Ik ga mij gewoon niet druk maken op iets wat je nooit in de hand hebt. Achteraf is het altijd makkelijk lullen.
Praat het ook niet goed maar er gebeurd weer eens wat en iedereen is in rep en roer.
Wil heus geen calimero gedrag creëren maar hoor in elk stadion door 10.000 mensen geroepen worden je moeder is een hoer en dan is het normaal.als je het aan wil pakken pak dan alles aan dus ook dat ze bij Ajax constant joden roepen en dat ze in Friesland een eigen volkslied hebben.hoe verzin je het.
En oh ja zijn dit niet dezelfde supporters die achter de brief staan die naar wang is gegaan.iets van je maakt de club kapot.
Het is lullig om te zeggen maar hagenaars en hagenezen zijn nou niet het makkelijkste volk grotebek maak van je hard geen moordkuil en ja dan krijg je deze teksten.we leren het nu niet. Toen niet en nooit niet.
0
Zondag 17 januari 2016 om 17:35 uur

Dappere dodo

Terugkomend op mijn eerdere shout... Ik
Ben er zelf ook op tegen, die oerwoudgeluiden horen niet in een stadion... Maar mijn vraag is meer: als ik het hier zo lees is de ruime meerderheid er op tegen en keuren ze het af, maar waarom wordt er in de wedstrijd zelf dan niks tegen gedaan en gaan we vol afschuw achteraf op een shoutbox vertellen hoe erg het allemaal was!

Ik zat dit keer op P met mijn zoontje, ik heb elke keer als zij begonnen proberen eroverheen te fluiten... Kan aardig hard op mijn vingers fluiten... Maar dat leverde weer boze gezichten op van de mensen om me heen.

Enige wat ik wilde aangeven was: als je ergens moeite mee hebt, doe er dan wat aan...en ga niet met zijn allen achteraf zeggen hoe walgelijk het was
0
Zondag 17 januari 2016 om 16:18 uur

KR96

<FCDH> schreef:

Nogmaals oerwoud geluiden keur ik ook af maar het bananen lied is altijd massaal gezongen dus of zit er tegenwoordig echt zoveel tennis publiek ? Op vak n niet gelukkig
Je ploeg aanmoedigen is een ding, en zodra er wat gezongen wordt dat de ploeg ondersteunt dan zing ik ook altijd mee. Maar de laatste paar seizoenen is het droevig in het stadion. Als er al gezongen wordt is het 9 van de 10 keer tegen de tegenstander en niet voor ADO. En dan nu deze racistische spreekkoren... Hoe mensen dit nog proberen recht te lullen vind ik echt te schandalig voor woorden. Met je tennispubliek... Man man man.
0
Zondag 17 januari 2016 om 16:13 uur

Dappere dodo

Mensen praten nu allemaal dat het een schande is die oerwoudgeluiden... Maar wat hebben die mensen er in het stadion aan gedaan dan?

ben ik wel benieuwd naar..
0
Zondag 17 januari 2016 om 16:04 uur

Advertentie

<FCDH>

Ik keur niks goed maar ze moeten hier ook niet overdrijven in het Zuiderpark en dat is nog niet zo lang terug zong het hele stadion massaal het bananen lied mee
0
Zondag 17 januari 2016 om 15:08 uur

patje29

kipf schreef:

Spreek koren over een zwarte afkeuren maar wel joden roepen met ze alle hypocriet stelletje bioscoopkijkers
Zijn we straks allemaal omdat onze club in een leeg stadion mag spelen.
0
Zondag 17 januari 2016 om 15:03 uur

marcellino

patje29 schreef:

"Supporters " zoals jij halen onze club naar beneden!

Zijn snuivende mongolen die thuis niks te vertellen hebben.
De mensen die thuis niks te vertellen hebben zitten thuis.
Schreeuwen voor de buis ja dan draag je bij om wat van ado te maken.
Nee joh heb het over de spreekkoren ipv dat je een kans had om Ajax weer punten af te snoepen.lex schoenmaker zij het nog vorige week veel meningen maar waar zijn ze in het stadion
0
Zondag 17 januari 2016 om 14:51 uur

JoostJ

Echt niet te geloven, wat zetten dat stel hersenlozen onze club wederom in een kwaad daglicht. Het stadion heeft richtcamera`s en richtmicrofoons wannneer gaat de club eens samen met de knvb en justitie echt jacht maken op deze idioten?
0
Zondag 17 januari 2016 om 13:27 uur

marcellino

Daily Shorts schreef:

Jezus wat een kut volk, oerwoud geluiden, gvd triest !!!!!! Echt niet te geloven, wat een iq weer van ons publiek
Zit je in het stadion dan ze zingen basoer maar dan snel achter elkaar en dan krijg je basoer en dat lijkt op hoehoe wat dus niet gezongen wordt
0
Zondag 17 januari 2016 om 13:20 uur

Nu online

kojak1, Erik070, viarijn, Madmax, Aad, ruudje, ADOZoetermeer, Tante Wil, twaalfdespeler, FFL, KickOff en 196 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 629
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1