Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: supporters

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 629
Volgende pagina

Vlakko

ADODENHAAG schreef:

En ik zeg dat we voor een modern Engels bedrag hem echt wel weg moeten doen. Hij komt gewoon weer terug.
Ik vind het perfect omschreven!
Beugelsdijk vertegenwoordigd de stad, supporters en voor de club Den Haag met zijn persoonlijkheid en authenciteit.

Maar voor een modern Engels transferbedrag altijd laten gaan.
Hoewel ik dan op mijn leeftijd een held minder in het veld heb lopen helaas. Iemand waar ik me juist enorm mee mee kan identificeren. Komen blijf ik toch wel maar met jongens als een Beugelsdijk of Immers erbij voelt het toch anders.
0
Zaterdag 27 augustus 2016 om 12:11 uur

slash070

slash070 schreef:

Ja zeker wel. Die jongen moet je helemaal niet kwijt willen, al valt daar als club weinig aan te doen bij zo`n belangstelling. Behalve de hoofdprijs voor hem vragen dan. Beugelsdijk is een icoon geworden voor de club.
Nou ja, icoon voor een hoop supporters bedoel ik.
0
Zaterdag 27 augustus 2016 om 11:39 uur

marcellino

Bert schreef:

Als die voor 2 miljoen weg gaat en voor 0,5 miljoen terug komt mag die nog 3x vertrekken en weer terug komen.
snap ik maar het s toch beter ook voor de geloofwaardigheid dat hij niet telkens bij elke aanbieding weg gaat dan zijn de supporters op een gegeven moment ook met hem klaar.
0
Vrijdag 26 augustus 2016 om 19:18 uur

Bert

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Wedstrijd ADO - Ajax verplaatst
De thuiswedstrijd van ADO Den Haag tegen Ajax is verplaatst.
Lees het nieuwsbericht
Dat is maar goed ook. Stond op zaterdag 20.45 uur. Kans op doorgesnoven supporters is dan wel aanwezig.

Vorige keer ging het 12.30 uur al mis met die Bazour.

Ik ga nogal wat wedstrijden thuis missen doordat mijn zoon in de A1 ook op zaterdag laat in de middag speelt. 18.45 uur wedstrijden gaan we niet redden.
0
Vrijdag 26 augustus 2016 om 19:07 uur

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Lofzang Petrovic over Beugelsdijk
Zeljko Petrovic heeft enthousiast gesproken over Tom Beugelsdijk.
Lees het nieuwsbericht
We hadden gewoon niet allemaal 25x op Beugelsdijk moeten stemmen als speler van de week terwijl hij eigenlijk bagger speelde, misdaad loont niet, zie je nou!

Hij is de absolute haagse cultheld, één van de weinige dingen van de club waarmee de supporters zich nog kunnen identificeren. Ook tijdens uitwedstrijden wordt hij bij aankomst en vertrek omringt door de plaatselijke boerenjeugd voor een foto en handtekening. De absolute hoofdprijs vragen dus!
Ik wens hem uiteraard alle geluk toe mocht hij vertrekken, maar voor mij hoeft hij geen tweede keer terug te komen als het daar uiteindelijk niet lukt. ADO is een mooie kloep en geen speeltuinvereniging.
0
Vrijdag 26 augustus 2016 om 18:03 uur

Ron001

China Town schreef:

Voor alle, ik herhaal alle sfeervakken zijn nog volop kaarten beschikbaar 😕 Kom op Den Haag!!! 😉
Kijk maar uit , straks ZITTEN er allemaal succes supporters!!
0
Vrijdag 26 augustus 2016 om 17:37 uur

Advertentie

ErwinFCDH

JeffreyP schreef:

Ik denk dat hij transfervrij mag vertrekken in verband met zijn grote last op de salarisbegroting.
Hetzelfde geldt voor Beugelsdijk, die is ook opnieuw aangetrokken onder het vorige bewind die niet kritisch waren op een eurootje meer of minder. Als we Beugelsdijk voor 1 miljoen kunnen verkopen kan je daarvoor in de plaats een veel betere verdediger halen voor minder salariskosten.
Ik zal het een grove fout vinden als ze Beugelsdijk laten gaan. Natuurlijk is hij niet de allerbeste voetballer die er rond loopt. En misschien wordt dat ook weleens onderschat.

Soms kan je iets niet alleen in geld uitdrukken !
Hij heeft echt heel veel positieve invloed op iedereen die wat met Den Haag heeft, voorlal de jeugd. En ik denk dat hij een perfecte weerspiegeling is van de mentalitetit die wij als supporters willen zien.
Als die goal tegen Excelsior was gemaakt door Kevin Jansen dan was hij echt geen voetballer van de week geworden.....Maar Tom Beugelsdijk wel, want hij straalt gewoon uit wat veel mensen willen zien
0
Vrijdag 26 augustus 2016 om 14:51 uur

marcellino

troje schreef:

Wanneer spelen we tegen Ajax? Schat ze minder in dan Excelsior. Wat en bagger elftal hebben die zeg.
Spraak een paar Ajax supporters op mijn werk bos moet eruit zijn schuld.
Maar kom op zeg het is toch al jaren de jongetjes tegen de mannen.
Dit elftal is zeer slecht het is een teken van arrogantie als de beste middenvelder die we in de eredivisie hebben zegt graag voor Ajax te voetballen en er dan wordt gezegd we hebben zelf goede voetballers nou bezoek zwaar door het ijs gudlj zwaar door het ijs traore zwaar door het ijs of te wel een kut elftal
0
Woensdag 24 augustus 2016 om 22:09 uur

ADODENHAAG

Mooi stadion dat Rostov, traditionele Russische club, echte supporters. Gewoon beter dan 020, tekenend voor het Nederlands voetbal dit.
0
Woensdag 24 augustus 2016 om 22:02 uur

Hagenees1972

Wat een verademing tot nu toe eindelijk weer een begin om trots op te zijn,
Haagse uitstraling is terug, geen geloel maar gewoon knalluh.
Maakt ook dan niet meer uit of we dadelijk weer gaan verliezen,
er valt gelukkig weer wat te beleven.
Als je net als andere al zolang naar deze club gaat weet je hoe het is,
37 jaar door dik en dun, dan herken je het gevoel als er weer iets broeit.
Wij zijn gewoon uniek, de supporters zijn altijd uniek geweest met hun akties al wil de media anders doen geloven, tegenstanders, azijnzeikers en andere negatievelingen zullen we altijd houden. Come on The Hague!
0
Woensdag 24 augustus 2016 om 10:23 uur

Nu online

Aad, barney0700, Swaber, Bleek en 165 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 629
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1