Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: duidelijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 630
Volgende pagina

DHFC070

Voor alles is inderdaad wel wat te zeggen en mijn mening over Steijn mag onderhand ook wel duidelijk zijn.

Wat ik graag nog wel in de discussie wil brengen is het volgende.
Vandaag had Steijn nagenoeg zijn beste elftal ter beschikking (op van Duinen en Leeuwin na) dus dat excuus was er iig niet. Dan verwacht je wel een aardige opstelling waarbij iedereen op zijn eigen plek stond.
Van de basisspelers stonden 5!!!! spelers niet op hun eigen positie.

- Omeruo
- Visser
- Chery
- Immers
- Smolarek

tsja
0
Zondag 1 april 2012 om 21:36 uur

pajam

marcellino schreef:

pure onzin wat je schrijft al de spelers die weg zijn gegaan kosten meer als de spelers die zijn gekomen.
als jij blijft volhouden dat het aan de spelers zelf ligt en niet aan het beleid van ado zal ik toch maar eens wat dichter bij de club ado betrokken raken.

verder moest steijn naar voren geschroven worden omdat de al hier aanbede v/d brom het hazenpad koos naar vitesse.
wie heeft steijn een contract van vier jaar gegeven en niet gewoon van een jaar met een optie.heeft steijn dat zelf gedaan.nu toch.

ja en dat er dan twee honderd tweederang voetballers komen dat is paniek`
had het liever uitgegeven aan je elftal wat stond en wat succes had.
maar nee voor een dubbeltje op de eerste rang zitten.

en een mooie gezegde goedkoop is duurkoop

Nee hoor, wat ik zeg is geen onzin. Ik beweer ook zeker niet dat wij per saldo, dit seizoen meer of evenveel uitgeven aan spelersbudget (loon) als het seizoen ervoor.
Sterker nog, dat zou mij verbazen, sinds ADO Den Haag nog altijd moest bezuinigen EN spelerssalarissen zijn nu eenmaal de grootste kostenpost binnen een BVO.

vd Brom stelde ons voor een probleem, duidelijk als wat. Maar er waren altijd andere opties mogelijk da Steijn.
Steijn wilde meteen al, VDK hield die boot zelfs nog even af.
Het langdurige contract (je gaf zelf al aan dat vd Brom ADO ineens met de mond vol tanden achterliet) was bedoeld voor een assistent, niet een hoofdtrainer.

Hochner kon naar tig ander eredivisieclubs afgelopen zomer.
Chery kon naar SC Heerenveen.
de Vogel kon verlengen bij AZ.
Mulders was een bewuste breedte aankoop.
Luksic is langdurig gescout (volgens o.a Steijn)
Horvath, J.Verhoek, Smolarek, Omeruo, Lalkovic, Boussaboun komen allen uit de tijdperk NA v/d Brom. Het budget komt vanuit VDK, de zwaarte van deze TECHNISCHE beslissingen liggen toch echt bij TS. Als het al paniek aankopen zijn, zijn het paniek aankopen van degene die verantwoordelijk zijn voor de Tecnische zaken.
0
Zondag 1 april 2012 om 21:27 uur

marcellino

070 schreef:

Nee, maar het gaat nu even niet om mij, maar om steijn. Overigens maak ik bij iedere baan inderdaad de afweging of ik het aan zou kunnen en of de baan bij me past ja. Ik kick niet zo op hoge, stoere functies. Zou steijn ook moeten doen. Leuk om meer te verdienen en een mooie titel als trainer in de eredivisie, maar dient hij daar ook zijn werkgever mee? Nee, maar steijn kiest liever voor zichzelf en is dus geen professional.
die afweging heeft steijn ook gemaakt en die heeft beslist dat hij het aan kon.

als ado stappen wou maken(wat ze duidelijk niet willen)hadden ze het uberhaubt niet aan hem gevraagd maar voor een top trainer gegaan.
maar ze willen voor een dubbeltje op de eerste rang zitten.
zo ook met spelers.

maar goed iederen die steijn de schuld geeft moet dat zelf weten.
ik zelf vind dat zeer kortzichtig zeker na het velries van je drie beste spelers en aantrekken van drama voetballers
0
Zondag 1 april 2012 om 20:49 uur

BLEISWIJK-1

rien1 schreef:

Maar hoe kan het dat tegen Twente (altijd een klote tegenstander voor ons) dat er WEL inzet is en WEL goed gespeeld wordt. Vooral inzet was er in die wedstrijd.
En nu je je bijna totaal kan veilig spelen tegen een ronduit slecht spelend RKC laten ze het allemaal (op 2 na) volledig afweten.

En dan nu weer dat gesodemieter tussen Steijn en de spelers! Het zag er nou juist sinds Heracles-uit naar uit dat dit top was!

En nu dit weer! Je kan 7 punten voor staan op nr 16 en je veilig spelen!
Als je gewoon naar de wedstrijden in 2012 kijkt gaat het gewoon niet goed. Of je het nou ziet zitten in Steyn of niet!

Hij heeft in de 11 wedstrijden na de winterstop 8 punten gehaald. Dat is 0,73 punt per wedstrijd. Op basis van dit gemiddelde haal je over een heel jaar 25 punten. Daarmee kan je gewoon direct degraderen.

Even voor de duidelijkheid. We hebben na de winterstop nog geen thuiswedstrijd gewonnen. Terwijl dit gewoon 6 wedstrijden waren.

We hebben in de laatste 10 wedstrijden 5 keer gescoord.

Maurice is volledig verantwoordelijk voor het aantrekken van John Verhoek, Horvath, Morec, Boussaboun, Lalkovic en Smolarek. Het mag duidelijk zijn dat dit ons ook niet beter gemaakt heeft.

Het is te hopen dat de mensen die bij ADO de beslissingen nemen deze cijfers ook tot zich nemen. Want ondanks dat Maurice altijd netjes over komt, is dit wel topsport en dienen de rersultaten wel het uitgangspunt te zijn.

Nu nog een trainer ontslaan is geen optie. Maar voor volgend jaar moet er waarschijnlijk wel wat gebeuren!
0
Zondag 1 april 2012 om 20:43 uur

ADODENHAAG

Wat een kutwedstrijd, paar halve kansen gehad, zij nog minder kansen gehad. Maar een matig middenveld en Chery die nog geen goede bal heeft gegeven. 2e helft moet er duidelijk iets snel worden veranderd... Visser wordt COMPLEET overlopen door Sno..
0
Zondag 1 april 2012 om 15:18 uur

ADODENHAAG

tanker070 schreef:

Veel vieze NSB`ers hier, vinden het allemaal leuk dat mens 5 tot 10 jaar SV krijgen voor spreekkoren roepen of aanstekertje gooien. Ik zeg jullie kunnen beter bij AZ of Heerenvren gaan kijken. wedstrijd van het jaar, logisch dat mensen vol emotie reageren en dan nog die scheids die de wedstrijd in een vroeg stadium verneukt heeft. Den Haag moet Den Haag blijven soms op het randje, soms er overheen. Dat is wat FCDH uniek maakt. Dat moet vooral zo blijven wankers....
Voor ADO waren het 2 keuzes: stadionverboden uitdelen of mega boete van KNJB. Tja, toch duidelijk waar ADO dan voor moet kiezen? Ik vind dat de emoties en de beleving er ook bijhoren maar dit was de enige juiste beslissing. (overigens vind ik 5 jaar wel héél veel!!!)
0
Zaterdag 31 maart 2012 om 16:35 uur

Advertentie

Francisco

Vincent schreef:

weet ik ook wel, maar het ging om de theoretische kant van het verhaal..

Sparta dacht waarschijnlijk ook dat ze makelijk weer terug zouden keren (met een min of meer zelfde selectie), maar in de jup gelden toch andere krachten.

gister weer eens gekeken en dat is echt geen nivo.
cariciollo 1 kans gehad, hocher wel de beste bij w2,
Höcher kreeg dan wel veel vrijheid maar je kan toch duidelijk zien dat het een goede voetballer is. Ik blijf het jammer vinden dat die jingen geen echte kans heeft gekregen en dat voorkeur uitging naar een uitgerangeerde voetballer
0
Zaterdag 31 maart 2012 om 13:37 uur

fcdenhaag75

Prutser 070 schreef:

Reactie van Jan Hermen van Elf voetbal op Sjakie.

Beste Sjakie,
Ik raad al tijden bij ADO iedereen aan om wat meer openheid te betrachten. Is altijd het beste. Daarom even deze reactie (voordat jouw foute beweringen een eigen leven gaan leiden).
NEE SJAKIE, Van der Kallen heeft niets met ELF Voetbal Magazine te maken. En NEE SJAKIE. Mijn opmerkingen hebben en hadden niks met `slijmen` richting Mark Van der Kallen en/of Nathalie Nuiten te maken. En NEE Sjakie, ik ben geen Van der Kallen-kenner, maar WEL een ADO-kenner.
Al sinds mijn eerste wedstrijd in het Zuiderpark in 1963 is ADO mijn club. En - in tegenstelling tot al die mensen die kritiek hebben - ben ik nog NIET vergeten hoe ADO er vijf jaar geleden voor stond. Het is nu beslist nog niet allemaal goed wat er bij ADO gebeurd. Bijna alles (commercie, spelers, scouting) kan nog VEEL BETER. Maar vijf jaar geleden was ADO eigenlijk helemaal failliet, weet je nog. Dat had jou ook veel geld gekost.
Nu is het in ieder geval een club die leeft en met grote mogelijkheden om snel nog veel beter te worden.
EN IS DAT NIET IETS, WAAR ALLE ADO SUPPORTERS UITEINDELIJK HEEL, HEEL BLIJ MEE ZOUDEN MOETEN ZIJN. WAAR HET ALLEMAAL OM GAAT!
Sjakie, stop eens met zeuren over allemaal min of meer onbelangrijke zaken en schrijf eens over alles wat de afgelopen jaren WEL GOED is gegaan. Weet je nog: van een middenmoter in de Eerste Divisie naar de Europa League in vier jaar tijd.
Dat het dit seizoen even wat minder gaat is jammer. Maar de oorzaken daarvoor zijn iedere voetbalkenner (maar ja, jij bent natuurlijk meer een horeca kenner) duidelijk. En volgend seizoen zal het best wel weer beter gaan.
Kom Sjakie, wees eens flink. Schrijf volgende week eens over alles wat de huidige leiding wel goed heeft gedaan. En als het even kan, doe dat dan eens onder je echte naam. Want dat is pas echt flink!
Hierop staat weer een reactie op geelgroen hart ;



Profiel: Klik hier




Beste JH, je raadt al jaren ado aan meer openheid van zaken te geven?? Daar luisteren ze dan goed naar. Dat is iets wat we hier al jaren schrijven op de HCF site, transparatie staat niet in het woordenboek van de medewerkers van ado.
Dat Sjakie met foute beweringen komt is helemaal nog niet zeker dus kan je dat ook niet zeggen. Iedereen vraagt Sjakie om bewijzen die nog steeds niet zijn gekomen maar mijn onderbuik gevoel zegt dat er erg veel van waar is, waarom die paniek anders van ado?

Je schrijft: Maar vijf jaar geleden was ADO eigenlijk helemaal failliet, weet je nog. Dat had jou ook veel geld gekost. Hoezo heeft Sjakie dat veel gekost, je kent hem niet eens en dat brengt mij gelijk op het volgende. Hoe kun je als journalist de HCF beschuldigen van het schrijven van de stukken van Sjakie?? Kun je hier antwoord opgeven. Iemand zomaar beschuldigen zonder totaal geen bewijs hiervoor te hebben?? En ook die opmerking over.. tja die stukjes staan ergens verstopt in een hoekie op die site klinkt ook erg kinderachtig. De reden waarom de stukken niet op de voorpagina staan is dat wij geen Sjakie zijn en Sjakie geen HCF! Ik kan dit natuurlijk ook in schreeuwende letters zetten maar zal me niet verlagen tot jou manier van schrijven.
Waarom vraag je Sjakie te stoppen met schrijven, ieder zijn goed recht wat te plaatsen. Als het kul is wat men schrijft wordt die daar toch wel op afgerekend.
Wat erg laag bij de grond is is de opmerking: Dat het dit seizoen even wat minder gaat is jammer. Maar de oorzaken daarvoor zijn iedere voetbalkenner (maar ja, jij bent natuurlijk meer een horeca kenner) duidelijk. Kan ik weer zeggen, je weet niet eens wie Sjakie is dus hoe kom je bij de opmerking horeca kenner? Zo te zien ben je zelf ook aardig thuis in de horeca..om maar antwoord te geven op jou niveau.
Als redacteur van een voetbal magazine vind ik je gebrekkig schrijven. Ik weet niet of je dat ook in je blad doet want die lees ik nooit.

Misschien wil je de moeite nog nemen op de beschuldiging dat de HCF zelf achter de stukken zit??

Je begreep niet waarom er aandacht aan Sjakie wordt gegeven maar waarom reageer je er hier dan wel op en zet je het ook op GGH?? Hier je tekstHier je tekst
0
Vrijdag 30 maart 2012 om 17:22 uur

Prutser 070

Reactie van Jan Hermen van Elf voetbal op Sjakie.

Beste Sjakie,
Ik raad al tijden bij ADO iedereen aan om wat meer openheid te betrachten. Is altijd het beste. Daarom even deze reactie (voordat jouw foute beweringen een eigen leven gaan leiden).
NEE SJAKIE, Van der Kallen heeft niets met ELF Voetbal Magazine te maken. En NEE SJAKIE. Mijn opmerkingen hebben en hadden niks met `slijmen` richting Mark Van der Kallen en/of Nathalie Nuiten te maken. En NEE Sjakie, ik ben geen Van der Kallen-kenner, maar WEL een ADO-kenner.
Al sinds mijn eerste wedstrijd in het Zuiderpark in 1963 is ADO mijn club. En - in tegenstelling tot al die mensen die kritiek hebben - ben ik nog NIET vergeten hoe ADO er vijf jaar geleden voor stond. Het is nu beslist nog niet allemaal goed wat er bij ADO gebeurd. Bijna alles (commercie, spelers, scouting) kan nog VEEL BETER. Maar vijf jaar geleden was ADO eigenlijk helemaal failliet, weet je nog. Dat had jou ook veel geld gekost.
Nu is het in ieder geval een club die leeft en met grote mogelijkheden om snel nog veel beter te worden.
EN IS DAT NIET IETS, WAAR ALLE ADO SUPPORTERS UITEINDELIJK HEEL, HEEL BLIJ MEE ZOUDEN MOETEN ZIJN. WAAR HET ALLEMAAL OM GAAT!
Sjakie, stop eens met zeuren over allemaal min of meer onbelangrijke zaken en schrijf eens over alles wat de afgelopen jaren WEL GOED is gegaan. Weet je nog: van een middenmoter in de Eerste Divisie naar de Europa League in vier jaar tijd.
Dat het dit seizoen even wat minder gaat is jammer. Maar de oorzaken daarvoor zijn iedere voetbalkenner (maar ja, jij bent natuurlijk meer een horeca kenner) duidelijk. En volgend seizoen zal het best wel weer beter gaan.
Kom Sjakie, wees eens flink. Schrijf volgende week eens over alles wat de huidige leiding wel goed heeft gedaan. En als het even kan, doe dat dan eens onder je echte naam. Want dat is pas echt flink!
0
Vrijdag 30 maart 2012 om 17:10 uur

Fransje

Beest schreef:

Dat zal het toch niet zijn het grote nieuws als dat zo is grijp ik driebergen bij zn strot zit de hele week al te wachten
Dat mag duidelijk zijn he wat het nieuws gaat worden, Ceesie gaat vertellen dat met onmiddelijke ingang van de volgende thuiswedstrijd de bierprijs in het stadion drastisch omlaag gaat.
0
Donderdag 29 maart 2012 om 14:37 uur

Nu online

Rob2002, Vak_W, buurmanBrutus, ps070, wiegah070, Twa, Lellow, guru, Edje, fcdh-middennoord, KickOff, Superjantje, TheMariner, Swaber, ton, JvDH, ADO079, kojak1, Steef070, fcdh-denhaag, Eeuwig Den Haag, DenHaag070! en 283 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 630
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5