Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 630
Volgende pagina

Beest

DaveDH schreef:

Soepie geschoffeerd??? doe is niet zo dramatisch aub ..... het was gewoon een tactische wissel, je zwakste verdediger er uit voor een aanvaller,als je je daardoor geschoffeerd voelt dan moet je misschien maar een ander beroep kiezen...

je ken zeggen wat je wil maar als jij daar vrede mee heb dat een gewisselde speler wordt gewisseld
het ergste is dat dit de eerste fatsoenlijke wissel van steijn is maar supi deed het niet slecht dus omeru had er ook afgekund je laat versd bloed staan

die jongen komt eindelijk aan spelen toe mag ie er naar tien minuten uit
als ie mij de volgende keer in de tweede helft zou roepen om in te vallen had ik gezegd bekijk het maar ga lkkr zelf tien minuten lopen kloten daar vindt het geen stijl slecht voor zn vertrouwen
0
Maandag 20 augustus 2012 om 11:23 uur

rien1

Bert schreef:

Holla en Meijers zijn goede aankopen. Heb ik ook vanaf het begin af aan aangegeven.

Boijmans had ik een betere aankoop gevonden dan Poepon. Niemand maakt mij wijs dat die niet te koop was. Speelt nauwelijks.

Zou Jenner op proef halen want Poepon krijgt nu wel erg weinig bruikbare voorzetten.
ADO heeft zoveel geld betaald voor Poepon en wilde hem juist graag hebben. Hoe is dit dan toch mogelijk dat ze die jongen op zo`n manier gebruiken/opstellen.
Je weet toch van te voren hoe hij speelt en hoe hij als spits aangevoerd moet worden? Nu moeten Holla, Wormgoor en Chery (met een gelukstreffer) de doelpunten maken.

Dat kan toch ook anders ingevuld worden door Steijn?
Het begint er alweer op te lijken dat Steijn er een zooi van gaat maken met foute beslissingen waarmee je wedstrijden gaat weggeven.
Schijnt dus ook dat (volgens interviews) Steijn geen enkel weerwoord accepteert.
0
Zondag 19 augustus 2012 om 21:40 uur

langepino

DaveDH schreef:

Ik zit net de herhaling te kijken en ik neem terug wat ik heb gezegd, hij doet idd alles goed... toch blij ik erbij dat hij te licht is.
jongen in opbouw! ik heb wel vertrouwen in m!
0
Zondag 19 augustus 2012 om 15:42 uur

Ron001

rien1 schreef:

Ik denk dat ie er al is.

Alleen de eerste 5 reacties op FR 12 (fansite van Feijnoordpipoos) al na de wedstrijd tegen Heereveen!! Hebben nu al hun buik vol van Immers.
Die jongen moet wennen, maar het doelpunt komt uit een typische immers voorzet!! Hoge bal verlengen !!! Maar ik vraag me af of hij daar de tijd voor krijgt!!! Als gudetty terug komt dan staat hij er naast!!!
0
Zondag 19 augustus 2012 om 09:53 uur

Prutser 070

tjapi01 schreef:

we spelen toch eigenlijk ook gewoon 4-4-2 van duinen en poepon staan beide in de spits en chery is een zwervende middenvelder
Precies op papier spelen we 4-3-3 maar in de praktijk speelt Chery redelijk vrij en trekt van Duinen naar binnen waardoor je in de wedstrijd vaak meer 4-4-2 speelt dan wat er op papier staat. Met de spelers die we nu hebben vind ik dit een prima opstelling.

Ik zie het ook zeker zitten in Mike van Duinen en heb dat hier al vaker gezegd dat die jongen potentie heeft maar Poepon is op dit moment echt nog wel beter dan Mike.
0
Vrijdag 17 augustus 2012 om 15:32 uur

K.B

ADOnieuwegein schreef:

16 potjes bij NAC gespeeld en geen goals gemaakt als aanvaller. Ja dan heb je het goed gedaan Zeker een sterkhouder
Domme reactie gebaseerd op statestieken.
Die jongen functioneert op het niveau NAC naar behoren.
Een speler die altijd beslissend KAN zijn, maar het ontbreekt bij die jongens vaak aan effectiviteit.
0
Donderdag 16 augustus 2012 om 19:31 uur

ADOnieuwegein

ADODENHAAG schreef:

Prima idd, al sta je wel meteen tegen Josefzoon, 1 van de sterkhouders van RKC. Weet eerlijk gezegd niet eens wie er nog meer voorin staan daar.
sterkhouders van RKC?? Die jongen heeft net 1 wedstrijd in de basis daar gestaan. Ja dat deed hij aardig maar om hem nu meteen een sterkhouder te noemen!! Van Peppen, dat is een sterkhouder van RKC!
0
Donderdag 16 augustus 2012 om 16:36 uur

Advertentie

Beest

Zuiderparker schreef:

Niet erg....Nog ff over Ferrie Bodde; hartstikke leuk hoor en een goeie jongen. MAAR WE HEBBEN AL GENOEG MIDDENVELDERS
die jongen kan steijn vast als verdediger kwijt of weet wel iets te verzinnen aangezien bij ado toch iedereen op andere plek speelt
0
Donderdag 16 augustus 2012 om 09:09 uur

Zuiderparker

Ronaldo schreef:

Inzet Horvath voor a.s. zondag is niet zeker. Lichte blessure.
Niet erg....Nog ff over Ferrie Bodde; hartstikke leuk hoor en een goeie jongen. MAAR WE HEBBEN AL GENOEG MIDDENVELDERS
0
Donderdag 16 augustus 2012 om 08:58 uur

070

janjazz37 schreef:

Voor zover ik weet geen reden opgegeven.
Maar het ligt wel voor de hand.
Centraal doet Wormgoor het prima, en Horvath lijkt met een kleine opleving bezig.
Als LB is Ammi afgevallen; Malone moet nog ff rijpen en Omeruo doe ``t uitstekend op die positie.
Al moet ik zeggen dat die opbouwend nog veel tekort komt. Geldt overigens ook voor de rest. Alleen Meijers heeft dat wel in huis.
tsja, Meijers, hoop echt dat we die jongen langer dan 1 jaar kunnen houden... Typische speler voor AZ of Heerenveen, of wellicht zelfs Twente...
0
Woensdag 15 augustus 2012 om 14:13 uur

Nu online

Leidado, FC Jeff, 10, Haraldberg1, Boer070, Ronaldo en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 630
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5