Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: nieuws

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 630
Volgende pagina

Tommy

tjapi01 schreef:

Dit forum is toch om info te delen.

Doe ik graag als ik links en rechts wat hoor.

 

Wat je precies bedoelt met Calimero uithangen weet ik niet.

 

Echter werd er gister een beetje lacherig over gedaan daarom heb ik mezelf nog even geQoute!

ey tjapi er werd gister niet lacherig over gedaan ik denk dat je timing beetje jammer was vanwege het nieuws rondom buly. maar je had idd gelijk en ik hoop dat er snel een krabbel onder het contract staat van onze slowaak

0
Donderdag 9 juni 2011 om 16:30 uur

Yo

Tommy schreef:

Wordt hier een beetje moe van.

Gaat dit de hele zomer zo door

Waar wordt je moe van Tommy?

Wees blij met al het positieve nieuws. Ik kan mij andere jaren herinneren dat er niets dan problemen en slecht nieuws was, of moet ik je hieraan herinneren?

 

Eentje dan:

Rijaard verdacht van omkoping
Het Openbaar Ministerie doet onderzoek naar mogelijke omkoping en/of fraude van Excelsior-verdediger Daniel Rijaard, zo onthult de Telegraaf. Het OM werd daarover getipt door de ex-vriendin van Rijaard.
Met de onthulling van de Telegraaf begint het omkopingsschandaal in Nederland steeds concretere vormen aan te nemen. Vrijdag werd al bekend dat personen in de organisatie van ADO Den Haag waren verhoord over de kwestie. Directeur Langenbach verklaarde uitdrukkelijk dat het onderzoek niet was gericht tegen de club maar tegen één speler. Met het noemen van de naam van Daniel Rijaard lijken steeds meer puzzelstukjes op z'n plaats te zijn gevallen, hoewel absoluut nog niet is bewezen dat de 29-jarige verdediger schuldig is.

"Een paar maanden geleden heeft ons belastende informatie bereikt over de speler. Die is voorgelegd aan de politie", reageerde ADO-directeur Langenbach op de recenste ontwikkeling. Daniel Rijaard was voor commentaar niet bereikbaar. Hij besloot onlangs terug te keren naar Excelsior, de club waar hij ook speelde voor zijn periode in het Zuiderpark.

Inmiddels heeft Rijaard de beschuldigingen in alle toonaarden ontkend

0
Donderdag 9 juni 2011 om 10:10 uur

JB

FC Den Haag! schreef:

Staat in de papieren versie van VI

OK.

 

Is dus nieuws van zondag of nog eerder.

 

Overigens: wel mooi dat daarin te lezen staat dat vd Brom een verbeterd, langer lopend contract heeft liggen.

 

Al ben ik een beetje bang voor Monsterman, nu Preud'homme oliedollars gaat ophalen.

0
Woensdag 8 juni 2011 om 18:46 uur

DHFC070

Steijn lijkt als 2 druppels water op Atteveld en waait met alle winden mee. Eerst had hij Atteveld als voorbeeld en nu vd Brom en daar pakt hij ook de goede dingen weer van mee zoals hij zelf zegt. 

En contractverlenging van Ammi ben ik niet zo blij mee. Het kan zeker een goede stand in zijn maar hij is bij ons ook meer geblesseerd geweest dan dat hij kon spelen. 

 

Tot zover het negatieve gedoe van mijn kant want je moet toch wat te zeuren hebben in de goed nieuws show die ado heet en al anderhalf jaar aanhoudt. 

0
Woensdag 8 juni 2011 om 06:09 uur

BLEISWIJK-1

edgar schreef:

Ammi gaat waarschijnlijk een nieuw 2-jarig contract tekenen op korte termijn.

Goed nieuws! Wat is je bron?

0
Dinsdag 7 juni 2011 om 23:10 uur

Teeg070

FRANSSSSSSSS HEB JE NOG NIEUWS VOOR ONS ????????? OF TREB 72?????????

0
Dinsdag 7 juni 2011 om 20:40 uur

Tommy

ken iemand hier fan hij beweerd bij het nieuws van elbers dat immers naar fullham gaat. iemand een mening?

0
Dinsdag 7 juni 2011 om 20:12 uur

Advertentie

Teeg070

FRANS efe een update zheb je nog een beetje nieuws voor ons we horen niks meer van je ik zit elke dag te kijke met nog meer shouters of er al wat bekend is over buly derijck pique enz   hoor graag van je FRANS .????????????europeflag

0
Dinsdag 7 juni 2011 om 15:58 uur

Dennis72

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Stanley Elbers tekent contract
ADO Den Haag heeft een groot talent uit de Jeugdopleiding vastgelegd. Stanley Elbers komt vanuit de A-jeugd over naar de selectie.
In 2009 kwam de linksbuiten over van UVS, Elbers is inmiddels 19 jaar. De afgelopen maanden trainden hij al veel extra met looptrainer Jurgen Seegers, extra arbeid om zich klaar te stomen voor het grote werk.

Stanley Elbers heeft een contract getekend voor twee jaar.

Kijk dit is goed nieuws en lopen zaten talenten bij ons rond

0
Maandag 6 juni 2011 om 09:29 uur

Teeg070

treb72 schreef:

laatste nieuws: vwb luksik, heeft een erg hoge transfersom.

 

Wordt vervolgd .......................

oke bedankt weer voor het nieuws en met buly weet je daar al wat van of andere spelers ????????????

0
Zondag 5 juni 2011 om 14:56 uur

Nu online

zuiderwijk, ADOZoetermeer, TheBeverisback, KickOff, rh_vakm, fcdh-denhaag, Raoul88, Bhattoe 74, Franky, DH1905 en 331 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 630
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1