Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: nieuws

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 635
Volgende pagina

supporter-noord

BLEISWIJK schreef:

De hele dag over straat met meerdere bodyguards om je heen. Nee, ik geloof echt niet dat hij hier nog op zit te wachten. Het kan er wel voor zorgen dat Anderlecht meer gaat vragen.

Ik ben alleen bang voor een club uit Moskou. Dan wordt het kiezen tussen ‘vriend’ Rado en familie / geld. Dan weet ik het nog niet.

Wel goed nieuws dat Ellia bij HSV weggaat. Wat het percentage ook is, het zal ons toch een paar ton opleveren.
 

Als hij daar naar toe gaat, doet hij het inderdaad alleen maar voor het geld, net als die Kubik. Niet omdat het daar zo gezellig is, warm of dat er welvaart is. Dat land loopt nog steeds tientallen jaren achter.

Zeker goed nieuws dat Elia weggaat. ADO haalt hem natuurlijk direkt terug want dan kan je misschien wel voor het kampioenschap gaan met nog 2 extra aankopen voor achterin.

Het zal nu toch wel storm gaan lopen met vele extra sponsors die naar de club komen en die eens flink geld in ADO gaan pompen na zo'n geweldig schitterend jaar !!!!!

ja toch............. ????????????????????

0
Dinsdag 3 mei 2011 om 13:33 uur

BLEISWIJK

JoostJ schreef:

Ruud Gullit aast op de nummer twee van de topscorerslijst van de Eredivisie: Dmitri Bulykin. De aanvaller lijkt aan zijn laatste weken bij ADO Den Haag bezig en heeft zelf weinig zin om bij Anderlecht terug te keren. De Brusselaars weten dat Terek Grozny een trefzekere spits kunnen gebruiken en zijn bereid om te onderhandelen. De 31-jarige Rus speelde vier jaar geleden voor het laatst in Rusland. (Izvestia)

voetbalzone



Totaal 2 stemmen.
 

De hele dag over straat met meerdere bodyguards om je heen. Nee, ik geloof echt niet dat hij hier nog op zit te wachten. Het kan er wel voor zorgen dat Anderlecht meer gaat vragen.

Ik ben alleen bang voor een club uit Moskou. Dan wordt het kiezen tussen ‘vriend’ Rado en familie / geld. Dan weet ik het nog niet.

Wel goed nieuws dat Ellia bij HSV weggaat. Wat het percentage ook is, het zal ons toch een paar ton opleveren.
 

0
Dinsdag 3 mei 2011 om 12:14 uur

Kees

Johannes schreef:

Eigenlijk was er geen nieuws. Dit wisten we al! Vreemd dat Derksen voor de tweede keer het zelfde bericht brengt.

 

Ik hoop nog steeds dat alles goed komt: Höcher in het groen en geel.

Het nieuws wat ze brachten was vanmiddag al bekend van Koolwijk die naar NEC verstrekt. Overigens heeft Koolwijk dit seizoen wel degelijk al één keer gescoord i.t.t. wat van der Gijp zei. Ze zitten er daar zo vaak naast.

 

Als Coutinho deze week niet veroordeeld wordt zie ik Pellatz terugkomen en Zwinkels naar Sparta (lees Vloet) vertrekken. Die twee hebben een goeie relatie bij ons in de Jupiler opgebouwd.

0
Maandag 2 mei 2011 om 22:26 uur

Johannes

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO houdt Höcher aan contract
ADO Den Haag wil niet toegeven aan de extra eisen van Marc Höcher. Johan Derksen meldt in het TV-programma Voetbal International dat de club de vleugelspeler aan zijn contract houden.
Lees het nieuwsbericht

Eigenlijk was er geen nieuws. Dit wisten we al! Vreemd dat Derksen voor de tweede keer het zelfde bericht brengt.

 

Ik hoop nog steeds dat alles goed komt: Höcher in het groen en geel.

0
Maandag 2 mei 2011 om 21:14 uur

ADODENHAAG

Utrecht en Roda gaan verliezen.. dat is wel leuk nieuws.

0
Zondag 1 mei 2011 om 15:28 uur

Ron001

rien1 schreef:

 Dan zal Hocher of zaakwaarnemer open kaart moeten spelen, want dan heb je inderdaad niets aan deze speler die het al vanaf dag 1 niet (meer) ziet zitten. Erg jammer, maar inderdaad graag of niet. Het lijkt mij ook dat dit echt spijkers op laag water zoeken is. Verhuisvergoeding.........  

Een verhuis vergoeding is heel normaal in de voetballerij.(Krijg je ook als je werkgever verhuist.)

13e maand zou kunnen ,

maar het zo groot in het nieuws brengen baart mij zorgen!!

 

Ben benieuwd hoe/waar deze soap gaat eindigen!!!

Uiteindelijk allemaal verliezers!!!!

 

Maar op naar zondag!!! op volle sterkte!!!

KNALLEN MET DIE BALLEN>>>>>>

0
Vrijdag 29 april 2011 om 08:29 uur

Advertentie

Joop

rien1 schreef:

''Het zou onder meer gaan om een verhuisvergoeding en een dertiende maand.''

 

Lijkt me toch schromelijk overdreven dat daardoor deze belangrijke transfer (want goeie speler) niet door doorgaat.    

Als ADO hierin meegaat komen ze wel weer met iets nieuws.

0
Donderdag 28 april 2011 om 18:44 uur

DenHaagFC

DenHaagFC schreef:

ADO Den Haag heeft voor volgend seizoen 3 opties open staan voor de vacature spitspositie.

 

Nummer 1: Dmitry Bulykin. Echter wil Anderlecht veel cashen. Met Bulykin zelf lijkt ADO er wel uit te komen.

 

Nummer 2: Ruud Boymans. ADO gaat binnenkort in onderhandeling met VVV als Bulykin niet haalbaar is. Echter lijkt het (nu) een onmogelijke situatie. VVV wil geld hebben. ADO maakt meer kansen als VVV degradeerd naar de eerste divisie.

 

Nummer 3: Lex Immers. Als de bovenstaande opties niet haalbaar zijn komt onze eigen Lex Immers in de spits te staan.

Ik melde het dinsdag al van Ruud Boymans.

 

En woensdag kwam het in het nieuws.

0
Donderdag 28 april 2011 om 13:04 uur

rien1

MTB schreef:

waarom niet gewoon je bron erbij vermelden?

 Als er ''groot nieuws'' is (en dat was vanmorgen om 7 uur ook echt zo) dan neem ik dat rustig over en zet ik het hier op de box. Het komt  totaal niet in me op om hier dingen te gaan neerplempen die  uit de lucht gegrepen zijn. Vandaar ook dat ik niet heb gedacht aan mijn/de bron van dit nieuws te melden.

 

 Maar je was ook de enige niet hoor. Nadat ik het ''nieuws'' neergeplempt had, ben ik gaan pitten vanwege dat ik thuiskwam van mijn nachtdienst. Gelukkig was er snel ene ''Thijs'' die hier op de box de bron (AD-sport)vermeldde.

0
Woensdag 27 april 2011 om 19:19 uur

rien1

Goed nieuws voor als je uit de nachtdienst komt, en nog effe voor het slapen gaan de krant openslaat.

 

                         Vooronderzoek Bulykin.

 

De aanklager Knvb is een vooronderzoek gestart naar ADO-spits Dimitry Bulykin.

De aanvaller zou tijdens het duel met Twente een elleboogstoot hebben uitgedeeld aan directe tegenstander Douglas.

 

Bulykin moet vandaag een verklaring inleveren over het incident.

Dat er een vooronderzoek is gestart hoeft nog niet te betekenen dat er een schorsing volgt voor de Russische topscorer van ADO Den Haag. De aanklager kan ook besluiten aan de hand van de verklaringen de zaak te seponeren.

 

0
Woensdag 27 april 2011 om 07:52 uur

Nu online

Jacco, Franky, ADOZoetermeer, Erik070, DHFC070, Lellow, Ronaldo, MikeDH, Mike en 266 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 635
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1