Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: trainer

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 635
Volgende pagina

Red

ADODENHAAG schreef:

Met dit team 15e worden lijkt mij voor een aantal trainers wel een leuke en realistische uitdaging.

Laten we wel normaal blijven doen, het team is 15e plek waardig...
Normaal gezien moet je met deze selectie toch gewoon in de Eredivisie kunnen blijven. 12-13 was realistisch. Oké wat pech en flinke blessures.... nieuwe trainer erin die een 15e plaats haalt. Moet te doen zijn, wordt gezien als keurige prestatie. Interessant voor een trainer.


Groenendijk?
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 12:13 uur

GreenYellowTheHague

Petah schreef:

2 vliegen in een klap dus

Prima werk van de club
Het is makkelijk om iemand te ontslaan, maar veel moeilijker om een nieuwe trainer te vinden die dit "zooitje" weer aan het voetballen krijgt. Het is niet Petrovic die heeft gefaald, maat het hele technische management van de club die gewoon een instabiele spelersgroep heeft die niet eens bovenin mee zou draaien in de 1e klasse. Veel geluk Petrovic, je heb je best gedaan en het ga je goed!
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 12:06 uur

slash070

Er is een ervaren trainer nodig die stevig in zijn schoenen staat om er nog wat van te maken. Maar wie zou er in willen stappen, is beschikbaar, en is daar budget voor. Een beginnend trainer lijkt mij geen optie, die loopt bij onze club zoveel beschadigingen op dat hij zijn verdere loopbaan wel kan vergeten met dat bestuurlijk gezeik.
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 11:54 uur

marcellino

Aad schreef:

Triest voor Petrovic. Misschien niet zo`n beste hoofdtrainer maar wel een integer en sympathiek man.

Of het voor ADO werkt valt maar te bezien: spelers, wedstrijdprogramma, tegenstanders, alles blijft hetzelfde. En dan maakt het niet zoveel uit wie Petrovic opvolgt.

Kahya zal wel de Fraser=speelwijze kiezen. Zwaar leunen op de verdediging. Puntjes sprokkelen met hier en daar een verrassende overwinning.

We gaan het zien.
zo drie weken geleden de keuze gemaakt om ado vaarwel te zeggen(al blijft het wel mijn club)vrijdag nog getwijfeld omdat mijn kinderen toch eigenlijk wel willen.maar vanaf vandaag al mijn twijfel weg.
hoe kan je in godsnaam een trainer ontslaan die door mis managment van wang en manders in deze situatie is gekomen.moest soms met 11 eredivisie waardige voetballers beginnen en de jeugd op de bank.we hebben nul komma nul geld en dan ontsla je hem.gaat het daardoor veranderen sterker nog de kans dat je nu verliest bij gohead is alleen maar groter geworden.de club is dood en ja ik ben een wegloper maar ik loop liever weg dan na 44 jaar nog deel te zijn van dit zooitje.en je mag me aanvallen maar de tribunes laten zien dat heelveel mensen er zo over denken.
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 11:53 uur

Bolskie

Maaskant ben ik geen fan van maar is wel iemand die voor een shock affect kan zorgen alleen moet die absoluut niet langer als een half jaar blijven zitten dan is het alweer uit gewerkt.

Met kaya verwacht ik eerlijk gezegt dat het niet veel zal uitmaken die stond namelijk al dicht bij de groep laat die maar assistent.

Ranko durf ik weinig over te zeggen. Moet je zo iemand nu wel voor de leeuwen gooien voor zn eerste klus als hoofdtrainer?

Adriaanse leuk maar verwacht niet dat hij zijn vingers hier aan wil branden ook twijfel ik of hij in zn korte tijd het tij kan keren aangezien hij een hele eigen speelstyle altijd wil creeren.

Jol? Ook van hem verwacht ik niet dat hij dat wil veelste bang om.op ze bek.te gaan denk.

Denk dat het nog knap lastig word iemand te vinden ik zou ook niet weten wie nu de idiale trainer zou zijn en moeten ook niet vergeten dat er weinig geld is en dat de situatie nog steeds zorgend is buiten het feit.dat je voor.degradatie speeld is het nog steeds geouwehoer met de aandeelhouder. Ik verwacht dan ook indd dat ze het gewoon dicht bij huis zoeken en kaya het indd af laten maken maar goed we zullen het zien
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 11:36 uur

Bollie74

Zo en dan nu een trainer die het duo achterin niet langer meer laat staan. En Duplan opstelt :-)
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 11:35 uur

slash070

Een trainer ontslaan is opnieuw een zwarte bladzijde erbij, de zoveelste, maar in dit geval wel begrijpelijk. Een goed mens, maar als trainer niet geschikt om met mindere middelen te moeten werken gezien de onrealistische speelwijze De werk omstandigheden bij de club waren tropenjaren voor hem ondanks dat het een half seizoen was. Zijn trouwens niet veel trainers geweest bij ons die op een normale manier afscheid hebben genomen. Bestuur en aandeelhouder zou ook eens in de spiegel moeten kijken met hun -van dag tot dag beleid-. Nou ja, beleid kan je het niet eens noemen.

Petrovic, het ga je goed verder. Hopelijk gaat het privé snel beter en vind je een club waar je met plezier als assistent kan werken. Dat gun ik je echt!
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 11:28 uur

Advertentie

Langebach2

Jol of de Mos op de achtergrond en Kahya en Ranko voor de groep kan ook. Alleen moet je Ekrem dat niet aandoen, als beginnend trainer.
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 11:20 uur

Langebach2

Red schreef:

Razend succesvolle trainer in al zijn prestaties.......
Ik verwacht dit ook, tot einde seizoen en dan weer weg. Maaskant wil fungeren als interim trainer, met zijn stijl het beste voor hem. Na hem kun je Groenendijk verwachten een rustiger type. Maaskant is Atteveld 2.0
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 11:18 uur

Red

haagse jr schreef:

Robert Maaskant wordt zo gepresenteerd als nieuwe trainer.
Razend succesvolle trainer in al zijn prestaties.......
0
Dinsdag 7 februari 2017 om 11:15 uur

Nu online

MichelAdamsMatje, Michiel, pajam, Kees, James, Twa, ADOZoetermeer, Hmmm, GroenGeelHart070, Fido, ADO079, KvR, Jurriën, twaalfdespeler, Alexander, Ftuur, DH070 en 258 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 635
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2