Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: meijers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 639
Volgende pagina

ADOSander23

Als Kum & Derijck komen dan ben ik tevreden. Vond Esajas vandaag (al was het maar even) een aardige indruk maken. Ik geloof wel in een voorhoede Esajas - van Duinen - Gouriye.

Voetbal begint sowieso achterin en met Kum & Derijck erbij staat er gewoon een hele aardige verdediging.

Coutinho

Malone - Wormgoor - Derijck - Kum

Holla - Meijers

Chery

Gouriye - van Duinen - Esajas

Dit is wat mij betreft een team waarmee het linkerrijtje bijna een must is.
0
Zondag 14 juli 2013 om 02:25 uur

K.B

Persoonlijk zou ik gaan voor:

Gouriye van Duinen Catalin

Holla Chery Janssen

Meijers Derijck Wormgoor Malone

Coutinho

Uiteraard zal dit waarschijnlijk onhaalbaar zijn, maar anders zal van Haaren prima de 10 positite van Chery over kunnen nemen of desnoods Holla. Die mij erg tegenviel als nummer 6 qua loopvermogen. Maar dit is natuurlijk een momentopname.

0
Zondag 14 juli 2013 om 00:53 uur

Peppie

Wat me ook opviel was dat Meijers echt veel te zwak is als linksback. Mag hopen dat we daar nog iemand voor halen..
0
Zaterdag 13 juli 2013 om 19:01 uur

Langebach2

Van Haaren en Gouriye zijn prima spelers.
Met iets betere spelers om zich heen speelt die Van Haaren prima, hij is een eredivisiewaardige speler.

De basis is prima zo, maar te mager.
We hebben zeker nog twee verdedigers nodig, kan meijers op het middenveld.
En Schet erbij hebben we ook meer keuze.
0
Zaterdag 13 juli 2013 om 17:49 uur

Gast

We moeten zeker een linksback hebben want meijers als linksbsck is ook niks
Supusepa is 2 de keus vind ik!

Zeker nog centrale verdediger omdat we in de breedte te kort komen

En zeker nog 1 vleugelspel en als cherry vertrekt zelfs nog 2!
0
Zaterdag 13 juli 2013 om 12:30 uur

JerryFC

Is dit geen optie met de huidige spelersgroep?

.......................Coutinho..............
Malone...Wormgoor..Beugelsdijk...Meijers.

................Holla.....v Haaren..........
...Schet...........Chery...........Gouriye....
.….................v Duinen.............

Supusepa vind ik 4x niks. Meijers een topper op linkshalf, maar bij gebrek aan beter op linksback geef ik hem de voorkeur.
Die rooie aanvoer vanaf links, rechts én een nr 10 bij hem.
0
Vrijdag 12 juli 2013 om 20:29 uur

ADOnieuwegein

MikeDH schreef:

Ajax vraagt 8 ton voor Koppers.

Bron: vi.nl
Die gasten in Amsterdam sporen niet. Dan maar lekker niet hoor. We hebben Supu, Meijers en Will kan eventueel ook linksback. Dus Koppers niet nodig !!
0
Vrijdag 12 juli 2013 om 07:24 uur

Advertentie

Bert

Peppie schreef:

Tis gewoon flauw om te zeuren over een zeer mooi uitgezochte shout, eentje die daadwerkelijk wel iets toevoegd. We denken met zn allen wel dat Mike een belangerijke pion is maar zoals Gillah het shoutte was het nog niet naar voren gekomen.

Als je met die cijfers kan onderbouwen dat die emoties kloppen is dat best het noemen waard.
Een zeer mooi uitgezochte shout het zal wel. Kijk als Mike liever van rechts komt wordt het tijd die Catalin Tira vast te gaan leggen als spits voor een jaar. Die schijnt het aardig te doen.

Koppers naar Twente? Ik ben er niet rouwig om. Meijers en Supusepa kunnen daar ook ballen. Laat Ome Ruud maar terugkomen.

Lucky vast laten leggen door Chelsea gaan wij hem huren. Zo komen we weer een stuk verder. Kramer heb ik ook vertrouwen in. Schet en Will geen mening.
0
Vrijdag 12 juli 2013 om 01:28 uur

fcthehague

FC Den Haag! schreef:

Als ik het interview met Steijn op rtv West na de wedstrijd van gisteravond zo beluister komt er geen nieuwe linksback meer bij. Steijn gaf aan dat de positie centraal achterin meer prioriteit heeft omdat hij met Supusepa en Meijers nu al twee opties heeft voor de linksback positie.

Meijers vind ik echter niet geschikt als linksback en Supusepa is wat mij betreft niet goed genoeg. Toch wel een teleurstelling als er geen nieuwe linksback bij komt.

Verder komt er naast Schet tenzij Chery vertrekt waarschijnlijk in de aanval niemand meer bij. Heel misschien nog Tira Catalin.
Supusepa moet zich dit jaar echt gaan bewijzen anders is het bij DH denk ik einde verhaal voor hem. Beugelsdijk is ook gewoon geen basisspeler dus een cv is idd hard nodig. Een LB vind ik ook erg belangrijk, want Meijers is gewoon geen LB ! Ik snap ook niet waarom er niet gewoon 300k is neergelegd voor koppers. Die jongen moest zich gewoon erg aanpassen, maar was in de toekomst zeker met winst doorverkocht. 150k voor een speler die nani de wedstrijd uitspeelde en meerdere goede wedstrijden heeft gespeeld voor Ajax is gewoon te weinig.
0
Donderdag 11 juli 2013 om 08:55 uur

FC Den Haag!

pajam schreef:

Zal voor Ajax meer opleveren en Koppers kan in een aanvallender ingesteld elftal beter tot zijn recht komen.

Dus nu hebben we nog een linksback nodig.
Als ik het interview met Steijn op rtv West na de wedstrijd van gisteravond zo beluister komt er geen nieuwe linksback meer bij. Steijn gaf aan dat de positie centraal achterin meer prioriteit heeft omdat hij met Supusepa en Meijers nu al twee opties heeft voor de linksback positie.

Meijers vind ik echter niet geschikt als linksback en Supusepa is wat mij betreft niet goed genoeg. Toch wel een teleurstelling als er geen nieuwe linksback bij komt.

Verder komt er naast Schet tenzij Chery vertrekt waarschijnlijk in de aanval niemand meer bij. Heel misschien nog Tira Catalin.
0
Donderdag 11 juli 2013 om 08:13 uur

Nu online

ADO079, opper, Superjantje, DHFC070, carbayon, Edwin, ps070, Marcie, Francisco, FC Den Haag!, superfcdenhaag2, Jelle, James, buurmanBrutus, supporter-noord, GroenGeelHart070, Brian, broodjebal070, Haago, twaalfdespeler, Erik070, frans swa, ADOZoetermeer, Mike, Priapus Rex, Rooie91, Bleek, RickZ en 182 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 639
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5