Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niveau

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 640
Volgende pagina

Haagse Roel

miq72 schreef:

Als dat de enige vervangers zullen zijn ga je er idd totaal niet op vooruit Roel .Maar ik heb het idee dat ze een heel nieuw elftal aan het samenstellen zijn .Als Kum en Toornstra gaan zullen Verhoek en Immers zonder enige twijfel volgen .
Dan vrees ik dat het alleen maar erger wordt .....Kum , Toornstra, W. Verhoek en Lex Immers pleite........Vervangers tot nu toe : Omureru ( 18 jaar en geen enkele ervaring op het hoogste niveau , Meijers van RKC en Wormgoor van de Graafschap......dat beloofd wat

NB : op de fansite van de Superboeren noemen ze Wormgoor wel de "minst slechte verdediger" .........pfffff

Je mag het hier niet zeggen maar ik word er ook niet koud of warm van, heb het idee dat er maar wat aangekloot wordt en het allemaal niets mag kosten
0
Donderdag 12 januari 2012 om 00:11 uur

Ferdy

BLEISWIJK-1 schreef:

Nee joh, veel te veel geld. Ik hoorde van Zweden van de zomer (VI radio) zeggen 2 tot 3 miljoen te willen betalen voor Toornstra. Aan zo iets moet je denken. Plus de huur van 1 of 2 spelers tot het einde van het seizoen. Hier komt dan nog wel een bedrag voor Kum bij.

Op eredivisie live was net de herhaling van gisteren. Wat waren die Verhoekjes slecht!
Mwah, vdKAllen regelt dat wel...beetje inflatie-correctie, Kum die in de vorm van zn leven is. Toornstra weer langzaam op zn oude niveau. Swansea 80! miljoen pond door de promotie, nu een middenmoter.
Laat maar komen, ik zou t jammer vinden hoor maar t geld is bruikbaar en als je Cherry dinsdag tegen HSV ziet heb je n ijzersterke vervanger voor Toornstra op t middenveld.


0
Woensdag 11 januari 2012 om 22:58 uur

ADODENHAAG

Prutser 070 schreef:

Als Stutgart het echt in hem ziet zitten zou dat een mooie stap zijn voor hem. Misschien wat hoog gegrepen maar als hij het niveau van vorig jaar weer heeft kunnen we wel een mooi bedrag voor hem vangen.
Nee joh dat niveau is niet te hoog gegrepen, doen altijd onderaan mee in de Bundesliga en hebben een matige voorhoede. In principe een leuk team voor hem..
0
Woensdag 11 januari 2012 om 21:33 uur

Prutser 070

Bubbles schreef:

http://www.adofans.nl/article/08972/Vfb_Stuttgart_heeft_interesse_in_Wesley_Verhoek.htm

Als Stutgart het echt in hem ziet zitten zou dat een mooie stap zijn voor hem. Misschien wat hoog gegrepen maar als hij het niveau van vorig jaar weer heeft kunnen we wel een mooi bedrag voor hem vangen.
0
Woensdag 11 januari 2012 om 21:26 uur

Jimme

Ooievaar schreef:

Kan ik die jongen met de beste wil van de wereld niet kwalijk nemen. Zo groot is de stap van De Graafschap naar ADO nou ook niet bepaald.
De Graafschap speelt om plek 15 en wij om plek 11 als het niet tegen zit. Dus(...)

De interesse in Wormgoor wordt ik op mijn beurt niet enthousiast van.
Met dat soort jongens maak je natuurlijk geen enkele progressie. Zie ik liever Beugelsdijk terugkomen. Anders heeft het project Dordrecht ook geen enkele zin.

Dus snel een TD aanstellen, en zwaar inzetten op jeugd en scouting. Kan je een jongen als Poepon - zal toch wel weer te duur zijn - zelf opvissen.

Of het nou v.d. Brom, Bulykin of het samenwerkingsverband met Chelsea is, het is louter toeval er zit geen enkele vorm van beleid achter.
Is het dan nooit goed? Tuurlijk kunnen er dingen beter , maar dan kan bij Real en Barca ook.
Bekijk alles voor een keertje van de positieve kant.

We hebben interesse in spelers van clubs die voor ons een versterking zouden kunnen zijn, we hebben vorig jaar europees voetbal gehaald dus we weten hoe het is en dat het dus daadwerkelijk kan met een paar gokjes , moet je je is voorstellen hoe het zou kunnen lopen als we van die gokjes , zekerheidjes kunnen maken? Voor mij is het een prachtig toekomstbeeld.

We kunnen spelers huren van een club die meerdere malen de PL hebben gewonnen en over honderden talenten beschikken.

We kunnen onze eigen jeugd/ talenten rijpen op een hoger niveau dan het niveau van de beloftes , de jupiler league.

We hebben vorig jaar 6 ton voor vd Brom( 1e jaar als eredvisie trainer) gekregen ,vroeger moesten we ze de laan uit schoppen en moesten we ze betalen om weg te gaan.

In mijn betoog zit niet echt een structuur maar het zijn gewoon paar punten waar je over na zou kunnen denken en beseffen dat het bij verre van slecht gaat en dat we naar mijn mening zowel op het veld als met ons zogenaamde slechte beleid pas op 60 % van ons kunnen zitten.

Laten we na de winterstop ons team maar extra hard aanmoedigen en hopen op een herhaling van vorig jaar!
0
Woensdag 11 januari 2012 om 19:15 uur

Kees

pmc schreef:

Jij heb gewoon wat tegen Supusepa kees.
Echt niet. Vind het gewoon een heel matige voetballer net als Leeuwin. Tuurlijk kom ik voor ADO naar het stadion maar van dat soort voetballers word ik niet warm. We willen toch hogerop en dat bereik je echt niet met dit niveau spelers die geen toegevoegde waarde hebben.

Ammi voegt opbouwend, zeker i.s.m. W. Verhoek, heel veel toe.

Kum ijzersterk in de lucht en sterke sliding.

Horvath sterk in de lucht.

Eerdergenoemde spelers hebben elk voor zich een toegevoegde waarde naast hun beperking. Maar wat is de toegevoegde waarde van Leeuwin en Supusepa. Van Leeuwin kun je dan nog enigzins zeggen dat hij multi functioneel inzetbaar is.
0
Woensdag 11 januari 2012 om 11:36 uur

Haagse Roel

marcellino schreef:

ik zeg niet dat hij de belangrijkste speler is ,je hoeft namelijk niet belangrijk te zijn je moet in het team passen.
en dat leukte met ali.

kan mij het nou boeien wie er in staan als het maar beter gaat met de ploeg.
en als we ricky hoogendorp nodig hadden en hij is het ontbreekende puzzelstukje kan mij het toch niet schelen hoe oud hij is.

en waar willen we heen dan we hebben geen cent om uit te geven
eigen jeugd een kans geven ja men hoela waarom huur je dan waarschijnlijk een finse spits en een huur speler van chelsea.

als je echt zo als jij zegt wilt bouwen aan de toekomst moet je dus zeker geen spelers gaan huren maar aan je binden en weet je dat kan niet want daar hebben we het geld niet voor
Jij suggereert dat we het aan Ali te danken hebben dat het beter ging lopen....dacht het toch niet. Heeft denk ik meer te maken met de erbarmelijke vorm waarin bijv. Immers en Toornstra, wellicht door de gemiste transfers , de eerste fase inzaten en die nu hun niveau weer gaan halen. Tel daarbij dat Kum de laatste tijd gewoon echt goed speelt.......
0
Maandag 9 januari 2012 om 00:34 uur

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Zoals ik al eerder zij klinkt jou verhaal heel geloofwaardig. Maar gezien het feit dat Beyersbergen / vd.Kallen afgelopen zomer Vitesse uitgemolken hebben, denk ik niet dat Jordania blij is met zo`n actie. Zit er niet meer achter? Heeft ADO een wederdienst moeten doen? Of gaat er binnenkort een ADO speler die kant op? Ik denk dan gelijk aan Verhoek!
verhoek naar vitesse??
hoop dat je gelijk heb hahaha
maar denk dat vitesse wel betere buitenspelers kan halen of opstellen dan wesley verhoek die dit seizoen weer zijn normale niveau haalt.
0
Zondag 8 januari 2012 om 22:08 uur

Advertentie

Kees

Niet om te zeiken of zo, maar toch zit er best wat in om "gewoon" in je sterkste opstelling beide wedstrijden te spelen. Je hebt al zo weinig vriendschappelijke wedstrijden om beter op elkaar ingespeeld te raken.

Ik had enkel nummer 12 t/m 15 mee laten doen zodat ze er wel staan als ze moeten invallen. Met name de verdediging is een doorgangshuis door allerlei omstandigheden. Nummer 16 t/m 24 kan mooi in andere wedstrijden en trainingen zich verder ontwikkelen. Vermoeidheid of overbelasting kan ook geen sprake van zijn aangezien Roda pas over 12 dagen op de kalender staat.

Een wedstrijd lekker winnend afsluiten tegen een tegenstander als Waregem met een nulletje of drie is ook een goed recept. Zeker als je weet dat HSV de volgende tegenstander is. Op dit niveau is resultaat ook in vriendschappelijke potjes van belang voor ondermeer de teamspirit en het gevoel dat het lekker qua voetbal gaat.

0
Zondag 8 januari 2012 om 21:33 uur

BLEISWIJK-1

Als we toch zaken doen met Chelsea. Misschien dat we dan gelijk deze speler kunnen huren!


Van Aanholt na drie duels weer terug bij Chelsea

Patrick van Aanholt is niet langer speler van Wigan Athletic. De huurovereenkomst, die eigenlijk tot de zomer liep, is verbroken waardoor de jeugdinternational terugkeert naar Chelsea.

Chelsea leende de jongeling aan het begin van dit seizoen uit om wedstrijdritme op te doen op het hoogste niveau in Engeland. Na slechts drie duels in de Premier League heeft de Nederlander alweer afscheid genomen van Wigan Athletic, zo meldt Chelsea op de officiƫle website.

Van Aanholt kwam op 1 oktober voor het laatst in actie. De jongeling zal spoedig met de clubleiding van Chelsea over de toekomst gaan praten. Mogelijk wordt hij deze winterstop opnieuw verhuurd.
0
Vrijdag 6 januari 2012 om 18:49 uur

Nu online

pajam, poemba, Brian, Swaber, Jap, James, jbdh, MichelAdamsMatje, den haag, RF en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 640
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2