Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: trainer

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 642
Volgende pagina

Leidse ADO-fan

Dennis72 schreef:

Weet niet wat ze halen, maar er gebeurt iets
Thanasios Papazoglou KV Kortrijk (Bel)
Bryan Verboom SV Zulte Waregem (Bel)
Beni Badibanga Standard Luik (Bel)
Ognjen Gnjatic Platanias (Gri)
Stefan Savic Slaven Belupo (Kro)
Mohamed El Makrini Odense BK (Den)
Gyliano van Velzen FC Volendam
Lyes Houri SC Bastia
Simeon Raykov Lokomotiv Plovdiv


Winnen ze eindelijk een keer, staat er weer een nieuw elftal klaar, mooie uitdaging voor de trainer om iedereen tevreden te houden....
0
Dinsdag 31 januari 2017 om 12:22 uur

JB

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Randy Wolters naar ADO
Ludcinio Marengo en Randy Wolters ruilen per direct van club.
Lees het nieuwsbericht
Opvallend dat Marengo voor een half jaar wordt verhuurd, terwijl hij nog een contract heeft voor 1,5 jaar....

Komt van de zomer dus gewoon terug.

Nieuwe trainer, nieuwe kansen?

Wolters is overigens wel transfervrij einde van dit seizoen.
0
Dinsdag 31 januari 2017 om 10:44 uur

Leidse ADO-fan

VERTREK PETROVIC

De gesprekken tussen Directie en RvC over snelle opvolging Petrovic zijn in volle gang. Bij verlies vrijdag tegen Vitesse is er geen houden meer aan.

Directie en RvC zullen door publiek verantwoordelijk voor degradatie worden gehouden als ze bij verlies vrijdag niet ingrijpen en dat willen ze niet op hun geweten hebben.

Petrovic wordt aangeboden om de eer aan zichzelf te houden, hij dient `vrijwillig` zijn ontslag in en krijgt de laatste maanden salaris mee.

Het beetje geld wat ADO nu overheeft, wordt gereserveerd voor een nieuwe trainer voor de rest van het seizoen.

Komend weekend wordt dan bekend wie de opvolger van Petrovic wordt.

Bron: ikzelf

N.B.

Ik doe niets anders dan de Telegraaf en VI, alleen krijgen zij daar geld voor en ik niet
0
Dinsdag 31 januari 2017 om 10:33 uur

Daily Shorts

Mensen, we moeten echt ff normaal doen, ik lees hier dingen als "is malone" al beschikbaar ??? Wtf ? Die is zoooo tering slecht, laat staan na een jaar blessure!! Denk je dat ie ineens Messi is ??? Tuurlijk het overige materiaal is slecht maar kom op, malone?? Als we daarom gaan janken dan weet je zelf toch ook dat t plek 18 wordt ???
Zelfde is nu met Fernandez ... allemachtig wat een paniek bij de directie, paniek aankopen omdat ze petro niet kunnen ontslaan.
Petro had de grote mond om op te stappen indien nodig of omdat anderen dat willen maar ik zie maar 1 petro nu, het interesseert hem geen reet of ADO degradeert of niet, hij geeft helemaal NIKS om ADO. Valt natuurlijk wel wat voor te zeggen dat de directie niet aan petro dwingend heeft gevraagd om op te stappen.
Slappe hap overal!!!! Doet me denken aan t beleid toen meppelink nog trainer was en daarvoor
0
Maandag 30 januari 2017 om 21:18 uur

pajam

Marengo laten gaan naar een concurrent onderin is hoe dan ook een domme zet.

Ik ken Randy Wolters persoonlijk uit de tijd dat van Hanegem nog trainer was in Utrecht en ik mijn winkel in Leiden nog had.
Het is een fantastische kerel, met de hart op de juiste plek, bikkel en bang voor niemand.

Maar of hij beter is dan Marengo durf ik niet te zeggen, ik denk dat Marengo sneller is en Wolters technischer.

0
Maandag 30 januari 2017 om 18:30 uur

Advertentie

DHFC070

wijstaanboven schreef:

Denk je dat spelers meewerken aan een bewuste degradatie? Die moeten geld verdienen en dat kan niet op een lager niveau, dus dat is onzin. Het is gewoon de hand van onze nieuwe TD van As... om te huilen dit beleid.
Wel heel makkelijk om v.As hier de schuld van te geven. Hoe is het in godsnaam mogelijk om maar iets van beleid te voeren als je een week voor het sluiten van de transfermarkt moet shoppen met letterlijk geen euro te besteden.

Aangezien er ook geen geld is voor een ontslag van Petrovic is het misschien een idee om hem op non-actief te zetten met doorbetalen van salaris en intern een interim trainer(s) aan te stellen uit de jeugd. Volgens mij zijn voor een interim functie voor bepaalde tijd niet alle trainersdiploma`s nodig en kan dispensatie aangevraagd worden bij de KNVB. Geen idee welke trainers er allemaal zijn?
0
Maandag 30 januari 2017 om 18:11 uur

wdr

Wat mij betreft is dit een gevalletje Steijn. Op zich is dit een elftal waarmee je boven de degradatiestreep moet kunnen eindigen. Een schokeffect van een nieuwe trainer die rust brengt en het team weer als eenheid met het mes tussen de tanden laat spelen, is nodig. Petrovic lijkt al weken in paniek te zijn. Hij heeft in het verleden vooral als assistent gediend en nooit ergens langer dan een jaar.

Even een bloemlezing over zijn hoofdtrainerschap:

Petrovic stapt na twee maanden op bij Boavista
http://www.vi.nl/nieuws/petrovic-stapt-alweer-op-bij-boavista.htm

Bij RKC in de jupiler deed hij het goed, 2e volgens mij. Vertrok zelf

Urawa Red Diamonds zet Petrovic op straat: degradatienood ipv strijden om kampioenschap.
http://www.fcupdate.nl/voetbalnieuws/188367/urawa-red-diamonds-zet-petrovic-op-straat/

Hoe hij het deed als hoofdtrainer van Al-Shaab, kan ik niet vinden.
Hij had zich in ieder geval nog niet bewezen als trainer op het *hoogste* niveau, en dat doet hij nu zeker niet.
0
Maandag 30 januari 2017 om 16:45 uur

grijze gek

Kan iemand alvast voor vrijdagavond het hele elftal te koop zetten op marktplaats incl trainer en bestuur.
Doe eigenlijk maar gratis af te halen
0
Maandag 30 januari 2017 om 16:34 uur

ADODENHAAG

Red schreef:

Reken maar uit. Havenaar verdient rond de 500.000 EUR....
Meijers heeft met Vitesse gesproken, maar gaat naar ADO.
Duplan heeft een aanbieding van FC Utrecht gekregen, maar gaat naar ADO.
Beugelsdijk zat op zich bij FSV Frankfurt, wilde vast wel graag terugkomen maar dat zal ook niet voor een appel en een ei zijn geweest.
Eerste drie inderdaad, maar Beugelsdijk mocht alweer vertrekken bij FSV. Die trainer vond hem helemaal niks.
0
Maandag 30 januari 2017 om 16:05 uur

Johannes

tjapi01 schreef:

Zou het te maken hebben met die kneus van een kraaij die lekker liep te verkondigen dat het al rond was en dat hij voor 0€ komt spelen!!
Of zou het te maken hebben met het feit dat Wuytens en Duplan bevriend zijn en dat Duplan heeft uitgelegd hoe de trainer met zijn spelers omgaat?

Voor €0,- kan Wuytens ook prima met Jong PSV mee blijven trainen toch?
Rare aanbieding van de kant van ADO. Als je iemand wil hebben, bied dan iets.

OF Van As komt nu ineens met een kanjer van de buitencategorie...
(maar eigenlijk geloof ik daar niets van)
0
Maandag 30 januari 2017 om 15:54 uur

Nu online

pajam, sander75, Nees, JvDH, Teeg070, Baco070 en 198 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 642
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2