Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 643
Volgende pagina

Johannes

Aad schreef:

Zo triest is dat niet, Onze grote broer, F`noord, doet niets anders en er zijn diverse andere clubs die dat ook doen al is dat soms 1 persoon. Denk je dat van Seumeren bij Utrecht spelers koopt voor de kat zijn viool. En volgens mij gevoel geldt dat ook voor AZ (Dirk Scheringa Betaalt) en in het verleden Roda (Hendrix) en Heerenveen (van der Velde),

Die 25 % is natuurlijk van de meerwaarde wanneer een speler wordt doorverkocht maar dat betekent nog altijd 75 % voor de club.

Nee geen gek idee. Ik vraag mij alleen af hoeveel mensen / bedrijven je hiermee gek krijgt. Niet veel denk ik.
25% Rendement op je investering is erg hoog, dus aan de ene kant weet je dan al dat het risico ook hoog zal zijn maar aan de andere kant is het de moeite van de gok wel waard. Voor jongens met het vermogen van een Zegwaard of een Ringelenstein is een ton een relatief klein bedrag / zij hebben veel meer in investeringen zitten. Aan de ene kant kan je deze mensen vast zo ver krijgen om een paar aandelen te kopen vanwege de kans op een hoog rendement en aan de andere kant spreek je het clubgevoel van de rijkere supporters aan.

Een paar nadelen zijn er ook.
Wij zitten bijvoorbeeld te wachten op Koevermans. Die gaat vanuit het spelersfonds echter nooit gehaald worden omdat hij al wat ouder is en weinig restwaarde heeft+ laat staan dat hij veel meer waard zal worden. De kans op 25% rendement is voor oudere spelers heel erg klein. Van Seumeren legt een vermogen neer voor Van Wolfswinkel omdat de kans groot is dat die jongen straks voor veel meer verkocht kan worden, zo simpel is het.
Een voorbeeld: de situatie bij het fonds van NEC: daar hadden investeerders zelfs een eigen technisch adviseur in dienst genomen in de persoon van Hans Kraaij senior. Dat gaf gekke sitauties, waarbij de scouting en de TD van de club een bepaalde speler wilde kopen met geld uit het fonds, maar dat de technisch adviseur van het fonds daar niet van overtuigd was. Veel onrust en een bron van conflicten; volgens mij zijn ze er o.a. daarom en wegens uitblijven van rendement mee gestopt.
Een volgend nadeel is dat investeerders er veel belang bij hebben dat de spelers vanuit het fonds veel speelminuten krijgen. Het passeren van spelers door de trainer gaat onrust geven. In het voorbeeld van NEC: Barretto werd op de bank gezet en alle investeerders protesteerden.De trainer begreep er in hun ogen allemaal niks van, maar ondertussen dachten zij vooral aan het rendement van het fonds.

Ik weet niet zeker of ik er voor of tegen ben. Ik denk voor, mits de afspraken allemaal erg duidelijk zijn en de technische staf van de club altijd de baas blijft.
0
Zaterdag 15 augustus 2009 om 15:16 uur

Kees

Bert schreef:

Kees,

Neem aan dat jij ook een brief hebt gehad.

Wat staat er precies in?
Ja inderdaad heb ik zo`n brief gekregen. Was echter foutief geadresseerd!

Is een prima actie om weer extra geld te genereren. Voor vanavond houd ik mijn hart vast. Als ik realistisch ben komt deze wedstrijd eenvoudig veels te vroeg en wordt het heel moeilijk. Maar ja, blijven hopen.
0
Zaterdag 15 augustus 2009 om 13:26 uur

rien1

Kaos schreef:

Ja dat is ook wel .. ik denk dat iedereen bang is dat je straks overal net te laat voor bent

stel dat ze vdgun willen halen en op laatste moment komt er een spaanse club. En dan

Ik hoop niet dat ze op 1 paard wedden
Maar dat is het nou juist. We weten het niet, want dan weten de andere clubs het ook. 
Aan de andere kant. Er zijn door nota bene de mensen van (de leiding) van ADO zelf grote verhalen in de wereld geholpen. En die zijn zo uiteenlopend van elkaar, dat je er op een gegeven moment geen touw meer aan kan vastknopen.
En er zit zeker een risico aan vast dat je er net naast grijpt. 
0
Vrijdag 14 augustus 2009 om 14:44 uur

supporter-noord

vanavond Cedric vd in VI internationaal, die gaat vast vertellen dat hij naar ADO komt
0
Vrijdag 14 augustus 2009 om 13:51 uur

Filosoof

Ik heb de column helemaal gelezen. Conclusie: Wetzel toont zijn enorme betrokkenheid. Hij realiseert zich kennelijk als een van de weinigen dat de club nog steeds onder een elektronen microscoop ligt. Iedere scheet die ADO dwars zit is munitie voor media en bond. Ieder incident wordt sterk uitvergroot. Als je meer dan een jaar bezig bent om aan het imago te werken, waarbij je de blaren op je tong lult (in het belang van de club) en je krijgt het gevoel dat je dat in een middag kwijtraakt, ja dan baal je! Dan baal je stevig. En dat wil je laten weten aan de wereld. Ik vind het daarom prima dat de directie van de club publiekelijk afstand neemt van acties van haar werknemers. Nee, we zijn nog niet op het niveau van AZ waar een soortgelijk incident  binnenskamers kan worden opgelost. Ik denk dat (potentiele) sponsors graag daadkracht zien. En als je de column helemaal leest, stel je vast dat Wetzel geen mietjes aanpak predikt, maar wel graag met verstand en overleg voetbalt. Kortom, niks mis met deze aanpak. 
0
Woensdag 12 augustus 2009 om 18:49 uur

supporter-noord

Kees schreef:

??? Begrijp ik niet???
sorry Kees, maar je hebt vast niet het bericht gelezen onder je vorige shout 
0
Woensdag 12 augustus 2009 om 13:02 uur

rien1

Gustav schreef:

Denk je niet dat Wetzel hiervoor wordt afgeschoten op de sites als hij afziet van 50 procent???
Nee, dat denk ik niet. Ligt natuurlijk ook een beetje aan het financiele plaatje. Na al die verhalen van Atteveld, Wetzel en nog een aantal ADO-mensen is daar geen touw meer aan vast te knopen hoe de club er wat dat betreft nu voor staat. Mocht het zo zijn dat er geen penning in kas is (wat ik niet geloof, maar stel dat dit zo is) dan zou ik het niet erg vinden als in plaats van bv 2 miljoen er bv 1,5 binnen geharkt wordt. Dat zou betekenen dat er ook voor Swansea  weer meer verdiend wordt aan Bodde. Want 1 ding is zeker, Bodde wordt nooit voor die 6 mil verkocht, en wij hebben keihard spelers nodig. Want op deze manier en deze smalle (veel niet eredivisiewaardige) spelers halen we geen 14e plaats. 
Dat is dus mijn mening.   
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 19:43 uur

Advertentie

Bert

Kees schreef:

Hoho, dat kun je niet vergelijken. Bijna iedere kaart van Lems was functioneel en die van Van der Bergh niet.

Ben zowel een voorstander van Wetzel als van Ricky. De aard van het beestje van Ricky is nu eenmaal zo en dat verander je niet. Dat weet je als je met hem in zee gaat.

En als je hem wilt veranderen en het lukt je per ongeluk dan zie je een andere Van der Bergh die veel minder waardevol is.
Ik vind dat Wetzel zijn mond moet houden en moet gaan doen wat belangrijk is en bij zijn functie hoort namelijk spelers gaan benaderen voor Ado.

Lijkt me niet zo`n goed idee om weer 31-8 om 23.59 uur halsoverkop een type als Roiha vast te gaan leggen.

Atteveld is degene die VD Bergh in de hand moet houden.
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 14:12 uur

supporter-noord

Vincent schreef:

kansloze wedstrijd tim.
ook nog eens zonder ricky.. 
tegen twente verliezen is geen schande, als er maar gewoon met passie en strijd / inzet wordt gevoetbald..

we gaan er gewoon een leuke avond van maken.
kansloos ?? wat een onzin joh. Zou je vast niet wat anders gaan doen as zaterdag.  
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 00:37 uur

Ooievaar

Ooievaar schreef:

Niets doen is kansloos degraderen. Wel kEn Knopper, Piqué en Zwinkels waren al een aardige tijd geblesseerd.

Overigens wel knap met een begroting die drie miljoen stijgt. Misschien wacht men wel tot de winterstop zijn ze wellicht nog goedkoper, waarschijnlijk heb je dan een punt of 11. 
Daarna gaan we vast wel het linkerrijtje halen. 

Doodzonde
0
Maandag 10 augustus 2009 om 22:25 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Bollie74, R.E., lulijzer, FFL, kojak1, Nigel070, M1905 en 303 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 643
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1