Welkom in de shoutbox, gast
Ooievaar
Beste Ooivaar
Ik vind ook dat het tijd is dat ricky wat anders gaat zoeken maar dat is toch niet het probleem.
Al je iemand uitlegt waarom hij op de bank beland ,en v/d brom dat ook openlijk op tv zegt.
en daarna in een zelfde geval anders reageerd dan is dat ongeloofwaardig.
Dat ricky weg moet en voor onrust zorgt ben ik met je eens ,hij had ook zijn mond hierover kunnen houden.
Maar ik blijf het jammer vinden dat als een speler van waarde kan zijn en dat hebben we de laatste wedstrijden gezien.
je hem niet duidelijk kan maken of het is de bank of het is vertrekken.
en ik en jij hebben dat uit v/d brom zijn mond niet gehoord
Dat ben ik echt wel met je eens Marcellino, maar dat is het punt niet. Hij zou van waarde kunnen zijn, maar hijzelf verknald het telkens. Alle plussen en minnen met elkaar vergeleken komt hij gewoon te kort. Dat is realiteit, ik ben fan van mijn club, en niet zo zeer van Ricky wat een veel te veel verdienende en veel te weinig presterende passant is. Dat is jammer, maar daar kan Brom, noch jij of ik of wie dan wat ook aan doen.
Als iemand kritisch is geweest op de club de afgelopen jaren, dan ben ik dat wel geweest, dat werd me niet door iedereen hier in dank afgenomen. Dat deed ik niet om te zanikken, maar uit liefde voor mijn club. Maar mijn insteek is altijd geweest de club, de club en niets anders dan mijn club. Ik breng er alleen maar geld naartoe, dus heb je als supporter enig recht van spreken.
En dat is het verschil tussen Ricky en mij. Ricky zegt dat hij zoveel van de club houdt, maar zorgt voor meer ellende dan dat hij goed heeft gedaan. Een aap kan je geen piano leren spelen, net zo min als dat Ricky nog gaat veranderen en een rol accepteert die niet in de basis ligt. Dan kan je beter gewoon afscheid van elkaar nemen. Ook ik hoor geluiden dat hij bij z'on beetje in alle geledingen binnen de club slecht ligt, en dat betreur ik. Ik had dat dolgraag anders gezien. Ricky is geen teamplayer, dat is jammer, erg jammer zelfs. We hadden aan hem een hele nuttige kracht kunnen hebben, als hij zich zou kunnen schikken in een rol als 12e 13e man.
Dat wil hij niet, omdat hij een vertekend beeld heeft van de werkelijkheid, iedereen ziet het verkeerd behalve Ricky. Dan kan je lang en kort blijven praten, maar dan ben je op een gegeven moment uitgestudeerd. Zal dan ook blij zijn als hij weg is, maar blijf het wél jammer vinden.
Ik hoop voor hem dat hij bij een leuke belgische club terecht komt, Remco Torken heeft daar zeer goede ervaringen mee. Het zij hem van harte gegund, maar ik vrees voor hem dat in nederland niemand er meer aan begint.
0
|
Maandag 15 november 2010 om 14:33 uur |
Ooievaar
Ik zie Ricky in de winterstop niet vertrekken. Geen enkele club kan of wil de helft van zijn salaris overnemen. Er zal dus een regeling moeten komen waarbij ook ADO water bij de wijn doet. Of hij tekent ergens een meerjarig contract zodat die club misschien nog wat kan beuren. Is sowieso een ingewikkelde constructie.
Anderzijds vind ik het jammer dat ook nu op de box de nadruk niet ligt op de positieve ontwikkeling van onze club. Wat gaan we goed. We hebben 22 punten en sinds gister kijk ik echt niet meer naar plaats 16 t/m 18. Laten we vooral genieten!!!
Als iemand dat doet dan ben ik dat wel Kees, ik ben daar uitermate verguld mee. Maar ik krijg nu z'on beetje de indruk dat we dit gepresteerd hebben ondanks Ricky, al doet hij zelf voorkomen dat we dit allemaal dankzij hem hebben bewerkstelligd.
Ik schreef een tijdje geleden dat ik geen fan was van Ricky, maar dat wel graag zou willen worden, omdat we daar allemaal wijzer van zouden worden. Dat gaat er niet meer van komen, Ricky heeft meer één belang en dat is het belang van Ricky zelf. Ricky is bij geen enkele club een volwaardige eredivisie voetballer geweest, dat ligt toch echt aan Ricky zelf. Dat hij gewend is aan jongens die hem naar de mond praten, waardoor hij in z'n eigen sprookjes gaat geloven, staat natuurlijk haaks op de werkelijkheid. Hij heeft een goede traptechniek, goede pass en overzicht, maar legt te veel risico in zijn spel, verdedigt niet of nauwlijks mee, en heeft altijd wel een momentje van kortsluiting, c.q. verstandsverbijstering om een imbeciele overtreding te begaan, waardoor we met 10 man komen te staan.
Brom zal best fouten maken, maar dat hij betere opties heeft dan Ricky dat heeft hij goed in de gaten. Ricky en Buijs ook z'on stokebrand, die moet je gewoon lozen. Zij hebben een negatieve invloed, de instelling van Ricky deugt niet en gaat dat ook niet doen. Al gaan sommigen hier op hun kop staan, Ricky laat je altijd steunen, Ricky is alleen geïnteresseerd in Ricky, Ricky en nog eens Ricky.
Van dat soort klanten heb ik mijn buik vol. Goede voetballers stellen zich zelf op, en mauwen niet over vriendjespolitiek of weet ik veel.
Vertel eens Ricky? hoeveel doelpunten heb je dit jaar gemaakt vriend? Tijd voor de grote schoonmaak dus. Beklaag jij je maar bij je vriendjes en jank maar verder in de pers.
Wij gaan omhoog Ricky, zonder jou buddy.
0
|
Maandag 15 november 2010 om 13:52 uur |
Jacco
Heb je Immers gisteren gezien was ook teleurgesteld heb je verhoek gezien was ook teleurgesteld.
Maar reageer nou eens op de inhoud die ik schrijf fijten die besproken zijn.
Als we dan als team moeten opereren is iedereen gelijk.
Als v/d brom dan hem uitlegt waarom hij het elftal laat staan kan hij daar in een zelfde geval niet anders over denken ,doe je dat toch dan is het ook niet raar dat er onrust komt.
En dat heeft niets met ricky te maken maar met afspreaken die je maakt
Fijten (feiten)?
Feit = dat Ricky altijd onrust weet te creeren!
Feit = dat Ricky altijd van mening is dat het nooit aan hem ligt, maar altijd aan een ander!
Feit = dat Ricky bij lange na niet heeft gebracht wat iedereen (ook ik) van hem had verwacht!
Feit = dat Ricky bij lange na niet heeft gebracht wat in verhouding zou moeten staan tot wat hij verdiend!
Feit = ook dat je met Ricky in de basis meer punten heb verloren dan wanneer hij niet in de basis stond!
0
|
Maandag 15 november 2010 om 13:45 uur |
Kees
Ik zie Ricky in de winterstop niet vertrekken. Geen enkele club kan of wil de helft van zijn salaris overnemen. Er zal dus een regeling moeten komen waarbij ook ADO water bij de wijn doet. Of hij tekent ergens een meerjarig contract zodat die club misschien nog wat kan beuren. Is sowieso een ingewikkelde constructie.
Anderzijds vind ik het jammer dat ook nu op de box de nadruk niet ligt op de positieve ontwikkeling van onze club. Wat gaan we goed. We hebben 22 punten en sinds gister kijk ik echt niet meer naar plaats 16 t/m 18. Laten we vooral genieten!!!
0
|
Maandag 15 november 2010 om 11:08 uur |
rien1
Kees , ben jij terreinknecht geweest vroeger....
Je bent me net voor .
Al hoop ik dan toch ook maar net als ADO-supporter Leidseveen dat NEC-ADO er morgen ook af ligt. Nogmaals, het zal niet slecht uitkomen. Ik ben benieuwd of de wedstrijden in Breda en Eindhoven doorgaan.
0
|
Zaterdag 13 november 2010 om 17:04 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Aanvulling: Sterker, als je de Europese radar ziet (en ziet wat er nog aankomt de komende 24 uur) lijkt het erop dat het daar in Nijmegen voor half 3 morgenmiddag geen minuut meer droog wordt.
Ben er niet rouwig om als het eraf ligt.
Ook al zegt Brom dat de ploeg fit is, ze gaan het echt wel voelen in de 2e helft dat ze een slijtage slag hebben geleverd donderdag avond.
0
|
Zaterdag 13 november 2010 om 16:19 uur |
rien1
Wedstrijd Roda JC - FC Utrecht afgelast
KERKRADE - De wedstrijd tussen Roda JC en FC Utrecht, die zaterdagavond in Kerkrade zou worden gespeeld, is afgelast. Dat maakte de Limburgse eredivisieclub zaterdagmidag bekend na controle van het veld door de KNVB.
Het veld van het Parkstad Limburg Stadion is onbespeelbaar als gevolg van de hevige regenval.
Net even gekeken op ''buienradar.nl''. Nijmegen ligt ook onder die zelfde constante regenzone als Kerkrade. Ook daar schijnt het kletsnat te zijn. En het wordt de komende tijd niet veel beter. Ben benieuwd of onze jongens morgen nog wel de wei in komen. Zou misschien niet zo heel slecht uitkomen als het afgelast wordt.
0
|
Zaterdag 13 november 2010 om 15:36 uur |
Advertentie
ADODENHAAG
oodh
Dus jij vond het positie spel met Imeers op het middenveld beter.
Dan wil ik jou toch vragen met welke bril je kijkt.
volgens mij is het positie spel van de laatste drie wedstrijden top en dat vald zelfs op bij diverse tv progamma's,met de goal tegen ajax als goed voorbeeld.
Je hoort mij niet zeggen dat ik Immers op het middenveld slecht vind maar er wordt dan anders gevoetbald meer de lange bal.
ik neem aan dat je dat ook heb gezien.
Zeker goed spel, daar hoor je me niet over, prachtige goal ook tegen Ajax. Maar wat mij opvalt is dat vdB veel balverlies lijdt en dan ook nog eens op gevaarlijke momenten. De bal ligt dan in no time in ons strafschopgebied. Niet goed voor mijn gemoedsrust.
0
|
Vrijdag 12 november 2010 om 14:20 uur |
Kees
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |