Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 645
Volgende pagina

Haagse Roel

Kees schreef:

Opvallend is het wel dat die jongen eindelijk een wedstrijd in de eredivisie keept en justitie kort daarop ingrijpt.

Lekker moment voor justitie om te scoren qua publiciteit.

Maar dat doet natuurlijk niets af aan het vergrijp als het daadwerkelijk zo is.
tsja Kees ik weet het niet hoor, heb hier ff naar het nieuws op de regionale omroep ( Flevoland) gekeken. Daar werd gezegd dat de politie voldoende aanwijzingen heeft om hem en z`n maat vast te houden. De boel zag er erg proffesioneel uit, ook werd  nog vermeld dat de loods is gekocht voor 455.000 euries. De tijd zal het leren. Zojuist op het sportjournaal werd gezegd dat FCDH toch nog probeert voor het weekend een keeper aan te trekken.........
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 22:53 uur

Den Haag For Life

Coutinho zit allang niet meer vast. Het is een strafbaar feit, maar daarvoor houden ze je niet dagenlang vast.
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 20:29 uur

<FCDH>

rien1 schreef:

4500 planten, 1 voor elke seizoenkaarthouder. (geintje dan maar)
Tja, waardeloos dit. En voor die jongen zeker. Carriere waarschijnlijk naar de vaantjes.
als je 3 dagen langer word vast gehouden weten hun denk ik al meer?anders houden ze je niet langer vast?
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 19:24 uur

rien1

Kees schreef:

Beetje domme opmerking van je. Dat gelooft geen rechter.

Mij lijkt het beter dat hij aangeeft dat hij uit sociale overwegingen een extra grote plantage heeft gebouwd voor alle supporters van ADO vanwege het beroerde laatste kwartiertje van afgelopen seizoen.
Komen wij eindelijk ook tot rust.

ps Ik maak wel een grap maar hopelijk is hij onschuldig. Laat men eerst zijn schuld maar bewijzen.
Het O.M. heeft aan het eind van deze middag besloten om Coutino nog zeker voor 3 dagen vast te houden.
Te zien op fimpje Voetbalprimeur.
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 18:49 uur

Den Haag For Life

ADO-doelman vast om wietplantage

ENS - Op het erf van ADO Den Haag-keeper Gino Coutinho is dinsdag een hennepplantage ontmanteld. De politie trof in een schuur aan de Sloefweg in Ens (Noordoostpolder) een professioneel ingerichte plantage aan met ruim 4500 planten.

De politie kwam de kwekerij op het spoor na een tip en deed dinsdagmorgen een inval. De 27-jarige Coutinho en zijn 28-jarige medeverdachte uit Eindhoven werden opgepakt. Beide mannen zitten in voorarrest. Ze worden volgens een woordvoerder van de politie woensdagochtend verhoord.

Coutinho kocht het perceel in het buitengebied van Ens vorig jaar.

ADO Den Haag bevestigt het verhaal, maar trekt voorlopig geen conclusies. ,,We hebben alleen de vriendin van Coutinho gesproken,’’ zegt een woordvoerster. ,,Wat we weten is dat onze doelman nu wordt gehoord. Hij heeft het betreffende terrein verhuurd aan iemand anders. Nu wordt bekeken in hoeverre Coutinho bij de zaak is betrokken.’’ ADO wacht daarom het onderzoek af. ,,Op dit moment nemen wij geen maatregelen. Het kan heel goed zijn dat Coutinho er verder niets mee te maken heeft.’’

Het afgelopen weekeinde verdedigde Coutinho het doel van ADO in het thuisduel met NAC Breda (1-2). Normaliter is hij de derde keeper, maar door blessures van Robert Zwinkels en Boy Waterman kwam hij in actie. De nood was bij ADO zelfs zo hoog, dat keeperstrainer René Stam (47) als tweede doelman op de bank zat.

Coutinho begon zijn profloopbaan in 2000 bij PSV. Hij speelde vier keer in de competitie voor de topclub uit Eindhoven. Coutinho kwam verder uit voor FC Den Bosch, NAC Breda en Vitesse.
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 10:51 uur

Yo

`ADO-keeper vast na ontdekking wietplantage`
Voor Gino Coutinho is het nieuwe voetbalseizoen slecht begonnen. De doelman is dinsdag opgepakt na de ontdekking van een grote wietplantage in het Friese dorp Ens, meldt de Leeuwarder Courant.

De politie ging na enkele tips dinsdag op onderzoek uit en trof Coutinho ter plaatse aan. Hij werd vergezeld door een 28-jarige medeverdachte uit Eindhoven. De 4500 aanwezige wietplanten en bijbehorende apparatuur zijn inmiddels vernietigd.

Momenteel wordt onderzocht wat Coutinho`s precieze betrokkenheid is bij de wietplantage. De loods waarvan gebruik werd gemaakt stond in ieder geval op naam van de 27-jarige doelman. Afgelopen weekend stond de doelwacht nog in de basis van ADO tijdens het duel met NAC Breda.
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 10:01 uur

Vlakko

Nou Coutinho heeft iets anders aan zijn hoofd...

ADO-doelman vast om wiet in Ens
LC | Gepubliceerd op 05 augustus 2009, 09:25
ENS -
ADO-doelman Gino Coutinho is gisteren opgepakt na een inval in een wietplantage in Ens. De plantage bevatte 4500 planten. De loods stond op naam van de derde keeper van ADO.

De politie kwam de kwekerij aan de Sloefweg op het spoor aan de hand van tips. Coutinho (27) en een 28-jarige Eindhovenaar werden op het terrein van de loods aangehouden. Er wordt onderzocht wat hun betrokkenheid bij de plantage is. De apparatuur en planten zijn vernietigd.

Meer hierover in de LC van woensdag


leeuwarder courant
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 09:41 uur

Advertentie

;)

rien1 schreef:

Als we winnen, denk ik dat we het echt goed gedaan hebben. Zal voor mij toch een verassing zijn. VVV heeft mij (uiteraard ook door die sterke Honda) echt positief verrast.
Of juist negatief omdat wij daar naartoe moeten natuurlijk. Wie moet die man tegenhouden.
bosschaart zich vast laten bijten op honda
0
Dinsdag 4 augustus 2009 om 20:36 uur

Vlakko

Zondag was mijn stoeltje vies en mijn Frikandel niet warm.

En dan moets ik ook nog eens in 2 rijen staan voor eten en drinken.

Allemaal Wetzel zijn schuld, waarom weet ik nog niet maar dat verzint iemand vast wel voor me.

Hai hai...
0
Dinsdag 4 augustus 2009 om 10:09 uur

Peco

We verliezen een keertje, we schieten 10 ballen op het doel van die rooie maaghond die alles eruit haalt en het ligt aan Wetzel.
Ik vind Wetzel de allerbeste TD van deze eeuw tot nu toe.
Hij legt Buys vast, zorgt dat Rankovic blijft, haalt torjager Powell binnen, haalt Milic binnen.... en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Hij heeft een groengeel hart, is geen passant maar blijft gelukkig nog vier jaar hier (kan die niet gewoon levenslang tekenen?).
Ook zijn correctheid en goede verbale vermogens hebben ertoe bijgedragen dat we goed liggen in de pers en bij de sponsors en niet te vergeten bij de gemeente Den Haag (oh ja, we waren bijna failliet anderhalf jaar geleden, nou ja, lekkar boeiend, wanneer gaan we Europa in?).
Even denken waarom ik Wetzel nog meer OK vind.
Hij let op de centen... ook geen onbelangrijke eigenschap als je bij Den Haag zit want de gemeente Den Haag of een grote sponsor heeft geen resetknop waarop je gezellig kan drukken als je weer is een keertje een paar miljoen euros verKK hebt.
Waarom dat ongeduld over een nieuwe speler die moet komen?
We zijn nog geen anderhalf jaar geleden ontslagen van de intensive care en we gaan gewoon weer geld over de balk smijten, waarom?
Om die spits voor 6 ton binnen te halen die er 20 inschiet en alleen `s ochtends een minuut of vijf op je netvlies staat als je net je ODOL terug je broek terug knakt?
We hebben 2 spitsen.
Namelijk Milic en Powell.
En een aanwinst zou zeker VD Gun zijn, al is die 10 wedstrijden geblesseerd dan nog speelt die er 23 waarin die levensgevaarlijk is.
Ik denk trouwens dat je in onze Mickey Mouse Eredivisie de meeste punten binnenhaalt op MENTALITEIT en INZET en dat zit onder Atteveld wel goed.
A.s. zondag VVV uit, ik verbaas me over dat het clubblaadje van die snor doet alsof NAC hier verdient 3 punten heeft gehaald, en hij laat zien na 40 jaar nog weinig verstand van voetbal te hebben want hij zet een 1 neer voor VVV-ADO.
Ik zet een 1 neer als rapportcijfer voor zijn voetbalverstand.
Den Haag gaat winnen in Venlo als spelen er naast Honda nog Suzuki, Sushi en Toyota.
0
Dinsdag 4 augustus 2009 om 04:52 uur

Nu online

kojak1, RickZ, MikeDH, tjapi01, Teeg070, Alle ballen op Jort, JB96, Ado Vakkie S, GGordeau, Bollie74, opper, Baco070, Aad, GS, Dannyy, Eeuwig Den Haag, ADO079, VAKKIE-l en 364 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 645
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1