Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 645
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Het was niks, het is niks en het wordt niks. Kan er niets aan doen maar ben er voorlopig ff helemaal klaar mee.

Steeds weer die teleurstelling en toch maar denken dat het goed komt. Weer een verloren jaar. Waarom pakt een wissel bij ons toch bijna altijd verkeerd uit? Heb er zo de balen van.
Wissels zijn ondergeschikt. Waarom lukt het Fraser niet om er voetbal in te krijgen? Dat is de grootste zorg...

Nieuwe trainer zou de beste oplossing zijn.
0
Zondag 29 november 2015 om 16:45 uur

Ron001

supporter-noord schreef:

Heeft alles te maken met Fraser die deze selectie blijkbaar goed genoeg vond. Extra aanvallers halen en geen mensen op het middenveld die ze in stelling kan brengen.
Lekker doormodderen zo.
We zijn weer genaait door de knjb!! Derijke had even de discusie aan moeten gaan waarom die in de 94.20 nog een aktie moet maken en waarom hij niet affloot bij 94.00 minuten!!

Maar ook weer pech met dat eigen doelpunt die in de kluts op Beugel zijn knie kwam. Anders gewoon 1-1 en een punt!!

0
Zondag 29 november 2015 om 16:45 uur

Bollie74

Blijf met verbazing zitten kijken dat ze die kansen op het eind niet uitspelen. Ballen over 2 meter komen niet eens aan waardoor je zeker 3 keer alleen voor die padt komt te staan. Met 2 middenvelders erbij die meer druk naar voren zetten en een betere balbehandeling hebben win je dit soort potjes met gemak. Snap totaal niet waarom Beugelsdijk erin moest. Staat alleen maar lucht te dekken. In de winterstop Jansen, Bakker, Malone en Beugelsdijk snel vervangen en verkopen.
0
Zondag 29 november 2015 om 16:44 uur

Kees

Het was niks, het is niks en het wordt niks. Kan er niets aan doen maar ben er voorlopig ff helemaal klaar mee.

Steeds weer die teleurstelling en toch maar denken dat het goed komt. Weer een verloren jaar. Waarom pakt een wissel bij ons toch bijna altijd verkeerd uit? Heb er zo de balen van.
0
Zondag 29 november 2015 om 16:42 uur

BLEISWIJK-1

Aad schreef:

Weet jij welke afspraken er gemaakt zijn?
Waarom denk jij dat Beugelsdijk in positie blijft en Wormgoor op het laatste naar de Leeuw loopt. Zegt genoeg.
0
Zondag 29 november 2015 om 16:42 uur

BLEISWIJK-1

KR96 schreef:

Voor mij een van Beugelsdijk. Die jongen staat er weer helemaal naast als Hoesen die bal zo kan inpissen.
Dat heeft met de snelheid van de voorzet te maken. Wormgoor moet bij de Leeuw staan. Daarna is het gewoon geluk of niet.

Want dan kan je Hansen ook de schuld geven. Waarom staat die niet bij de eerste paal.

Wormgoor staat te slapen en laat zich weglokken. De Leeuw legt het net nog uit op tv.
0
Zondag 29 november 2015 om 16:37 uur

Advertentie

patje29

Jansen en bakker zijn een drama. Pijpen henk iedere dag denk ik, weet anders niet waarom ze spelen
0
Zondag 29 november 2015 om 16:29 uur

Harry070

Rob2002 schreef:

Wat geef je het weer weg....lekkere wissel ook weer....Marengo ipv Korte...
Ja dat kan je je ook afvragen waarom die geen korte erin zet.
0
Zondag 29 november 2015 om 15:42 uur

R.E.

KR96 schreef:

Zo dan... Henk Fraser wisselt twee spelers in de rust. Beugelsdijk en Marengo komen erin voor Zuiverloon en Schaken. #groADO
Daar is iets voor te zeggen, maar waarom doet hij dat nou weer in de rust? Als je voor staat, pak je toch twee keer tijdwinst en onderbreek je het ritme van de tegenstander toch door die twee wissels pas na de rust door te voeren? Maar ja, misschien hadden Zuiverloon en Schaken in de kleedkamer ineens ademnood, net als Hansen eerder? Nee, even serieus: dit is natuurlijk heel amateuristisch!
0
Zondag 29 november 2015 om 15:42 uur

carbayon

marcellino schreef:

Dat is nu toch gedeeltelijk opgelost met Dereick net daarvoor.en we krijgen nog Kanon en buegelsdijk terug
die zijn toch allang fit....waarom spelen ze niet dan...en wanneer komen ze dan wel terug?
0
Zondag 29 november 2015 om 15:25 uur

Nu online

S.upporter, Alle ballen op Jort, tjapi01, Twa, Don Leo, lernst, haagse jr, Jk23 en 243 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 645
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5